Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Viktor0610 válasza Croft-21 (#5000) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem volt gondom vele, pedig kb. napi szinten használtam NFC-s fizetésre.
Szerintem ez inkább az app hibája vagy beállítási gond. Milyen bank? Tippre OTP?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5002) xviktorx válasza gzbotii (#4997) üzenetére


xviktorx
tag

Én már kedzek hozzá szokni, hogy hetente legalább 1 alkalommal saját magától újra indul, a navigációt nem tudom használni ( se wazze se google saját navigációja ) mert kb. 3-4 perc után kifagy a telefon és újra indul magától. MediaMarktba vettem. Csak azért nem szervizelem mert nincs kedvem új telefont venni amig szservízben van a telefon, meg igazából azt sem tudom, hogy a szervízelése hogy működik ( hova kell vinnem vagy postáznom ).
Ilyen problémákat még nem tapasztaltam egy telefonomnál pedig vagy 4 éve xiaomi telefonom van ( MIA1, MIA2 ). A MIA2-őt is csak azért cseréltem le mert olyan szintem betört a kijelzője hogy már az érintést sem érzékelte. Amúgy december végén vettem, de már a legelejétől kedzve szopat engem a fenti problémákkal.

[ Szerkesztve ]

(#5003) Wolverine válasza Cöletibi (#4998) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem frissíti valamiért a helyadatokat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5004) Potyka03 válasza Croft-21 (#5000) üzenetére


Potyka03
senior tag

Nekem érintős bankártyával is ugyan ezt csinálja.... nem a kártya,nem a telefon hibája... a BKK fizet egy vagyont egy hulladék autómatáért. Ennyi.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#5005) Trooper82 válasza xviktorx (#5002) üzenetére


Trooper82
senior tag

Hard resetet azért probáltál? Nem jellemzők ezek a hibák a telefonra amiket írtál.

(#5006) Croft-21 válasza Potyka03 (#5004) üzenetére


Croft-21
őstag

Na most ami érdekes, hogy annak ellenére, hogy a BKK automatànàl sikertelen volt az NFC-s fizetés, a vásárlásaim története menüpontban mégis ott van sikeres tranzakcióként. És az otp-s smartbank appban meg a bankkártyás fizetést mutatja sikeresnek. Szóval elvileg mindkettő sikeres volt, gyakorlatilag meg csak az egyik. Írtam a Simple-nek emailben, amire jött egy automatikus válasz, hogy a banktitok miatt majd postai levélben tájékoztatnak a bejelentett lakcímemen. Hát mondom nagyszerű, mivel nem ott lakok, hanem Pesten albérletben...

(#5007) Cöletibi válasza Wolverine (#5003) üzenetére


Cöletibi
tag

Igen,valószínű de miért nem?

(#5008) macilaci78 válasza Croft-21 (#5006) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem jelentetted be a szolgáltatónak a lakcímváltozást? :o

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#5009) Croft-21 válasza macilaci78 (#5008) üzenetére


Croft-21
őstag

Csak ezt tudtad kiemelni az egészből? Az, hogy szarul működik a rendszer az nem számít. Gratulálok.
Nem jelentettem be lakcím változást, mivel a bejelentett lakcímem nem változott, csak nem ott lakok. De a fentebb leírt problémának ehhez semmi köze.

[ Szerkesztve ]

(#5010) macilaci78 válasza Croft-21 (#5009) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem használom az NFC-t, mert amire szeretném, arra nem alkalmas.
Erstés vagyok, George pedig olyan hülye, mint az őserdő hőse. :W Épp elég felelőssége van a pénzügyeim felett.
A netbankot nézd meg pár nap múlva: egyszer, vagy kétszer vonták-e le az összeget. Hamarabb ad biztos választ, mint a postai levél egy ismeretlen tartalommal. Jó eséllyel csak pingvinezni fognak elsőre.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#5011) paolinho válasza macilaci78 (#5010) üzenetére


paolinho
őstag

Az Ersté-nél az Erste MobilPay-t használd az NFC-re, nekem soha nem volt 3 hónap alatt még semmi gondom vele.

[ Szerkesztve ]

(#5012) Croft-21 válasza macilaci78 (#5010) üzenetére


Croft-21
őstag

Ma válaszoltak emailben: "Ellenőrzésünk alapján a 2021. március 8-án 17:41-kor kezdeményezett BKK mobiljegy vásárlása sikeres volt."
Látszólag nincsenek a helyzet magaslatán, ugyanis nem BKK mobiljegyet vettem a Simple appban, hanem ahogy írtam, a BKK automatànàl vettem jegyet Simple érintéses fizetéssel (NFC)
De mivel az látszólag sikertelen volt, ezért fizettem 2 perccel később bankkártyàval. Most megírtam neki, hogy amennyiben szerintük az érintéses fizetés is sikeres volt, akkor legyenek szívesek vissza utalni az egyik összeget.
Kíváncsi vagyok mi fog kisülni ebből. :D

(#5013) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Sziasztok!
Van egy Redmi Note 9S telefonom. Azt a hibát produkálja, hogy naponta 4-5 alkalommal 2-3 másodpercre szó szerint lefagy a kijelző. Illetve, amikor elkezdek játszani a Pubg-n (igen, szeretem azt is tolni), akkor ha bedugom a Jack csatlakozóba a fejhallgatót, akkor ellentétesen szólnak a hangok. Tehát ha valaki bal oldalt mozog, akkor a jobb fülesben hallom. Telefon újraindítás után minden oké.
Valakinek ötlete?

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#5014) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok!
Telekomtól vásárolt telón 12.0.1.0 QJZEUXM global verziójú Miui van fent. Ez már több hónapja települt, de tényleg nincs újabb frissítés?

(#5015) crok válasza Bertiee (#5014) üzenetére


crok
nagyúr

Erre? Erre nincs.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5016) Winnie The P válasza Bertiee (#5014) üzenetére


Winnie The P
őstag

[link] tessék

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#5017) Bertiee válasza Winnie The P (#5016) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Nyerek vele valami vajon ha felteszem? :F

(#5018) Winnie The P válasza Bertiee (#5017) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szerintem ártani nem árt, nekem a global verziós van, frisítettem amint lehetett.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#5019) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Kaptam egy Redmi Note 9 Pro telót.
ROM: Miui Global 12.0.1 Stabil QJZEUXM
Android verzió: 10 QKQ1.191215.002

Az a bajom, hogy néha amikor telefonálok kikapcsolja a képernyőt, és a hívás végén nem tudom letenni. Se kopp-ra sem húzásra, sem bekapcsoló gombra nem kapcsolja vissza.

Kizárólag a bekapcsológomb 2x egymás utánni gyors megnyomása kapcsolja vissza a készüléket. Van amikor nem csinálja, van amikor 10 másodperc után, van amikor 5 perc után sem. Random. Az alvó mód 5 percre van állítva, és a képernyő kikapcsolás ki van kapcsolva.
Mi lehet a gond? Az akkukímélő módot használom.

Más: Állítólag már elérhető rá régóta a 12.0.2, de OTA-n nem mutatja. Stock rom, nem módosítottam semmit. Miért nem látja?

Köszi!

(#5020) BLUE TORNADO válasza BLUE TORNADO (#5013) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Még azt hozzá tenném, hogy olyat is produkál, hogy van, hogy telefonáláskor én nem hallok semmit, engem viszont hallanak. Újraindítás után ez is megszűnik

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#5021) Beretvás


Beretvás
addikt

Sziasztok. Olyannal találkozott már valaki, hogy:
Pár órát nem használom a készűléket és mikor előveszem azt írja van mobilnetem 4G jellel, de pl játékra már nem csatlakozik mint amikor nincs net, fórum is lassan tölt be. Wifin ugyanekkor szépen hasít. Újraindítás után volt hogy jó volt. Régebben nem volt ilyen kb 1 hónapja játsza ezt.

(#5022) Viktor0610 válasza Beretvás (#5021) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az APN beállításokat nézd meg.
Szerintem a protokoll nem megfelelő. Állítsd IPv4-re, ha nem azon van.

Samsung Galaxy A54

(#5023) Beretvás válasza Viktor0610 (#5022) üzenetére


Beretvás
addikt

Sajnos azon van

(#5024) Viktor0610 válasza Beretvás (#5023) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor talán a net sebességével van gond.

Néha nálam is elég lassú a net, sajnos. :(

Samsung Galaxy A54

(#5025) Beretvás válasza Viktor0610 (#5024) üzenetére


Beretvás
addikt

Az sem kizárt, sajnos elég tré

(#5026) aprokaroka87 válasza Beretvás (#5025) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem csatlakozik fel?

vagy lassabban?

Mert attól hogy még lassú a net, szerintem fel kellene csatlakoznia, bár lehet ez játék függő is.

(#5027) Beretvás válasza aprokaroka87 (#5026) üzenetére


Beretvás
addikt

Olyankor a net is csak keres de nem talál, és nem írja ki hogy nincs net..

(#5028) aprokaroka87 válasza Beretvás (#5027) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Értem

3G mennyire opció ott?

Mert lehet hogy azzal is jobb eredményt kapnál, max a késleltetés lenne kicsivel nagyobb.

Ami persze játékok esetében számíthat.

(#5029) Pisti_1423


Pisti_1423
csendes tag

Sziasztok! Kérdésem lenne, a témák ingyenesek a prémium is? Mert ha rákattintok engedi letölteni ingyen.Témákat keresek mert elég unalmasak a gyáriak.. ha valaki tudna jó témát jelezzen ! :) ,illetve ami van az alkalmazásban azok biztonságosak?Gondolok itt virus trójai stb...-re..

(#5030) Beretvás válasza aprokaroka87 (#5028) üzenetére


Beretvás
addikt

Még nem próbáltam, de lehet rápróbálok. Elég boszantó mikor előveszem mert kell a munkámhoz valamit keresni a neten és csak malmozik...

(#5031) cettlee válasza coolpet (#5019) üzenetére


cettlee
őstag

csa
ezt nekem is csinálja , még nem találtam megoldást

(#5032) SsPL711 válasza cettlee (#5031) üzenetére


SsPL711
őstag

Nekem is ezt csinálja, navigációnál elég kellemetlen, több utcát megy vakon, hálózat kereséssel a waze.
De, ez nekem akkor szokott jelentkezni mikor lejövök a wifiről, mikor már nem éri el az otthoni wifit és váltana át mobilnetre. Nem szokott neki sikerülni.
Én úgy oldom meg, hogy repülőgép üzemmód bekapcs/kikapcs.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#5033) Viktor0610 válasza SsPL711 (#5032) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem volt ilyen gondom egyik Xiaomimmal sem.
Próbáld meg a "Wi-Fi, mobilhálózatok és Bluetooth visszaállítása" opciót, hátha segít.
Illetve nálam aktív a "Mindig használja a mobiladat-kapcsolatot" (További beállítások/Fejlesztői beállítások/Hálózat) opció.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5034) Beretvás válasza Viktor0610 (#5033) üzenetére


Beretvás
addikt

Ezt kipróbálom én is, hátha segít. :R

(#5035) OMG9547


OMG9547
csendes tag

Hello. Van aki gondolkozik a 10 Pro-ra való újításra? Egyáltalán megéri? ;]

(#5036) Croft-21 válasza SsPL711 (#5032) üzenetére


Croft-21
őstag

Nekem is ez szokott segíteni amikor lejövök a wifiről és nem találja a mobilnetet, repülőgép üzemmód bekapcs/kikapcs.

(#5037) erzol válasza OMG9547 (#5035) üzenetére


erzol
őstag

Spec alapján tuti váltani fogok már csak az amoled miatt is és csakis pro-ra.
Remélem hamar eljön május eleje...

(#5038) coolpet válasza cettlee (#5031) üzenetére


coolpet
senior tag

Én azt olvastam, hogy a hívásoknál ki kell kapcsolni a zseb módot, mert bugos.
1 napja van kikapcsolva, még nem jött elő a hiba.

Viszoont beszéltem vagy 2x 5 percet :)
Meglátjuk. Én mobilneten vagyok egész nap

(#5039) coolpet válasza coolpet (#5038) üzenetére


coolpet
senior tag

Hát nem jött be tegnap is csinálta :(

(#5040) steele80 válasza coolpet (#5039) üzenetére


steele80
senior tag

Nálam ez először február elején jelentkezett. Addig nem volt ilyen bug. Valószínű valamelyik android vagy rendszerfrissítés hozta.

(#5041) leslie73


leslie73
csendes tag

Sziasztok ! Az lenne a problémám, hogy a telefon csak kikapcsolt állapotban kezd el tölteni. Ilyenkor, ha bekapcsolom vagy tölt tovább vagy nem , ez változó. De kikapcsolt állapotban mindig. Bármilyen frissítés megoldhatja a problémát? Ha igen, hogy és mit kellene csinálnom mint kezdő felhasználónak. Köszi előre is !

(#5042) Viktor0610 válasza leslie73 (#5041) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem szerviz.

Egy gyári visszaállítást megpróbálhatsz, hátha segít.

Samsung Galaxy A54

(#5043) belsodavid


belsodavid
aktív tag

Sziasztok! Olyan gondom van, hogy nem működik az MI távirányító. Samsung tv vel akarnám gasználni és nem kapcsolja ki-be. Nem reagál a gombokra, hiába párosítom. K- 6000-esbés N-es 7000-es szériával is ugyan ez van. Nálatok is ilyen? Vagy egyedi probléma? Lenne rá megoldás? Előre is köszi!

(#5044) belsodavid válasza belsodavid (#5043) üzenetére


belsodavid
aktív tag

Annyit sikerült intéznem, hogy minden működik csak a 4 navigációs és a középső OK gomb nem. Elvileg érzékeli, többszöri nyomásra azt írja a tv, hogy nem elérhető!

(#5045) Viktor0610 válasza belsodavid (#5043) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezer meg kettő távirányító app van a Playen.
Próbálj másikat. ;)

Samsung Galaxy A54

(#5046) crok válasza belsodavid (#5044) üzenetére


crok
nagyúr

AnyMote
IR Remote Control
SURE - Smart home and TV Universal REmote

Xiaomi-kon nekem / nálunk ezek mennek jol, a sajátjuk (Mi Remote) hát.. volt már olyasmi amivel ment.. Annyi, hogy a fent említett 3 appban a beallitasokban at kellett allitani alternativ IR parancsok hasznalatara. Samsung TV-m van, teljesen jól működik minden gomb (igaz nem mai darab..) és eddig nekem vittek mindent amit megetettem velük (KAON "UPC" Voda set-top box, LG commercial display, LG klíma, random klímák és TV-k szálláshelyeken.. AnyMote-ot meg is vettem anno mikor egyszer le volt akciózva).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5047) Upo válasza crok (#5046) üzenetére


Upo
addikt

irplus
Visz mindent, projektorok, tv-k, set-top-boxok, még az öreg genius 5.1-et is.
Van 3.5-es infrához és hálózati IR szerverhez való is.
[link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5048) crok válasza Upo (#5047) üzenetére


crok
nagyúr

Jo az is de a UPC/Voda Kaon set-top-box pont nincs benne, se Kaon se UPC/Vodafone alatt. Nekem igy maradtak meg azok amiket irtam.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5049) #46824192 válasza xviktorx (#5002) üzenetére


#46824192
törölt tag

Az enyém egyszer sem csinálta eddig. kb fél éves telefon. Most viszont már két hét alatt másodjára indul újra. Csak úgy random lezárt kijelzővel,használat nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#5050) #46824192 válasza #46824192 (#5049) üzenetére


#46824192
törölt tag

Hurrá. Ma is újraindult. Olvastam egy pdf-t + szólt a rádió a fülesen. Lezártam, majd kikor folytatnám az olvasást már nem reagált semmire. 1 percre bekapcsolta a háttérvilágítast és annyi. Nem reagált semmire. Aztán újraindult.

Vigyem szervízve vagy ba..am földhöz?? Szervzizben mit kezdenek vele ,ha ott épp egyszer sem fogja csinálni? Illetve gondolom nem jár cserekészülék sem. Ha pedig nem jár ,akkor a xia bénázása miatt vegyek másikat arra a pár napra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.