Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) m0py válasza buca84 (#999) üzenetére


m0py
tag

Koszi, csekkolom. Te meg vagy elegedve vele?

(#1002) buca84 válasza m0py (#1001) üzenetére


buca84
őstag

Nekem nincs vele bajom. Egy Nillkin tokkal együtt használom.

(#1003) colonell


colonell
senior tag

Nekem több 7 napja megy jelenleg, de semmi laggot nem tapasztaltam.

(#1004) Ricardo válasza kengyel (#1000) üzenetére


Ricardo
félisten

Nálam jelenleg több mint 156 órája megy folyamatosan, de nem tapasztaltam lassulást.

(#1005) batai15 válasza kengyel (#1000) üzenetére


batai15
félisten

Bwt valami app csinálja ha fr után is jelen van .

(#1006) kengyel válasza batai15 (#1005) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ma megcsinálom az FR-t, ès megnèzem. Gondolod, valamelyik alkalmazás okozhatja ?

Ricardo : Előbb a szoftverre gondoltam, de ha nálatok ok, akkor az nem. Három napot megy, ès szó szerint elkezd laggolni.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1007) Viktor0610 válasza batai15 (#1005) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

BWT ;]
Btw = by the way

By the way nálam sincs lag.

Samsung Galaxy A54

(#1008) crok válasza kengyel (#1006) üzenetére


crok
nagyúr

Itt sincs semmilyen lagolas.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1009) kengyel válasza crok (#1008) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi !
Akkor mi az isten okozhatja ? Semmi extra alkalmazás nincs fent, ezèrt sem èrtem.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1010) crok válasza kengyel (#1009) üzenetére


crok
nagyúr

Hat vakon nehez barmit is irni..
Egy logcat, bugreport esetleg megmutathatja..
De harom napig semmi, aztan valami "tortenik", de mindig..? Eleg fura. Melegszik is esetleg?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1011) kengyel válasza crok (#1010) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen, már megfigyeltem hogy pont három napig bírja. Nem melegszik, azzal semmi gondom.
Hogy lehet, azt a bugreportot megcsinálni ?
Azèrt FR mint opció ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1012) Viktor0610 válasza kengyel (#1011) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem azt nézd meg, változik-e valami pl. az akkuhasználatban ilyenkor.

Tehát megnézed az újraindítás utáni első ciklust, mik a legnagyobb fogyasztók, majd megnézed a laggolós ciklust is.
Talán megmutatja, mi ragad be.

Samsung Galaxy A54

(#1013) kengyel válasza Viktor0610 (#1012) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem látok beragadást, a kèpernyő az első helyen van, sokat használom a telefont.

kengyel

(#1014) crok válasza Viktor0610 (#1012) üzenetére


crok
nagyúr

Igen, pont erre gondoltam, hogy a bugreportot igy megnezni Battery Historianban, hogy mi tortenik 3 napig es utana.

@kengyel: Az FR mindig ajanlott.. kerdes hogy megeri-e. En spec. eddig egyetlen egyszer ajanlottam barkinek is hogy (csak magaban) FR-t csinaljon. A tobbi eset ami kvazi FR-t is magaban foglalt az ROM ujrahuzassal is jart mert mas jellegu problemak is voltak.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1015) kengyel válasza crok (#1014) üzenetére


kengyel
nagyúr

Itt most megèri az FR, mert valami nagyon nem normális folyamat. Akár hogy nèzem, nem látok beakadást, a fogyasztó is a kèpernyő, semmi melegedès, jó sot idő......nem vágom.

kengyel

(#1016) crok válasza kengyel (#1015) üzenetére


crok
nagyúr

Tippelgetni nem szeretnek, infom meg nincs.. Akkor FR.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1017) kengyel válasza crok (#1016) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sajnos itt èn is blokkoltam, csinálok egy FR-t, ès teszt.
Mindenkinek köszönöm !

kengyel

(#1018) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Van, aki Telenorral használja?
Nekem olyan gondom van a telóval, hogy ha 4G-hálón vagyok, nem vagyok elérhető, csak SMS jön a nem fogadott hívásról.
Az előfizetésemen aktív a VoLTE, de a készüléken nincs bekapcsolva, mert ha bekapcsolom, akkor meg néhányan arra panaszkodnak, hogy nem/rosszul hallanak. :O

Így most 3G előnyben beállításokkal használom.

HR-en gondolkodom, mert a "Wi-Fi, mobilhálózatok és Bluetooth visszaállítása" menüpont nem segített, csak egy ideig. :(
11.0.5.0 MIXM

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1019) crok válasza Viktor0610 (#1018) üzenetére


crok
nagyúr

"néhányan arra panaszkodnak, hogy nem/rosszul hallanak" - random vagy kizárólag Almások?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1020) Sebibalu válasza Viktor0610 (#1018) üzenetére


Sebibalu
őstag

Csak semmi pánik. Nekem a Samu N10el is csinálta ezt a telenor. Csak SMS jött hívás helyett.

(#1021) Viktor0610 válasza crok (#1019) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, nem tudom.
A munkámból adódóan sok hívást fogadok, de nem tudom, milyen készülékről hívnak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1022) bollizolee válasza kengyel (#996) üzenetére


bollizolee
tag

Én azt vettem észre hogy kegyetlen szarul villog a kijelző. Össze vissza állítja a fényerőt. De még a színeket is kegyetlen furán állította. Játék közben is össze vissza mentek a színek a fényerő. Akkor néztem 18 napja ment a telefon kikapcsolás nélkül. Újra indítás után helyre ált. A Mate 10 pro 40 nap után se csinált hasonlót se.

(#1023) Viktor0610 válasza bollizolee (#1022) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha egyszer fordul elő, szerintem nem kell vele foglalkozz. Persze, bosszantó, de egy-egy ilyen hiba bármelyik készülékkel bármikor előfordulhat.
Majd térjünk vissza a problémára, ha ismét/többször találkoznál vele.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1024) kengyel


kengyel
nagyúr

Megvolt a teljes FR, majd 3-nap múlva meglátjuk.

kengyel

(#1025) DaWehun válasza buca84 (#1002) üzenetére


DaWehun
tag

mennyire minőségi ez a camshieldes tok? ilyent rendeltem én is, csak még nem érkezett meg. volt az előző telómon nillkin super frosted tok, azzal nagyon meg voltam elégedve, mert hihetetlen, hogy mit kibírt.

...

(#1026) Upo válasza kengyel (#1024) üzenetére


Upo
addikt

Akku merülés és lag gondokra olvastam, hogy érdemes 11.0.5.0-ra frissíteni, állítólag megoldja.
Én nem tudok nyilatkozni, 1 hétig csak bohóckodtam vele, utána unlock, xiaomi.eu rom felrakás, egyből a 11.0.5.0, és nincs semmi gondom vele. A 3 napon már rég túl vagyok.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1027) Aldhissla565


Aldhissla565
csendes tag

Sziasztok!

Ismét kérdésem adódott. A Xiaomi appokat (tárcsázó, mail stb..) fel lehet valahogy varázsolni úgy, hogy azok frissüljenek is?

(#1028) kengyel válasza Upo (#1026) üzenetére


kengyel
nagyúr

Jó lenne, de az EEA mèg tudtommal, nem elèrhető a 11.0.5.0-rom. Vagy igen ?

kengyel

(#1029) OberMotz válasza kengyel (#1028) üzenetére


OberMotz
aktív tag

11.0.4 van csak.

(#1030) kengyel válasza OberMotz (#1029) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor jól tudtam. Köszi !

kengyel

(#1031) esox


esox
senior tag

Végre megjött az enyém is dhgate eu line, jó sokáig tartott, de végre itt van. Note6Pro, Mi5X átköltözés meg volt, indul a tesztelés.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1032) jenei1994


jenei1994
addikt

csütörtökön elvileg jön nekem is a telefon. Iphone 8 után remélem nem lesz csalódás. :D

2 évre tervezek vele.

(#1033) Upo válasza kengyel (#1030) üzenetére


Upo
addikt

És valóban. A .eu rom az MIXM, én azt raktam az EEA telóra, abból meg hetek óta van 11.0.5.0. De QJZ mind a kettő úgyhogy nincs belőle gond.
Bezzeg a mediatekes note 9 EEA-ra már 12-es rom van...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1034) kengyel válasza Upo (#1033) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mindegy most várok, csináltam egy FR-t. Ha ez sem opció, akkor mèg a Miui 12-javíthatja.

kengyel

(#1035) lyp


lyp
csendes tag

Lehet, hogy benevezek egy ilyenre, de előtte lenne pár kérdésem:

Meg tudná nézni nekem valaki, hogy a Revolut app a xiaomi.eu romon működik-e?
Írtátok, hogy ennek a romnak a telepítéséhez unlockolni kell a bootoladert, ez később visszazárható? Az eredeti állapot visszaállítható? Szóval ezt a romot feltenni garanciavesztéssel jár? Vagy más jellegű garanciális hibánál nem foglalkoznak vele? (pl. kijelző)
Írta valaki, hogy elég gyengén rezeg, én övre rögzíthető bőrtokban hordoznám, nem tudom, hogy így egyáltalán észrevenném-e, ha hívnak.

Előre is köszi

(#1036) birooo


birooo
tag

Nekem is megjott. Eddiginél szuper. Szerintem nagyon szép képeket lő. Két kérdés. Bejövő hivasnal nem egész képernyős a jelzés, csak fent jelenik meg, hogy hívnak. Hogyan lehet egész képernyős bejövő hivas képet csinálnia? A másik, hogy a mobiladat napi szamlalojat ki lehet tenni valahogy? A telo gyári rom van.

(#1037) Edison777 válasza Upo (#1033) üzenetére


Edison777
csendes tag

[kép] [kép] Nekem nem engedi feltenni. Ezt írja ki.

[ Szerkesztve ]

(#1038) colonell válasza birooo (#1036) üzenetére


colonell
senior tag

Ha nem aktív a képernyő akkor az egész kijelzős hívás fog megjelenni.
Lehúzod a taskbart, rányomsz az eltüntetni kívánt adatforgalomra, jobbfent fogaskerék, és kikapcsolod a mutatását

(#1039) chesterboy válasza Edison777 (#1037) üzenetére


chesterboy
aktív tag

EU romra akarsz globalt tenni

(#1040) Edison777 válasza chesterboy (#1039) üzenetére


Edison777
csendes tag

Aha. Köszi. Akkor a QJZ megegyezés hiába van?

Vagy Upo kolléga valami másra gondolhatot.?

(#1041) crok válasza Edison777 (#1040) üzenetére


crok
nagyúr

Keveredes volt, Upo Xiaomi.EU ROM-rol irt, a szama egyezett a Global mostani szamaval, de a telefon amugy is EEA.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1042) birooo válasza colonell (#1038) üzenetére


birooo
tag

Köszönöm, így már mutatja a napi efogyasztott adatmennyiseget. Note 6 rol váltottam, ott akkor is teljes képernyős volt a hívás fogadás, ha éppen dolgoztam valamit a telon. De belegondolva lehet jobb így, csak szokni kell. Köszi megegyszer a segítséget.

(#1043) colonell válasza birooo (#1042) üzenetére


colonell
senior tag

Nagyon szívesen. Igazából előtérbe helyezi az aktuális dolgodat a telefonon, nehogy véletlenül mellényomj, elutasítsd stb. Hamar meg lehet szokni, és igazából többször hasznos, mint nem :)

(#1044) pczinder


pczinder
tag

Miután lejárt a 168 óra, sikeresen feltettem áttértem a xiaomi.eu romra.
Upo (#879) linkjeit használtam. Annyit változtattam, hogy fastboot romként a 2-eset tettem fel, mert Upo-nak a 4-essel kisebb problémái adódtak (mivel a TWRP rom úgyis letúr mindent, ez úgyis átmeneti).
Tökéletesen, nyiffanás nélkül felcuppant minden, ahogy kell. Még egyszer köszönöm, Upo.
Tapasztalatok: a rendszer fluid, minden működik. Hívásrögzítő van. A GPS pontos, de picit lassabban pozícionál, mint a Note 5-tel, a bluetooth-nak viszont érezhetően nagyobb a hatósugara, ami jó hír azoknak, akik okosórával használják.

(#1045) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok! Nálam még nem dob fel újabb romot, keresésre sem. Kellene valami tenni, vagy így is jó?

(#1046) Viktor0610 válasza Bertiee (#1045) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ejj-ejj.
Hát ezért öltünk értékes időt az összefoglalóba?

Samsung Galaxy A54

(#1047) esox


esox
senior tag

Note 6 után első észrevétel: olyan helyen is stabil wifi kapcsolatom van, ahol Note6 Pro és Mi5X csak kínlódott. 5ghz, 2.4ghz egyaránt, BTt még tesztelem Amazfit GTRel.

bootloader akkor ugyanúgy nyitandó' ahogy eddigi modellek is, ahogy láttam pár hsz-t. Bind-olás 4g alatt, majd unlock kérelem fastboot módban és várás x napot, és mehet twrp és custom rom, igaz?

@crok Azt honnan tudom hoyg EEA? Nekem dhgate-es, de global 6/128 néven vettem, eu prio line

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1048) Bertiee válasza Viktor0610 (#1046) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Köszönöm, pedig át is futottam.... :B

(#1049) Bertiee válasza Viktor0610 (#1046) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Nyerek valamit, ha felrakom a 10.04-et a 02 helyett?

(#1050) Anonymus23 válasza Bertiee (#1049) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen, nálam nagyságrendekkel jobb lett az akkuidő, addig jó ha 3 nappalt kibírt, most simán kibír az én használatommal 4 nappalt.

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.