Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) Zsoltpeter válasza crok (#2140) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Sima gyári EU...

(#2152) Zsoltpeter válasza fradi81 (#2143) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Itt.. [kép] [kép]
Én így állítottam be..

[ Szerkesztve ]

(#2153) fradi81 válasza Zsoltpeter (#2152) üzenetére


fradi81
veterán

Köszi működik, legalábbis megjelent a fent a volte jel :)

moto g72, Ninebot d28e

(#2154) Upo válasza colonell (#2150) üzenetére


Upo
addikt

A 9-et árulják indiában-kínában pro néven. Az nem EU vagy Global Pro-ra való hanem ázsiaira. Nm tudom miért kell kavarni évek óta ezekkel a megtévesztő össze-vissza nevezgetésekkel. Leszokhatnának róla.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2155) 4ron válasza SsPL711 (#2144) üzenetére


4ron
senior tag

Szia!
Milyen kódot kell elküldeni? Telekomos vagyok, aktiválni szeretném én is az IMS-t.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#2156) SsPL711 válasza 4ron (#2155) üzenetére


SsPL711
őstag

+VOLTE vagy +4GHANG
1414-es számra.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#2157) crok válasza 4ron (#2155) üzenetére


crok
nagyúr

Itt le van írva:

1414-re kell küldeni:
+VOLTE vagy +4GHANG
ha van beállítva jelszó (5 számjegyű), akkor
+VOLTE jelszó vagy +4GHANG jelszó (egy szóköz van a jelszó előtt)

Ugyanez VoWIFI-re:
1414-re kell küldeni:
+WIFIHANG vagy a +VOWIFI
ha van beállítva jelszó (5 számjegyű), akkor
+WIFIHANG jelszó vagy +VOWIFI jelszó (egy szóköz van a jelszó előtt)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2158) Trooper82


Trooper82
senior tag

Na megjött a Camshield tok. Nagyon pöpec, sokkal maszívabb érzetet ad a telefonnak. Tőlem megkapja az ajánlott pleccsnit. :DD

(#2159) Dexter68 válasza Dexter68 (#2122) üzenetére


Dexter68
addikt

Nnnna lett megoldás a hosszan nyomott home gomb és a Google összeboronálására:
Mivel Macrodroid-ot amúgy is használok, csináltam rá egy makrót. Persze megint kellett adjak mindenféle engedélyeket vagy öt helyen, de ez lehet, hogy a Xiaomi trükkje arra, hogy vagy egy hét után sírva lecseréled a telefont, vagy ha már beállítottál mindent, soha többet nem akarsz másmilyet (már amennyiben a mentés-visszaállítás pöpecül működik) :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#2160) Callahan89


Callahan89
csendes tag

Mostanában gyakran jön egy üzenet "youtube keeps stopping" és szeretném-e jelenteni. Találkozott már ezzel más is? Mi a megoldás?

(#2161) kozmy


kozmy
őstag

Össze hasonlítás Poco-X3-mal [link]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#2162) crok válasza kozmy (#2161) üzenetére


crok
nagyúr

Nem tudom.. nem néztek annyira utána a dolgoknak.. "A Poco X3 pedig támogatandó a játékosokat, kapott egy spéci „launchert” Game Turbo néven, ami egyrészt egy helyre gyűjti a játékokat, másrészt pedig kilövöldözi a folyamatokat, miközben futnak a gémek." Nos, ez nem teljesen igaz mert a Game Launcher benne van a MIUI 11-ben is a Joyeuse-ban is, a Security / Biztonság appban, még ikon is kitehető a kezdőképernyőre.. lehet ami a kezében volt azon nem volt kitéve rajta.. de van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2163) Danecay válasza kozmy (#2161) üzenetére


Danecay
őstag

A képek közötti különbségek a hardveren túl lehet a a szoftveres megoldásoknak is köszönhetőek lévén a MIUI12-ben új kamera szoftver lesz vagy van, amit ugyan nem minden MIUI12-re frissülő telefonnál lesz elérhető de nyilván a Poco-X3-nál igen.
Az ár/érték dolog pedig ismét csak nem reprezentatív hiszen a Poco-X3 elővásárlás mellett hasonló árazású mint a Note 9 Pro.
Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy a Note 9 Pro jobb lenne, de majd egy későbbi teszem azt 20e Ft-os árkülönbség azért döntő lehet ár/teljesítmény arányban, már akinek ez számít, de úgy is többen döntenek majd az újabb készülék mellett mint a pénztárcájuk javára :) Ha most azonnal azonos áron, azonos feltételek mellett kellene választani, minden bizonnyal én is a Poco-X3-t választanám, de jó azért látni, hogy nem eget verő a különbség.

(#2164) chesterboy


chesterboy
aktív tag


Erre az Egyéb fájlok-ra tudtok valami megoldást? Mi lehet vagy hol lehet törölni? Egyre csak növekszik.

(#2165) crok válasza chesterboy (#2164) üzenetére


crok
nagyúr

Igazából azt valószínűleg nem is akarod törölni. Elmondom miért.
Pl. a belső tárhelyed Android meg data könyvtárának tartalma esik ebbe bele meg minden egyéb ami nem kategorizálható a fentebbiekbe (kifejezetten app adat/kép/video/hang).
Megtévesztő lehet, mert az Alkalmazások és adataik alá nem tartozik bele a belső tár Android könyvtára, se a data, de pl. játékok/programok az működésükhöz használ OBB-ket ide mentik, a térkép alkalmazások a térképeket ide is menthetik mentik.. szóval az is app adat végül is de mivel nem a /data/user/0/... vagy /data/user/999/... alá esik (ahol az app privát adatok (amihez más app nem férhet hozzá) vannak, a 0 az az alap user, a 999 meg a dual app-ok user id-ja) így nem számolja oda.. hanem Egyéb lesz az is, ahogy a temp file-ok, DCIM alatt a thumbnail könyvtár mindenestől, MIUI könyvtár mindenestől (csengőhangok, kicsomagolt témák.. nem kicsik..), a többi könyvtár tartalma ami se nem kép, se nem video, se nem zene.. etc.. az mind-mind egyéb.
A Disk Usage, Storage Analyser vagy hasonló appo(ka)t használhatod hogy megnézd mi helyzet aztán lehet takarítani, esetleg a beépített takarítót (root-al pontosabb mert be tud nézni olyan könyvtárakba ahova a policy-k miatt nem lehet). Részletesebben itt írtam róla (félig-meddig általánosan) hogy mi micsoda, mi hol van, hogy jön össze a tárhely foglaltsága.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2166) chesterboy válasza crok (#2165) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Köszi a felvilágosítást. Akkor nem piszkálom. :R

(#2167) csodavas


csodavas
tag

Sziasztok!

Én is csatlakozom hozzátok. Egy Samsung A8-ról váltottam, régebben volt egy redmi4x típusú 'kszájomim, azt nagyon szerettem. Remélem ez is beváltja a hozzá fűzött reményeket. Szóval első körben ami nagyon tetszik az a kamera, testreszabhatóság, kijelző, gyorsaság. Tokot és fóliát csájnából rendeltem, majd ha megérkezik beszámolók a tapasztalatokról. Addig is olvasgatok visszamenőleg.

Üdv nektek! :R

(#2168) colonell válasza Upo (#2154) üzenetére


colonell
senior tag

Amit kínából rendeltem Pro-t jó volt (rendeltem vegyesen pro-t, pro max-ot)
Amit itthon vettem pro-t az meg sima volt.
Tehát a kínaiak tudják, hogy nekem nekem eu-s pro kell. Míg itthon meg kínai pro-t adnak :C :C :C :C :C

(#2170) crok


crok
nagyúr

MIUI V11.0.7.0.QJZMIXM Redmi Note 9 Pro Global

Most lattam, MIMX haszalok, lattok frissitest?

Ha nem akkor [link] a BlockOTA ziphez (V11.0.5.0-ra valo novekmenyes frissites, BigOTA zip-et meg nem latok).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2171) esox válasza Trooper82 (#2158) üzenetére


esox
senior tag

Megmutatok milyen ez a tok? Plusz egy linket is kérhetek? Hátha megtetszik :)

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#2172) Viktor0610 válasza crok (#2170) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Frissítést keresve nem talál semmit, köszi a linket. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2173) crok válasza Viktor0610 (#2172) üzenetére


crok
nagyúr

Hmm, valoban, az altalaban csak a betasoknak megy ki. Na majd meglatjatok, ha stabil beta akkor ez a tesztuzem.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2174) Viktor0610 válasza crok (#2173) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fel is dobtam.
Azt hittem, hogy a stabil béta megnevezés miatt nem tudom majd telepíteni (mármint én találtam meg ilyen jelzővel :D ), de semmi gond nem volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2175) chesterboy válasza Viktor0610 (#2174) üzenetére


chesterboy
aktív tag

MIUI 11 Global Beta Stable ROM 11.0.7 - Rolling Out To The Redmi Note 9 Pro Users! [link]

Hozott valami változást?

[ Szerkesztve ]

(#2176) Croft-21 válasza Callahan89 (#2160) üzenetére


Croft-21
őstag

Nekem minden nap kiírja ezt, amikor a bal oldali hírsávot görgetem.

(#2177) Viktor0610 válasza chesterboy (#2175) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne kiabáljam el, de kikapcsolt VoLTE mellett már elérhető vagyok 4G-hálózatokon. Szóval ha így maradna, annak nagyon örülnék. :D
Holnap meló, kipróbálom a VoLTE-hangminőséget is. (Mert ugye, bekapcsolt VoLTE mellett meg a hangminőséggel volt bajom. :)) )

Egyéb változást a szeptemberi biztonsági frissítés szintjén kívül nem látok.

Samsung Galaxy A54

(#2178) Cöletibi


Cöletibi
tag

Sziasztok!Hol tudom megnézni,hogy mennyit bírt a telefonom töltés óta a következő töltésig?Le kell tölteni valami appot vagy csak én nem vetten észre a telón?Köszi.

(#2179) Viktor0610 válasza Cöletibi (#2178) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem nagyon kereshetted. ;]
Beállítások - Akkumulátor és teljesítmény - Akkuhasználati statisztikák.

Samsung Galaxy A54

(#2180) crok válasza Viktor0610 (#2177) üzenetére


crok
nagyúr

SoT? :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2181) Viktor0610 válasza crok (#2180) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Holnap este jelentkezem! :DDD

Samsung Galaxy A54

(#2182) batai15 válasza crok (#2170) üzenetére


batai15
félisten

Az eea nagyon el van hanyagolva.

(#2183) Dexter68


Dexter68
addikt

Az értesítési rolón a parancsikonokat nem lehet átrendezni vagy csak nem találtam meg, hogy hol?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#2184) Viktor0610 válasza Dexter68 (#2183) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A legutolsó a szerkesztés.
Lapoznod kellhet egyet jobbról balra.

Samsung Galaxy A54

(#2185) crok válasza Viktor0610 (#2184) üzenetére


crok
nagyúr

De lehet neki ott nincs szerkesztés, mint sokunknak nem volt,
batai15 posztolta is a megoldást meg hogy nem egyedi eset:

adb shell settings put secure sysui_qs_tiles default

Ez volt rá a megoldás [szerk.:] vagy ugye a factory reset is legoldja elvileg.. Dexter68-nek szerdán jött meg a készüléke, ha nem annyira lett még belakva egy próbát megérhet az is de az ADB parancs tesztelten 100%-os megoldás.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2186) Viktor0610 válasza crok (#2185) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ebbe nem akartam belemenni, mert a múltkor sem találtam meg. :DDD
De köszi. :R

Helyzetjelentés.
Eltűnt a VoLTE-kapcsoló, de aktív a VoLTE. (Lehet, ezért voltam elérhető az előbbi próbánál is. Mert csak lehúzott értesítési résszel látszik a VoLTE-ikon.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2187) Cöletibi válasza Viktor0610 (#2179) üzenetére


Cöletibi
tag

Szia!Odáig eljutottam,de a készenlétnél most 21 órát ír,de már több mint 2 napja töltöttem.Valamit elnézek?

(#2188) Viktor0610 válasza Cöletibi (#2187) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak az utolsó kb. 20-24 órát mutatja.
Eszembe sem jutott a Biztonság app "csodás" feature-e, miszerint nem feltétlen látod 100%-tól a kijelzőidőt, fogyasztást, egyebeket.
Ha ilyen lájtosan használod, akkor külső app szükséges a pontos adatokhoz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2189) Cöletibi válasza Viktor0610 (#2188) üzenetére


Cöletibi
tag

Ok.Köszi

(#2190) Frogz


Frogz
csendes tag

Aki xiaomi.eu-s ROM-ot használ, meg tudná nekem mondani/próbálni hogy a CIB Bank, valamint a Magyar Államkincstár alkalmazás fut-e így nyitott bootloader mellett?
Mert a ROM csere a hívásrögzítés miatt lenne fontos, viszont a pénzügyi dolgok meg szintén.
Nagyon köszi előre is! :R

(#2191) vegyszer válasza Frogz (#2190) üzenetére


vegyszer
addikt

Valószínűleg kell a Magisk, és a Magisk Hide beépülő is hozzá, meg az osmOsys által készített Busybox-ot is fel kell tenni. És jól el lehet mindent rejteni (root, bootloader nyitás, stb)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2192) crok válasza vegyszer (#2191) üzenetére


crok
nagyúr

Csak emiatt a Busybox kulon mar nem kell, mar osm0sis busybox-at tette bele az utolso ket (20.3 & 20.4) Magisk verzioba topjohnwu, kifejezetten kertek is hogy innentol hasznaljak az internal-t a modult fejlesztok/kiadok (regen meg pont forditva volt, az internal eleg limitalt volt (pl. nincs benne wget, dehat ugye minek lett volna) es ezert kuldott be egy "bovitettet" modulkent osm0sis.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2193) colonell válasza Frogz (#2190) üzenetére


colonell
senior tag

Amúgy van működő hívásrögzítő full gyári romon is, szóval nem értem a problémázást :N
Szerk. Magam teszteltem a "többiek" kívánságára 2-őt, az egyik perfekt működik

[ Szerkesztve ]

(#2194) Viktor0610 válasza colonell (#2193) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Leírnád a appot/megoldást?

Az összes hangrögzítő appot IS kipróbáltam ;] , egyik sem működött.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2195) crok válasza crok (#2170) üzenetére


crok
nagyúr

Kozben lett BigOTA zip is:

miui_JOYEUSEGlobal_V11.0.7.0.QJZMIXM_b756b32734_10.0.zip

[link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2196) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

EUXM-ről érdemes MIXM-re váltani? Csak bootloader nyitással oldható meg?

(#2197) Dhampir válasza kozmy (#2161) üzenetére


Dhampir
félisten

Kamerában jobbnak tűnik:

Érdekesség, hogy a főszenzorok eltérnek, a Note 9 Proban a közepesen híres Samsung Bright S5KGW1 van, amiben sok telefonnal osztozik. Ehhez képest a Poco sajátja a Sonytól érkezik, egy IMX 682-es lapka dolgozik a jelen megörökítéséért, hivatalos FOV érték nélkül.

(#2198) kovacsit válasza colonell (#2193) üzenetére


kovacsit
tag

Erre én is nagyon kíváncsi vagyok...
Sokat kipróbáltam, de egyik sem ment... :W

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#2199) Dexter68 válasza Viktor0610 (#2194) üzenetére


Dexter68
addikt

Nálam a Cube ACR múködik hívásfelvételre. Először megijedtem, hogy szar lesz, mert ahogy átköltöztem és a felhőből lehúzott mindent, alapból a hívó fél hangját nem lehetett hallani, de egy újratelepítés segített. QJZEUXM a MIUI verzió, ha ez érdekes lehet ebből a szempontból.
Hangforrás: Voice recognition (software)

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#2200) Dexter68


Dexter68
addikt

Lett egy új ikonom az értesítési sávon. Ez mit jelöl?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.