Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) crok válasza #46824192 (#7100) üzenetére


crok
nagyúr

"I kindly request you to wait patiently." << pontosan erre gondoltam amikor a #7099-t megírtam....... +szuperhasznos a leírás. "Please accept my undeserving apologies for the discomfort this might have caused." -- Gyáááááá..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7102) Ferrari fan válasza crok (#7101) üzenetére


Ferrari fan
tag

Hát igen ezek alapján, kb annyit írt, hogy maradj nyugton, ne ugrálj, egyszer majd csak jelzi a telefon....
Erre biztos írnék nekik, hogy a probléma ettől nem fog megjavulni, hisz a serveren nem frissítették azt a nyomorult ROM verziót és hogy globalon miért naprakész közben, ez meg nem? Miért különböztetik meg az ügyfeleiket stb stb :U

(#7103) #46824192 válasza Ferrari fan (#7102) üzenetére


#46824192
törölt tag

Azt gondolom ettől többet most nem érdemes írni. Az első levélben benne volt ,hogy továbbította a megfelelő csapatnak. Marad a várakozás, aztán egy hét múlva újra írok nekik ha nem lesz semmi.

(#7104) #46824192


#46824192
törölt tag

Nagyon szuper ez a kínai felhő... Ja nem.

Új regisztráció, magyar, email cím , nem vagyok robot ,next és nem történik semmi. Újra nem vagyok robot , next és nem történik semmi..... Ez meg körforgásban...

Semmi gond. Regisztrálok telefonszámmal , ez sikeres.
Majd dumál hogy adjak meg biztosnági mail címet, megadom a címem, erre kiírja hogy ezt másik account használja.

Na azt hiszem ez az a szolgáltatás amit nem akarok használni :C

[ Szerkesztve ]

(#7105) ARS


ARS
újonc

Sziasztok! Google dobott erre a fórumra. Visszapörgettem jó pár oldalt itt, de nem tiszta, hogy másnak is van-e ilyen baja, mint nekem? Pár napja a legutóbbi frissítés után a telefon magától újraindult először csak random időközönként, a vége pedig reboot loop lett. Tök gyári az egész, soha nem volt piszkálva. Annyira nem lehetett vele mit csinálni, hogy addig nyomta a reboot-ot, míg teljesen le nem merült az akkuja. Most próbáltam bekapcsolni, negyed órája töltőn van már, villog a tetején a kis fehér led, de sehogy nem tudom bekapcsolni, akármit nyomok akármeddig. Hibás frissítés jött ki, vagy csak nekem lett valami hardverhibám?

(#7106) ARS válasza ARS (#7105) üzenetére


ARS
újonc

Annyit még hozzá, hogy MIUI 12.5 verzió ment fel rá pár napja, amit úgy látom itt sokan várnak. Szolgáltató független mobil, Topmobil áruházból rendelve. Amikor még csak néha indult újra, akkor csináltam recovery menüből egy data wipe-ot, minden újra be lett állítva, de újra jöttek a reboot-ok. Fél óra után se tudom bekapcsolni, csak villog a led a tetején.

(#7107) AttilaMvh válasza ARS (#7105) üzenetére


AttilaMvh
tag

Mennyi idős a telefon? Nekem egy addig agyonnyúzott Mimax1 csinált ilyent, mikor kb. 2 évesen megadta magát az akkuja. Nem mondom, hogy tutira ez a te eseted is, de nem is kizárt. Én egy Aliról vett 17 dolcsis akkuval kicseréltem, azóta is megy a telefon médialejátszóként :) Igaz, van ennek már vagy 4 éve, hogy történt .

(#7108) ARS válasza AttilaMvh (#7107) üzenetére


ARS
újonc

Kicsit több, mint egy éves. Szerencsére közben előkerestem a papírjait és 2 év gyári gari van rá. Volt a jótálláson egy telefonszám, fel is vették és a tmx.hu oldalon kellett garanciafutárt rendelni, elvileg majd jönnek érte hamarosan. Remélem megcsinálják.

Ez már off, de hogy ez a MIUI mekkora egy trágya egyébként. Kezdetektől utálom. Bughalmaz, minden frissítéssel csak egyre sz*rabb lett. Garancia után lehet Lineage OS-t fog kapni. Van aki már használja és ajánlja? Olvastam olyat XDA-n, hogy sokkal jobb vele a telefon, mint ezzel a gyári szeméttel.

(#7109) gthomma


gthomma
senior tag

MUHAHA :D :D :D

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7110) crok válasza gthomma (#7109) üzenetére


crok
nagyúr

Megprobaltad tobbszor a fejlesztoi menuben hozzaadni a Mi acc-ot, igaz?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7111) gthomma


gthomma
senior tag

Nem csak 1x, eddig azt hazudta nem volt hozzárendelve.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#7112) Viktor0610 válasza gthomma (#7109) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valahol olvastam 1000 óra feletti várakozási időt is, szóval ez semmi ahhoz képest. ;]
(Bocs. Szerintem az a baj, hogy a teló érzi, nem szereted... :( :D )

Samsung Galaxy A54

(#7113) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Srácok lehet OFF, de sehol sem találtam Mix 3 5G topicot. A probléma a következő, nyitott bootloaderrel vettem 12.0.7.0 volt fent, elkezdtek hibaüzikkel leállni az alkalmazások. Majd mi flashel bootloader unlockal vissza tettem a 12.0.4.0-t minden ok addig még meg nem találja hogy van frissités, de sehogy sem tudja frissiteni. Próbáltam mobil nettel is, mirom.ezboxról leszedve is, 2xx mb től a 2.3gb ig. Nem engedi mert nem vissza ellenőrizhető a forrás :W Most nem tudom hogyan tovább, nyissam újra a bootloadert majd legfrisebb és zárjam vissza hátha nem állnak le megint az alkalmazások? Válaszotok előre is köszönöm és bocsánat hogy hosszúra sikerült.

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#7114) crok válasza Ferrari fan (#7076) üzenetére


crok
nagyúr

lol azt láttad mi volt a válasza most a moderátornak c.mi.com-on? :D
Hát ha tényleg emiatt nincs fent OTA-n az XML-ben a frissítés.. olyan nincs :D :D :D

[link a c.mi.com thread-edhez] #8 hozzászólás:
The issue is apparently due to WhatsApp in Android 11. The upgrade from Android 10 to 11 is suspended temporarily for now. The devs are fixing a patch and users can upgrade after that. Here is the response I received from the team :
Issue: Whatsapp can't send attachement.
Affected Device: All Devices.
Affected Version: All Version.
Root Cause: After the latest version of Whatsapp is used on Android Q, there is a problem when upgrading to the R system. The root cause is that the application is not adapted to the scenario of the major version upgrade of Android.
Status: Whatsapp developers have provided patches and are bringing the effectiveness of patch changes‌‌.
So kindly wait for the devs to patch this fix. Ive received multiple reports on this issue from different devices, so it is not related a particular device or ROM variant.

:DD :DD :DD most komolyan azért nem tudjátok frissíteni mert a WhatsApp (amit vagy használsz amúgy vagy nem) nem tud csatolni file-okat?! :Y :U :C

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7115) crok válasza n0is3es (#7113) üzenetére


crok
nagyúr

Minek tetted vissza? Miért nem csináltál simán egy fact. reset-et akkor? Miért a 12.0.4.0-t tetted fel ha frissíteni akarod úgyis 12.0.7.0-ra? Akkor tedd fel a 12.0.7.0-t ha EEA volt a készülék:
https://bigota.d.miui.com/V12.0.7.0.PEMEUXM/andromeda_eea_global_images_V12.0.7.0.PEMEUXM_20210526.0000.00_9.0_eea_3bae1ef62a.tgz
De megkockáztatom a most fent levő ROM MIXM amit meg fel akarsz rakni az EUXM - és azért nem akarja engedni? V12.0.4.0.PEMMIXM van most fent te meg a V12.0.7.0.PEMEUXM-et akarod feltenni mert az volt előtte is rajta?
Mi MIX 3 5G – Global Stable
Mi MIX 3 5G – EEA Stable
Azt tedd fel akkor rá ami rávaló aztán ha akarod zárd vissza. Mondjuk ha eredetileg nem kínai volt akkor rázárhatod mindkettőre. Ha kínai volt eredetileg akkor ne zárd rá global ROM-on semmiképp!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7116) ktomcat válasza ARS (#7108) üzenetére


ktomcat
senior tag

Én CrDroidot használok hónapok óta nagyobb gondok nélkül (android auto néha elveszti a kapcsolatot ha a kocsi kijelzőjén váltok a gyári menübe/tolatok, de utána újracsatlakozik - elvileg ez custom rom probléma, a többinél is csinálja.

A LineageOSről valóban jókat írnak, csak nekem kevés benne a beállítási lehetőség, mindenesetre ha emellett döntesz érdekel hogy milyen, meg hogy működik e benne az AA rendesen :B

(#7117) #46824192 válasza crok (#7114) üzenetére


#46824192
törölt tag

Vicc!!

(#7118) crok válasza ARS (#7108) üzenetére


crok
nagyúr

A Lineage szerintem jól sikerült, bátran ajánlom!
@ktomcat: az AA-t meg nem tudom letesztelni, nincs olyan kocsi a közelemben ami tudná..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7119) n0is3es válasza crok (#7115) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Szia crok, 12.0.4.0 PEMEUXM van fent és 12.0.7.0 PEMEUXM-re akar frissiteni. A másik, legalább 2*-3* volt factory reset, de 12.0.4-n is előjött most hogy gboard alkalmazás állandóan leáll, play állandóan leáll, etc. Mintha össze fo**** ta volna magát a telefon megint. Hiába ismét a factory reset ugyan az jön elő mindig. :W Hogy tudom megnézni hogy milyen régiós volt eredetileg, illetve ha már nyitva volt a bootloader egyből vissza tudom nyitni és nem kell 100-200 órát várnom? Válaszod előre is köszönöm

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#7120) n0is3es válasza crok (#7114) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Kifutottam a szerkesztésből, Purchased Country Indonesia. Ez alapján mehet vissza rá a legutolsó Global Stable és lock bootloader, vagy eredetileg China verziós volt? Bár a Xiaomi szerint "Congratulations! You can be assured the phone you have purchased is the official international version." nem China verzió :) Vagy nem tudom

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#7121) crok válasza n0is3es (#7120) üzenetére


crok
nagyúr

Ha indonez akkor MIXM, erre nincs kulon indonez (IDXM).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7122) n0is3es válasza crok (#7121) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Ok MIXM tettem vissza, bár a mi flashtool errora futott, gondolom a lock miatt. De most "működik" a telefon, bár nem tudom meddig. Egyébként melyik a legfrissebb mi flash tool?

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#7123) crok válasza n0is3es (#7122) üzenetére


crok
nagyúr

Mindig az, ami a hivatalos oldalon elerheto a flashing guide-ban [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7124) n0is3es válasza crok (#7123) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Köszönöm a segítséged ;) Még 1 valami lenne, létezik hogy alapból nyitott volt a bootloadere ill a sima Mix 3 megkapta az android 10-t gyengébb hardverrel és a Mix 3 5G meg leragadt Android 9 Miui 12-n? Zászlós hajó volt, és ennyire nincs rá fejlesztés :( Ez kissé gáz

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#7125) crok válasza n0is3es (#7124) üzenetére


crok
nagyúr

Gaz-nem gaz ez van, ha a szervereken sincs ROM akkor nincs. Van (volt) olyan keszulek ami alapbol nyitott bl-el jott, de szerintem kizart hogy a tied ilyen. Az offtopik gombot ne felejtsd el majd...

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7126) bubumaci74


bubumaci74
tag

Sziasztok!

Van nekem egy kedvenc headsetem, SamsungEO-MG920 típusú.
Sehogy sem ismeri fel a telefon.
Van valakinek ötlete mi lehet a baj?

(#7127) Viktor0610 válasza bubumaci74 (#7126) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Általában a kikapcsolt headsetet a bekapcsoló gomb hosszú megnyomásával kell bekapcsolni a párosító módhoz.
Így próbáltad?

Samsung Galaxy A54

(#7128) bubumaci74 válasza Viktor0610 (#7127) üzenetére


bubumaci74
tag

Igen, persze!De így se történt semmi!Azt hiszem elfelejtem, pedig ez az a headset az amire nem tudok rosszat mondani.Mindenki megvolt vele elégedve a minőségével.

(#7129) Viktor0610 válasza bubumaci74 (#7128) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jobban utánanéztem. (Elolvastam a leírását. :DDD )
A híváskezelő gomb hosszú nyomása után kerül párosító módba a headset. Ezt is nézted?

Ha nem segít, akkor: "A headsetben elmentett csatlakozási beállítások törléséhez lépjen Párosítás módba, és 3 másodpercig tartsa egyszerre lenyomva a Hangerő gombokat és a Multifunkciós hívásgombot. A jelzőfény lila színben hármat villan."

Samsung Galaxy A54

(#7130) n0is3es válasza bubumaci74 (#7128) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Ajánlom figyelmedbe a Jabrát vagy Plantronicsot :) Mind2 jó minőséget képvisel

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#7131) Ferrari fan válasza crok (#7114) üzenetére


Ferrari fan
tag

Most olvastam, tegnap meló miatt nem volt időm, LOL :Y :)) :))
Írtam is egy hosszabb választ....
Vicc, persze minden más verzió megkapta a frissítést, csak az AAE nem kapja meg...
User döntse már el, hogy felrakja e a frissítést vagy sem tudva mit használ vagy sem saját felelősségére... :W
Remélem azért valamivel több infót kapunk még a várj türelemmel helyett, mert ez elfogadhatatlan(bár magam se gondolom, hogy jön még válasz már.... :((( ).

(#7132) Ferrari fan válasza crok (#7114) üzenetére


Ferrari fan
tag

Kicsit keresgéltem és érdekes Oneplus-nál meg van a megoldás már, bár nem normális az se :DDD
De ez a jó hozzáállás, a gyártó adja ki a frissítést, az alkalmazás fejlesztők, meg ha benézték a frissítést vagy nem foglalkoztak vele (inkább ez utóbbi), akkor meg kapkodják magukat, főleg, hogy Android 11 esetében minden készülék érintet, nem pedig csak adott gyártó vagy gyártók.. :((( :((( :(((
[link]

(#7133) #46824192


#46824192
törölt tag

A képen látható hibától hogyan lehet megszabadulni ?

Eddig ezt a netflix játszotta velem. Előzményként annyi ,hogy emlékeim szerint pont a frissítése közben megszakadt a net és akkor az nem futott végig. Azóta naponta b...tat ,hogy nem sikerült.

Na most ez a kép meg azért hab a tortán ,mert ugyanazt játsza mint a netflix app, csak épp az fent van és használom is, a face app meg factory reset után azonnal törölve lett, mivel semmi szükségem rá és nem is használom. Még csak rá sem kerestem a play storeban. De akkor mi a retekért akarna települni?

(#7134) crok válasza #46824192 (#7133) üzenetére


crok
nagyúr

Települni azért akar mert van rá 3 rendszerapp ami "naprakészen" akarja tartani: letilthatóak, szerintem az app kezelővel is vagy ADB-n is kézzel, vagy Xiaomi ADB/Fastboot Tools-al vagy pl. az ADB AppControl-al:
com.facebook.appmanager
com.facebook.services
com.facebook.system

Ha más app-el is eljátsza ezt a Play Store akkor:
Settings -> Apps -> Manage Apps -> jobb felül ... menü -> minden alkalmazás megjelenítése -> listában megkeresed minkét Downloads/Letöltések app-et és törlöd az adatait és frissítéseit mindenestől valamint a Google Play Store adatait is mindenestől. Aztán egy kellemes restart. Majd ha észhez tér akkor Google Play Store és frissítések keresése -> onnantól már menni fog.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7135) #46824192 válasza crok (#7134) üzenetére


#46824192
törölt tag

Komolyan mondom hányok ettől a retkes rohadt cukkerbergeres fa..buktól. Hogy az ember életébe akkor is belepofátlankodik amikor használni sem akarja.
Most én kezdjek el b...ki segédprogramokkal szórakozni hogy ezt a retket kipusztítsam (remélhetőleg örökre) a telefonból.

Amúgy meg gratulálok a rendszer app alkotóinak ,hogy olyat akarnak naprakészen tartani amit nem használok és letöröltem. Az nem esik le a rendszer appnak? Hahó vazze, ne írkálj baromságot a júzernek ,mert letörölte?
Vagy úgy gondolják biztos nincs ember a földön aki nem kíváncsi a f...bukra?

Gondolom ha meg egyszer megjön az a szerencsétlen frissítés ,amit várunk. Majd ezt szépen felülírja és kezdődik minden újra...

[ Szerkesztve ]

(#7136) crok válasza #46824192 (#7135) üzenetére


crok
nagyúr

Nem, ha letiltod: akkor ugyan pl. a ROM-ban levő 3 segédapp frissülni frissül majd de az XML-ben akkor is tiltva marad.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7137) bubumaci74 válasza Viktor0610 (#7129) üzenetére


bubumaci74
tag

Szia!
Az előző hozzászólásodban azt írtad, hogy hosszan próbáltam-e már megnyomni a híváskezelő gombot!
Ezt megtettem, de úgy néz ki, hogy nem eléggé hosszan nyomtam meg!
Megpróbáltam újra és láss csodát!
A kis kedvencemnek sikerült csatlakoznia a telefonhoz! :C :R :R
Bármerre is jársz a világban, köszönöm szépen a segítséget!

Üdvözlettel:Tibor

(#7138) ktomcat válasza crok (#7118) üzenetére


ktomcat
senior tag

Az android autoval nekem ma annyi fejlemény volt, hogy hyundai konával el se indult Csak feketeképernyő volt a központi műszerfalon... Telefonrészről az alapbeállításokon végigmentem aztán a szokásos "communication error 11"et írta ki végig. Hívásokat tudtam kezelni közbe olyan szinten hogy felvettem telefonon és egyből ment a rádió kihangosítójával. Utána visszaültem a skodába és működött a szokásos módján :F

[ Szerkesztve ]

(#7139) Ferrari fan


Ferrari fan
tag

Hát gyerekek, ez egy rossz vicc amit a gyártó moderátorai és emberei a gyártói fórumon művelnek... :((( :W
Egymásnak ellentmondó, a user-t hülyének néző válaszokat írnak, ahelyett hogy megírnák, hogy nem tudják pontosan mikor várható a frissítés újboli engedélyezése. Mintha ők se lennének képbe komolyan mondom, hogy mi van most. :Y :Y
Érdemes elolvasnia válaszaikat... [link] (Olexa, Mi Comm Team)- hát lenne mit tanulnia még kommunikáció terén az fix :K

Mindezt közbe úgy hogy már 11.18-án a POCO az oldalán kiírt egy közleményt, hogy ez van amivel szembesültünk. ( [link] )
Nah mind1 nem tudom mit hoz a jövő. de ilyen hozzáállással nem hiszem, hogy Xiaomi vagy a hozzá köthető bármelyik márka telefonja lesz a következő.... :( :(

(#7140) #46824192 válasza Ferrari fan (#7139) üzenetére


#46824192
törölt tag

Hosszabb távon sajnos beigazolódik...olcsó húsnak híg a leve és ezen nincs mit szépíteni!

[ Szerkesztve ]

(#7141) Trooper82 válasza #46824192 (#7140) üzenetére


Trooper82
senior tag

Nem tudom nekem a 12.5.4 óta hibátlan, nem panaszkodom. Nem is frissítek majd csak ha valami nagy extra lesz, most h minden jó végre 😂.

[ Szerkesztve ]

(#7142) B.F.G.


B.F.G.
senior tag

Sziasztok,

Nemrég cseréltem a Redmi Note8 pro-mat Redmi Note 9 Pro-ra, de cask is kizárólag a 2 sim + sd kártya foglalat megléte miatt, (8 Pro-ban az egyik sim-et fel kellett volna áldozni a micro sd oltárán)

Eddig meg vagyok elégedve a telefonnal, viszont az a gond, hogy az Amazfit T-rex-em néha lecsatlakozik a telefonról, ez a 8 Pro-nál soha nem fordult elő. Abban kérném a segítségeteket, hgy ennek mi lehet az oka?
Plusz még meg tudnátok mondani azt, hogy hol az a menüpont ahol ki lehet kapcsolni, hogy bizonyos alkalmazásokat ne lőjön ki az android rendszer? Mert arra gyanakszok, hogy a Zepp-et is kilővi és ezért csatlakozik le az óra.
Egyébként a telefon programja szinte teljesen ugyanaz kiigazodok rajta könnyen, kívéve a fentit.

Gyorstárcsázós kapcsolat iknot ki lehet rakni a kezdőképernyőre? (nem cask a kontaktot, mert azt sikerüt nekem is hanem direct gyorstárcsázást)

Köszönöm előre is a segítséget.

(#7143) crok válasza B.F.G. (#7142) üzenetére


crok
nagyúr

A Zepp-el járd el a MIUI kanosszát (lakatolás, nincs energiatakarékosság, etc.).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7144) B.F.G. válasza crok (#7143) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Eljártam a táncot! Kellett keresgélni, de úgy néz ki, hogy sikerült, de majd kiderül hamarosan.
Köszönöm szépen a segítséget.

(#7145) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani megbízható és nem drága forrást SD kártyához, ami megfelelő a készülékhez?

Köszönöm :R

(#7146) comodo válasza Jim74 (#7145) üzenetére


comodo
csendes tag

Szia!
Én innen szoktam venni.

HTC Trinity → HTC Touch Diamond → HTC Touch HD → HTC Sensation → HTC One X → HTC One M7 → HTC One M8 → HTC One M9 → Honor 8

(#7147) Jim74 válasza comodo (#7146) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R
Ez jó lehet? [link]

(#7148) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Sziasztok!
Nekem Kínából rendelt telóm van (12.5.2.0(RJZMIXM).
Soha nem voltak olyan anomáliák vele, mint amiket itt olvastam. Soha nem indult még újra, a szenzorok is jól működnek.
Igazából csak egyetlen problémám van vele, android 11-re frissítés óta, hogy email-ből nem tudom megnyitni a mellékleteket. (pl. pdf, world, excel file) Képeket megnyitja. Gondolom, ez inkább user error és android téma, de ha esetleg tudjátok a megoldást, akkor elárulhatnátok. :)

-= Pancsermeste® =-

(#7149) crok válasza Pancsermeste (#7148) üzenetére


crok
nagyúr

MIUI optimalizációt kapcsoltad-e ki-be (mondjuk Vanced miatt)? Be van-e most kapcsolva?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7150) Pancsermeste válasza crok (#7149) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Hát, arra nem emlékszem már, hogy kapcsoltam-e valaha (nem tudom, mi az alapértelmezett), de most kikapcsolt állapotban van.

Óóóó, neee... hát csak ennyi volt a probléma??
Köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

-= Pancsermeste® =-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.