Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Pancsermeste válasza esox (#1999) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Nekem is van AA gyárilag (11.0.5.0 QJZMIXM)
De nem indul el. Ikonja sem volt az asztalon.
GPlay-en frissítésre rámentem, majd megnyitás, de semmi... :U

-= Pancsermeste® =-

(#2002) Brockey válasza batai15 (#2000) üzenetére


Brockey
csendes tag

Frissítés törlése után 1.0.892210-stub verziót ír. Majd újra frissítve 5.6.603434-release.

Pancsermeste, ugyanez nálam is, csak az EUXM verzióval. A GPlay az a Play Áruház? Mert ott nekem nem dobta fel, ezért mentem az apkmirror.com oldalra.

[ Szerkesztve ]

(#2003) Pancsermeste válasza Brockey (#2002) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Igen, Play Áruházra gondoltam.

-= Pancsermeste® =-

(#2004) Brockey válasza esox (#1999) üzenetére


Brockey
csendes tag

Akkor ugyanaz a verziójú rom van a telefonjainkon. Már csak arra kellene rájönni, hogy a tiéden miért megy, az enyémen meg miért nem. Mi lehet a különbség?
Azt, hogy gyárilag rajta van, először én sem vettem észre, csak az első AA telepítés után. Sőt inkább még később fogtam csak fel. Csak azt nem értem, mi értelme, ha nincs ikon és nem futtatható semelyik verziója.
Egyébként az alkalmazáskezelőben is csak akkor tudom elővarázsolni, ha az Összes alkalmazás megjelenítése/Rendszerfolyamatok elrejtése közül az előbbire állítom. Erre is sokkal később jöttem rá.

(#2005) sanyci válasza Pancsermeste (#2001) üzenetére


sanyci
senior tag

Ikonom nekem se volt, de kiraktam egy tevékenység-widget-et, ami elindítja...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#2006) Anulu79


Anulu79
addikt

Beüzemeltem a készüléket. Első blikkre teljesen fura a rendszer a sok Samsungos év után. Viszont a kijelző szép szerintem. Első blikkre ennyj. :)

(#2007) crok válasza sanyci (#2005) üzenetére


crok
nagyúr

Offba teszem, pár érdekesség Android Auto ügyben:

Miért nincs Google Play-en kereshetőként fent az Android Auto?
Fent van.. de mikor megnyitod azt fogja mondani nincs kompatibilis telefonos.. pedig nyilván az van.. csak nincs a támogatott országok listájában (lentebb a "pár plusz info" linken ott van a lista) a Google fiók vagy olyan országban van megnyitva a Play Áruház oldal (vagy app) ahol nincs támogatva - mert valószínűleg Magyarországra van állítva a fiók és magyar IP-ről megy a weboldal megnyitás.

Miért nincs ikonja az Android Auto-nak?
Android 10-től integrált rendszeralkalmazás (ezért nincs a "sima installált appok" listájában), az Android élmény része de nincs támogatva az adott országban. Android 9 és alatta (de min. Android 6) persze külön is letölthető Play-ből ha a fiók olyan országra van állítva ahol támogatott, meg persze alternatív forrásokból bármikor. A ROM-ban csak egy stub app van fent, ami nagy vonalakban nem az appot magát jelenti csak egy csonka helyettesítő ami pl. itt a Play-en belül az Android Auto appra mutat hogy hol lehet leszedni az appot magát meg ha van frissítés akkor tud szólni. Egy ilyen appnál az update törlése után látszik hogy maga az app nagyon kicsi, pár KB csak - mert nincs is ott az app, csak a stub. Ha törlöd az update-et akkor az Android Auto verziószámát ha megnézed akkor ott lesz a végén, hogy -stub valamint az elfoglalt tárhely is 0Byte / nincs adat lesz.

Gyári fejegység kompatibilitási mátrix a Google-től itt.

Ha számít akkor a Waze-hoz külön leírás is tartozik bár szerintem semmi lényegeset nem mond..

Ugyan angolul de nagyjából szerintem kb. minden le van itt írva meg ugyanennek a lapnak az alján pár plusz info (mi kell hozzá, hogy működik..), meg itt van még hasznos info (szerintem).

Esetleg még abban lehet némi kavarás, hogy két Android Auto "megoldás" van, az egyik az Android Auto amivel a telefon képe / app képe küldhető a kocsi képernyőjére és van az Android Auto for phone screens amivel a telefonon (és nem a kocsi kijelzőjén) fogod látni az appokat (ha jól értem) mintha az az Android Auto "nézetben" jelenne meg (gondolom lehetett rá igény ha megcsinálták.. meg ezért (s)nincs ikonja se a sima Android Auto-nak mert az úgyis indulna alapból mikor csatlakoztatod és ha van "for phone" telepítva akkor van értelme elindítani azt, külön).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2008) sanyci válasza crok (#2007) üzenetére


sanyci
senior tag

Android Auto for phone screens az kb. annyit csinál, mint a widget-ként kirakott AA tevékenységikon, viszont az alkalmazások között is látszik, nem csak az asztalon... ;)

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#2009) crok válasza sanyci (#2008) üzenetére


crok
nagyúr

Igen, mert az már külső telepítésű, nem volt a rendszer része márpedig API 29 (Android 10) óta az app egy activity-je ikonként látható kell legyen, hacsak nem pl. rendszerapp (több info itt és itt), többek közt ezért se lehet az SD Maid Pro launcher icon-ját rejteni Android 10-en már, előtte ugye volt rá abban is egy beállítás erre..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2010) danny73


danny73
csendes tag

Sziasztok! Redmi note 9 pro vetttem nemrég.
Miui frissített 11.0.3 ròl 11.0.4 re.
Havernak 11.0.5 van, és automatikusan felajánlotta.
Nekem miért nem ajánlja fel? Pls segítséget előre is!

"A repülők mászkálnak! A csigák kézen állnak, a békák meg fejen!"

(#2011) Viktor0610 válasza danny73 (#2010) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csak a topikot linkeltem, hanem javasoltam az összefoglalót elolvasni is!

Bár az tény, hogy a miért nem ajánlja fel kérdésre nem ad választ, de arra igen, hogy tudod magad frissíteni, ha van frissebb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2012) crok válasza danny73 (#2010) üzenetére


crok
nagyúr

Szerintem a tied EEA verzió az övé meg Global.
Ha jól gondolom akkor:
Nálad: Redmi Note 9 Pro EEA készülék - ROM-verzió: V11.0.4.0.QJZEUXM
Nála: Redmi Note 9 Pro Global készülék - ROM-verzió: V11.0.5.0.QJZMIXM

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2013) RVR400 válasza Brockey (#1996) üzenetére


RVR400
veterán

Alapból van rajta Android Auto, amit nem tudsz direktben elindítani, de egy Toyota Proace-szel teszteltük. Csatlakoztatás után rögtön indul az AA, és teljes mértékben használható.

(#2014) jenei1994


jenei1994
addikt

sziasztok!

Android 11 -et megkapja a készülék ?

(#2015) Viktor0610 válasza jenei1994 (#2014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a témát inkább hagyjuk. :O
Most olvastam egy cikket, miszerint a 4. fázisban kap MIUI 12-t, valamikor ciptóberben. :((( (Vagyis év végén, jövő év elején.)

Szerintem kap majd Android 11-et, mintha olvastam volna erről valahol. Meg hát azért várható is. Persze, a Xiaomiról beszélünk, semmi sem biztos, csak amit már megkaptál, frissítés-ügyileg. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2016) SteadyMan válasza Pancsermeste (#1990) üzenetére


SteadyMan
aktív tag

Szia!
Kipróbáltam, nálam a szerkesztett képet FTP-n áttolva a laptopra, simán kezelhető.
64Mpix és a 16Mpix is megjelenik rendesen több képnézegetőben is a Windows10 alatt a telón való vágás/szövegbeírás után is.
Nekem tegnap jött a teló 6/128 és automatikusan frissített 11.0.4.0 QJZEUXM-re.

(#2017) trebrona válasza crok (#2007) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ennek margójára néhány screenshot off telefonon:
[link]
[link]
[link]

Android 10-zel érkezett, amint a képernyőképeken is látszik legfrissebb verzió, play-ről folyamatosan frissül, magyarországi fiók, magyar IP-ről.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2018) crok válasza trebrona (#2017) üzenetére


crok
nagyúr

De keresőben találtad meg vagy megnyitottad linkről? Linkről mindig megy. De ha Play-ben rákerese nem találja, ha megnyitod a Google LLC. összes appját abban sincs benne. Nem? Ha pl. itt a linkről megnyitod akkor persze megnyitja, megnézheted. Ha Android 10-ed van és telefonon rajta van akkor is azt írja hogy telepítve. De Play-ben keresőbe ha beírod hogy Android Auto vagy végiggörgeted a Google LLC. appjait - ott megtalálod?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2019) trebrona válasza crok (#2018) üzenetére


trebrona
nagyúr

Play-en saját alkalmazásaim alatt van.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2020) crok válasza trebrona (#2019) üzenetére


crok
nagyúr

Az OK, mert már installált. De a keresőjében nem lesz benne, Google LLC alkalmazásai közt nem lesz benne. Itt persze benne is kell hogy legyen. Mondok másik ilyet: Google Pay.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2021) trebrona válasza crok (#2020) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem is az volt a lényeg, hogy listázza, vagy sem, hanem az, hogy az Android 10-zel már teljesen mindegy milyen régió, automatikusan felkerült, frissül, használható.

---------------
A nem lehet elindítani kérdésre pedig már elhangzott a válasz: (#2013) RVR400

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2022) crok válasza trebrona (#2021) üzenetére


crok
nagyúr

Tiszta!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2023) batai15 válasza Viktor0610 (#2015) üzenetére


batai15
félisten

Ahhoz képest hogy a pro verzió eléggé mostohán van kezelve , mind xiaomi mind a közösség által.

(#2024) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok,
hátha találkoztatok a problémámmal.
Note5-ről jöttem a Note9Pro-ra.
Vaze közben szoktam a spotify-t is használni.
Egy Kenwood BT autós fejegységem van és Note5 alatt kb 18-19-es hangerőn hallgattam a zenét és hallottam a Vaze hangját is normálisan.
A Note9Pro-nál ez az érték lecsökkent 13-14-re viszont a Vaze hangja ilyenkor már nagyon halk.
Vaze-nél maxon van a hangerő, spotify-nál pedig offline/jó minőséggel hallgatom mint eddig is. Nincs normalizálás és az EQ sincs bekapcsolva.
Mit lehetne még állítani, hogy a Vaze hangját felerősítsem és ne kelljen a zene miatt "megsüketülnöm" :D
Előre is köszi ;)

(#2025) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!!! Egy fontos kérdésem lenne,az ismerősöm telefonján a rezgőm motor nem működik,de sajnos a számlát,blokkot elhagyta,de a garancialevele,jótállási jegy meg van hozzá.
Az euronics-ba vette és azt az infót kapta,hogy ők úgy nem vállalják az ingyenes szervizelést,de én azt olvastam az nem akadály ha csak a pl jótállási jegy van meg hozzá.
Szerintetek így javítható a telefon??

NAGYPAPA

(#2026) crok válasza Indian74 (#2025) üzenetére


crok
nagyúr

Esetleg garancia topik?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2027) Viktor0610 válasza Indian74 (#2025) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem kérhetnék a garanciajegy mellé a számlát/blokkot is.
Javíttatniuk kellene simán, jótállás keretében.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2028) trebrona válasza Indian74 (#2025) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az egyes tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó kötelező jótállásról szóló 151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet 4.§ (1) bekezdése alapján a jótállási igény a jótállási jeggyel érvényesíthető. Azaz a számla egyidejű bemutatása ilyen esetben nem követelhető meg.
Nyilván a vásárlás dátumának szerepelnie kell rajta.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2029) Trooper82 válasza batai15 (#2023) üzenetére


Trooper82
senior tag

Engem nem is a miui 12 ami igazán érdekel. De jöjjön már egy frissítés ami a létező bugokat javítja. Csak működjön már rendesen a telefon :)

(#2030) Indian74


Indian74
senior tag

Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek :C :R

NAGYPAPA

(#2031) danny73 válasza crok (#2012) üzenetére


danny73
csendes tag

Szia! Köszönöm a válaszod.
És ez most akkor hátrány valamiben hogy EEA, a Globalhoz képest?
Amennyiben EEA, úgy nem is lesz hozzá frisebb rom, vagy csak később adják ki a készülékhez?

"A repülők mászkálnak! A csigák kézen állnak, a békák meg fejen!"

(#2032) batai15 válasza Trooper82 (#2029) üzenetére


batai15
félisten

Az igaz higy6 huzamosabb ideig a miui 6ot használtam még anno, azóta inkább csak custom romoltam , viszont figyelemmel követtem a topikot. Eddigi noteok szoftveresen jobbak voltak , ezért is szomorú hogy szemmel láthatóan a xiaomi egyre inkább hanyagolja a redmi note szériát , bár az is érdekes hogy a note 9 már miui12 futtat , ráadásul a pro sehol sincs még a 9s ellenében sem.

(#2033) KTU válasza Indian74 (#2025) üzenetére


KTU
addikt

Ha mégis probléma lenne hogy nincs meg a számla, kérhetsz hiteles számlamásolatot az euronics-tól.
És kell is nekik adni. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#2034) jenei1994 válasza batai15 (#2032) üzenetére


jenei1994
addikt

Mtk processzor miatt futat 12 ot. Gondolom előnyt élvez xiaominál az mtk :D

(#2035) Indian74 válasza KTU (#2033) üzenetére


Indian74
senior tag

OOO köszönöm,de közben hívtam is őket (EUROICS),és azt mondták ha van legalább kitöltött számlám akkor kötelesek javítani,max. csere készüléket nem tudnak biztosítani. :C :R

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#2036) Viktor0610 válasza jenei1994 (#2034) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majdnem.
Azok a modellek, amiknek van kínai változata.
Ennek nincs.

Samsung Galaxy A54

(#2037) Trooper82 válasza Viktor0610 (#2036) üzenetére


Trooper82
senior tag

Ez nem ua mint a kínai pro max? Vagy az nem tud nfc-t és ezért ekkora kihívás vajon?

(#2038) Viktor0610 válasza Trooper82 (#2037) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majdnem ugyanaz. De más a kódnevük, tehát ROM-ból is más kell rá.

Samsung Galaxy A54

(#2039) Pancsermeste válasza SteadyMan (#2016) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Szia!
Köszönöm szépen, hogy megnézted! :R
A 'több képnézegető'-ben benne volt a windows alap beépített képnézegetője is? Mert nekem csak az nem tudja megjeleníteni, és csak a telón szerkesztett képeket.
Az a baj, hogy munkahelyen mindenki az alap wines képnézegetőt használja, így azzal kellene, hogy jól működjön.
Pl. itt egy eredeti kép. - ezt megjeleníti
Ez pedig telón szerkesztett, FTP-n asztali gépre átküldött kép. - ezt nem tudja megjeleníteni.
Más képnézegetőkkel, szerkesztő programokkal rendben van.

-= Pancsermeste® =-

(#2040) Pancsermeste válasza Pancsermeste (#2039) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Upsz.. bocsánat.
Kicsit le vagyok maradva, mert én még win7-et használok :B
Szóval, a win7-es, 8-cas fényképnézegető a problémás, a szűz telepítésű win10-ben úgy látom, ez már nincs is benne, valami fényképek nevű van helyette.
Most átmentem win10-re, ahol a beépített nézegető valóban megjeleníti hibátlanul.
Szóval, elnézést a pontatlan hiba leírásért. :R

-= Pancsermeste® =-

(#2041) danny73 válasza crok (#2012) üzenetére


danny73
csendes tag

Egyébként így van a telefonban.
miui verzio: miui global 11.0.4 stabil
11.0.4. (qjzeuxm)
Akkor mostmár végképp nem értem... :F Globálnak írja de mégsem az, ezért nem frissíti?
Segítsen már valaki légyszives.

Előzmény: Sziasztok! Redmi note 9 pro vetttem nemrég.
Miui frissített 11.0.3 ròl 11.0.4 re.
Havernak 11.0.5 van, és automatikusan felajánlotta.
Nekem miért nem ajánlja fel? Pls segítséget előre is!

[ Szerkesztve ]

"A repülők mászkálnak! A csigák kézen állnak, a békák meg fejen!"

(#2042) crok válasza danny73 (#2041) üzenetére


crok
nagyúr

qjzeuxm - miért írná globálnak? Ez EEA, annak írja. EEA-ra ez most a legfrissebb ROM.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2043) Trooper82 válasza danny73 (#2041) üzenetére


Trooper82
senior tag

Nyisd le az összefoglalót és rájössz a miértekre...
A lényeg h neked a legfrissebb van fent..

[ Szerkesztve ]

(#2044) markussandor válasza esox (#1973) üzenetére


markussandor
senior tag

"problem1 - Használ valaki android auto + waze kombót?
Én évek óta használok, az autóm támogatja, zseniális, de sajnos egyetlen xiaomi készülékem sem ment eddig normálisan ezzel a kombóval, a Note 9 Pro sem kivétel. AA + gmap tökéletes, de AA + waze megáll a kiindulási pontnál, mint ha nem lenne gps és nem mozdul sehová a pozícióm miközben vezetek. gmapre váltva azonnal minden tökéletes.
Ha van valakinek működő megoldása, szívesen venném a segítrségét."

Bár a saját RN9Pro mobilom még csak ma rendeltem meg a Telekomtól, de a jelenlegi Mi Note 2-n is tapasztaltam ezeket az anomáliákat, a megoldás az lett, hogy minden létező eneriagazdálkodást kikapcsoltam a waze, AA duónál, azóta tökéletesen teszi a dolgát!

(#2045) danny73 válasza Trooper82 (#2043) üzenetére


danny73
csendes tag

Mostmár végképp nem értem.. :( illetve igen hogy a telefonomhoz ez a legújabb, azaz a 11.0.4 de ez most hátrány, vagy sem, hogy ezt vettem tudatlanul meg? Miben tér el a global az EEA tól?

[ Szerkesztve ]

"A repülők mászkálnak! A csigák kézen állnak, a békák meg fejen!"

(#2046) Faby válasza danny73 (#2045) üzenetére


Faby
senior tag

Nagy különbségek nincsenek, alapvetően ugyan az a szoftver.
A Global a Kínán és Indián (esetleg Oroszországon) kívül forgalmazott telefonok jelölése.
Ezen túl, az EEA a kifejezetten Európára, az Európai Unióra szabott szoftver, megfelelve a GDPR előírásainak.
Talán a legfontosabb különbség (nem kizárólagosan):
EEA romban a MIUI tárcsázót és névjegy appot a Google megoldása váltotta, nincs hívásrögzítés gyárilag pl.
(nincs ilyen telefonom, csak általánosságban írtam, de megállja a helyét)

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#2047) Viktor0610 válasza Faby (#2046) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A MIXM ROM-ban sincs hívásrögzítés. Ebbem is Google appok vannak.

Samsung Galaxy A54

(#2048) Okosság


Okosság
tag

Sziasztok!
A legördülő menüben van egy olyan gomb hogy akkumulátorkímélő. Ez mit csinál pontosan?
Hogyan kíméli az akkut?

(#2049) aprokaroka87 válasza Okosság (#2048) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Pl csökkenti a fényerőt, ki kapcsolja a rezgést, illetve lehet hogy valamelyest átformálja a cpu kezelést is.

(#2050) crok válasza Okosság (#2048) üzenetére


crok
nagyúr

Kikapcsolja a szinkronizálást.. rendszer- és telepített appok háttérben futását.. képernyő lezárásakor "cache törlés" amit a Xiaomi mérnökei úgy értenek hogy lezáráskor az történik mint mikor a taszkváltóban megnyomod a "minden tevékenység törlése" gombot alul.. kikapcsol bizonyos rendszerfunkciókat ha be voltak kapcsolva, mint pl. a felemeléskor képernyő bekapcsolása és hasonló kényelmi funkciók..) szóval kb. amiről egy okostelefon szól.
Ha le vagy merülve de kéne hogy telefonon elérhető maradj sokáig akkor talán van értelme bekapcsolni (ezt egyébként lehet automatizálni is, automatikusan bekapcsoltatni ha mondjuk bizonyos % alá esik az akku), egyéb esetben minden anomáliára is számíts akkukímélés címszóval (netes appok értesítéseinek késése vagy az app megnyitásáig meg sem jelenése, appok közti váltásnál kvázi instant bezáródó appok a háttérben, meg a fenti említett dolgok, etc).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.