Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18669) Thome válasza w.miki (#18668) üzenetére


Thome
addikt

Nono, ne bonyolítsd túl, ez csak hőközvetítő anyag, olyan kb mintha lekvárt kennél rá! ;)

Ezt nézd végig és érteni fogod hogy hogyan is megy, igaz asztali gép, de a pasztázás a lényeg: KLIKK

S hűtőpasztát itthon is kapsz bármely pc boltban, itt sokan esküsznek a durvábbnál durvább típusokra (MX4 az etalon) hogy elérjenek még pár fokot mínuszba, én rákentem az 500ft-ba kerülőt, azzal sincs semmi gond.

A gap pad pedig hővezető párna, vagy nem is tudom minek kellene nevezni, ővele én még speciel nem találkoztam, igaz nem is kerestem még boltban.

Ennél csak annyi a dolog hogy az előzőt leveszed ahol van, a helyére pedig teszel újat és ennyi. Persze azt jó tudni hogy milyen vastag amit lecserélsz mert olyan vastagot kellene a helyére tenni, különben megintcsak nem lesz hőátadás. Egyébként ha nem száraz a gappad illetve nincs szétszakadva, én speciel nem bolygatom olyankor meg, csak a hőpasztát cserélem a processzoron.

Fórumtársak, hol lehet gappadet vásárolni?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.