Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) crok válasza Ferrari fan (#7000) üzenetére


crok
nagyúr

Az MIXM az EUXM-re minek? Persze hogy mókolás nélkül nem akar feltuszkolódni.. de minek tennéd fel mikor van az EEA-ra (vagyis a te EUXM-edre) 12.5.4.0 amit pl. [itt] le is tölthetsz? [Itt] meg leírtam én hogy és miért úgy csinálnám amihez annyit tennék hozzá hogy azóta már van 12.5.4.0 EUXM.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7002) Ferrari fan válasza crok (#7001) üzenetére


Ferrari fan
tag

Köszönöm a segítséget. Ha kiválasztom a V12.0.1.0.RJZEUXM-ot akkor kis gondolkodás után azt írja a teló, hogy "A frissítés ellneőrzése sikertelen Sorry, flash to this stable version not allowed."
Ez miért lehet?

(#7003) crok válasza Ferrari fan (#7002) üzenetére


crok
nagyúr

Nagyon jó.. Akkor lehet nem egyedi eset :D Innentől kezdheted olvasni.. nem tudjuk miért nem engedi. Akkor menj végig a soron neked engedi-e valamelyiket (V12.5.4.0.RJZEUXM vagy V12.5.1.0.RJZEUXM) vagy próbáld meg azokkal a módszerekkel amiket [itt] említettem. Mi fiókkal amúgy be vagy lépve a telefonba?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7004) Ferrari fan válasza crok (#7003) üzenetére


Ferrari fan
tag

Jajj de jó :DDD :DD :))
Elvileg rendben a Mi fiók, egyiket se engedi, mindnél ugyanezt írja.
Akkor ez hosszabb lesz, mint gondoltam....Írok ha jutok valamire
Köszönöm! :R

(#7005) Bobo54 válasza crok (#6920) üzenetére


Bobo54
újonc

Köszönjük a gyors segítséget. Elkiabálni nem szeretném, de úgy néz ki, hogy megoldódik ezzel a probléma. Köszönjük! :)

(#7006) gthomma válasza Ferrari fan (#7000) üzenetére


gthomma
senior tag

Ha EEA ROM vagyis QJZEUXM nem lehet hivatalosan frissíteni, 12.0.4.0 a legújabb, én is ezzel szívok, ha nyitod a bootloadert akkor már mehet a buli.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7007) gthomma válasza crok (#7001) üzenetére


gthomma
senior tag

Letöltheti telepíteni nem fogja :( -> "Sorry, flash to this stable version not allowed."

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7008) crok válasza gthomma (#7006) üzenetére


crok
nagyúr

És amúgy végigpróbáltad amiket írtam, a XiaomiTool-t is (meg is lehet adni neki külön a ROM-ot nem csak letöltetni vele), a ROM ZIP átnevezést is próbáltad? Amikor arra mész az updater-ben hogy legújabb ROM letöltése akkor (mivel mást nem lát) letölti ugyanazt ami rajta van, ellenőrzi és restart-ot kér.. restart előtt át kell másolni a másik ROM zip-et és nevezni a régi nevére.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7009) gthomma válasza crok (#7008) üzenetére


gthomma
senior tag

Ezt még nem. Az általam letöltött 12.0.4.0 is az mondja hogy "Sorry, flash to this stable version not allowed." elég gyorsan, szerintem ideje sincs kibontani.
A downloaded_rom-ba tölti le ugye ?
Ennek a stabil verziónak a betöltése nem megengedett. Ez mekkora állatság már.

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7010) crok válasza gthomma (#7009) üzenetére


crok
nagyúr

Aha, szerintem a downloaded_rom-ba teszi.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7011) gthomma válasza crok (#7010) üzenetére


gthomma
senior tag

Ha sikerül ezzel átverni az nem nyírja ki a bootot elvileg mivel ez hivatalos csomag. Jól gondolom ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7012) crok válasza gthomma (#7011) üzenetére


crok
nagyúr

Zárt bootloader-re teszel hivatalos csomagot? Akkor OK. Nem szabad hogy baja essen. Főleg ha még a régió is egyezik :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7013) gthomma


gthomma
senior tag

Elvileg mind a kettő JZEUXM :DD

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7014) aszti75 válasza gthomma (#7006) üzenetére


aszti75
senior tag

Ezt az állításod cáfolom.Nekem is úgy került a kezembe a telefon,hogy QJZEUXM 12.0.4.0 volt a telefonon.Én [innen] töltöttem le,az akkor leg frissebb V12.5.1.0.RJZEUXM-et és telepítettem a betallózos módszerrel.Zárt BL-em,tehát még nyitni sem kellett hozzá.Minden gond nélkül frissült is.Azóta is minden rendben a telefonnal.

(#7015) gthomma válasza crok (#7012) üzenetére


gthomma
senior tag

"Nem sikerült a MIUI rendszert frissíteni, próbálja újra letölteni a csomagot" :W

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7016) gthomma válasza aszti75 (#7014) üzenetére


gthomma
senior tag

128 vagy 64GB verzió a tiéd ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7017) DaWehun válasza Samus (#6992) üzenetére


DaWehun
tag

#6993Viktor0610

köszönöm a tippet mindkettőtöknek, megpróbálom! ma pl. 1x csinálta míg tegnap legalább 30x :D fene a belét!

...

(#7018) sanyci válasza gthomma (#7006) üzenetére


sanyci
senior tag

Nem azt kéne nézni, hogy milyen ROM van a telón, hanem hogy milyennek kellene rajta lennie...
Nem lehet, hogy erre csak "felmókolták" az EEA ROM-ot?

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#7019) gthomma


gthomma
senior tag

Itt is szívnak ezzel a 12.0.4 -> 12.5.4 updateval EEA régiós telefonnal. Mi a f*szt csinál a sáomi ???

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7020) gthomma válasza sanyci (#7018) üzenetére


gthomma
senior tag

Ez szerint már a készülékhez van köt mi id :
IMEI/lock code: 86***************
Find device: ON
Lock email: ain***@gmail.com
IMEI number: 86******************
Product name: Redmi Note 9 Pro Tropical Green 6G RAM 64G ROM
Manufacture date: 13 Oct 2020 18:47:25
Country: Hungary

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7021) sanyci válasza gthomma (#7020) üzenetére


sanyci
senior tag

Szolgáltatói készülék?

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#7022) Ferrari fan válasza crok (#7003) üzenetére


Ferrari fan
tag

Nah túl vagyok mindenen én is.
MiTool is ezt a romot találja ami fenn van a telón EU ROM, törölt mindent róla, de ezt írta is, szépen visszarakok mindent.
Már Mi FlashPro felé is elindultam, hibaüzenet ugyanaz mint a telón volt.
Amúgy Telekom-tól vásárolt készülék.
Kezdem én is azt gondolni, hogy nem fog menni a frissítés jelenleg Bootloader nyitás nélkül vagy amíg nem kapja meg serveren is a frissítést, márpedig a MiTool alapján ott még nincs...szóval marad az egy hét várakozás (168 óra)
Most pedig újra belakom a készüléket! :Y :C
Köszönöm a segítséget!

(#7023) crok válasza Ferrari fan (#7022) üzenetére


crok
nagyúr

Net nelkul is azt irja hogy nem akarja az updater feltenni?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7024) Ferrari fan válasza crok (#7023) üzenetére


Ferrari fan
tag

Egyből sír netért....

(#7025) crok válasza Ferrari fan (#7024) üzenetére


crok
nagyúr

A telefon? Mikor updater-bol kivalasztasz egy zip-et?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7026) aszti75 válasza gthomma (#7016) üzenetére


aszti75
senior tag

64 Gb-os verzió.

(#7027) gthomma


gthomma
senior tag

Nem tudom.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7028) gthomma


gthomma
senior tag

Mikor volt amikor tudtad frissíteni betallózással? Esetleg az a fájl amit engedett megvan ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7029) gthomma


gthomma
senior tag

Valami történt a sáominál, ha a XiaoMiTool V2-ban azt választom hogy tégla a telefon, akkor mint legújabb hivatalos európai ROM a 12.0.4 -et kezdi el lehúzni.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7030) Ferrari fan válasza crok (#7025) üzenetére


Ferrari fan
tag

Igen, repülő üzemmódba tettem egyik próbálkozásnál

(#7031) #46824192


#46824192
törölt tag

Hogy áll most a bizt. update ezen a telefonon?
Ilyen hamar elengedték a kezét ennek a készüléknek?

Hónapok óta semmi sem jön nekem...

(Ha esetleg a szabad hely lenne a gond....nincs mindig ennyire megtömve, most videóztam és megszaladt kicsit)

[ Szerkesztve ]

(#7032) crok válasza #46824192 (#7031) üzenetére


crok
nagyúr

Baromiregi a ROM neked is.
12.5 RJZMIXM-en a Sec. Upd. 2021.10.01.
12.5 RJZEUXM-en szerintem ugyanez van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7033) #46824192 válasza crok (#7032) üzenetére


#46824192
törölt tag

Mit kellene tennem? (Természetesen csak hivatalos megoldás érdekel. Nem akarok manuálisan letöltögetni és magam ellenőrizni jo vagy nem amit épp letöltöttem. Ebből már kinőttem)

Jelenleg nyomkodhatom reggeltől estig , nincs frissítés felirat fogad mindig.

[ Szerkesztve ]

(#7034) crok válasza #46824192 (#7033) üzenetére


crok
nagyúr

Szerintem ugy jartatok mindharman mint ahogy az utobbi cca. 50 hsz.-ben van.. Mikor kijott a frissites A10-rol A11-re akkor se ajanlotta fel? Neked se megy fel kezzel? Ja nem akarod kezzel.... Hat akkor benne maradsz szerintem hacsak valahogy nem sikerul nyitni a BL-t, format, uj ROM, ujra belakas.. vagy a Xiaomi javit valamit nektek az OTA szervereken.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7035) #46824192 válasza crok (#7034) üzenetére


#46824192
törölt tag

Volt itt anno egy nagyobb hsz hullám, amikor a képemen is látható verzióról mindenkinek jött az update a nemtudommelyikre.

Nekem már akkor sem jött semmi.

Én biztosan nem fogok BL-t nyitogatni meg hasonló. Inkább akkor bedobom szerzívzbe hogy csinálják meg garancia keretein belül.

[ Szerkesztve ]

(#7036) crok válasza #46824192 (#7035) üzenetére


crok
nagyúr

Akkor az marad..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7037) Viktor0610 válasza #46824192 (#7035) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tök jó lenne tudni, honnan van a teló és/vagy mi történt vele, hogy egyszer csak nem fogad több frissítést. 🤔

Nem normális, hogy megragad egy update után, és aztán semerre tovább. :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7038) #46824192 válasza Viktor0610 (#7037) üzenetére


#46824192
törölt tag

Telekomnál vásároltam , nyilván teljesen új, bontatlan csomagolásban a boltban vettem át.
Soha nem folgalkozom (és fogalkoztam egyik telefonomnál sem)főzött rommal meg hasonló dolgokkal és mókolásokkal , így kizárható hogy valamit én rontottam el.

Van rajta a megszokott néhány app a google-tól , netflix,hbogo , 2-3 értelmesebb játék és ennyi.

A berakott képernyőképemen olvasható verzióig jött rá frissítés , de ott úgy látszik valami beakadt és azóta soha nem jött rá semmi. Még csak az sem volt hogy jelezte és többször elhalasztottam vagy ilyesmi.

Úgyhogy passz hogy mi történt vele, de én is szeretném tudni.

[ Szerkesztve ]

(#7039) Viktor0610 válasza #46824192 (#7038) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez már jó plusz infó.
Mert a Telekom tudtommal szokott olyat, hogy visszatartja az update-et.
Esetleg náluk kérdezz rá, tudnak-e valamit a témában.

Samsung Galaxy A54

(#7040) #46824192 válasza Viktor0610 (#7039) üzenetére


#46824192
törölt tag

Rákérdezek illetve megnézem mi történik egy factory reset után.

Ezzel kapcsolatosan nem emlékszem ,hogy a google hitelesítőben az összerendelt belépések megmaradnak az accountba való visszalépés után ?
Meg vannak a biztosnsági kódok , de ha nem kötelező akkor nem akarok velük szórakozni.

(#7041) Viktor0610 válasza #46824192 (#7040) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Passzolom, nem használok autentikátort (SMS-kódos belépés van, ahol lehet).

Samsung Galaxy A54

(#7042) pulutodurumo válasza Viktor0610 (#7041) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Pedig az SMS a kevésbé biztonságos az IT szekusok szerint.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#7043) #46824192 válasza #46824192 (#7040) üzenetére


#46824192
törölt tag

Megvolt a gyári visszaállítás... Nem segített ez sem.
Ugyanúgy nincs update.

(#7044) aszti75 válasza gthomma (#7028) üzenetére


aszti75
senior tag

Ha nekem cimezted a kérdésedet,akkor a válaszom,nincs már meg az a fájl,de linkeltem,hogy honnan töltöttem le.
Kb 1 hónapja frissítettem.

[ Szerkesztve ]

(#7045) crok


crok
nagyúr

A torok ROM-ot hasznalja valaki? Arra most jott ki 12.5 es az Enhanced a changelog szerint.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7046) HoTaZo válasza crok (#7032) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nekem is ugyan az a felállás, mint boxoslaca kollégánál, de nekem jönnek a rendszer alkalmazások frissítései.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7047) #46824192 válasza HoTaZo (#7046) üzenetére


#46824192
törölt tag

Azok nekem is.

(#7048) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Tegnap este megtette a telefonom az első értelmezhetetlen hülyeségét.
Gyorstöltésen volt, lehúztam róla, hogy az ébresztőt beállítsam, de minden irányba csak pörgött a kijelző képe, hol belépett a menübe, hol ki, hol fel, le, balra, jobbra..., de olyan sebességgel, hogy semmit se tudtam rajta bökni.
Persze, rögtön az újraindítás jutott az eszembe, de onnan is kiugrott állandóan. A végén csak sikerült a kikapcsolás gombra böknöm. Hagytam pihenni egy kicsit, aztán bekapcs, azóta jó.
Találkoztatok már ilyen jelenséggel? Van ennek neve?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7049) gthomma


gthomma
senior tag

Nálam ugyan ez, állítólag a 12.0.4 hibája, a 12.5 -ben javítva ......

Érdekes ez is ...


Redmi Note 9 Pro EEA
2021-11-01 | Stable Recovery | V12.5.4.0.RJZEUXM | Download | Details 2021-10-28 | Stable Fastboot | V12.5.4.0.RJZEUXM | Download | Details 2021-08-23 | Stable Recovery | V12.5.1.0.RJZEUXM | Download | Details 2021-08-18 | Stable Fastboot | V12.5.1.0.RJZEUXM | Download | Details 2021-06-16 | Stable Recovery | V12.0.1.0.RJZEUXM | Download | Details 2021-06-10 | Stable Fastboot | V12.0.1.0.RJZEUXM | Download | Details 2021-04-27 | Stable Recovery | V12.0.4.0.QJZEUXM | Download | Details 2021-04-23 | Stable Fastboot | V12.0.4.0.QJZEUXM | Download | Details 2021-01-21 | Stable Recovery | V12.0.2.0.QJZEUXM | Download | Details 2021-01-18 | Stable Fastboot | V12.0.2.0.QJZEUXM | Download | Details 2020-11-13 | Stable Recovery | V12.0.1.0.QJZEUXM | Download | Details 2020-11-10 | Stable Fastboot | V12.0.1.0.QJZEUXM | Download | Details 2020-09-28 | Stable Beta Recovery | V11.0.6.0.QJZEUXM | Download | Details 2020-07-22 | Stable Recovery | V11.0.4.0.QJZEUXM | Download | Details 2020-07-15 | Stable Fastboot | V11.0.4.0.QJZEUXM | Download | Details 2020-06-03 | Stable Recovery | V11.0.3.0.QJZEUXM | Download | Details 2020-05-28 | Stable Fastboot | V11.0.3.0.QJZEUXM | Download | Details 2020-04-30 | Stable Recovery | V11.0.1.0.QJZEUXM | Download | Details 2020-04-22 | Stable Fastboot | V11.0.1.0.QJZEUXM | Download | Details

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7050) Ferrari fan válasza Viktor0610 (#7039) üzenetére


Ferrari fan
tag

Akkor lehet, hogy ez a közös pont a Telekom?
Enyém is Telekomos teló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.