Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) prehistoric


prehistoric
csendes tag

Tök jó a MIUI12, köszönöm a szemfüles kollégának a linket. De :N, hogy tudom egy alkalmazás alatt megnyitni az értesítéseimet?

(#3402) Viktor0610 válasza prehistoric (#3401) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól értelek, a kijelző bal felén húzz lefelé.

Jobb oldalt az Új Irányítóközpontot nyitja meg.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3403) prehistoric válasza Viktor0610 (#3402) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Király vagy, köszönöm :C

(#3404) Pubszon


Pubszon
veterán

A korábban linket letöltési oldalon az van, hogy erről lehet frissíteni: V11.0.6.0.QJZEUXM
De nekem ez van (Telekomtól vásárolt): V11.0.3.0.QJZEUXM

Ez nem gond?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3405) crok válasza Pubszon (#3404) üzenetére


crok
nagyúr

Nem, nem gond, ha a bigota (nagy zip) ROM file-t hasznalod.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3406) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Ma délelőtt jelzett a telefon, hogy frissíthető MIUI 12-re. Nem nyomtam rá, mert meg akartam várni a tapasztalatokat.
Erre most eltűnt az értesítési sávból a frissítést jelző ikon és a beállításokban hiába kerestetek manuálisan frissítést, nem ajánlja fel.
Mi lehet a gond?
11.0.6. EEA rom van a készüléken.

(#3407) Viktor0610 válasza Jim74 (#3406) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kimaradsz x körből.
Visszaolvasva letöltheted a megfelelő ROM-ot, simán frissítheted a telót.

Samsung Galaxy A54

(#3408) Jim74 válasza Viktor0610 (#3407) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ. :R
Ez így működik? Ha nem nyomok rá rögtön, akkor így jártam?
Nem sürgős egyébként, csak furcsállom.

(#3409) Pubszon válasza crok (#3405) üzenetére


Pubszon
veterán

Az update menüben, nekem nincs olyan, hogy manuális telepítés. :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3410) crok válasza Pubszon (#3409) üzenetére


crok
nagyúr

De lesz, ha - ahogy irtam - tapicskolod a MIUI11 ikont sokszor az updater appban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3411) Pubszon válasza crok (#3410) üzenetére


Pubszon
veterán

Megvan. :D
Na most a kb 700 MB-os akkor nekem nem jó?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3412) Viktor0610 válasza Pubszon (#3411) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az inkrementális frissítés 689 mega.

(Annyiszor láttam Fb-n ma, hogy már megjegyeztem. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3413) alansmithee válasza ronin79 (#3391) üzenetére


alansmithee
tag

Sikerült is :) köszönöm még egyszer a segítséget! :R Ami kérdésem lenne még hogy mik a tapasztok mennyire szivatom meg magam ha frissítés után nem csinálok gyári visszaállítást? őszintén szólva lusta vagyok megint belakni a telefont.... így első blikkre minden ment....

(#3414) Viktor0610 válasza alansmithee (#3413) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semennyire.

Ha hibát tapasztalsz, akkor kell/javasolt a gyári visszaállítás.

Samsung Galaxy A54

(#3415) Pubszon válasza Viktor0610 (#3412) üzenetére


Pubszon
veterán

Elhiszem... :DDD

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3416) ronin79 válasza alansmithee (#3413) üzenetére


ronin79
őstag

Ahogyan kolléga is írja, nem gond ha nincs FR, ha viszont beugrik vlmi hiba legalább tudod hogyan javítsd persze első körben újraindítás, esetleges cache/adattörlés adott appnak, stb.
Én paranoiásabb vagyok :DDD szeretek inkább tiszta lappal indítani, de ez nem egy etalon :)

(#3417) fireman123 válasza H.lacika (#3394) üzenetére


fireman123
őstag

Na frankó, így merjen az ember rendelni "megbízhatónak mondott" webshopban..., és akkor most hol rendeljek? :D ...mert venni szeretnék. :F

(#3418) crok válasza Danecay (#3397) üzenetére


crok
nagyúr

Egy hete használom - még nem hibázott.. még a végén elégedett leszek vele.. janem, remélem valahogy inkább összevonják a myRaiffeisen-el (és jóra reszelik, és megszűntetik a régi Raiffeisen appot) hogy ne legyen fent két-három Raiffeisen app ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3419) chesterboy


chesterboy
aktív tag

Globalra OTA-n megkapta már valaki a 12-t?

(#3420) hojos válasza chesterboy (#3419) üzenetére


hojos
aktív tag

Igen, én is.

(#3421) Danecay válasza crok (#3418) üzenetére


Danecay
őstag

A régi Raiffeisen App-ot azt kivezetik az tuti, mondta az ügyfélszolgálatos is.

(#3422) Pubszon válasza chesterboy (#3419) üzenetére


Pubszon
veterán

Én nem.
Telekom, 11.0.3.0 :((

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3423) prehistoric válasza Pubszon (#3422) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Szintén Telekom. Magától nem jött frissítés, így manuálisan telepítettem. Megérte.

(#3424) Pubszon válasza prehistoric (#3423) üzenetére


Pubszon
veterán

Én inkább várok... :(

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3425) ronin79 válasza prehistoric (#3423) üzenetére


ronin79
őstag

Miért? Mi tetszik benne, mivel jobb mint a 11 volt? :)

(#3426) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok. Feltettem a MIUI 12-t,de nekem nem olyan az állapotsáv amit fentről húzok lefele mint a legtöbb miui 12-n. Megmaradt a 11-es kinézet... ez normális? Vagy külön be kell állítani valamit?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#3427) ronin79 válasza Potyka03 (#3426) üzenetére


ronin79
őstag

Beállítások-megjelenítés-vezérlőközpont és állapotsor-új irányítóközpont használata :)

[ Szerkesztve ]

(#3428) crok válasza Potyka03 (#3426) üzenetére


crok
nagyúr

Mikor frissítés után elindult rákérdezett hogy átállítod-e, nem? Gondolom azon átsiklottál. Beállítások -> Megjelenítés -> Vezérlőközpont és állapotsor -> Új irányítóközpont használata -> kapcsold be lol

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3429) ronin79 válasza crok (#3428) üzenetére


ronin79
őstag

Nem gond, öregszel, lassú vagy :DDD én még fiatal, csak őstag nem veterán :D

[ Szerkesztve ]

(#3430) prehistoric válasza ronin79 (#3425) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Az irányítóközpont és az értesítések rész nagyon jól néz ki, és ami a legfontosabb, eltűntethetem végre az ikonokat teljesen az app drawerbe.

(#3431) ronin79 válasza prehistoric (#3430) üzenetére


ronin79
őstag

Miui System Launcher Alfa [link] ha a miuis kezdőképernyőt használod egy próbát megér, alkalmazásváltó ami extra vagy esetleg a mai update az eredetiből csak miui12re [link] .
Néha jó manuálisan is frissíteni korábban :)

(#3432) prehistoric válasza ronin79 (#3431) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Miért kell ez nekem?

(#3433) ronin79 válasza prehistoric (#3432) üzenetére


ronin79
őstag

Kelleni nem kell csak + :DDD

(#3434) prehistoric válasza ronin79 (#3433) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Inkább azt oldjuk meg, hogy gesztusvezérlés mellett fektetett módban youtube videót nézve normálisan lehessen felhúzni az alul található ajánlott videókat.

(#3435) crok válasza prehistoric (#3434) üzenetére


crok
nagyúr

A kézmozdulatok beállításainál van egy olyan, hogy duplán elvégzendő kézmozdulatok - az nem segít esetleg neked ezen? Azzal lehet rajta annyit reszelni, hogy kétszer kell felhúzni ha az eredeti kézmozdulatot akarod végrehajtani és elvileg nem cseszi el ha csak simán egyszer felhúzod és csak az ajánlottakat akarod megnézni.. mondjuk akkor meg azt kell megszokni, hogy kétszer kell felhúzni.. esetleg próbáld ki. (Én nem használok gesztusvezérést mert azzal nem működik a screen pinning.. de úgy általában semmin..)

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3436) prehistoric válasza crok (#3435) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Amit lehetett már megpróbáltam, nem sikerült megoldani, így marad a gombos megoldás, amit kevésbé szeretek.

(#3437) Potyka03 válasza ronin79 (#3427) üzenetére


Potyka03
senior tag

Köszönöm. Inkább maradok a réginál,az jobb... :D

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#3438) ronin79 válasza prehistoric (#3434) üzenetére


ronin79
őstag

Én a sima YouTube alkalmazást mindig törlöm xiaomi.adb-vel (más számomra fölösleges appokkal együtt) és a vanced YouTube-al ez működik, szintén gesztus vezérlést használok. (Utálom a reklámokat és jó ha háttérben is megy a YT meg többi extra funkció is jól jön).
Szerk.: Most próbálom a sima playes YT alkalmazást, működik a dolog ebben is csak tapp a kijelzőre és amikor megjelennek a vezérlőelemek akkor tudod felhúzni a többit :)

[ Szerkesztve ]

(#3439) ronin79 válasza Potyka03 (#3437) üzenetére


ronin79
őstag

Az van megszokva a másik meg új :) Nekem tetszik az új csak kár h a 4 nagy ikon nem testreszabható mint a többi.

(#3440) ronin79 válasza crok (#3435) üzenetére


ronin79
őstag

Mi az a screen pinning? :DDD én Szlovákiában magyar menüt használok, nerozumiem :DD

(#3441) prehistoric válasza ronin79 (#3438) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Nekem csak a bal szélen egy kis ponton sikerül csak felhúzni, minden más esetben írja, hogy csúsztassa újra. Gomb használata esetén bárhol felhúzható.

(#3442) crok válasza ronin79 (#3440) üzenetére


crok
nagyúr

Na, jó is hogy beszélünk róla.. úgy látom a MIUI 12-ből kivették :D Na, majd akkor adb-vel visszakapcsolom.. hasznos feature, oda tudod adni a telefont valakinek úgy, hogy egy adott programból nem tud "kilépni", nem tudja bezárni.. csak egy bizonyos gombkombináció nyomva tartásával lehet feloldani és ha van pin/minta/ujjlenyomat akkor gyak. csak te tudod feloldani.. ha visszaadta..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3443) crok válasza crok (#3442) üzenetére


crok
nagyúr

Pff... remek.. úgy nézem nem fogom visszakapcsolni :((

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3444) ronin79 válasza prehistoric (#3441) üzenetére


ronin79
őstag

Gesztusvezérlésnél más, először képernyőre kell bökni h megjelenjennek a vezérlőgombok aztán rögtön tartod az alsó sávot és felhúzod bármelyik oldalon. Gombokkal ez működik de gesztus alatt nekem is szokni kellett :)

(#3445) ronin79 válasza crok (#3443) üzenetére


ronin79
őstag

Tudom, ezért kérdeztem szenya módon de ilyen jártas öreg rókát mint te nem lehet csőbe húzni ilyen könnyen :DDD
Barinőm lányánál használtam anno én is :)

(#3446) prehistoric válasza ronin79 (#3444) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Bökök és nem tudom felhúzni, csak bal szélen egy apró kis ponton, ha szerencsém van. Ha nincs, akkor sikerül a videót egész előre tekerni. :)

(#3447) ronin79 válasza prehistoric (#3446) üzenetére


ronin79
őstag

Pedig működik, ráböksz a kijelzőre és amikor ott alul megjelenik a vékony sáv azt tartod és felhúzod
pont mint az alkalmazásváltót h hosszan kell tartani.

(#3448) prehistoric válasza ronin79 (#3447) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Akkor én nem értettem elsőre. Tartom, aztán húzom fel és láss csodát, így működik. Köszönöm
Automatikus elforgatás érzékenységet hogy lehet állítani? :D

(#3449) ronin79 válasza prehistoric (#3448) üzenetére


ronin79
őstag

Arra már sajnos nincs tippem, ezen a telón túl érzékeny, néha inkább kikapcsolom aztán ha kell engedélyezem.

(#3450) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Ma reggel érkezett:

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.