Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66180) granini


granini
őstag

Sziasztok,
lehet nem a megfelelő topikbaírok ez eseben elnézést.

Adott egy MSI Z370 Gaming Pro Carbon alaplap, egy Kingston 2x8GB DDR4 3000MHz HyperX Predator XMP HX430C15PB3K2/16 memória és egy Cooler Master Hyper 212X RR-212X-17PK-R1 processzor hűtő.

A két ram a 2-es és 4-es slotban van. A hűtőventillátor rálóg az 1-es slotra, legalábbis szemre nagyon úgy néz ki hogy az alja alacsonyabb mint ahova a ram modul teteje érne. Szeretnék venni még egy 16-os (2x8) Ram kitet ugyanebből a típusból, de szerintem az egyik majd nem for elférni a hűtő alatt vagy legalábbis feszülni fog oldalról.

Van olyan procihűtő 10-20k huf kategóriában ami magasabb (vagy keskenyebb..?) és elfér alatta / mellette a 4 rammodul..? Nagyon nehéz bármilyen webshopban ezt az infót megtalálni mert csak teljes magasságot írnak (hogy befér-e a házba) de azt sehol nem írják milyen magasan fog kezdődni a hűtő alja, mennyi hely van pl az alaplap és a hűtő között.

Procihűtős topikot nem találtam ezért kérdezem itt. Csatoltam 2 képet is demonstrálandó a problémát.. Köszönöm ha valakinek vantippje, tapasztalata.

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.