Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Dévidzon


Dévidzon
tag

Vízjel eltávolítás utólag
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3602) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Sziasztok!

Mostanában egyre inkább szemezek ezzel a telefonnal. Szeretnék tapasztalatokat kérni, ki ek mennyire vált be ez a telefon? Jót/rosszat egyaránt várok.
Egy Xiaomi Mi9 Lite-ot cserélnék le erre

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#3603) SteadyMan


SteadyMan
aktív tag

Tegnap nekem is felajánlotta a MIUI-12 frissítést a teló. A MIUI 12 Global 12.0.1.0(QJZEUXM) Stabil 639MB-os file jött le. Úgy látom alapjaiban minden rendben, de van egy kérdésem, hátha valaki tud segíteni.
Bekapcsoltam az új "Irányítóközpontot" kicsit jobban tetszik, hogy van 4 nagyobb "gomb", amin a Mobilnet, a WiFi, a Bluetooth és a Zseblámpa van nálam alapból. Akárhogy variálom a régi "gombokat", nem sikerül mást ezek helyére varázsolnom. Igazából a Zseblámpa helyett szeretném a GPS "gombot", amennyiben lehetséges, ha már ilyen szép nagy lett ez a 4 darab. Van erre megoldás?

(#3604) Viktor0610 válasza SteadyMan (#3603) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(Tudtommal) A négy nagy ikon nem változtatható a gyári ROM-ban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3605) SteadyMan válasza Viktor0610 (#3604) üzenetére


SteadyMan
aktív tag

Köszi, sejtettem, hogy ez a 4 icon fix lehet.

(#3606) DaWehun


DaWehun
tag

Ugyan apróság, de nekem feltűnt és pl. autóban vezetés közben kicsit kényelmetlen, de ha töltöm a telefont és csak rányomok a kijelzőre, hogy lássam hogy áll a töltés, akkor zárképernyőn a képernyő alján nem mutatja már a töltöttséget, csak a jobb felsőben a kis ikonban, az meg nagyon apró és menet közben kizárt, hogy lássam. Vissza lehet valahogy rakni alulra, hogy jelezze ott is?

...

(#3607) Trooper82 válasza Viktor0610 (#3604) üzenetére


Trooper82
senior tag

Hát én véletlen benyomtam a camshieldes tokban. Ugye ugy nem látszik a lámpa. Nem tudom mióta mehetett de elég forró volt a szitu. Lehet akkor emiatt lesz dobva a control center

[ Szerkesztve ]

(#3608) ronin79 válasza SteadyMan (#3603) üzenetére


ronin79
őstag

Mi contol center pl.

(#3609) razorka777


razorka777
veterán

Sziasztok!
Az új notification centernél van lehetőség arra, hogy balról lehúzva jelenjenek meg az ikonok?
Sehol sem találok ilyen beállítást és balkezesként nekem ez fontos lenne.😃

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3610) Viktor0610 válasza razorka777 (#3609) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs.

Samsung Galaxy A54

(#3611) razorka777 válasza Viktor0610 (#3610) üzenetére


razorka777
veterán

Sejtettem.
Köszi :R

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3612) ronin79 válasza Viktor0610 (#3610) üzenetére


ronin79
őstag

És ha van? :DDD

(#3613) crok válasza ronin79 (#3612) üzenetére


crok
nagyúr

Csak nem a gyári megoldással.. hanem - ahogy írtad a #3608-ben - a Mi Control Center-el.. Nem?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3614) Viktor0610 válasza ronin79 (#3612) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyárilag nincs, külső appot meg nyilván úgy szabsz személyre, ahogy akarsz amennyire az adott app engedi.

Samsung Galaxy A54

(#3615) ronin79 válasza crok (#3613) üzenetére


ronin79
őstag

Stimm :) vagy apktools decompile/compile habár miuinál az macera :U

(#3616) ronin79 válasza Viktor0610 (#3614) üzenetére


ronin79
őstag

Amit kihúztál pont ott a lényeg, mindent úgy szabsz át ahogy akarod és tetszik :)

(#3617) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.
Sajnos nekemi s elkezdett beporosdni a kamera alatti üvegnél. Egyenlőre egy hosszabb pordarab van benne(nem,nem karc). Én a vodánál vettem. Valakinek előfordult még a hiba? Ha vodánál vette a készüléket s előfordult visszavitte?
Ki mit csinálna ilyen helyzetben?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#3618) Viktor0610 válasza Potyka03 (#3617) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vidd szervizbe. Tök egyértelmű.
A helyzet csak rosszabb lesz idővel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3619) Potyka03 válasza Viktor0610 (#3618) üzenetére


Potyka03
senior tag

Vodához nem viszem vissza.... hivatalos xiaomi boltba/szervízbe tudom vinni voda garival?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#3620) Viktor0610 válasza Potyka03 (#3619) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De miért nem? 🤔
Ugyanoda kerül, bárhol adod le szervizelésre.
Azt hiszem, a Telemax szervizeli a szolgáltatós Xiaomikat, tehát hozzájuk viheted a Vodafone-on kívül.

Ha jól látom, kérhetsz akár futárt is: [link].

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3621) Samus válasza Potyka03 (#3617) üzenetére


Samus
addikt

Milyen színű a telefon?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3622) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

Sziasztok!
Ma leváltottam 3 éves Redmi Note 4-em. Az lenne a kérdés, hogy kell NFC-vel fizetni bankkártya helyett? Le van töltve az OTP Smartbank, azon belül kell valamit állítani? Illetve fizetés előtt csak előkapom és odarakom? Hogy működik? Amúgy teccős mobil.

(#3623) Oldman2 válasza Kaktusz92 (#3622) üzenetére


Oldman2
veterán

Fizetni nem a SmartBank-kal, hanem az OTP Simple-vel tudsz.

Ha OTP-s vagy, akkor csak regisztrálni kell benne az OTP-s kártyádat.

(#3624) Kaktusz92 válasza Oldman2 (#3623) üzenetére


Kaktusz92
tag

És meg kell nyitni az alkalmazást használat előtt? Ez érdekelne, a gyakorlati működés.
Illetve másik kérdés. Most hogy kivettem a dobozból, MIUI 11 van rajta. Érdemes frissíteni 12-re, mert a Note4 is csak egyre lassabb lett minden nagy frissítéssel. Mókolni nem szeretném mert nem értek hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#3625) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!

Jön a fiamnak egy Note 9 Pro.
Tempered glass mindenképpen kéne rá, tudtok adni linket megbízható, minőségi üveghez?
(Kínából jöhet, Aliexpress, stb.)

#?*@&!

(#3626) Viktor0610 válasza zeon.hu (#3625) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem próbáltam, de Nillkint mondanám.

Samsung Galaxy A54

(#3627) zeon.hu válasza Viktor0610 (#3626) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nilkin shopban nincs most.
Majd nézelődök más után, thx!

#?*@&!

(#3628) Viktor0610 válasza zeon.hu (#3627) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Itt találtam.

Samsung Galaxy A54

(#3629) zeon.hu válasza Viktor0610 (#3628) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:R

#?*@&!

(#3630) pczinder válasza Kaktusz92 (#3624) üzenetére


pczinder
tag

A beállításokban engedélyezed az NFC-t. Simple-ben a hozzáadott bankkártyánál engedélyezed az érintéses fizetést. Ennyi. Fizetéskor nem kell futnia a Simple-nek, elég a telefont feloldani pl. ujjlenyomattal. (Az már más kérdés, hogy ez mennyire működik, ld. a fentebbi bejegyzéseket.)

(#3631) Oldman2 válasza Kaktusz92 (#3624) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem, nem kell megnyitni.

Az NFC-nek bekapcsolva kell lennie és a készüléknek feloldott állapotban kell lennie.

Nálam az NFC-t a Macrodroid kapcsolgatja ki/be. Itthon pl. nincs rá szükség.

(#3632) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

Köszi mindenkinek majd kipróbálom.

(#3633) markussandor válasza Oldman2 (#3631) üzenetére


markussandor
senior tag

K&H esetén fel sem kell oldani a képernyőt, csak fel kell ébreszteni.
Persze 15000-ft-os limit felett kell az applikációnak a PIN kódod.

(#3634) Dexter68


Dexter68
addikt

MIUI12 óta azt veszem észre, hogy mobilneten nem jönnek az értesítések. Messengerbe belépve kiderül, hogy van egy csomó üzenetem. Gmailt is ki kell nyitni, akkor jönnek a levelek. Ilyenkor egy ideig kapok értesítést, aztán megint "bealszik" a telefon és elhallgatja előlem a történéseket.
Ez ilyen, vagy benéztem valamit?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#3635) crok válasza Dexter68 (#3634) üzenetére


crok
nagyúr

Szerintem egyedi a gond lesz mert egyikünknél sincs ilyen a környezetemben.

Véletlen esetleg nem kapcsoltad ki hogy azok az appok mobilnetet használhassanak?
Security -> legörgetsz az aljára -> Data usage -> Restrict data usage -> első tab: Mobile Data -> itt a kérdéses appoknak van engedélye mobilnetet használni? Meg ugyanebben a menüben jobb felül menu (három pont) és background connection -> itt is meg van engedve a kérdéses appoknak az adathasználat?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3636) Dexter68 válasza crok (#3635) üzenetére


Dexter68
addikt

Ez jó, mert akkor lehet rá megoldás. Bár nem vagyok biztos benne, hiszen az értesítések megjelenéséhez sem csinálok semmit, csak elindítom az adott appot.
Mindenesetre megnézem, csak tudnom kéne, hogy ezt:
Security -> legörgetsz az aljára -> Data usage -> Restrict data usage -> első tab: Mobile Data ->
hol találom a magyar menüben :R

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#3637) crok válasza Dexter68 (#3636) üzenetére


crok
nagyúr

Akkor lehet neked csak a háttér adathasználat lesz:
Biztonság app -> legörgetsz az aljára -> adathasználat -> Korlátozás -> jobb felül három pont -> csatlakozás a háttérben -> app lista átnézése

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3638) Dexter68 válasza crok (#3637) üzenetére


Dexter68
addikt

Sajna engedélyezve volt... keresgélhetek mást

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#3639) Wendelke


Wendelke
senior tag

Sziasztok!

A 3 éves Xiaomi Mi A1 telefonom leváltásában gondolkodom. Ezzel a 9 Pro telefonnal szemezek. Megléphetem a cserét? Semmi extra igényem nincs, csak egy jól működő problémamentes telefon legyen.

Köszönöm :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#3640) crok válasza Dexter68 (#3638) üzenetére


crok
nagyúr

Akkukimelo mod? Ultra akkukimelo mod? Mindketto kikapcsolja a szinkronizaciot. Nem narancssarga az akku ikon?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3641) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Egyik ismerősömnek ilyen telefont vettünk 2 hónapja. Hiba nélkül ment a rendszer, viszont most megkapta a MIUI12-t és elkezdett gyorsabban merülni. Másnál is jelentkezett ez a hiba?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3642) crok válasza iceQ! (#3641) üzenetére


crok
nagyúr

Nalam pl. nem, sot.. egesz jo. Meg kell nezni mi meriti.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3643) birooo válasza iceQ! (#3641) üzenetére


birooo
tag

Én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Nem bírom lemeriteni.

(#3644) iceQ! válasza crok (#3642) üzenetére


iceQ!
addikt

;] már kértem bug reportot :)

Fura amúgy, a teló kb üres. YT, Messenger app van rajta meg 1 böngésző + gyárilag telepítettek.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3645) crok válasza iceQ! (#3644) üzenetére


crok
nagyúr

Van otletem, sok.. de ugyis megmondja a bugreport.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3646) iceQ! válasza crok (#3645) üzenetére


iceQ!
addikt

Mivel fizikailag nincs itt a teló nem tudom megnézni, viszont le tudod írni hogy hol tudok Hibajelentést készíteni?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3647) crok válasza iceQ! (#3646) üzenetére


crok
nagyúr

Tarcsazo -> *#*#BUG#*#* vagyis *#*#284#*#* es csinalja is, szol ha kesz es mondja hova tette (belso tar/MIUI/debug).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3648) iceQ! válasza crok (#3647) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3649) Potyka03 válasza Samus (#3621) üzenetére


Potyka03
senior tag

Grafit szürke. De ez miért fontos? :D

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#3650) iceQ! válasza crok (#3647) üzenetére


iceQ!
addikt

Ezt a választ kaptam miután fel akartam tölteni:

does not contain a valid bugreport file

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.