Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Bajgunar válasza fireman123 (#9000) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Van újabb 13.0.4
És csak a "kiválasztod frissítést" (betallózod) módon tudod frissíteni.
Random újraindulgatás ugyanúgy benne van 13.0.1-13.0.2-óta...
Én már bánom, hogy (így) frissítettem. (Bárhogy frissíted, zsákbamacska, egyes felhasználóknak kijár a random újraindulgatás).
Viszont OTA-n soha nem fogja felajánlani, hogy van újabb a 12.*.*-től.

[ Szerkesztve ]

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9002) fireman123 válasza Bajgunar (#9001) üzenetére


fireman123
őstag

Köszi az infókat.
Már nem emlékszem melyik frissítés után kezdődött nálam a random újraindulás, de már egy éve kb. újraindul. OTA tényleg nem fog feldobni 12.*.*-től újabbakat, vajon miért?

(#9003) crok válasza crok (#8774) üzenetére


crok
nagyúr

[link] Recovery ROM zip link

miui_JOYEUSEEEAGlobal_V13.0.4.0.SJZEUXM_1dd54467dc_12.0.zip

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9004) crok válasza fireman123 (#9002) üzenetére


crok
nagyúr

OTA-n nemigen, az beragadt, ha visszakeresel sokaig volt rola szo, c.mi.com forumon is megpenditettuk..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9005) ktomcat válasza crok (#9003) üzenetére


ktomcat
senior tag

Az android auto bugot hogy lehetne nekik jelezni? Van egyáltalán remény hogy még frissítik mielőtt EOL lesz a teleofon?

Redmi Note 11 Pro eladó

(#9006) crok válasza ktomcat (#9005) üzenetére


crok
nagyúr

c.mi.com fórumon egy bugreport-ot megérne, meg gyári ROM-on (vagy Xiaomi.EU-n) a feedback and services-ben egy hibajelentés, számmal, mindennel - csak ugye nálad eza lehetőség erősen kiesett :D Mindenesetre Xiaomi.EU-n is lett ez most említve a héten, kétszer is, nem tom' mi lesz vele..
01-07 11:47:07.490 D/CompatibilityInfo( 2390): mCompatibilityFlags - 0
01-07 11:47:07.491 D/CompatibilityInfo( 2390): applicationDensity - 440
01-07 11:47:07.491 D/CompatibilityInfo( 2390): applicationScale - 1.0
Emiatt az applicationDensity miatt írtam neked anno az AA dev. opt.-ben a felbontást..

A héten volt már egy bugreport-om náluk a PeriodicCleaner miatt ("erős" alkalmazások random kilövése..) a válasz annyi lett hogy "aha aha tudok róla, a gyári ROM része, sose piszkáltuk de szép munka hogy rájöttél hogy működik meg hogy lehet kikapcsolni.. de nem fogjuk piszkálni" :D Mindenesetre workaround-om van.. úgyhogy.. de az AA-t remélem megnézik. Annyit megérne hogy mondjuk odaírsz te is hogy téged is érint pl.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9007) crok válasza crok (#9003) üzenetére


crok
nagyúr

[link] Recovery ROM zip link

miui_JOYEUSEGlobal_V13.0.2.0.SJZMIXM_a1760276ea_12.0.zip

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9008) ktomcat válasza crok (#9006) üzenetére


ktomcat
senior tag

Hétvégén úgyis újra neki futok a formázgatásoknak, akkor annyi ideig felrakom a miuit hogy tudjak egy bugreportot csinálni.
A most hétvége is ezzel telt, új crdroid build tesztelése aztán jöttek a systemui not respondingok és akkor ment fel a PE+, ahol meg hálózati problémák vannak olykor, de ezzel most együtt élek.
Már amúgyis automatikusan ment mindent a telefon naponta, úgyhogy nem akkora macera nekikezdeni

Redmi Note 11 Pro eladó

(#9009) Dévidzon válasza crok (#9007) üzenetére


Dévidzon
tag

Ezt érdemes felrakni vagy inkább örüljek, hogy van egy nem újraindulgató 12.5.7-em? :))

(#9010) crok válasza Dévidzon (#9009) üzenetére


crok
nagyúr

Ha eleve így kérdezed akkor a válaszom egy nagy kövér nem ;] Nekem semmi bajom a készülékkel, mindegy milyen ROM van rajta.. biztos a szerencse fia vagyok. Meg majd jössz nekem ixemficemezni ;] Ha neked megfelel ami van akkor ami nem romlott el nem kell megjavítani. Ami meg elromlott ezt el kell vinni szervízbe.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9011) Dévidzon válasza crok (#9010) üzenetére


Dévidzon
tag

:DD vannak bajai, de valahogy sosem lett jobb, mint volt. Pl. ha messenger chat fejre rányomok, először mindig egy üres fekete képernyő fogad. Bezárom, újra rányomok, előkerülnek az üzenetek. Facebookban is random invertálja a képeket. Lehet a sötét módnak van vmi baja... Meg nem is túl folyékony a rendszer.

(#9012) crok válasza Dévidzon (#9011) üzenetére


crok
nagyúr

"Lehet a sötét módnak van vmi baja.." -- annak van, szerintem az MIUI-n sose volt normális..

Egy MIUI 10 kéne erre Android 12-vel vagy 13-al :D
Vagy méginkább egy Pixel Experience vagy crDroid vagy bármi más :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9013) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Na, érdekes újdonság, a telefon az előbb Opera böngészés közben indult újra, nem beszélgetés közben, mint eddig egyszer-egyszer... :F
Ráadásul 3-4 alkalommal nekifutott, már azt hittem, hogy bootloop-ba kerül. :(((
Az egyetlen dolog, amit frissítettem, az a Szép kártya alkalmazás, a rendszer frissítette ma a Szolgáltatások és visszajelzés rendszeralkalmazást 2.1.5.12 -> 2.1.6.6-ra.
Miui Global 12.5.6.0 (RJZEUXM)

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9014) HoTaZo válasza elfelejtette (#9013) üzenetére


HoTaZo
őstag

Azt nekem is frissítette ma, de 13.0.3.24-re. Ok, nekem Miui Global 13.0.4.0(SJZEUXM)
Semmi hiba nem mutatkozik.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#9015) fireman123 válasza HoTaZo (#9014) üzenetére


fireman123
őstag

milyen régión van a telód? ...OTA-n jött vagy manuálisan frissítetted?

[ Szerkesztve ]

(#9016) HoTaZo válasza fireman123 (#9015) üzenetére


HoTaZo
őstag

MIUI frissítésem már régóta nem jött OTA-n, azt a 2-3-at manuálisan frissítettem.
December 30-án jött ez OTA-n, ma meg az említett Szolgáltatások és visszajelzések.

A régiós kérdésedet nem értem. A SJZEUXM a régió meghatározása, ha jól tudom.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#9017) fireman123 válasza HoTaZo (#9016) üzenetére


fireman123
őstag

Ok, köszi....akkor lehet frissítem én is manuálisan.
Beállítások/további beállítások/régió

[ Szerkesztve ]

(#9018) HoTaZo válasza fireman123 (#9017) üzenetére


HoTaZo
őstag

Magyarország, semmi mókolás, Telekomos vásárlás.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#9019) rErEaT válasza crok (#9012) üzenetére


rErEaT
senior tag

Pixel Experience nekem nem jött be... :/
Fura, hogy nem tudok egységes szín témát beállítani, csak a megadott 4-5ből tudok válogatni és kész, nincs olyan esetleg mint a gyári, hogy kék-fekete mondjuk :|
Így hamar töröltem is :/

(#9020) crok válasza rErEaT (#9019) üzenetére


crok
nagyúr

Egységes az - csak okos|automatikus, majd ő jobban tudja mi áll szépen a hátteredhez :D De nem véletlen írtam hogy vagy bármi mást mert ugyan nem egy legendásan jó közösségi támogatású készülék de van rá min. egy tucat stabilan említhető custom ROM (vagy négy marék összesen, egy tucat kernel, jönnek is mennek is..), a jól ismertek közül is..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9021) Migiri85 válasza crok (#9007) üzenetére


Migiri85
kezdő

Nekem nem engedi letölteni, 2,6GB-nál megáll. :F

(#9022) crok válasza Migiri85 (#9021) üzenetére


crok
nagyúr

A Xiaomi saját OTA szervere..
Esetleg feltegyem valahova?..
Mivel próbálod letölteni?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9023) Migiri85 válasza crok (#9022) üzenetére


Migiri85
kezdő

Eddig mindig notebookra letöltöttem, majd onnan át kábelen a telóra. Megpróbálom akkor egyből a telón.

(#9024) Migiri85


Migiri85
kezdő

sajnos továbbra sem sikerül :F

(#9025) borzosmorzi


borzosmorzi
tag

Teljesen érthetetlen, miért nem kapja meg mindenki OTA-n keresztül a MIUI 13 frissítéseket, nekem éppen most jött meg a 13.0.5.0(SJZEUXM). És nálam a 13-as romok közül a 13.0.1.0 és 13.0.2.0 is így települt, kivéve a 13.0.4.0, amit letöltés után betallózással telepítettem, nem vártam meg, hogy felkínálja, miután itt a fórumon szó volt róla, hogy kijött. Lehet, hogy csak azért kapom meg ezeket, mert tavaly augusztusban Pilot programba regisztráltam a 13-as rom stabil bétájának tesztelésére?

[ Szerkesztve ]

(#9026) crok válasza borzosmorzi (#9025) üzenetére


crok
nagyúr

A pilot azert eleg sokat segit :D :D :D :D :D Meg ha a frissitoben bekapcsolod, hogy hamarabb kapj frissitest.. meg van par regio (orszag) amire atallva megnagyobb valseggel kaphat az ember OTA-n hamarabb ROM-ot.. pl. Spanyolországra, Svájcra vagy Uruguay-ra, Egyiptomra, Thaiföldre, Vietnámra, Malajziára, Törökországra.. hasonlókra állítva altalaban hamarabb van kiadva.. kiserleti nyulak ;]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9027) Dévidzon válasza crok (#9012) üzenetére


Dévidzon
tag

Na, vettem egy nagy levegőt, aztán felraktam. Eddig kategóriákkal jobbnak tűnik, mint a 12 volt. Néhány beállításomat hazavágta, de ez legyen a legnagyobb baj... :DD

(#9028) fireman123 válasza borzosmorzi (#9025) üzenetére


fireman123
őstag

Nekem a mai napig a 12.5.8 volt, tavaly március óta nem jött semmi ota-n, mint ahogy pár napja írtam is itt. Áttettem tegnap török régióra, erre ma ota-n megjött a 13.0.2. verzió. A 13.0.5 melyik régió beállítással jött meg?

[ Szerkesztve ]

(#9029) borzosmorzi válasza fireman123 (#9028) üzenetére


borzosmorzi
tag

Magyar régióval. Nem szoktam átállítani másra. Most már az az gyanúm, hogy a 13.0.4 nem is magyar régióra szánt rom volt, hiszen nekem az volt az egyetlen, amit nem ajánlott fel automatikusan. És ráadásul a 13.0.5-ben ugyanúgy december 1-i Android biztonsági frissítés van, mint a korábbi 13.0.4-ben.

[ Szerkesztve ]

(#9031) fireman123 válasza borzosmorzi (#9029) üzenetére


fireman123
őstag

Érdekes ez sz egész, nálam magyar régióval tavaly tavasz óta (12.5.8.0) nem dobott fel frissítést,....átraktam törökre akkor meg 2 nap múlva jött a 13.0.2.0

(#9032) kanyi51 válasza fireman123 (#9031) üzenetére


kanyi51
senior tag

Nekem magyaron tegnap este jött a 13.0.2, de ujra indulgat egyfolytában.

(#9033) kanyi51 válasza kanyi51 (#9032) üzenetére


kanyi51
senior tag

Feloldás után ujra indul, vajon ez segithetne?
" Ha csak feloldás után akkor van egy ötletem:
adb shell
pm uninstall -k --user 0 com.qualcomm.location "

(#9034) crok válasza kanyi51 (#9033) üzenetére


crok
nagyúr

Csak akkor, ha restart utan es csak a feloldas utan es mindegy hanyszor inditod ujra akkor is restartol.. akkor 99% hogy megoldja.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9035) Papix válasza beach head (#9030) üzenetére


Papix
tag

Szia!
Ez már gondolom stabil verzió?

(#9036) kanyi51 válasza crok (#9034) üzenetére


kanyi51
senior tag

köszönöm ugy tünik sikerült

(#9037) beach head válasza kanyi51 (#9036) üzenetére


beach head
senior tag

szia, azt nem tudom gondolom igen, nekem meg bem dobta fel ota-an ezt

(#9038) beach head


beach head
senior tag

beta teszteloknek engedi csak a 13.0.5.0-at felrakni... ugyhogy nem stabil még

(#9039) Papix válasza beach head (#9038) üzenetére


Papix
tag

:R

(#9040) kanyi51 válasza kanyi51 (#9036) üzenetére


kanyi51
senior tag

mégsem lett jo, frissitette a 13.0.4.-re magát , azota megint ujra indul

"c:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>adb shell
joyeuse:/ $ pm uninstall -k --user 0 com.qualcomm.locations
Failure [not installed for 0]"

nem tudom ez mit jelent de ezt irja ki már

[ Szerkesztve ]

(#9041) Danecay


Danecay
őstag

Valami történhetett, mert az asszony telójával is ugyanaz volt mint #9031 fireman123 -nál, de ma Ő is megkapta OTA-n a 13.0.2.0-t, régióállítás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#9042) crok válasza kanyi51 (#9040) üzenetére


crok
nagyúr

Azért nem tudja uninstallálni mert nincs is telepítve vagyis már ezt a parancsot adtad ki neki és sikeres is volt. Max. annyi ötletem van hogy csinálj egy logcat-et (kb így), indítsd gyorsan és várd meg amíg restartol.. aztán a log txt végén kellene keresgélni.. de info nélkül ez stabbing in the dark.. a com.qualcomm.locations letiltása egy bevált dolog volt egy fajta problémára ami pont ilyen volt mint ez.. de lehet ez most valami más..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9043) kanyi51 válasza crok (#9042) üzenetére


kanyi51
senior tag

ajajj lassan megtaposom :( :))

Más : Ez a egymásba kapcsolodo karom ikon mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#9044) Bajgunar válasza kanyi51 (#9043) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

NFC be van kapcsolva. Húzd le a jobb oldali menüt, kétszer. S ott ~legalul megtalálod.
(Ha nem rendezted at gyári állapotot).

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9045) kanyi51 válasza crok (#9042) üzenetére


kanyi51
senior tag

megvan a log , de nekem nem mond semmit se, hová tegyem? megnézed?

(#9046) crok válasza kanyi51 (#9045) üzenetére


crok
nagyúr

Google Drive / Mega.nz / MediaFire / WeTransfer / Tresorit / Catbox / Litterbox / FileBin / File.io / EasyUpload / GoFile.io / Envelop.app vagy pastebin / dogbin vagy bármi hasonló.. de privátban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9047) kanyi51 válasza Bajgunar (#9044) üzenetére


kanyi51
senior tag

köszi, nem tudtam hogy az NFC ikonja

(#9048) fireman123 válasza kanyi51 (#9047) üzenetére


fireman123
őstag

nekem is rá kellett kérdeznem erre az ikonra, mert a 12.5.8-nál is folyamatosan be volt kapcsolva az nfc, de nem látszott semmi ikon, most nálam is előjött...gondolom a 13MIU miatt

(#9049) kanyi51 válasza fireman123 (#9048) üzenetére


kanyi51
senior tag

nem is ez a baj, hanem hogy állandóan ujra indul, semmit se lehet szinte elérni olyan gyors
reggel ota küszködök vele

[ Szerkesztve ]

(#9050) fireman123 válasza kanyi51 (#9049) üzenetére


fireman123
őstag

nekem a 12.5.8 indult újra random hívások közben, persze nem állandóan mint most nálad :((...attól még tudtam használni, aztán nem tudom, hogy most is fog-e.....tegnap este óta nem vettem észre semmi problémát nálam .....kopp-kopp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.