Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max

Hozzászólások

(#998) Menthirist


Menthirist
veterán

Én továbbra is ontom majd a képeket, mihelyst van akármi változás :D Ez azért van, mert nem szeretek illetve nem nagyon tudok utólagosan nagyobb hibákat kijavítani. Most is leszedtem a tuning légbeömlőket a kocsiról CGTalk-os javaslat miatt... Na visszaalakítani nem volt egyszerű, annál is inkább, hogy ugyanolyan vonalvezetést megint elérni nem könnyű. De asszem sikerült... Nekem se jött annyira be, kitalálok rá majd valami ütősebbet :D Mondjuk nem tudom, mennyi idő van a kocsimban eddig, mármint az új BMW-ben, de asszem én dolgozok a leglassabban :D Nem is azért, mert a Maya lassú, hanem a leglassabb eljárással dolgozok :D Szóval szeretem, ha van valami hiba és nem látom, mások rámszólnak :D Meg bíztatnak :D
OP9: ráérsz megnézni... Mondjuk azalapján az új 2,5 órás videóm alapján annyira nem látsz majd bele a progiba, egyrészt mert nem vagyok jó tanár, másrészt pedig annyira alap dolgokkal foglalkozok, ami sztem annyira nem más, mint a MAX alatt... de ki tudja :D

Balika:
Én úgy csináltam, hogy a belső résznél a küllő vége (ahol találkozik a külső peremmel), ott elszélesítettem egy kicsit... Nem foglalkoztam azzal, hogy összemodellezzem a peremet az aggyal, így most átmegy rajta, de nem zavar... javaslom, a végénél csinálj egy extra élt körbe a küllőn, és a vertexeknél ott szélesíts, gyakorlatilag kézi bevellel :D
Bővebben: link

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.