Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Vladi


Vladi
nagyúr

Évad epizódja eddig, 12/10 nézzétek!! :R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#52) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na 8-13-ig letudtam az összes részt és ez a sorozat egyre jobb. Az utóbbi két rész meg fenomenális volt. Eddig is kedveltem a Dokit, de amit leművelt az utóbbi részekben, attól totál kész vagyok :D .

S03E13-ban a De Lorean-os jelenet az valami atom volt. Én könnyeztem a röhögéstől :D .

Nem írok a 13-as részről semmit, mert ezt minden Z Nation kedvelőnek látnia kell. Addy, Doki, A Férfi, Lucy...20/10-es a rész :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#53) Vladi válasza Ventur@ (#52) üzenetére


Vladi
nagyúr

DeLorean: Igen, megint majdnem megetettek minket, mint az ufós résszel. Dehát belőlük ezt is kinéznénk, és még rá is játszanak erre. :DD

nehéz dolga volt a készítőknek, de basszus ezt is megoldották. Lenyelték keresztbe kalandban, akcióban, történetben, humorban a "többi" zombis hájpsorozatot. :R

16.-án dupla évadzáró, kizárólag jó lehet, várjuk ugye? :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#54) Ventur@ válasza Vladi (#53) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én nagyon várom az évadzárót. Szerintem történetben is nagyon jó a sorozat. Jobb, mint a TWD, pedig azt is szeretem.

De ebben úgy csinálnak egy - szerintem jobban hihető - történetet, hogy közben minden részben van valami apró kis Syfy humor. Mellé meg tele van izgalommal, abszolút szerethetőek a karakterek stb stb.

Várjuk már a 4. évadot is :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#55) Ventur@


Ventur@
senior tag

S03E14 Season final felirat (P!tyukasd)-tól: [link]

A részhez pedig, hát ööö.... :Y :C . Az évad szerintem ütős lett és hozta az elvárt szintet. Azt mondom, hogy akciódúsabb lett, kevesebb Z Nation poénnal, de ez egyáltalán nem tett rosszat a sorozatnak.

Sajnos jövő nyárig várni kell, hogy megtudjuk mi lett a csapattal, Murphy-vel, Lucy-val.

Z-mentes Ünnepeket előre is mindenkinek :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#56) Vladi válasza Ventur@ (#55) üzenetére


Vladi
nagyúr

naba+, kemény befejezés. :Y Most viszont már tudjuk, hogy tőlük szó szerint bármi kitelik. Bármelyik főszereplő meghalhat, tényleg bármelyik és egyik se, vagy mind, vagy csak részben, na értitek. :))

Elvileg janurától szinkronos? Kellemes ünnepeket, én darálom az s01-et. :C :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#57) Ventur@ válasza Vladi (#56) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na én pont ezt szerettem a sorozatban, hogy az akit főszereplők közé sorolnál, simán kiírják :) . Na meg, meg mernek olyat játszani, amit a "konkurensnél" nem :) (kisbaba kinyírás már az elején az első évadban).

Gyanítom azért, hogy a sorozat "sztárjait": Murphy, Warren, Ady, Doc, 10K nem fogják kinyírni a 4. évad elejére.

Z Grandpa-ért kár. Jó arc volt :O :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#58) Vladi válasza Ventur@ (#57) üzenetére


Vladi
nagyúr

Gyanús, hogy valaki menni fog. 10K ha túléli mehet csajozni. Már családot is alapított. :D Z Polgár úgyse zuhan le, kivéve ha a színész nem csinálja tovább. Murphy is mehet akár, mert ott a lánya helyette. :Y Ady jó kis szemfaktor, nem bántják. Hátvagyde. ;] Még Warren is mehet, csak kell helyette más. A kínai csaj Sun Li ( :F ) olyan súlytalan. :U Hectorért azért kár, vele nem nagyon tudtak mit kezdeni.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#59) Vladi


Vladi
nagyúr

Z Nation 4 évad, premier!!

Felirat órákon belül. Este móka. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#60) Ventur@


Ventur@
senior tag

Saját vélemény
...hháááttt ez olyan semmilyen kezdés volt. Nem mondom, hogy rossz volt, mert lekötött, de olyan se füle, se farka volt.

Zónaban meg várható, hogy lesz valami turpisság.

Azért Warren igen csak meg van áldva idomokkal :Y . Eddig sem fel tünt :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#61) Vladi válasza Ventur@ (#60) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szerintem jó kis évadindító volt, felállították a világ alapjait és hadd szóljon.

Barna bébikért én se rajongok, de azért Kellita Smith-t megkóstolnám, még ha 50 éves is. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#62) TSanya


TSanya
aktív tag

Sziasztok!

Az első 3 részen túl is vagyok.

A zombi Gandalf dumán még mindig sírok :DDD

(#63) Vladi


Vladi
nagyúr

404 megvolt:
- visszatért egy kis humor, amit már hiányoltam. :)
- postapok életérzés átjön, szal jó.

+ nagyon egyszerű horror eszközökkel operál, de azok ügyesen megoldottak
+ misztikusra próbálják venni a figurát, de ez annyira nem megy. :N

nade srácok: ez a sorozat m é g m i n d i g n a g y o n jóóóóóó :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#64) Vladi


Vladi
nagyúr

Csak annyit írok nektek:

Die finger! Diee!!!! :DD :DDD :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#65) Ventur@


Ventur@
senior tag

:(((

Blood Drive utolsó 3-4 része után, sikerült ezt is elcsesznie a SyFy-nak :U . Évad végén találkozunk.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#66) xors


xors
senior tag

Van aki még követi a sorozatot?
Én nagyon rápörögtem, a 4. évad gyors és izgalmas, főleg a Walking Dead után.. :C
Imádom ahogy a rendezők játszanak a humorral és a drámával. :Y Nagyon jó a szereplőgárda is, mindegyik karakter jól ki van dolgozva, nincsenek hiányosságok. Kár, hogy mindjárt vége az évadnak, remélem lesz folytatás.

(#67) Vladi válasza xors (#66) üzenetére


Vladi
nagyúr

Én követem hetiben. Sajnos az a véleményem, hogy egyre inkább jönnek elő a hiányosságai. :(
De ezen még fel tud zárkózni.

Viszont a twd-hez képest még egy csökkenő színvonalú Z is fényévekkel. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#68) xors válasza Vladi (#67) üzenetére


xors
senior tag

Nekem ami egyedül vontatottnak tűnt, az a s04e10 Sketchy & Skeezy jelenetei, az már kissé a fárasztó kategória, elég lett volna belőlük 10perc is, fölösleges volt egy részt rááldozni.
Ugyanakkor a s04e09 -et nagyon eltalálták, imádtam a bevágásokat az apokalipszis elejéről, ahogy a TV stábnál kitört a járvány. :Y

(#69) TSanya válasza xors (#68) üzenetére


TSanya
aktív tag

Szerintem a 7. rész volt a mélypont, a 8. és főleg a 9. nagyon jól sikerült, már kezdtem reménykedni, hogy visszatalált önmagához a sorozat.
A 10. rész azonban újfent nagyon rosszul sikerült.
Nagyon hullámzó ez az évad, sajnos.

(#70) Vladi válasza TSanya (#69) üzenetére


Vladi
nagyúr

Sajna igen. Most valahogy nem kapták el a fonalat. Szrintem Lucy kiírása is hiba volt, Addyvel jó páros volt.
Viszont még mindig köröket ver a twd-re. Most komolyan? Mikor sajnáltunk ott utoljára karaktert? :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#71) Vladi


Vladi
nagyúr

Nos vége. Jó volt, fura volt. Várjuk az 5. évadot. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#72) xors válasza Vladi (#71) üzenetére


xors
senior tag

Jajj te már ki is végezted? Én még csak a 11. résznél tartok, az sem került fel a tékába HD -ban, de megnéztem úgy is :D
Még a maradék két részt ma éjjel lehet ledarálom ;]

(#73) xors


xors
senior tag

Na én is kivégeztem, viszont sajnálom, hogy meghagyták a cliffhangert, így végül nem tudtuk meg, hogy melyik palack maradt a drónban. Viszont azt nem értem, hogy minek kellett egyáltalán elindítani a drónt? Nem lett volna egyszerűbb a földön hagyni?
Most Teller végül jót akart vagy rosszat? Kicsit kavaros volt nekem ez.

Viszont zombi presindent nagyon adta :C

(#74) Vladi válasza xors (#73) üzenetére


Vladi
nagyúr

Én sem értem a történet végét. Ez is csak ilyen ellysiumos nézőagybaszás vagy mi? :O

1. miért kellett titkos küldetést betápláni, ha volt hivatalos is?
2. Akkor a mwp* akció a fekete szivárvány meghiúsítását célozta? Dehogy? :F
3. Akkor a doktor aki eleve zóna ellenes volt miért játszott össze a zónások ezen céljával?

Mondjuk azt tudom csak érthetőnek venni, ha 2. a mwp mikor elbukott a zóna rájött hogy nagy hiba a reset és meg akarta akadályozni? Csak esélye se lett volna meggyőzni a csapatot? :F

*: man with plan

Amúgy 5. évad berendelve. :C

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#75) TSanya válasza Vladi (#74) üzenetére


TSanya
aktív tag

Szerintem a készítők sem tudják már követni :DDD

(#76) Vladi


Vladi
nagyúr

Október 5.-én 5. évad első rész! :DD Odafigyelni komáim, odafigyelni! Október 6. szombaton lesz elérhető a szokásos csatornákon, Pityuka ezúttal is villámgyors fordítást ígért, ha minden jól megy, akkor a szombat esti műsor megvan. A következő 13 hétre. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#77) Vladi válasza Vladi (#76) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ne már! Csak én nézek z nationt? :Y

Ti bajotok. Most a 2. résszel beindultak az események.

most komoly? post apokaliptikus politikai dráma? :Y :C Úgy érzem, most visszatér a 3. évad kerékvágása, a Murphytown hangulat. Szerintem az volt eddig a sorozat csúcsa, eleget sétálgattak a zusában. Az azért kemény, ahogy lezárták Roberta szerelmi szálát. Imádlak drágám, egy álom vagy. 20 perccel később meg kinyírja. Tisztára, mintha forgatás közben unták volna meg. :DDD MÁr egész megszoktam, hogy hülyére vesznek ebben a sorozatban.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#78) TSanya válasza Vladi (#77) üzenetére


TSanya
aktív tag

Szia,

én még csak az első részt néztem meg, jó felütésnek tűnt az új évadhoz :)

No, holnap nézem is az új részt.

Üdv:
S

(#79) Vladi válasza TSanya (#78) üzenetére


Vladi
nagyúr

Igen komolyan rákapcsoltak a 3. résszel. Jól beindult a történet. :C

Az őrm halála kemény, de úgy látszik ez a menetrend. VAlami gond van a történetben? Szerelmi háromszög? Dehogy, meghal, kész. :DDD

10K épp, hogy számolni kezdett, most már nem tudom mi lesz vele... :(

Morphytown visszahozása kolosszális ötlet. Formálódik a következő észak - dél háború, csakhogy emberek, tolkerek - talking dead, mekkora már. :DDD és félvérek között.

Tegye fel a kezét, aki még fel tudja sorolni a zombitípusokat a sorozatban. :))

Jó esélyünk van a 3. évad után egy újabb legjobbévadra! :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#80) TSanya válasza Vladi (#79) üzenetére


TSanya
aktív tag

Hát, nem is tudom, túl vagyok az 5. részen, és úgy érzem, nagyon kezdi elveszteni a varázsát a sorozat.
Leginkább a sajátos humort, amit megszerettem benne mindjárt az elején.
Ez a drámázás kezdi lehúzni a sorozatot a TWD szintjére.

Nagyon remélem, hogy ez csak átmeneti, mert ha nem, akkor részemről nagyon érik a kasza :B

[ Szerkesztve ]

(#81) Vladi válasza TSanya (#80) üzenetére


Vladi
nagyúr

Lehúzni a twd szintjére. Ez teccik. :DD

Ilyen is van, ezt is tudják. De most szálnál ki amikor jön:
- Murphytown
- Addy, aki talker?

:Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#82) Vladi válasza TSanya (#80) üzenetére


Vladi
nagyúr

"Excursus me! Is today Thursday? "

Te hiányoltad. ;)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#83) Vladi


Vladi
nagyúr

Jövő hétvégén legeslegutolsó epizód. :(

Régi z nation fanok! Jöjjünk össze még egy csevejre. :DD

Meglesz a szérum. Csak úgy mondom. ;)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#84) Ventur@ válasza Vladi (#83) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nekem csalódás az 5. évad. A 12. rész amilyen bszó volt, addig a többi egy nagy nudli. Kicsit sajnálom a sorozatot, hogy kaszát kap, mert sokszor erős fricskát adott a TWD-FtWD-nek, de csoda hogy ennyi évadot is megért :) .

1-2-3 évadot majd nosztalgiából megnézem valamikor :) . Z-weed, the best stuff ever :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#85) Vladi válasza Ventur@ (#84) üzenetére


Vladi
nagyúr

Reálisan ebben a témában ennyi van. A ZN viszont kiválóan megoldotta szerintem. A twd nem fricskát, hanem leckét kapott, sokszor, sok területen.

Örüljünk annak amit kaptunk, én várom hogy tissztességes lezárást kapjon:

- Meglesz a szérum. Egyedül arra vagyok kíváncsi, hogy ki eszi meg Szun Cseng Lee agyát. Z Nation, így sezretünk. :DDD
- MI lesz a szereplők további sorsa. Kik látnak hozzá benépesíteni NewMerikát. Murphy + Warren. Megnézném a közös gyereket. :DDD
- stb.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#86) Ventur@


Ventur@
senior tag

Eléggé erős csavart tettek az utolsó részre. Valahogy benne volt, de őszinte leszek, hogy nem számítottam rá. De jó volt....és pont emiatt is gáz, hogy pont eddig kellett ezzel várni és már nem lesz folytatás.

Pedig jó volt, az utolsó 2 évados bénázás ellenére is.

Lesz valami spin-off, remélem lesz fordítója :) .

BÚÉK előre is minden Z Nation fan-nak :) .

Ui: Murphy utolsó "mosolya" meg epic :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#87) TSanya


TSanya
aktív tag

Tegnap este sikerült befejeznem az évadot.
Azt kell mondjam, magára talált az sorozat az évad végére.
Sikerült elérniük, hogy hiányozni fog a csapat :K

Kíváncsian várom a spin-off-ot, elméletileg ez lesz az.

A fordítással kapcsolatban én ezt az infót olvastam:

"...A Black Summer feliratait lehetséges, hogy tőlem kapjátok.
...
- P!tyukasd."

BÚÉK minden Z Nation rajongónak :)

(#88) Vladi


Vladi
nagyúr

Nos véget ért, köszönjük, kiválóan szórakoztunk. :R
Ha lesz spinoff, jövünk vissza a topikba. :C

Ventur@:

Milyen csavar? :F

Black Summer: 2019 tavaszra írják, akkor meg már erősen forognia kell, vagy már kész is. :Y Vagy csak pilot van kész és : majdmeglátjuk.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#89) Ventur@ válasza Vladi (#88) üzenetére


Ventur@
senior tag

Warren talker volt, csak egy spéci változata. Rajta nem lehetett látni, hogy halott volt és feltámadt, míg ugye a sima talkereken lehetett látni. Nos, én nem számítottam rá, hogy pont Warren lesz a talker. Inkább akkor már George-ra gondoltam. Nekem ez csavar volt a javából :) .

Egyébként BÚÉK mindenkinek és várjuk a Fekete nyarat :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#90) Vladi válasza Ventur@ (#89) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jah azt hittem a "tudományos eredményekre" gondolsz. :C

De az egész z nation mentalitást ezzel a képpel be lehet mutatni:
- Sun Mei megtalálta az ellenszert a z vírusra. Ezt nem volt ideje dokumentálni.
- De mivel Murphy megeszi az agyát, így a tudás átszáll bele. :DD

A 3. évadban már volt ilyen, akkor Dr. Murch agyát majszolta. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#91) Vladi


Vladi
nagyúr

Figyelem!

Április 11-től blacksummer a netflixen! :Y Részletek később.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#92) Ventur@ válasza Vladi (#91) üzenetére


Ventur@
senior tag

Itt a trailer hozzá: [link]

Így elsőre olyannak tűnik, mint a Fear the walking dead. Mondjuk én szeretem azt a sorozatot is, ahogy a TWD-t is nézem folyamatosan, nem érdekelnek a negatív hangok :) .

Viszont megnéztem most a Z Nation első évadának beharangozóját és mennyivel komolyabbnak lett beállítva a sorozat, mint amilyen valójában volt. Tele poénnal, fricskákkal a konkurenciának :D . Közben a trailer meg mintha egy horror/thiller sorozatot mutatna be. Zseniális :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#93) Vladi válasza Ventur@ (#92) üzenetére


Vladi
nagyúr

Első rész után mondom, jó lesz ez. Kicsit komolyabbra vették a figurát, ezekbe a szereplőkbe nem tudom, hogy férne be a komolytalankodás. Szerintem sehogy.

Azért fér még ötlet a témába, most is mutattak olyat, amit még egy zombi filmbe se láttam. Az egyik szereplőt felvezették, hogy most az ő története indul meg. Aztán meghal és zombi lesz. Aztán percegik követhettük az őrjöngő áldozat vadászatát. Ötös. :C

Ha midnen részben lesz 1-2 ilyen kiváló ötlet, akkor jól szórakozunk.
Megkérdem Pityukát, lesz -e magyar felirat. Másodjára már felirattal nézem. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#94) #89309696


#89309696
törölt tag

Jár még valaki ide? 4. évad vége most akkor mi? Miért kellett Warrent betanítani titokban a húsevő baci kiszórására, ha a sárgaszemcsis dokicsávó is pont ezt csinálta?
Vagy ez valami poén akar lenni a WD ellen és azt nem értem benne?

(#95) Vladi válasza #89309696 (#94) üzenetére


Vladi
nagyúr

Elég irracionális volt a vége, most nincs is előttem. De szerintem korábban már beszéltünk erről.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#96) Vladi válasza #89309696 (#94) üzenetére


Vladi
nagyúr

Anno mi se tudtuk megfejteni. :DDD #72-73. De hát z nation az ilyen. Lazán dobnak fél évadni történetet, mertcsak.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#97) Vladi


Vladi
nagyúr

Angol humoros zombis soroaztot valakinek? :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#98) #89309696


#89309696
törölt tag

Nem is tudtam, hogy Z polgártárs szerepel a Breaking Bad-ben. :D

(#99) #89309696


#89309696
törölt tag

Az karrier, hogy az én nyári kommentem az utolsó a topikban. Utolsó ötödik évad nem lett szinkronos azóta se ezek szerint. Lesz rá egyáltalán vagy nézzem meg angolul?

(#100) Vladi válasza #89309696 (#99) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ez a téma kifújt. Pedig kiváló sorozat, én biztos újranézem még párszor életemben. emeg a 100. háesz. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.