Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) spleenszuru válasza Feri1977 (#10000) üzenetére


spleenszuru
őstag

Miui 14?
Hiszen azt kaptuk, már nem is manapság.
Nálam pl. 14.0.5 Stabil.

Android viszont marad a 12 szerintem.

Malaka!

(#10002) Feri1977 válasza spleenszuru (#10001) üzenetére


Feri1977
senior tag

Nekem MIUI 13.0.4 van rajta. És bármilyen régióra állítom, akkor sem kap frissítést wifin.

+ leszedtem a 14-et egy oldalról, de ahol a 3 pötty van a miui 13 ikonban, nem adja ki azt, hogy ahova ott van egy gomb betallózás a zip-et amit letöltöttem nincs olyan a 3 pötty alatt, mert így is lehetne úgy emlékszem. Maga ahova betallóznám a 14et nincs olyan sor, hogy bevigyem a zipet, előkell hívni valahogy annyira emlékszem.

Na szóval ezek vannak. Írjatok majd kérlek ezekre. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10003) Danecay válasza Feri1977 (#10002) üzenetére


Danecay
őstag

Szerintem fejlesztőnek kell hozzá lenni. Legalábbis most megnéztem, immáron a gyerek telefonján, hiszen az övé lett a kicsike, és nála sem volt jelen a frissítőcsomag kiválasztása opció, aztán elkezdtem vadul kopácsolni a MIUI és az Android verziók feliratokon, majd visszamentem a 3 pöttyre és már ott volt a lehetőség.

(#10004) Feri1977 válasza Danecay (#10003) üzenetére


Feri1977
senior tag

Köszönöm szépen, hogy megnézted! Fejlesztőn vagyok, már megnyomogattama miui és android ikonokon, kiírta fejlesztő megvan, de nincs semmi a 3 pöttynél továbbra sem.

+Lehet, hogy csak az 5G-s redmi note 9 pro-kra jön a 14? Nekem még 4G-s.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10005) gingerbalm válasza Feri1977 (#10004) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

4G-s verzióm van, folyton felajánlotta a frissítést, és eljutottam a 14-ig, nem kellett egyéb megoldáshoz folyamodni (csak a hangrögzítéshez csináltam egy nagyon nagy buherálásnak nem nevezhető átnevezéses romcserét a tajvanival, az egy négyperces folyamat volt, de az is ugyanúgy 14-es)

(#10006) Danecay válasza Feri1977 (#10004) üzenetére


Danecay
őstag

Hát akkor nem tudom mitől jelent meg. Amikor idehozta a gyerek a telefont tényleg nem volt ott, megnyomkodtam párszor az említett feliratokat, aztán ott lett. Ezzel persze nem azt állítom, hogy nem úgy van ahogy írod, csak akkor nem tudom mi a dolog feltétele. Ott nekem van még egyébként egy Frissítések beállítása/Frissítések korábbi fogadása kapcsoló, ami alapértelmezetten ki van kapcsolva, esetleg be lehetne kapcsolni, valamint anno a régióváltással próbálkoztak többen, több-kevesebb sikerrel. Nem emlékszem pontosan, talán a török volt a nyerő.
Amúgy anno a párom telefonja is megragadta 13-as MIUI-n anno. Nekem valahogy nem sikerült sem az átnevezős, sem pedig a régióváltós módszer, aztán csak egyszer lefrissült, kb. vagy 3/4 évvel később.

(#10007) shootme2 válasza Feri1977 (#10004) üzenetére


shootme2
aktív tag

Ahol a frissítéseket keresed (ott van az a bizonyos 3 pötty is) kell a miui logót nyomkodni nem egy lappal kintebb ahol az android verzió, biztonsági csomag, tárhely és társai vannak.

(#10008) Danecay válasza shootme2 (#10007) üzenetére


Danecay
őstag

De, ott..., mármint, hogy az utóbbi :)

(#10009) draco31 válasza Feri1977 (#10000) üzenetére


draco31
veterán

Az a baj náluk, minden telóból csinálnak 10 változatot, aztán nem győzik utána a frissítéseket. Miért nem csinálnak akkor már maximum csak három félét, még az is sok lenne.
Hajam tépem amikor egy redmire kell tokot vagy üveget vadászni :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#10010) shootme2 válasza Danecay (#10008) üzenetére


shootme2
aktív tag

A fejlesztői beállítások előhozásához az android verzió, biztonsági csomag, tárhely és társainál kell nyomkodni a miui verzió sort. Ahhoz hogy a frissítésnel a 3 pötty alatt megjelenjen a frissítő csomag kiválasztása sor (ahol tallózhatod a zip-et) azt kell csinálni amit írtam. Ez két külön dolog aminek semmi köze egymáshoz.

(#10011) Feri1977


Feri1977
senior tag

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!! Most már ott van a 3 pötty alatt az, ahova betudom tallózni a letöltött zip-et.
Na és itt lenne a kérdésem, hogy leszedtem egy helyről az SJZEUXM-MIUI 14-et, egy nagy zip, ezt beakartam tallózni, ellenőrizte és kiírta, hogy other reason. Azaz valamiért nem fogadja el.
OTA-t töltöttem le, egyáltalán azt kell?
Vagy honnan szedjem le. Köszönöm!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10012) Bajgunar válasza Feri1977 (#10011) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Other Reason -el sehogy sem fogsz tovább lépni. Itt gatya. Elszállt a frissítés. Miért? Passz. Nincs rá megoldás. Marad ez:
NE ota, hanem a legújabb full recovery zip-et szedd le!
Pc-re töltsd le, telepitsd fel a Mi Phone Assistant -ot. A letöltött recovery zip-et másold fel a pc-re. Telefonon nyomva tartod a hang fel + bekapcsoló gombot. Újraindul Recovery mode-ban! Itt kiválasztod a Connect With MiAssistant-ot. Majd megnyomod bekapcs gombot. Előjön képernyőn, h csatlakoztasd telefont pcre.
Elindítod a pc-n a MiPhone Assistantot. Írja, h csatlakoztasd a telefont. Na szépen összedugod. Kiírja, h van rá frissítés! Na itt NE nyomd meg, h frissítse, mert egy nap alatt se fogja letölteni. Hanem alsó lehetőségnél kivalasztod, h Te adod meg mit frissítsen. Megnyomod. Kitallózod a pc-re felmásolt recovery zip-et! És elindul a frissítés. ~6-8 perc és lefrissíti. A teló újraindul. És tádám. Le van frissítve.
Na elég szájbarágós volt. Sztem menni fog. Ez alapján tuti működik és lefrissíti.
Ennél szájbarágósabban nem akarom leírni, se magyarázni. Hajrá. Sok sikert.
Minap 2 telót is lefrissítettem így, hibátlan.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#10013) Feri1977 válasza Bajgunar (#10012) üzenetére


Feri1977
senior tag

Nagyon nagyon szépen köszönöm ezt a hosszú és részletes leírást! Nagyon rendes vagy, köszönöm!
És a többieknek is a segítséget.

Az lenne a kérdésem csak, hogy akkor tuti a file recovery zip-et kell letöltenem nem az OTA verziót?
A másik, hogy adataim ikonok minden ugye megmarad, nem nyúl hozzá?
:R

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10014) Bajgunar válasza Feri1977 (#10013) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Igen, a full verziót szedd le. Az ota csak pár száz Mb.
És így igen, minden megmarad.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#10015) Danecay válasza shootme2 (#10007) üzenetére


Danecay
őstag

Igen, azt is nyomkodtam, akkor lehet az adta be :)

(#10016) ktomcat válasza Feri1977 (#9996) üzenetére


ktomcat
senior tag

Nekem a miatoll széria eléggé bejön, azon is gondolkozom hogy a note 9-et egy 10 lite-ra cserélem csak az amoled kijelző miatt, a többi meg Nagyjából ugyanaz benne. 11 cégesnek van, az biztos nem kell, 12-13ba jelenleg nem ruházok be, meg lehet még 1-2 évig kibírom és akkor már nem kell sokat várni a cserélhető akksis telefonokra. Bár ha a google így folytatja a nyitott bootloaderek elleni háborút akkor a custom romolásnak se lesz sok értelme, én esetemben így a xiaomi-nak se. :B

Redmi Note 11 Pro eladó

(#10017) elfelejtette válasza Bajgunar (#10012) üzenetére


elfelejtette
veterán

Na meg akartam próbálni ezzel a módszerrel frissíteni, erre kurv@ra be van lassulva a letöltő szerver, 10 órát jelez várható letöltési időre... :W

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10018) Bajgunar válasza elfelejtette (#10017) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Feljebb írtam, hogy két nap alatt SE fogja leszedni. Nekem mostanában a firmwareupdater.com-ról is leesik mindegyik szerveren 13.1KB/s -re a letöltés.
Megoldásom:
Telóra feltelpíted a MiuiDownloader-t, elindítod, kiírja, hogy van újabb verzió. Rányomsz h letöltés (most vagy fiwi, vagy 4g, nekem mindegy). Leszedi. (Hiába tallózod ezt be a telón a frissítő csomag kiválasztással, ugyanúgy Other reason hibával nem teszi fel). Felmásolod a telóról a pc-re s ennyi. S ezt tallózod be az Assistant-al.
Assistant-al nekem se akarta leszedni.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#10019) elfelejtette válasza Bajgunar (#10018) üzenetére


elfelejtette
veterán

Köszi. Így már sikerült.
Amúgy nem az Assistant-tal akartam leszedni, csak itt a topic összefoglalóban szereplő linkről akartam letölteni a telefonnal. Nekem is leesik 13kB/s-ra a letöltési sebesség, pedig decemberben, mikor utoljára próbálkoztam a frissítéssel, akkor pár perc alatt simán letöltötte ugyaninnen, ugyanígy.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10020) Bajgunar válasza elfelejtette (#10019) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Én is próbáltam ~6 külön vonalon, pc-n, telefonokon, sehol... Mindenhol lehal 13.1-re.
Miuidownloader meg lerántotta egy perc alatt. ~november körül nekem is ment, gyorsan. Most pár napja próbáltam, sehol, sehogy nem töltötte rendesen.
Akkor sikerült.
Írd meg ha a frissítés is.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#10021) elfelejtette válasza Bajgunar (#10020) üzenetére


elfelejtette
veterán

Te emlékszel még, hogy milyen verziót milyen verzióra frissítettél?
Nálam most 12.5.6 van, arról első körben 13.0.1-re próbálok frissíteni, nem egyből a 14-re.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10022) elfelejtette válasza Bajgunar (#10020) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ja és a fejlesztői beállításokban kell valamit bűvészkedni, vagy miui fiókba belépni?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10023) Bajgunar válasza elfelejtette (#10022) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

13.0.5 -re tettem legújabbat.
Nemtom kellett e volna, de már régebben egyszer próbálkoztam fastboottal. Azzal nem ment frissítés. Akkor benyomtam usb hibakeresést. Azóta be volt kapcsolva. Azt hogy kell e? Nem néztem. Más nincs beállítva.
Telepítettem assistant. Lassú volt... Letölt telón rom. Átmásol pc-re. Újraindít teló recovery. Csatlakozás. Összedug. Elindít assistant. Betallóztam átmásolt rom. Frissítette. Újraindult teló. Tádám.
Mindennel együtt ~10 perc volt.
És MŰKÖDÖTT, sikerült a frissítés.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#10024) elfelejtette válasza Bajgunar (#10023) üzenetére


elfelejtette
veterán

Az lett, amit vártam. Végig csináltam amit írtál, erre kiírja, hogy "A flash csomag ellenőrzése sikertelen"... :W :W :W

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10025) Bajgunar válasza elfelejtette (#10024) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Pff.
Assistant?
Passz.
Csináld azt, h inditsd el a letöltést assistant-ban. Azt kinyomod. Nekem létrehozott másik meghajtón, vmi miassistant_update_rom mappát. Oda kezdte leszedni. Nézd meg mi az pontosan. S azt keresd meg neten, töltsd le. Majd cseréld ki ezzel a elkezdett letöltöttel. xxx.zip**** után még van sok szám. Azt ne nézd. Csak a .zip előtt írja a rom nevét pontosan.
Talán egy próbát megér.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#10026) elfelejtette válasza Bajgunar (#10025) üzenetére


elfelejtette
veterán

Én szerintem innentől elengedem a dolgot. Ha minden jól megy, hamarosan úgyis lecserélem egy értelmesebb méretű készülékre ezt a tepsit.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10027) nincsnév007 válasza elfelejtette (#10026) üzenetére


nincsnév007
őstag

Mire cserélnéd?

(#10028) elfelejtette válasza nincsnév007 (#10027) üzenetére


elfelejtette
veterán

Méretben jó lenne kb. a Motorola Edge 30 Neo, annál nagyobbat nem szeretnék. Főleg szélességben ne menjen 72 mm fölé.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10029) Feri1977 válasza Bajgunar (#10012) üzenetére


Feri1977
senior tag

Akárhogy próbálom amit írtál, nem frissiti le. Valamilyen hibával elszáll. Elszámol 100-ig azt befejezi és újraindul a telefon. 13.0.4 van enyimén, nem lehet, hogy először 13.0.5-re kéne aztán 14-re?
+Betallózom a miui logónál a 3 pöttynél ezt is próbáltam, nem fogadja el a csomagot.
nem az ota kell biztos? a recovery kell?
Írj/írjatok kérek segítsetek, hogy eljussak a miui 14-ig, lehet rossz oldalról szedem le passz.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10030) elfelejtette válasza Feri1977 (#10029) üzenetére


elfelejtette
veterán

Elvileg van egy olyan módszer is, hogy letöltöd a recovery zip-et, átnevezed Update.zip-re, és a memóriakártya gyökérkönyvtárába kell bemásolni. Aztán hangerő fel és le és power, tehát 3 gombos indítás, és ha mázlid van, felismeri, és telepíti.
(Persze nálam ez sem működött...)

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10031) Bajgunar válasza Feri1977 (#10029) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Próbáld meg akkor azokat. 13.0.5-öt, vagy az Ota verziót.
De ha rádugod, assistant írja, h melyik verziót látja "frissnek". Amit elkezdene letölteni, feltenni. Ezt egy valami update mappába akarja szedni. Ha leállítod letöltést, ott marad a zip meg egy cfg. A neve xyxyxy.zip******* után van sok szám.
Nah, a .zip előtt ami van, arra keress rá, s azt szedd le. Az update mappából meg töröld ki mindkét maradékot, és azt tedd be, amit te letöltöttél .zip-et. És innen tallózd be neki.
De az h a végén 99%-nál miért hal be? Passz. Próbáld akkor az ota-t leszedni, s feltenni ugyanígy.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#10032) elfelejtette válasza elfelejtette (#10030) üzenetére


elfelejtette
veterán

Na most már az átnevezős módszer sem működik? Letöltötte a szerinte az utolsót, tehát azt, ami éppen telepítve volt, de az ellenőrzésnél hibára futott...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10033) Feri1977


Feri1977
senior tag

Feladom. Recoverynél elmegy 99%-ig az ellenőrzés azt fogja magát újraindítja csak úgy a telefon, pedig el sem kezdte még rajta a program a műveletet.
A 3 pötty alá is probáltam ota meg recoveryt, ott lecsekkolja és other reasont ír ki utána.
Egyszerűen nem tudom frissíteni 13.0.4-ről 14-re sehogy. :W

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10034) elfelejtette válasza Feri1977 (#10033) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nekem még a 13.0.x is vágyálom, 12.5.6-on ragadtam. Neked legalább Android 12 a rendszer.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10035) Bajgunar válasza Feri1977 (#10033) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Van rajta vmi fontos? Ha nem, csinálj egy format, gyári visszaállítást. Aztán akkor lehet megtalálja magától ota a frissítést. Ha nem, akkor utána próbáld az assistant-ost.
Passz

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#10036) elfelejtette válasza Bajgunar (#10035) üzenetére


elfelejtette
veterán

Én is végig szopt@m egy teljes gyári visszaállítást, hátha azzal megoldódik, de semmi eredmény. Hihetetlen egy tróger gyártó ez a Xiaomi, hogy még a hivatalosan kiadott frissítést sem lehet feltelepíteni... :W

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10037) Bajgunar válasza elfelejtette (#10036) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Hát passz.
Én is Other reason -al szívtam, rn9pro és 10pro-val. Ezzel a módszerrel pikkpakk sikerült mindegyik.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#10038) crok válasza crok (#9934) üzenetére


crok
nagyúr

Xiaomi.EU - a Google épp most bannolta a fingerprint-et - de itt az új spoofing app:
XiaomiEUModule_2024.01.15.apk
PIF frissítés nincs és nem is igen lesz ha betartja a dev. az ígéretét miszerint nem ad a 15.2-ben pif.json-t (egyébként két-három napja már van "nyoma" hogy dolgozik a 15.2-n).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10039) juve600 válasza crok (#10038) üzenetére


juve600
nagyúr

Szia !
ez arra jó hogy xiaomi.eu rom alatt menjen a Gpay ? jól értelmezem ?

(#10040) rErEaT válasza juve600 (#10039) üzenetére


rErEaT
senior tag

Hát nem csak GPay, de persze az is.
Kvázi ugyanazt csinálja mint régebben a UniversalSafetyNetFix, csak már azóta nem Safetynet van, hanem PlayIntegrity, ezen kell átmennie a telefonnak

(#10041) juve600 válasza rErEaT (#10040) üzenetére


juve600
nagyúr

értem
akkor ez egy apk amit csak telepíteni kell a meglévő romra ?

:R

[ Szerkesztve ]

(#10042) crok válasza juve600 (#10041) üzenetére


crok
nagyúr

Igen, letölt, telepít, örül. Nincs egy teljes perc az egész ;)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10043) juve600 válasza crok (#10042) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#10044) Feri1977


Feri1977
senior tag

Igazából engem egyáltalán nem zavar, hogy nem jön rá frissítés már lehet. Attól még ugyanúgy imádom és még használom 2 évet legalább. Előző telefonom is 5 éves volt, és 3 évig jött frissítés rá. Párom poco x3 nfc telefonja is tökéletes mai napig mindenre jó, de már nem kap frissítést állítólag úgy olvastam, de ezért nem fogja lecserélni másikra!
Mégis mi bajunk lehet, semmi. Előzőnél sem volt. Nem érdekelnek a biztonsági frissítések, van egy vírusírtó rajta azt kész. Én szeretem a redmi note 9 pro telefonom és ragaszkodom hozzá. Azért mert jönnek ki újabb modellek, néztem miket tudnak, nem éri meg váltani 12 vagy 13-ra sem, amiket tud többet az nekem nem fontos.
Nekem egy a fontos, jó kamera, aksi és kijelző legyen benne, és persze proci is. Ez a teló tudja ezt nagyjából. Ahogy párom poco x3 nfc-je is.
Hiába ontják tonnaszámra a gyártók fél évente a telefonjaikat, felfoghatnák már, hogy az ember nem váltogat főleg a mai anyagi helyzetben telefont, csak 3-4 évente.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10045) elfelejtette válasza Feri1977 (#10044) üzenetére


elfelejtette
veterán

Az egy dolog, hogy te szereted a mostani telefonod, de mindig vannak, akik:
1. Évente cserélik minimális ráfizetéssel a jelenlegi csúcsmodellt az újabb csúcsmodellre,
2. Épp most cserélik le a meglévő 4-5 éves telefonjukat, vagy
3. Még csak most kapják meg az elsőt.
[link] Itt említik az eladásokat, 2022-ben, és 2023-ban, tehát 2 év alatt összesen 2373 millió mobil adtak el a gyártók... :Y

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10046) pulutodurumo válasza elfelejtette (#10045) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Mondjuk az nem semmi, hogy 3 év alatt az egész emberiség vesz egy új mobilt. Nagyjából, átlagban.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#10047) nincsnév007 válasza elfelejtette (#10045) üzenetére


nincsnév007
őstag

Mondjuk azt nagyon nem értem hogy lehet 1-2 évente cserélni a telefont :D

(#10048) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Most csak úgy poénból újra bepróbálkoztam az átnevezős frissítéssel 12.5.7-re, újraindulás után tisztességgel végig is számolta, és persze nem történt változás. :W

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10049) Danecay válasza elfelejtette (#10048) üzenetére


Danecay
őstag

Ugyanígy jártam én is a Note 9 Pro utódjával a Poco F5-el. Anno nekem a a Note 9 Pro-val nem sikerült, a Poco-val, pedig azt hittem, hogy elsőre összejött, de miután feljött a rendszer kiderült, hogy sehun sámli.

(#10050) shootme2 válasza elfelejtette (#10048) üzenetére


shootme2
aktív tag

Akkor nem nagyon marad más lehetőség mint a bootloader nyitás és mi flash-el mehet fel a legfrissebb szoftver. Mindent töröl úgyhogy egy kicsit melósabb.

Danecay: Miért kellett ez az átnevezős játék? Más régiós szoftver hogy miui tárcsázód legyen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.