Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) #46824192 válasza Viktor0610 (#7617) üzenetére


#46824192
törölt tag

Beszéltem a szervizzel. Nem lett kimondva ,de kb az jött le a szavaiból ,hogy úgy nagyjából 5 percet fordítottak az újraindulós problémára. Meg csinálták amit a gyár előír,nincs hiba mehet vissza.

Mi a megoldás?

Küldjem el újra , írjam le újra mi a baj és csinálnak egy hosszabb tesztet :C
Az úgy véletlenül sem jutott egyik professzornak sem az eszébe , hogy ha a sima teszt nem hozta elő,akkor automatikusan az említett hosszabb tesztet megcsinálják.
Á dehogy ,,,a bolond ügyfél majd visszaküldi ha akarja, nem számít ,hogy addig újra nem lesz telefonja.

Már látom hogy ez a cirkusz nem lesz egyszerű menet, de beleállok és végig viszem. Nem annyira szeretem ,ha majdnem 100ezerért madárnak néznek.

(#7652) #46824192 válasza #46824192 (#7651) üzenetére


#46824192
törölt tag

Ja , a lényeg. Ha tudok küldjek képet vagy videót a hibáról.

Az aztán teljesen életszerű,hogy minden be és kimenő híváskor indítok egy felvételt. Ráadásul biztosan hibás fájl lenne ,hiszen felvétel közben fog restartolni.

(#7653) Dexter68 válasza Danecay (#7649) üzenetére


Dexter68
addikt

lehet, hogy hülyeség, de esetleg megpróbálhatnád ezt: Precise Volume

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#7654) DaWehun


DaWehun
tag

sziasztok,

régebben már olvastam itt erről a problémáról, de akkor úgy emlékszem nem igazán volt még megoldás rá. a problémám az volna, hogy a telefon tárhelye rettentő módon telik be, úgy hogy gyakorlatilag se új app, se új kép, se új videó nem kerül a telefonra. a kérdésem, hogy mi telíti be ennyire a tárhelyet és mivel lehet ezeket eltüntetni a telefon gyalulása nélkül?
előre is köszönöm!

...

(#7655) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok! Telekomos Note 9 pron tegnap jelent meg a mostani MIUI 12.0.4-re a 12.5.5.0.RJZEUXM Miui letöltésének a lehetősége. Érdemes letölteni, ad valami plusszot átlag júzernek? Kicsit ódzkodom tőle mert a teló már kétszer volt szervizben - utoljára kb fél éve - azzal a hibával, hogy belefagyott a bootolásba. Azóta jó, mondjuk semmilyen frissítést nem is jelzett a rendszer, így nem is változott rajta semmi, csak a Xiaomi alkalmazások frissültek.

(#7656) Danecay válasza Dexter68 (#7653) üzenetére


Danecay
őstag

Köszi a tippet, ránézek!

#7650 Samus Az a helyzet, hogy fülesem van, több is, a legutolsót most vettem decemberben, viszont ez az EQ dolgot nemrég fedeztem fel. Nem életbevágó amúgy, de ha már van...

(#7657) Danecay


Danecay
őstag

Valaki nem tudja, hogy milyen frissítést kínál fel a telefon xiaomi.ez alapon 12.5.3.0-ról, 12.5.3.0-ra? Tehát nincs verzióváltás, csak a letöltéshez felajánlott ROM-nál villog egy ROM REBUILD felirat.

(#7658) crok válasza Danecay (#7657) üzenetére


crok
nagyúr

Reupload volt meg masnap, de mar egy honapja. Par crash volt javitva (pl. auto call record beallitva -> tarcsazo bizonyos esetekben crash-elt).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7659) crok válasza DaWehun (#7654) üzenetére


crok
nagyúr

Ajanlom ezt atolvasni esetleg [link].

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7660) Danecay válasza crok (#7658) üzenetére


Danecay
őstag

Köszi! Ezek szerint az óta nem nagyon nézegettem ,hogy van e frissítés, most is csak véletlenül :) Meg is lepett mert itt nem volt linkelve, utána néztem meg jobban, hogy verziószámra ugyanaz :)

(#7661) crok válasza Danecay (#7660) üzenetére


crok
nagyúr

Volt linkelve mikor kijott ;) [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7662) Danecay válasza crok (#7661) üzenetére


Danecay
őstag

Nem úgy értettem, hanem azt hittem valami új dolog és azért csodálkoztam, mert nem rémlett, hogy a napokban lett volna linkelve új xiaomi.eu-s ROM. A napokban nem is volt, mert korábban volt, csak én még most futottam bele ebbe a Reupload-olt verzióba :)

(#7663) paolinho


paolinho
őstag

Lenne egy rom-hopz kapcsolódó kérdésem. Idáig a V12.5.2.0.RJZIDXM számú indonéz rommal használtam a telefont, és ezzel az Erste banki alkalmazása által simán ment az NFC fizetés. Most azonban át kellett állni a Google Pay-re (Erste igény), ami viszont a már ITT korábban is írt hiba okán az indonéz romnál nem működik. A xiaomi.eu romok sem kezelik a Google Payt? Mi erről a tapasztalat?

(#7664) crok válasza paolinho (#7663) üzenetére


crok
nagyúr

A linkelt hsz. nem relevans, javitott dolog. Xiaomi.EU-n tokeletesen megy mert atmegy a SafetyNet-en. Ha viszont te az indonez ROM-ot ugy tetted fel, hogy a bootloadert nem zartad vissza akkor a SafetyNet az fail, vagyis GPay az igy nem lesz. (Az Erste root-ot / Magisk-et keres, SafetyNet-et nem nez.)

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7665) paolinho válasza crok (#7664) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi. Akkor lehet megoldás a problémámra hogy az Indonéz romról váltok xiaomi.eu-ra?

(#7666) crok válasza paolinho (#7665) üzenetére


crok
nagyúr

Nekem megy a GPay Xiaomi.EU-n. Nem tudom mar pontosan te miert valtottal es miert pont arra de erre a problemara megoldas (ha belakod ujra, stb, stb). Ha neked megeri.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7667) paolinho válasza crok (#7666) üzenetére


paolinho
őstag

Persze, hogy megéri, az NFC-re szükségem van. :) Majd a mentések helyrerázzák az új romot is.
Tisztábbnak tűnt az indonéz, legalább is a magyar nyelvet illetően, de így nem tudom már használni.

(#7668) xviktorx válasza #46824192 (#7651) üzenetére


xviktorx
tag

Én egymás után 2szer küldtem szervízbe a telefont mert random újra indult. A második alkalom után a telefon egy új IMEI számmal jött vissza és azóta sem indult újra.

(#7669) #46824192 válasza xviktorx (#7668) üzenetére


#46824192
törölt tag

Hívás közben volt a hiba? Vagy csak úgy random bármikor?

(#7670) draco31 válasza xviktorx (#7668) üzenetére


draco31
veterán

Akkor alaplapot cseréltek benne.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7671) xviktorx válasza #46824192 (#7669) üzenetére


xviktorx
tag

Nekem random indult újra hetente többször, volt hívás közben is de az nem volt jellemző. De navigáció használata közben nem szinte hanem mindig újraindult.

(#7672) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Azt hol tudom beállítani a telefonon, hogy a kamerával vagy a screenshottal készült fotók ne kerüljenek fel a felhőbe?
Pucolom le a memória kártyáról a képeket, a belső tárhelyen max. a screenshotok vannak, erre a Google Fotókban majdnem tele a tárhelyem olyan képekkel videókkal, amit ezzel a készülékkel csináltam. :W

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7673) Danecay válasza HoTaZo (#7672) üzenetére


Danecay
őstag

Kapcsold ki a szinkronizálást! Google fotók / Felhasználó (jobb felső sarok) / Fotók - beállítások / Biztonsági mentés és szinkronizálás, -> kapcsoló :)

(#7674) HoTaZo válasza Danecay (#7673) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R Köszönöm!

S, ha most törlöm a Google Fotókból, akkor már nem akarja törölni a készülékről?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7675) Samus válasza Danecay (#7673) üzenetére


Samus
addikt

Nem tudom, de szerintem ez az egyik legjobb Google ficsőr. Én nyaralás alatt még a mobilnetes mentést is bekapcsolom (belföldön), ha bármi történne a készülékkel (vízbe esik, darabokra törik, beesik valahová, ahonnan nem bányászható ki, stb.), megmarad minden, ami addig készült, vállalható minőségben. Mert általában mindig akkor történik valami, mikor az utolsó biztonsági mentés fél éves (mert elfelejtetted...)...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7676) DaWehun válasza crok (#7659) üzenetére


DaWehun
tag

köszönöm. így kicsit világossá vált a miértje, viszont akkor sem értem, hogy ezzel mit lehet kezdeni. a telefonom tárhelye lassan betelik, de őszintén mondom, hogy semmi olyan dolgot nem csinalok vele amitől ilyen drasztikusan kellene betelnie a tárhelynek. nem fotózok naponta, nem netezek vele naponta. új appokat nem telepítek, így tanácstalan vagyok annak ellenére is, hogy elolvastam amit írtál. gyakorlatilag azokból, amit leírtal, alig van valami, ami nálam telítheti a tárhelyet. vagy ha nem csinalok semmit a telefonnal akkor is nő ez az adatmennyiség, amit oda sorol a rendszer?

...

(#7677) crok válasza DaWehun (#7676) üzenetére


crok
nagyúr

Az app-el amit irtam (Storage Analyser) szet kellene nezz azert, valamint az SD Maid.. a MIUI sajat tisztitoja.. hozzatennem, hogy lehet, hogy szerinted teged ezek nem erintenek.. megis telik.. de legalabb pl. annyit nezz meg (restart elott meg utan) hogy a Beallitasok - Alkalmazasok - Alkalmazasok kezelese - jobb sarok menu - Rendszerkalmazasok megjelenitese utan rendezd a listat foglalt hely szerint (alapbol nev szerint van) es nezd meg a top 10-et, szoktak nem kis meglepetesek lenni (Galeria tobbszaz MB, Google Play Services, Google alkalmazas..). Android szakmaiban is most szabadult meg egy ember 12GB-tol [link] Ezt meg kell nezni.. tavolrol nem lehet megmondani.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7678) XtremLor


XtremLor
őstag

Sziasztok!

Csaladbol kaptam egy telefont, kb gyari rom volt rajta erte egy kis baleset...miui feliratig jut el.
Probaltam recovery menuben megnezni hatha van mount... persze nem ilyen egyszeru a helyzet. A rendszert Mi assistant-al tudtam frissiteni, viszont igy se bootol miui feliratig megy el frissites utan latom vam mar safe mode is, itt se tolt be.
A backup lenne az elso kepek, videok lementese...otlet javaslat? :R
Koszonom elore is!

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7679) ktomcat válasza crok (#7629) üzenetére


ktomcat
senior tag

Nos hát az elmúlt pár nap margójára. Folyamatosan teszteltem hogy mi szívja az akksit, egyértelműen a google play services jött ki "nyertes"ként (gsam battery pro). Két teljesen clean install volt a hétvégén, mindkét alkalommal előjött a "hiba". Legfrissebb gapps-al telepítettem, eleinte tippeltem arra hogy a két google felhasználó kavar be, de már azelőtt elkezdte hogy a második felhasználót hozzá adtam. A kiemelt folyamatokra rá kerestem, jó pár éves topicokat hoz fel, az akkori mm/lp/kitkat beállítások már teljesen át lettek formázva. A data és cache ürítéssel is játszadoztam már, azok sem hozták el a kívánt megváltást. Nézelődtem a beállítások között, wifi scanning és társai sincsenek bekapcsolva. Bármi ötlet? :F

(#7680) crok válasza ktomcat (#7679) üzenetére


crok
nagyúr

Az sns-smd az a simple motion detection és elég sok az NLP (network locatoin provider) és FLP (Fused location provider) is. Valami (nem a Google Play Services) állandóan helyadatot kér. Azt kellene (inkább egy bugreport-al Battery Historian-el) megnézni, hogy mi az ami helyadatot kér le, főleg ilyen sokat / sűrűn. Nem a Google Play Services itt most a ludas, a Play Services itt most location provider, csak hát ha kérdezik akkor válaszolnia kell, ami idő és hát akku.. Egy rosszul megírt időjárás app (pl. nem coarse location-t kér hanem precise location-t kér, de azt is percenként pl..) vagy Google Maps helymegosztás.. meg kell nézni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7681) ktomcat válasza crok (#7680) üzenetére


ktomcat
senior tag

Köszönöm szépen a választ, folytatom a nyomozást és jelentkezem. :R :K

(#7682) Bocy7


Bocy7
csendes tag

Sziasztok. Ki jelentkezett béta tesztelőnek android 12-re? :)

Huawei P9 EVA-AL10 Cunaja V14-Oreó (EVA-L09),Xiaomi Note 9Pro

(#7683) crok válasza Bocy7 (#7682) üzenetére


crok
nagyúr

Pl. én.. de ugyanúgy semmi sincs mind ezelőtt :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7684) Bocy7 válasza crok (#7683) üzenetére


Bocy7
csendes tag

Kínába tolják a tesztelőknek,minek kesernek tesztelőket európába ha leszarják őket?
Másik az előzö kérdésemre nem kaptam segítséget vagy választ,backup and restorera.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 EVA-AL10 Cunaja V14-Oreó (EVA-L09),Xiaomi Note 9Pro

(#7685) crok válasza Bocy7 (#7684) üzenetére


crok
nagyúr

Mert mutatják hogy milyen figyelmesek, van customer care meg amit akarsz. :D Fanboy-ok örülnek, fent vannak a listán, várnak, kérdezik meddig kell várni, nyugalom, várjatok.. a MIUI weekly bug report thread-ek meg a totálisan semmitSEmondó MIUI User Experience Optimization Announcement-ek pont ugyanilyenek :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7686) crok válasza Bocy7 (#7603) üzenetére


crok
nagyúr

Ilyen root nélkül és|vagy gyári ROM-on) több éve nincs mert nem igazán lehet mert a fejlesztők önvédelemből android:allowBackup-ot false-ra állítják így adb-n se lehet már backup-olni vagyis a Xiaomi backup-ja se működik rendesen velük. Ha van root az más kérdés, akkor:
Swift Backup - ami méltó utódja a Titanium Backup-nak
OAndBackupX - ugyancsak backup app viszont open source (GitHub release letöltések - F-Droid - Izzysoft)
Jó ROM az relatív, van cca. 40.. Nem ismerhetem az igényeid :D De pl. a LOS vagy a crDroid szerintem jók. De tényleg van n+1; n>30 és nem ismerjük a pontos igényeid.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7687) aprokaroka87 válasza crok (#7685) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet mire erre a régióra elér az Android 12 alapú Miui, addigra már kint lesz az Android 13. is :)

(#7688) draco31


draco31
veterán

Azt hiszem most már 4-5 nap után teljesen belaktam a telefont én is. :)
Hétvégén napsütésben jól vettem észre, hogy nem csak a fényerőt tekeri fel csutkára, hanem valamit játszik a színhőmérséklettel is olyankor, hogy jobban lehessen látni?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7689) crok válasza draco31 (#7688) üzenetére


crok
nagyúr

Csak ha be van kapcsolva (kijelző / fényerő / napfény mód), meg ott van a QCOM féle assertive display amit nem lehet kikapcsolni :D Navigálás közben nagyon jó, hogy változik a szín ahogy jön-megy a nap.. :D !Imádom

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7690) draco31 válasza crok (#7689) üzenetére


draco31
veterán

Napfény mód az ki van kapcsolva.
Meg az is írja, hogy az akkor megy, ha nincs automata fényerő.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7691) Bocy7 válasza crok (#7686) üzenetére


Bocy7
csendes tag

Utokjára huawei 9 pro-ra tettem fel cunaja féle romot,mai napig tökéletesen megy.Erre hogy lehet cusom romot felrakni lövésem sincs.Videókat néztem már róla. Jó lenne valamit feltenni erre is ha tényleg stabil,banki alkalmazás miatt macerásabb és nem elhanyagolható mert utalni is telóról tudok vagyis kell hozzá. Igényeim ha egyre gondolunk,zenét szeretek zenét hallgatni főleg meló közbe,fényképezni ami egész jóbezen a telón. Na ami nagyon idegesítő hogy nekem kell szolgáltatót váltogatni mert mindig 2g hálozatra áll rá ritkán 4g. Mit tudnak ezek az ujabb custom romok?

Huawei P9 EVA-AL10 Cunaja V14-Oreó (EVA-L09),Xiaomi Note 9Pro

(#7692) crok válasza Bocy7 (#7691) üzenetére


crok
nagyúr

Nem ertem a "mit tudnak" kerdest. Mukodnek. Jol. Jol is neznek ki :D Ha adok listat Youtube-on megnezed a review-kat es meglatod. A fenykepezes nalam huszadrangu, ugyhogy abban nem tudok relevansat mondani.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7693) crok


crok
nagyúr

Mas: elvileg EUXM-re mai nappal jott ki ROM de csak Android sec. patch, az is 2021 novemberi :/ Linkem meg nincs.. meg fura, mert V12.5.5.0-t ir mikor van mar kint magasabb..

Redmi Note 9 Pro MIUI-V12.5.5.0.RJZEUXM European Stable Release
Note: The build V12.5.5.0.RJZEUXM is only released to Czech Republic, Slovakia, Croatia, Hungary and Romania.
Full Changelog
System
— Updated Android Security Patch to November 2021. Increased system security.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7694) aprokaroka87 válasza crok (#7693) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Izé, én nem értek hozzá, de nem a 12.5.6.0 a legfrissebb? :)

neked is feltűnt közben :D

[ Szerkesztve ]

(#7695) Bocy7 válasza crok (#7692) üzenetére


Bocy7
csendes tag

Mit tudnak? Gondolom egyik rom se egyforma. Valamelyik teljesítményre,játékra van kihegyezve vagy ilyesmi. Küldhetsz linket szívesen meg nézem őket. Gondolom tudsz segíteni hogy lehet hiba mentesen felrakni a telóra a custom romot.

Huawei P9 EVA-AL10 Cunaja V14-Oreó (EVA-L09),Xiaomi Note 9Pro

(#7696) crok válasza Bocy7 (#7695) üzenetére


crok
nagyúr

A mido után én már nem tartok fenn részletes ROM listát leírással meg miegyébbel.. meguntam.
De.. Mondok jobbat.. https://t.me/s/miatoll - ez az egyik aktívabb Joyeuse custom ROM és kernel Telegram csatorna, nézz szét. A ROM-okat kb. ugyanúgy kell feltenni mindet (format-al, nem wipe-al), de ott lesz a leírás szerintem mind mellett. Kezdésnek mondjuk Pixel Experience (+install guide) vagy egy jó kis megbízható LineageOS + install leírás, GApp-sre -ha kell- akkor OpenGApps arm64 amihez csomagösszehasonlítás (melyikben mi van) az itt lesz (nano / pico szerintem elég.. vagy esetleg MindTheGapps (vagy mirror)), recovery-nek használhatod a sajátját vagy pl. OrangeFox-ot, ez elég kiforrott. Aztán ha nem tetszik mehetsz tovább másra, mondjuk egy jó crDroid, DerpFest, XTended.. Android 12-t (13-t.. van épp..) választva olyat keress -ha kell GApps- amiben eleve van GApps, úgy kisebb eséllyel futsz lyukra mert stabil OpenGApps még nincs Android 12-re csak testing (13-ra meg nyilván még annyira se) de más GApps van Android 12-re jókedvvel, bőséggel meg a GApps-ra is van alternatíva majdnem egy fél tucat, készült is egy remek összefoglaló / összehasonlító XDA cikk arról nemrég, hogy milyen népszerű és elismert GApps csomagok vannak jelenleg a "piacon" az OpenGApps mellett, mint pl.: NikGApps, FlameGApps, BiTGApps, MindTheGapps.. Szóval.. Előbb a jól ismert ROM-ok official kiadásaival fuss egy kört mielőtt az unofficial-okra mennél esetleg. Meg ugye kernelek :D :D :D mer'abból is van cca. 8..10. Bocs, de ez szerintem kicsit bonyolultabb (vagyis inkább szerteágazóbb) mint ahogy gondolod. Ugyan egy kezemen meg tudom számolni hány -talán már- jobbnak mondható official és unofficial ROM van erre a készülékre de én 31-ig el tudok számolni egy kezemen.. :D FYI: egyik-másikon az NFC szokott szarakodni, de a leírásokban általában említik. De egy estét rádobsz, felteszel 8..10-et, vágignyomkodod, ami tesztik azt belakod. Ha meg nem tetszik akkor Magisk -> Migrate-el csinálsz egy zip mentést (vagy Swift Backup vagy OAndX) -> költözöl a következőre (azon is kell Magisk de a Migrate zip (egyéb backup) visszaállítása utána mehet a Magisk uninstall ha root amúgy nem kell - ha jó a ROM akkor nem lesz gond a SafetyNet-el, banki alkalmazásokkal).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7697) laracroft válasza paolinho (#7665) üzenetére


laracroft
aktív tag

Nekem indonéz rom-om van és megy a gpay

(#7698) crok válasza laracroft (#7697) üzenetére


crok
nagyúr

És visszazártad?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7699) paolinho válasza crok (#7698) üzenetére


paolinho
őstag

Szinte biztos, mert nyitva nem müködik. Próbáltam.

(#7700) crok válasza paolinho (#7699) üzenetére


crok
nagyúr

Azért is kérdeztem mert emlékszetem, hogy itt kérdezett róla és a zárásról és átolvasva vissza is akarta zárni - namost akkor az ugye már más káposzta zárt bootloader-el :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.