Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61951) Alusky válasza koshmar (#61949) üzenetére


Alusky
aktív tag

Az is tök jó, hogy a kisboltokban a helyhiány miatt amikor dupla megjelenés van, általában csak egy ízt tartanak és az mindig pont a gagyibb. A téli Hellekből is nem a körtés, hanem a narancsos kapható itt a környéken mindenhol. :DDD Az AI-t is nagyon nyomják még, de pl. a Wattból is az almakörte meg a pineberry megy és nem a pineberry meg a watermelon amik érdekesebb ízek. Az almakörte az bár finom, de már ezer éve iható mindenféle üdítőben is és ha helyhiányom van akkor nem egy tömegterméket tartok polcon. Nyitnom kell egy kisboltot, mert ez így nem állapot. :DDD

(#61952) Iramirez válasza Alusky (#61951) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Ne tedd,mindenkit lebeszélek róla !!! :)

(#61953) Elemental válasza Iramirez (#61952) üzenetére


Elemental
addikt

Biztos mert nem akarsz konkurenciá...

;]

(#61954) Iramirez válasza Elemental (#61953) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Félelem mardossa a szívemet :D

Amúgy meg a többség belebukik,inkább azért,és 0 család 0 élet.

De ne OFF oljunk :D

(#61955) Alusky


Alusky
aktív tag

Megjelent két új Mizo kávé ha valakit érdekel, mogyoró toffee meg pörkölt pisztácia, ez a második cukormentes. Mármint hozzáadott nincs.

(#61956) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Végre nekem is sikerült beszerezni az új Hell-t,de csak a mangósat amire aztomdtátok,hogy nem olyan jó mint a grapefruit -os.
Majd holnap reggel kiderül milyen...
Btw 240ft az Auchanba a Hell :K

(#61957) Iramirez válasza ToBeY (#61956) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Az jó ár.

(#61958) ToBeY válasza Iramirez (#61957) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Valóban,de múlt héten a CBA -ba ugyanennyi volt a Burn az mégjobb ár :K

(#61959) koshmar


koshmar
őstag

Nem értem az embereket továbbra sem!

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#61960) ToBeY válasza koshmar (#61959) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Pedig egyszerű mint a szög: A kritikus kommenteket törlik így azt a hatást keltik,hogy minden szipi-szupi és csudi finom :U

(#61961) SlayR0113


SlayR0113
tag

Én nem csodálkozom itt is van aki olyanra mondja, hogy jó ami amúgy rettenet nem :DDD

(#61962) basaharc502 válasza ToBeY (#61960) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Az átlag fogyasztónak - nem ledegradálva őket - valóban csudi finom. A lényeg, hogy valami édes lötty legyen, amit a cigi mellé fel lehet szisszeteni. Régebben cigizni az embereket szinte csak kávéval láttam...ma eital dukál hozzá.

(#61963) Alusky válasza ToBeY (#61960) üzenetére


Alusky
aktív tag

Egyrészt törlik, másrészt az átlag ember az valóban átlagos, nekik minden finom ami színes dobozba van töltve és édes, bármit felzabálnak amit marketinggel eléjük tesznek. Ha lejjebb megyünk a többi meg simán agymosott birka.
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Az ezeket a tartalmakat nézők szokták beírni, hogy mennyire isteni a Hell 147. terméke ugyanolyan átlagos Hell ízzel.

Én egyébként várom, venni is fogok valószínű 2-2-2 dobozzal belőlük, aztán majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#61964) kiscapa válasza Alusky (#61963) üzenetére


kiscapa
csendes tag

Szvsz ezek az "influenszerek" még valahol az agymosott birka alatt helyezkednek el, szegény kislány is olyan egyszerű, mint egy tányér leves, aki meg követi ezeket a bánatokat, na az kb. ugyanaz a kategória.

(#61965) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez mangó summer hell tényleg nem jó.Ráadásul valami nagyon hasonló ízű volt nem rég a Hell-nek :( Mennyire gáz már,hogy a tavalyi vagy az előtti summer cool-on csavarnak egyet és eladják újnak :(((

(#61966) koshmar válasza ToBeY (#61965) üzenetére


koshmar
őstag

Hidd el, a grapefruitos rosszabb :D (szerintem)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#61967) ToBeY válasza koshmar (#61966) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én alapvetően szeretem a grapefruit-os/kesernyésebb dolgokat szóval majd kíváncsi leszek.

Amúgy jobban zavart,hogy ezt az ízt már éreztem pár éve a Hell-től
És hogy annyira semmibe veszik a vásárlóikat,hogy leporolják X éves ízt,majd eladják újként.Ahelyett,hogy újat fejlesztenének... :U

(#61968) kiscapa válasza ToBeY (#61965) üzenetére


kiscapa
csendes tag

Igazából még mangó íze sincsen... a mangót szeretem nagyon, szóval ha abból érződne bármi, annak örültem volna, de innen kellett megtudjam, hogy van benne mangó is :D hát nincs... csak valami izé, ami gondolom a guabanana, amit elnyom fullra a tuttifrutti

(#61969) koshmar válasza ToBeY (#61967) üzenetére


koshmar
őstag

Amíg a vásárlóknak "minden megfelel" (mert veszik), addig minek fejlesszenek? :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#61970) Cranium


Cranium
tag

Most iszom a hell groovy grapefruit-ot, hat elegge pezsgotabletta izvilagu. Nagyon gagyi.

(#61971) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Közben én is beszereztem a grapefruit-at,remélem az jobb lesz.
De hagyok időt,mert ez a mangós botrány sz@r volt...

(#61972) Alusky


Alusky
aktív tag

Én a Mizokat iszom, még csak ezek értek ide a Hellek nem.
15mg alatt vannak, ahogy a többi Mizo is. A pisztáciás laktózmentes és hozzáadott cukor nélküli, csak az 5g van benne ami a tejből jön, a mogyorós az klasszikus 9.5g és nincs semmi extra tulajdonsága. Ezek is megkapták ezt a nem levehető kupakot, annyi funkcióval, hogy visszazárásnál nem tekerni kell hanem rápattintani. Az én számnak útban volt mert nem hajlik le annyira, mint az üdítőkön, úgyhogy letéptem (amúgy is le szoktam, lázadásból).

A pisztáciásból nem hiányzik a cukor, elég édes így is. Nem olyan mint a Hell 0% mogyorósa amiből nagyon hiányzik az édesség. Enyhe pisztácia ízt érezni, de alapvetően kávés inkább.
A mogyorósnak már több íze van, érezni is a Toffifee ízt rajta, de nem olyan erősen mint az édességen.
Igazából ezek pont olyanok, mint a Hellek, minimális eltérés van ízben közöttük, de nagyjából mind a 15 ízük egyforma sémára épül, kivéve a kókuszosat meg a sütőtököset azok valamennyire eltérőek. A Hell kávéi között sokkal nagyobb különbségek vannak.

Így, hogy koffein annyi van bennük mint a kólákban igazából nem nagyon topik on, se különleges vagy erős ízük nincs, mint egy Cafe Freinek pl. Ezek inkább ilyen reggel a kifli mellé valamit vedelni, hogy jobban lakott érzetet keltsen benned. Ehhez viszont a 400 Ft-os áruk sok. Mikor 2015-ben megjelentek ugyanezt írtam rá és ma is, hogy ami újdonság belőle azt meg lehet kóstolni, de utána többször felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#61973) kiscapa


kiscapa
csendes tag

A guavás burn meglepően nem rossz.

(#61974) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Jó,ez a grapefruit-os Hell rendben van! Ezt szeretni fogom nyáron a 40 fokban. :K
(lehetne még keserűbb és savanyúbb mert lecsengése az íznek édeskés.)

(#61975) Alusky


Alusky
aktív tag

Mentem egy kört a városban gyűjteni hosszú hétvégére italokat. Az Aldis Flirtből a múltkor a zöldet vettem most volt piros is úgyhogy vettem mindkettőből, meg most van valami Spritz citrom meg mojito, a 13g cukor alapján :D ez nem ízesített szóda, hanem kőkemény üdítő.
Nem sok minden, de egyrészt nem is volt más, másrészt spórolni is kéne, mert ez az üccsizés meg nasizás ez egy elég drága dolog.

Viszont volt végre epres Hell. Ami szánalom, hogy ha azt meg tudják oldani akkor az energiaitalokat miért nem...

A legjobb rész most jön, az Euro boltban voltam, előttem egy 12-14 körüli suhanc gyerek ilyen negyed c.., aztán jól lebaszta a pénztáros, hogy látjuk ám lopkodod az energiaitalokat, most is van a zsebedben? Már többször is láttuk, a kamerák is felvették. Gyerek meg se mert szólalni, csak nyökögött. :DDD Annyira cringe volt én át is mentem a másik kasszához inkább. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61976) Alusky


Alusky
aktív tag

Jó lett ez a pink Hell, az eper íz az konkrétan a Sunnywood eprese, de ez várható is volt, hogy ugyanazt az alaplét fogják használni :DDD , de ugye jön még mellé más íz is tehát nem egyforma ízűek. Én a fehér csokit ebbe nem érzem, de nem is szoktam sok fehér csokit enni, mert nem szeretem.

Nem sok kávé íze van amúgy, de ezeknél nem is szokott jellemző lenni.

(#61977) koshmar


koshmar
őstag

Kóstoltátok már az új dinnyés Xixót? Én most igen, mert Facebook kommentekben csak azt láttam, hogy isteni, kurva jó, stb.. nem kellett volna :D
Alig van a tutti-fruttin kívül más íze (na, mégiscsak Hell), mondjuk 160-ert megért azért

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#61978) Alusky válasza koshmar (#61977) üzenetére


Alusky
aktív tag

Eddig nem volt dinnyés? Nekem mintha rémlett volna, hogy tavaly már vettem a másfél literesből.
Ja. [link]

Én azt a két Sprizz-et ittam meg az Aldiból, hát a 13g cukornak nem kell bemutatkoznia annyira édes volt, de finom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61979) ECHO2235 válasza koshmar (#61977) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

szerintem tök jó lett, egész kis iható, talán jobban is mint a rendes Hell változat

(#61980) koshmar válasza ECHO2235 (#61979) üzenetére


koshmar
őstag

Rendes Hell, tehát a classic? Tényleg jobb.. de a görögdinnyes Helltől nem jobb :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#61981) ToBeY válasza koshmar (#61980) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A dinnyés Hell-től kevés jobb energiaital van mostanság a magyar piacon :K

(#61982) koshmar válasza ToBeY (#61981) üzenetére


koshmar
őstag

Annyira örülök, hogy nem csak téli/nyári limitált íz lett :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#61983) Alusky


Alusky
aktív tag

Még mindig nem jöttek az új Hellek és a pink kávés ami elfogyott se lett pótolva, se guava Burn.
Kerestem azt a hosszú nevű piros Flying powert, de szerintem az téli íz volt és megszűnt. Vettem egyet rózsaszín raspberry limeból, mert hirtelen nem jutott eszembe mit vegyek, hát ez pont a tuttifrutti ízű semmi volt, mindegy szomjoltónak elment. :DDD

(#61984) ToBeY válasza Alusky (#61983) üzenetére


ToBeY
nagyúr

CBA-ban már kapható a guavás Burn én is ma vettem :K

(#61985) ToBeY válasza ToBeY (#61984) üzenetére


ToBeY
nagyúr

*és ma még akció is volt 240huf szvsz, az egy jó árnak számít.

(#61986) ToBeY válasza ToBeY (#61984) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát nem rossz ez a guavás burn ,de nem is igazán jó.
Olyan mint egy k**va édes narancslé/fanta..Sok az a 15g cukor 11g-al ok lenne talán
Szerintem a Watt guava jobb :U

(#61987) grizlisandor


grizlisandor
addikt

899 Forintot kérnek a Prime üdítőért a Lidlben, 3 féle íz.

149 Forint a Pennybe a Watt, Penny kártyával.

(#61988) pockos13 válasza grizlisandor (#61987) üzenetére


pockos13
aktív tag

A Prime-ért 90ft is sok lenne.

(#61989) koshmar válasza ToBeY (#61986) üzenetére


koshmar
őstag

Bizony, hogy jobb!

Én semmi guavat (vagy egyáltalán ízt) nem éreztem, csak a pokoli edesseget :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#61990) ToBeY válasza koshmar (#61989) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igazából még nem ettem rendes igazi guavát,így nem tudom megítélni melyik van közelebb hozzá,de nekem a guavas watt jobban ízlik :K
*majd megpróbálok szerezni igazi guavát mert már kíváncsi lettem rá :D

(#61991) Alusky válasza pockos13 (#61988) üzenetére


Alusky
aktív tag

Aldiban még mindig 1300 vagy mennyi. :DD Én elvből nem veszek olyat amit minden hülye amerikai influenszer kezében látok. Allergiás vagyok a túltolt reklámra.

(#61992) basaharc502 válasza Alusky (#61991) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Ráadásul én kb. egy pozitív véleményt sem olvastam/hallottam róluk. Mindenki csak egy egynek elmegy valaminek írta le.

(#61993) SlayR0113


SlayR0113
tag

Pedig bizony a valódi Guavás téma a Burné és még pedig nagyon jól :)

(#61994) ToBeY válasza SlayR0113 (#61993) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ettél már igazi guavát vagy mire alapozod a valódi guavás témát?
Mert én még nem ettem,de ha ilyen és nem olyan mint a watt-é akkor nem szeretném szerintem :(((

(#61995) Alusky válasza ToBeY (#61994) üzenetére


Alusky
aktív tag

A Watté az nem keverék guava fehéreperrel? Mert akkor annak más íze lesz mindenképp.

(#61996) ToBeY válasza Alusky (#61995) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igazad lehet,akkor lehet pont ezért ízlik az jobban :B

[ Szerkesztve ]

(#61997) SlayR0113 válasza ToBeY (#61994) üzenetére


SlayR0113
tag

Koktél szirupban és egyéb formában elérhető, és azokban is kivehető.

(#61998) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

szombaton már 150. nap lesz ,hogy nem ittam edrinket. de most hogy bejött a két új hell . nem tudom ,hogy megéri-e feladni . szeretném megkóstolni de félek , hogy csalódás lesz. :W

(#61999) ToBeY válasza nagysandor79 (#61998) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A grapefruit -os Hell szerintem finom (ha szereted az ilyesmit)a másik hatalmas csalódás sajnos... :(((

(#62000) grizlisandor válasza nagysandor79 (#61998) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ha így számon tartod, hogy mikor fogyasztottál utoljára én nem dobnám el a két új tucat Hell miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.