Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Majd számoljatok már be, hogy aki factory reset nélkül frissített 11-re, azoknál milyen anomáliák jöttek elő? Csak mert nem szívesen kezdeném elölről a belakást. Amúgyis a fő szabály a számítástechnikában (is) úgy szól, hogy "ami nem romlott el, azt nem kell megjavítani"... Tehát amíg nem lesz gond az android 10 miatt, addig én lehet, hogy inkább nem b@zerálnám...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#7452) Zelk 1 válasza elfelejtette (#7451) üzenetére


Zelk 1
csendes tag

Erre én is kíváncsi vagyok!

(#7453) Zelk 1 válasza elfelejtette (#7451) üzenetére


Zelk 1
csendes tag

👍

[ Szerkesztve ]

(#7454) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Gyorsan ment.

Valamiért nem tudok képet feltölteni... :F

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7455) Viktor0610 válasza HoTaZo (#7454) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

MIUI optimalizáció ki vagy be van kapcsolva?

Ha ki, akkor az okozhat ilyen anomáliákat.

Samsung Galaxy A54

(#7456) HoTaZo válasza Viktor0610 (#7455) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ki, volt.
Már tudok csatolni képet. :) :R

Aztán van egy ilyen is. Ehhez miért nincs jogosultságom?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7457) Viktor0610 válasza HoTaZo (#7456) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Háttö.
(Úgy emlékszem) Akkor láttam ilyet, mikor a ROM stabil béta állapotú volt.
De elvileg ez a 12.5.6.0 EUXM "sima" stabil.
Akkor ez a Xiaomi Együttható. 🤔

Samsung Galaxy A54

(#7458) HoTaZo válasza Viktor0610 (#7457) üzenetére


HoTaZo
őstag

Azóta összeszedte magát. :) [kép]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7459) Viktor0610 válasza HoTaZo (#7458) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És sokkal okosabb lettél. ;]

Samsung Galaxy A54

(#7460) HoTaZo válasza Viktor0610 (#7459) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ja! :DDD

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7461) Dexter68 válasza Zelk 1 (#7436) üzenetére


Dexter68
addikt

Speciel engem nagyon zavar :D
Újraindulások nincsenek. Kb. másfél éve megvan a telefon, még egyszer sem csináltam gyári visszaállítást rajta, akárhány frissítés is jött rá.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#7462) xqwertyz8


xqwertyz8
csendes újonc

Sziasztok! Tegnap megjött a kicsike. Rögtön update-elte magát, így most 11 rkq1.200826.002-es android és 12.5.6.0(rjzeuxm) miui van rajta.
És akkor most a kérdésem: ha factory resetet csinálok rajta akkor ezeket az update-eket is törli? Köszönöm!

(#7463) crok válasza xqwertyz8 (#7462) üzenetére


crok
nagyúr

Nem törli az update-eket természetesen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7464) xqwertyz8 válasza crok (#7463) üzenetére


xqwertyz8
csendes újonc

ezer köszönet!

(#7465) Samus


Samus
addikt

Csináltam valamit, de nem tudom mit, és hogyan. A gyári zárképernyőn rajzoltam egy alakzatot, majd ezt tudtam nagyítani, kicsinyíteni, a végén az alkzatban lévő képet lehet szerkeszteni, menteni. Hogy hoztam én ezt elő?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7466) Viktor0610 válasza Samus (#7465) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha három újjal hosszan nyomsz a kijelzőn, akkor szabadon szerkeszthető a képernyőkép formája.

Samsung Galaxy A54

(#7467) Danecay válasza Viktor0610 (#7466) üzenetére


Danecay
őstag

Hol kell előhozni ezt? :)

(#7468) crok válasza Danecay (#7467) üzenetére


crok
nagyúr

Bárhol, 3 ujjal nyomd sokáig a kijelzőt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7469) Danecay válasza crok (#7468) üzenetére


Danecay
őstag

De lock screen-en, vagy hol? Mondjuk sehol nem csinál semmit. Azt sem igazán értem, hogy min lehet így változtatni :)

(#7470) crok válasza Danecay (#7469) üzenetére


crok
nagyúr

Három ujjas screenshot megy? Akkor ez is megy. MIUI optimalizáció ki van kapcsolva nálad? Lehet.. márpedig akkor nem fog menni a screenshot se, meg ez se.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7471) Pancsermeste válasza crok (#7470) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Nálam se történik semmi a 3 ujjas érintésre. Lehet előtte valamit be kellene állítani?
A 3 ujjas screenshot az megy.

-= Pancsermeste® =-

(#7472) Viktor0610 válasza Pancsermeste (#7471) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hosszan (2-3 másodperc) kell nyomvatartani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7473) Pancsermeste válasza Viktor0610 (#7472) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Gondoltam.. de ha egy percig nyomom akkor se történik semmi. :U

-= Pancsermeste® =-

(#7474) Viktor0610 válasza Pancsermeste (#7473) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, amiért próbáltam segíteni, de nem írtad, hogy már túl vagy rajta. ;)

Samsung Galaxy A54

(#7475) Pancsermeste válasza Viktor0610 (#7474) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Értékelem a segítséged! :R

Más:
Valakinek sikerült már 5 GHz-es Wi-Fi-re csatlakozva a képernyő tükrözés? Nálam ez csak 2,4GHz-en jön össze.
5 GHz-en látja a céleszközt, de kapcsolódni nem tud hozzá, és utána ki is dobja a listából, majd ismételt kereséskor megint megtalálja, de nem tud csatlakozni hozzá.

-= Pancsermeste® =-

(#7476) pulutodurumo válasza Pancsermeste (#7475) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Az lehet hogy a TV-ben csak 2.4-es WiFi van? A hálózaton keresztül látja mint eszközt, de a képernyő tükrözés direktbe megy ha jól tévedek.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#7477) Pancsermeste válasza pulutodurumo (#7476) üzenetére


Pancsermeste
őstag

A TV-t is tudom 5 Ghz-es Wi-Fi-re csatlakoztatni.
Tükrözéshez a telefonon rámegyek a kivetítésre, ekkor megjelennek az erre képes eszközök. Kiválasztom a saját TV-met, kiírja, hogy csatlakozás (a TV is), de nem kapcsolódik.
Minden más működik, DLNA szerver is.

-= Pancsermeste® =-

(#7478) #46824192 válasza crok (#7443) üzenetére


#46824192
törölt tag

Nekem is felment ezzel a módszerrel.

(#7479) Ferrari fan válasza crok (#7470) üzenetére


Ferrari fan
tag

Nálam sem működik, MIUI optimalizáció nincs kikapcsolva. Ha 3 ujjam lehúzom működik a képernyőkép készítés viszont.
12.5.6.0 RJZEUXM

(#7480) Danecay válasza crok (#7470) üzenetére


Danecay
őstag

Ugyanaz van nálamis mint amit fentebb is írnak, MIUI optimalizáció bekapcsolva, 3 újjas screenshot működik, de nyomhatom én a képernyőt 3 újjal bármeddig, nem törzénik semmi (xiaomi.eu, 12.5.3)

(#7481) crok válasza Danecay (#7480) üzenetére


crok
nagyúr

Hat az fura, most egy Xiaomi.EU-s van a kezemben, ugyanaz a verzio, itt megy. Biztos van valahol valami kallantyu ami kikapcsolja mert ezen semmi nem volt allitgatva. A hetvegen egy EEA lesz meg a kezemben, ha nem felejtem el megnezem azon is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7482) Samus


Samus
addikt

Megvan, három ujj kell hozzá, de nem nyomni kell, hanem lefelé húzni mindhárom ujjad, és picit ott tartani. Érdekes ficsőr.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7483) Anonymus23 válasza Samus (#7482) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez furcsa, mert ez kb évek óta így működik, mármint 3 újjal lefelé húzva csinálja a screenshotot.

;) - The Power of the Light Side

(#7484) Viktor0610 válasza Anonymus23 (#7483) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem Samus a szabadformátumú képernyőképre gondol.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7485) Danecay válasza Samus (#7482) üzenetére


Danecay
őstag

Nekem így is screenshotot csinál. De mi ez a szabadformátú kép egyáltalán, mit kell ez alatt érteni?

(#7486) crok válasza Danecay (#7485) üzenetére


crok
nagyúr

Pl. ilyet tudsz screenshot-olni:

Tehat a szele-alakja lehet szabadon rajzolhato.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7487) Danecay válasza crok (#7486) üzenetére


Danecay
őstag

Értem, köszi! :R

(#7488) draco31


draco31
veterán

Hello!

Öcsémnek ilyene van, most annyi csinál, hogy csak Redmi felirat, és folyamatos újraindulás. Hosszan bekapcsoló gombbal is ennyi csak.
Mi a megoldás rá?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7489) kishoris válasza crok (#7481) üzenetére


kishoris
tag

[kép]
Működik EEA ROM-on is

[ Szerkesztve ]

(#7490) aprokaroka87 válasza kishoris (#7489) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

De te a 3 ujjad rá nyomod és úgy adja be?
Nem kell mozgatni lefelé az ujjad.

(#7491) #46824192 válasza Zelk 1 (#7452) üzenetére


#46824192
törölt tag

Nálam pl. csak úgy megy hogy 3ujjam ráteszem és meghúzom lefelé.

Készül egy teljes képernyős screen.

Ha csak ráteszem nem történik semmi.

[ Szerkesztve ]

(#7492) Samus válasza crok (#7486) üzenetére


Samus
addikt

Nemrég jött, most rákerestem. De nem egyszerű előhozni. Például beállításokban nem tudtam, és lehúzott értesítési sávról sem sikerült. Három ujj hosszan nyomva, de egyszerre kell hozzáérni a kijelzőhöz, és nem szabad megmozdítani. Kicsit nehézkes.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7493) aprokaroka87 válasza Samus (#7492) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ja hát igen arra figyelni kell hogy a 3 ujj egyszerre érjen hozzá, lehet van valamennyi " késleltetés" de nem hiszem hogy sok. :)

(#7494) kishoris válasza aprokaroka87 (#7490) üzenetére


kishoris
tag

Nem kell mozgatni, csak rányomni. Ha húzom akkor az aktuális képernyőről készül egy screenshot.
Ha csak rányomom a három ujjamat akkor jön elő ez:
[kép]

(#7495) aprokaroka87 válasza kishoris (#7494) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igen, lényegében amikor rá nyomod a 3 ujjad, azzal kezdi el a kijelőlést.

(#7496) draco31 válasza draco31 (#7488) üzenetére


draco31
veterán

Piszkálgattam a bekapcsóló gombot, most biztonsági üzemmódban elindult. Lehet a gombja lenne hibás?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7497) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok. Használ valaki mostanában Custom romot amiben működik is a :
-Deep sleep?
-Kamera ha esetleg anx et telepítünk rá.
Üzemidő szerintem már a deep sleep miatt megfelelő lehet.
Jobb a térerőm és a netsebességem is főleg ha menedzselem az lte. Bandeket. .
Emiatt szeretnék találni egy jó custom romot.
Miui-n nagyon jó az üzemidő. Akár 2 nap

Eddig próbált maszek romokon jó ha 1 nap.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#7498) crok válasza draco31 (#7496) üzenetére


crok
nagyúr

Siman lehet hogy kis utest kapott es "nyomva" van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7499) crok válasza Stonerice (#7497) üzenetére


crok
nagyúr

Deep sleep gondom sose volt egyikkel se. Megnezted mi tartja ebren? Ha a modem akkor egy friss, EEA ROM-bol derivalt firmware ZIP siman segithet, de ha a band-ekkel is szorakozol lehet a modem bolondul meg. Erdemes lenne inkabb ebbe belenezni Battery Historian-el. [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7500) draco31 válasza crok (#7498) üzenetére


draco31
veterán

Lehetett nyomni egyébként, érezhető volt amikor kattant. De az is igaz, hogy az alsó része mint ha kicsit bentebb lenne a házban, mint a felső része.
Azért kezdtem el a gombra gyanakodni, mert ha miui-s menübe mentem, ahol van a restart, recovery, biztonsági mód meg még egy valami, ott is fogta magát, és újraindult.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.