Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20044) tremorsz1


tremorsz1
csendes tag

Sziasztok,a segítségeteket szeretném kérni.
Van egy LG lcd tv-m amit összekötöttem hdmi kábellel egy Asus k70ij lapossal.A tv-n és a laptopon is volt kép rendben ahogy kell,a laptop aksiról ment,ami már nem igazán bír 5 percnél többet,le is merült így elment a kép a tv-ről is.Mikor a tápot bedugtam a konnektorba, szikrázott egyet és se kép se hang továbbra sem bekapcsoláskor,a laptop nem akar elindulni,mintha a vinyó felpörögne de ennyi ezt ismétli,de még ez haggyán a tv sem akar bekapcsolni:bedugom a konnektorba világít is de semmi reakció.Ahogy utána olvasgattam a szikrázás csatlakoztatáskor teljesen normális,de lehet oka annak hogy se a laptop sem a tv nem reagálja túl magát?Kaphatott túlfeszt vagy ilyesmit ami miatt elszállt benne valami mindkettőben?A hdmi kábelen keresztül elszállt volna a tv-ben is valami?A winyó is tönkre mehetett a laposban?Sok minden van rajta,ezeket meg lehet menteni?Linkeltem képet a laptopról:amikor megpróbálom bekapcsolni akkor a bekapcsoló gomb világít és a gomb bal oldalán lévő három ledből a két lakat ledje világít,az egyiken egy 1-es van,a másikon pedig egy A betű,valamint világít még a tuch pad alatti ledekből az izzó formájú.A bekapcsoló gomb és a 3 led amit írtam ezek egyszerre villognak kb 5mp-enként zölden.Valakinek valami ötlete?
Segítségeteket előre is köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.