Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20351) CJ4567 válasza krisz12356 (#20350) üzenetére


CJ4567
veterán

Tudsz a végeredményről képet feltölteni?

No Sana No Life

(#20352) jjeahh válasza krisz12356 (#20350) üzenetére


jjeahh
nagyúr

200% méretben pici ecsettel foltozgatás? :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#20353) Picturemaker válasza krisz12356 (#20348) üzenetére


Picturemaker
őstag

Üdv!

Esetleg:

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#20354) lofagi


lofagi
addikt

Ah, látom már megelőztek. :] Nah mind1, az enyémről hiányzik az alsó csavar is. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#20355) ViZion válasza TheProb (#20347) üzenetére


ViZion
félisten

Te kimaradtál? :DDD
Legtöbb fent van vectorosan is: star wars vector, sw silhouette, ilyesmik. Utána Corelben összerakod. Szövegeket beírod, ennyi. Vektorizálásra vector magic, van online is, de ezek nagy részét átrajzolni sem para.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20356) Thunder82 válasza TheProb (#20347) üzenetére


Thunder82
aktív tag

Így is lehet

[ Szerkesztve ]

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#20357) TheProb válasza Thunder82 (#20356) üzenetére


TheProb
veterán

és (#20355) ViZion: Köszi meglesem őket. Ebből, hogy lehetne a leggyorsabban "rendes" képet csinálni?

Közben ezt megcsináltam, mit gondoltok, jó lett?

u.i.: Ért valaki póló nyomtatási technikákhoz? Olyat keresek ami nem gagyi, ne jöjjön le 2 mosás után, valamint ne csak 2 színből állhasson a grafika. Tudom, hogy van ilyen nyomási technika, csak nemtom mi a neve.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#20358) Met válasza TheProb (#20357) üzenetére


Met
nagyúr

Vagy közvetlenül a pólóra van nyomtatva vagy egy fóliára ami rá van vasalva a pólóra.
Idővel mindkettő kifakul.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#20359) TheProb válasza Met (#20358) üzenetére


TheProb
veterán

közben keresgéltem, elvileg DTG nyomtatással lehet rendesen nyomtatni (ezt mondtad te is gondolom) és az tartós is ha minden igaz.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#20360) ViZion válasza TheProb (#20359) üzenetére


ViZion
félisten

Szvsz a flock nyomás tartósabb, ezt lehet azzal is, ha egyszerű vonalak csak.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20361) Met válasza TheProb (#20359) üzenetére


Met
nagyúr

A tartósság attól függ hogy milyen festéket használnak ;)
ViZion A flock-hoz nem kell szita? Nem tudom, ilyet nem szoktak tőlünk rendelni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#20362) TheProb


TheProb
veterán

Átalakítottam pár mintát nyomtatásbaráttá, vagy legalábbis sztem azzá, szerintetek milyenek?

[link]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#20363) ViZion válasza TheProb (#20362) üzenetére


ViZion
félisten

Remélem mentettél eps, ai vagy cdr formátumot is... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20364) TheProb válasza ViZion (#20363) üzenetére


TheProb
veterán

1-2-t de nem tart semeddig ezekből .ai-t csinálni illustratorban

próbáltam 3 színnék maradni, mert elvileg floc-nál annyi a max.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#20365) RaZroX


RaZroX
addikt

Vörös hajat hogyan tudnék kiszőkíteni ?

This is the way

(#20366) BalanceR válasza RaZroX (#20365) üzenetére


BalanceR
addikt

9%-os Hidrogén-peroxid oldattal.... :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#20367) RaZroX válasza BalanceR (#20366) üzenetére


RaZroX
addikt

hahaha..:DDD na most komolyan :D

This is the way

(#20368) ViZion válasza RaZroX (#20367) üzenetére


ViZion
félisten

Kijelölöd, majd ctrl+U Colorize-t is kipipálhatod, próbálgasd.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20369) krisz12356 válasza Picturemaker (#20353) üzenetére


krisz12356
tag

kösz,hogy megcsináltátok de nem kellett volna...
rosszul fogalmaztam igazából csak tippet szerettem volna kérni :))
egyébként végül egy másik kép mellett döntöttem
de tényleg köszi,hogy foglalkoztatok vele :) :) :) :)

(#20370) *Ropi* válasza krisz12356 (#20369) üzenetére


*Ropi*
félisten

Szerintem fuss! ;] ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#20371) Met válasza krisz12356 (#20369) üzenetére


Met
nagyúr

Nem írtad hogy tippet szeretnél a megoldásra és igaz azt sem hogy valaki csinálja meg de azért fuss :D
Legközelebb szépen megköszönöd, örülsz neki és qssolsz hogy másik képet választottál :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#20372) Hintalow válasza Met (#20361) üzenetére


Hintalow
senior tag

A flock nyomat, ilyen prémes anyagból van tudomásom szerint, csak egyszínű, egyszerű ábrákra jó.

Amúgy ilyen mintákra szerintem is a dtg nyomtatás a legjobb

TheProb:

Azért star wars ra keresve ha beállítok nagy méretet és fekete fehér színt, elég sok találat van.
Amúgy deviantarton érdemes még nézelődni, ott van rengeteg jó kép.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#20373) TheProb válasza Hintalow (#20372) üzenetére


TheProb
veterán

Közben már linkeltem, hogy miket vadásztam össze és hogyan módosítottam őket, vagy nem jók szted?

Egyébként a technológiákat ez alapján értelmezem

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#20374) BonFire válasza TheProb (#20373) üzenetére


BonFire
veterán

Tegnap már nem akartam írni, de ha még ma is téma, akkor elmondom, hogy azért ezek a vektorosítások közel sem ütik meg az elfogadható mércét. A Jedi rend és birodalmi logókon kívül egyedül talán a tipós Boba Fett az, ami tényleg minőség. A többin látszik, hogy 200*300 pixeles, részletszegény képből lett lekontúrozva. A Jango Unchained kifejezetten förtelmes. Főleg a betűk. Annyi munkát már belefektethettél volna, hogy keresel egy megfelelő betűtípust, és a szöveget újraszerkeszted. Az AT-AT képek is eléggé részletszegények. Ha bevered a Google-ba a témát és hogy vector, sokkal jobb kész mintákat kapsz.

Szóval dolgozni is kell a pólómintán, főleg, ha további terveid vannak vele, mint például az értékesítés.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#20375) TheProb válasza BonFire (#20374) üzenetére


TheProb
veterán

Kerestem én így képeket, átnyálaztam a vektor grafikás library-kat is, de nem volt normális minták sajnos, nemhogy ezek

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#20376) BonFire válasza TheProb (#20375) üzenetére


BonFire
veterán

De vannak, csak rosszul közelíted meg a dolgokat! Itt van például egy AT-AT „tervrajza”. Ezt lementve, Illustratorban pennel (kézzel) gyönyörűen végigkontúrozva mérföldekkel szebb végeredményt kapsz. És természetesen neked csak be kell feketíteni egy színnel, tehát nem olyan nagy para. Persze dolgozni kell vele, mert a háttérnek meg kell még rajzolni egy téglalapot is, megkeresni a megfelelő fontokat és kiszerkeszteni a szöveget. Munka van vele, de ha már csinálsz valamit, azt tedd normálisan! Ez az auto trace-es fércmunka, afféle kínai chabudo. Jó az, csak nem venném fel magamra az utcán.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#20377) Thunder82


Thunder82
aktív tag

Sziasztok betűtipust keresek mégpedig ezt hogyan találhatnám meg ?

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#20378) Thunder82 válasza Thunder82 (#20377) üzenetére


Thunder82
aktív tag

Vagy ahhoz nagyon hasonlót.

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#20379) Met válasza Thunder82 (#20377) üzenetére


Met
nagyúr

Úgy hogy elmész ide

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#20380) Thunder82 válasza Met (#20379) üzenetére


Thunder82
aktív tag

THX Most már ezt is ismerem.

[ Szerkesztve ]

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#20381) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

adott ez a kép, azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehetne megcsinálni egyszerűen, hogy ne szürke, hanem fehér alapon legyen a fekete? ez gondolom nem is igényli a ps tudását, csak nem nagyon tudok más képszerk topicot :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20382) ViZion válasza hoffman_ (#20381) üzenetére


ViZion
félisten

ehhh... a fene a jó szívem. Parancsolj:

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20383) hoffman_ válasza ViZion (#20382) üzenetére


hoffman_
nagyúr

pont erre gondoltam, thx!

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20384) Thunder82 válasza ViZion (#20382) üzenetére


Thunder82
aktív tag

Csini lett a masni :D

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#20385) bigdady


bigdady
nagyúr

Sziasztok!

Tudna egy szaki segíteni nekem? Erről a képről kéne leszednem a science bitch feliratot úgy hogy megmaradjon a felbontás és ne látszódjon hogy volt ott felirat. Nem bírok vele, csak ocsmány marad mindig... Pls help :R

Bocsi az ovis kérésért, de vakon vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20386) TheProb


TheProb
veterán

Filózok valami jól kinéző design-on az egyik idézetre, erről mit gondoltok?
Nem túlbonyolítva, csak na sima snassz szöveg legyen.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#20387) BonFire válasza bigdady (#20385) üzenetére


BonFire
veterán

Így megfelel?

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#20388) bigdady válasza BonFire (#20387) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nagyon jó, de nem maradt full hd sajnos ha jól látom, illetve BBad felirat is eltűnt, ami meg a legfontosabb a másik szem!
De köszönöm mindenképp hogy segítesz :R

[ Szerkesztve ]

(#20389) BonFire válasza bigdady (#20388) üzenetére


BonFire
veterán

A linkedről így jött le, ebben a felbontásban, méghozzá a bal oldala csonkolva. Egyébként klónozóval érhetsz el ilyen eredményt. Ezzel csináltam, kábé három perc. Az ecset széle teljesen lágy legyen.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#20390) #81999360 válasza bigdady (#20388) üzenetére


#81999360
törölt tag

vagymi

[ Szerkesztve ]

(#20391) bigdady


bigdady
nagyúr

Kegyetlen jó, hálás köszönet mindkettőtöknek!!! :R
Esetleg egy uilyen Bbad nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#20392) Thunder82


Thunder82
aktív tag

Valami tipp hogy miért lehet ?
Cs6 PS és TYPE tool használatakor (amint rákattintok ) szinte meghal a gép .Alig tudok valami feliratot rakni a képeimre mert kész diavetítés mire tudok valamit kattintani.
Megoldás ??

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#20393) BonFire válasza bigdady (#20391) üzenetére


BonFire
veterán

Itt van, la!

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#20394) #81999360 válasza Thunder82 (#20392) üzenetére


#81999360
törölt tag

Lehet hogy túl sok a font a gépeden?

(#20395) bigdady


bigdady
nagyúr

:R

(#20396) ViZion válasza Thunder82 (#20392) üzenetére


ViZion
félisten

hibás fontok is lehetnek, amúgy meg CS6/CC verziókban a type tool egy csőd.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20397) TheProb


TheProb
veterán

Jelenleg így áll a kép, sajnos Illustratorhoz nem értek, így nem egészen tudtam azt megcsinálni amit akartam. Ebben tudna valaki segíteni? (Nincs sajnos aktív ill. topic) A szöveget ugyan így, perspektivikusan szeretném megcsinálni, de úgy, hogy a 2 szövegrész ne a tengelyre legyen merőleges, hanem a kép szélével legyen párhuzamos és így párhuzamos legyen a "There" T-je és az "OR" és a "NOT" R és T betűje. Remélem érthetően fogalmaztam.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#20398) ViZion válasza TheProb (#20397) üzenetére


ViZion
félisten

HA PS megy, lehet abban is. A szöveget görbévé alakítod (illetve a másolatát, ne kelljen keresni a betűtípust legközelebb :D ) majd A gomb, közvetlen kijelölő vagy mi a neve, és a görbe pontjait tologatod, törlöd, újat raksz, etc.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20399) TheProb válasza ViZion (#20398) üzenetére


TheProb
veterán

mit gondoltok?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#20400) #81999360 válasza TheProb (#20399) üzenetére


#81999360
törölt tag

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.