Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Okosság


Okosság
tag

Reggel óta be van kapcsolva kíváncsiságból. A fényerőhöz nem nyúlt hozzá, a háttérben futó appokat sem zárja be képernyőlezáráskor. Viszont a szinkronizálásba tényleg beleszólhat.
Ránézésre olyan mintha nem is csinálna semmit. Lehet hogy a proci órajeleit lejjebb veszi.
Sőt én arra is gondoltam hogy a töltést is csak átlag sebességgel engedi.

(#2052) kovacsit


kovacsit
tag

AndroidAuto megint:

Waze navigáció közben ha bejön egy hívás, akkor olyan, mintha nem találna GPS jelet, és csak a cellainformációk alapján körülbelüli helyet tudna megadni (300 méteres pontosság, és ide-oda ugrál a pozíció)

Erre van valamilyen javító tapasztalat?

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#2053) Trooper82


Trooper82
senior tag

Aki esetleg Telenoros.. Tegnap este óta szakadoznak , megszakadnak a hívások. Mas telenorosnal is van ez vagy egy újabb hiba jön elő vajon? Fantasztikus

[ Szerkesztve ]

(#2054) novinyul válasza Trooper82 (#2053) üzenetére


novinyul
veterán

Sajnos a Telenor szarakodik megint :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2055) Trooper82 válasza novinyul (#2054) üzenetére


Trooper82
senior tag

Az kár de még így is a kisebbik rossz..

(#2056) markussandor


markussandor
senior tag

Ma megjött a telefonom, nem talált újabb romot, de az összefoglalóban található linken találtam egy frissebbet (V11.0.4.0.QJZEUXM (MIUI11)), le is töltöttem a mobilra, áthelyeztem a downloaded_rom mappába, de nekem nincs olyan menüpontom, hogy "choose update package". Ezt valahol be lehet kapcsolni?
Lehet tudni, hogy mikor érkezik rá a MIUI12? A fiam RN8Projára már kijött.

(#2057) crok válasza markussandor (#2056) üzenetére


crok
nagyúr

A Frissites appban a MIUI 11 ikont kozepen kezdd el nyomkodni, majd szol hogy akkor innentol van plusz menu, utana a harom pontos menuben jobb felul mar lesz kivalasztasi lehetoseg. Es meg nem lehet tudni..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2058) markussandor válasza crok (#2057) üzenetére


markussandor
senior tag

Köszi, ez megoldotta, jól eldugták :-)

(#2059) Dévidzon


Dévidzon
tag

QGeeM USB C to HDMI Cable 4K Type HDMI Adapter USB Type C to HDMI
https://a.aliexpress.com/_mL4cDXZ

Használt már vki ilyen kábelt? Együttműködik a telefon simán? Gondolok itt butatévékre is. Köszi.

(#2060) Viktor0610 válasza Dévidzon (#2059) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal a Xiaomi telefonok nem adnak le képet az USB C csatlakozón keresztül, tehát ha jól értem, nem tudnád használni ezt a kábelt.

Samsung Galaxy A54

(#2061) Dexter68


Dexter68
addikt

Az kiderült már, hogy hol jut be a por a kamerába? Melyik részét szilózzam ki? :D

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#2062) Danecay


Danecay
őstag

Mellékelnek a készülékhez gyárilag üvegfóliát?

(#2063) batai15 válasza Danecay (#2062) üzenetére


batai15
félisten

Nem ,csak sima fóliát .

(#2064) Danecay válasza batai15 (#2063) üzenetére


Danecay
őstag

Az is jobb mint a semmi, a Note 6 Prohoz az sem volt, mire megjött az Aliról picit meg is karcolódott pedig vigyáztam rá, Gorilla Glass ide vagy oda. Ehhez is meg van már rendelve Aliról de akkor addig is lesz ami védje.

(#2065) Dévidzon válasza Viktor0610 (#2060) üzenetére


Dévidzon
tag

Köszi az infót!

(#2066) Roachy válasza Roachy (#1970) üzenetére


Roachy
senior tag

Na azóta küldtem nekik még egy mailt picit erélyesebben. Arra már normálisabb válasz jött, hogy a videók alapján a technikusaik nem tudják megmondani, hogy hibás e a készülék, de ha továbbra is tapasztalom a gondokat, akkor küldjem vissza a telót és kiemelten foglalkoznak majd vele.
Kíváncsi vagyok, most egy jó darabig nem tudom nélkülözni a telót, addig is figyelem, megtörténik e a csoda és megjavul, vagy megy vissza.
Viszont azt is írták, hogy Xiaomit már csak szervizpontokon, Media Markt-ba és szolgáltatón keresztül lehet leadni. A személyes átvételt kerülik, arról azt sem írták, hogy lehet, de azt sem hogy nem. Ebből azt gondolom, hogy elvileg lehet, de nem akarják/szeretik.
Mobilfutár viszont már nincs egyáltalán:
Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Xiaomi webfutár szolgáltatást a gyártó kérésére megszüntettük.

(#2067) Edison777 válasza KTU (#1972) üzenetére


Edison777
csendes tag

Ebben biztos vagy? Van ennek valami törvényi háttere? Kicsit én is kezdem megbánni ezt a készüléket. :((

(#2068) KTU válasza Edison777 (#2067) üzenetére


KTU
addikt

Igen.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#2069) Mityu_76


Mityu_76
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. A telefonnal felvett videókat és képeket nem tudom kivetíteni a tévére. A kivetítés opcióra ha rányomok a keresés után ugyan látja a tévét, de semmi nem történik onnan tovább. A VLC Playerrel a videókat simán ki tudom rakni a tévére, de valamiért ezzel meg élvezhetettlenül akadoznak a videók. Valaki tud megoldást, hogy hogy tudom megoldani, vagy tükrözni a teló képernyőjét a tévémre. A előző galaxy S7 -el simán ment..... Köszi.

"HONDACRX4EVER"

(#2070) Zsoltpeter válasza Mityu_76 (#2069) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Most próbáltam működik... Bekapcsoltam a tévén a wireless opciót, majd a telefonon a kivetítést bekapcsolom, párosítom és kész.. katt a videóra és megy..

(#2071) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok! Raiffeisen topikot nem találok ezért itt kérdezném meg hogy használja e a telót valaki a raiffeisennél NFC-s fizetésre, ill. hogy használható e egyáltalán? Román appot találtam a Play-en de magyart nem.

(#2072) Upo válasza batai15 (#1797) üzenetére


Upo
addikt

CR, RR, EvolutionX, AOSIP, Shapeshift, MSMxtended, Lineage, Corvus, Project Sakura, stb. stb., tovább már nem görgetek vissza telegramon.
És egyre több a miatoll buildek száma is, ami curtana, joyeuse, excalibur, gram közös build, 9s, 9pro, pro max, poco m2 pro telókhoz.
[link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2073) Upo válasza batai15 (#1831) üzenetére


Upo
addikt

A képernyőkivágás elrejtése alatt a legalsó opciót próbáltad? Az nem megoldás a villogásra?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2074) crok válasza Danecay (#2071) üzenetére


crok
nagyúr

MyRaiffeisen de van egy masik, regebbi app is, de NFC fizetes nincs egyikben se.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2075) batai15 válasza Upo (#2072) üzenetére


batai15
félisten

Igen , csak ezek nagyrésze nem official , amik tapasztalatból kevésbé jól sikerülnek.

(#2076) Danecay válasza crok (#2074) üzenetére


Danecay
őstag

Igen, ezek megvoltak eddig is :)

(#2077) colonell válasza KTU (#2068) üzenetére


colonell
senior tag

Amúgy már 1000 éve nincs a 3 szervízelés utáni kötelező pénzvisszafizetés. Nyilván a többedik alkalommal már hajlani fognak rá, de ugyanúgy lehet 1-2-3-4-5 stb alkalom.

Árkedvezmény vagy a vételár teljes megtérítése
A vevő további lehetőségként igényt tarthat árkedvezményre, illetve a vételár teljes megtérítésére, ha a termék javítása vagy cseréje:

nem lehetséges;
a termék jellegét/hibáját tekintve túl költséges lenne;
jelentős kényelmetlenséget okozna a vásárlónak;
nem vitelezhető ki észszerű határidőn belül.
Szóval nem, nem így van a dolog.

(#2078) KTU válasza colonell (#2077) üzenetére


KTU
addikt

Le is írtad:
"Árkedvezmény vagy a vételár teljes megtérítése
A vevő további lehetőségként igényt tarthat árkedvezményre, illetve a vételár teljes megtérítésére, ha ......"

Elolvastad előtte mit másoltál be?

Ha mindig ugyanavval a hibával visszaviszed, feltéve ha tényleg hibás, és ezt nem tudják javítani, akkor,

Vidd vissza 3x, midig pontosan írd le a hibát, akár külön papírra 2 példányban, erre is dátum, és "vetesd át", írd rá a munkalapra hogy külön hibaleírást mellékelsz, (rövid linket oda is belehet írni).
4. alkalommal kérhetsz cserét, vagy elállhatsz a szerződéstől, visszakapod az árát.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#2079) Danecay


Danecay
őstag

Most váltottam erre a készülékre, szomorú, hogy erről kell olvasnom :( Összefoglalná valaki, hogy milyen dolgokra kell figyelni, mik az amik nem működnek vagy nem úgy m űködnek ahogy kellene?

(#2080) Viktor0610 válasza KTU (#2078) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó lenne erről egy hivatalos link, törvény vagy akármi.
Én sem találtam erről semmit, így egy-egy.
A te szavad az övével szemben.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2081) KTU válasza Viktor0610 (#2080) üzenetére


KTU
addikt

Garanciajegyet olvastad már?
Tartalmaznia kell-ene.

Nem szeretek beleállni 1 Tmába sem, ebbe sem fogok. :U
Segíteni szerettem volna, tovább nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#2082) Viktor0610 válasza KTU (#2081) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem bolti garanciám van, csak egy számlával.

Samsung Galaxy A54

(#2083) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Az a kérdésem, hogy egy tisztességes típusspecifikus leírás van azzol, hogy eme készülék esetén hogy a kell az EEA romot EU romra cserélni.
Egy ismerősöm kéri a segítségem, nem is idegen a téma, Hongmi, Redmi 3 Pro, Mi Mix 2, Mi Note 10 Lite esetén is kellett hasonlót tennem.
A metodima hozzávetőleges alapja megvan.
BL nyitási kérelem, 168 óra múlva BL nyitás, ADB alól recovery, EU rom.
De ugye lehetnek eltérések (pl csak bootolható recovery volt sokáig a Mi Note 10 lite esetén).

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2084) colonell válasza KTU (#2078) üzenetére


colonell
senior tag

Valóban így van, de ha a medimarkt elküldi 160x javítani ugyanazzal a hibával, mert neki megéri akkor elküldi 160x
Persze az már bőven benbe van az irracionálitásba, de nincs már negyedjére köteles visszaadni a vételárat, de már vagy 10 éve, ha nem több, nincs ez a fogyasztóvédelmi számszerűsített szabályozás.

(#2085) Upo válasza batai15 (#2075) üzenetére


Upo
addikt

RR, CR, EvoX, MSM official, kezdésnek azért nem rossz. És szépen jönni fog a többi is, ráadásul előbb-utóbb miatoll lesz mind.
Most látom, van már PBRP miatoll is, azt még nem próbáltam, de majd rálesek.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2086) Upo válasza vegyszer (#2083) üzenetére


Upo
addikt

Kb. ez a módszer.
De talán érdemesebb fastboot alól, 11.0.4.0 fastboot EU az jó, működik.
Ha mégis twrp alól akarod akkor [link] , de ne az elsőből hanem a #6 alól szedd a joyeuse-fix twrp-t. Az jó flashelésre, data formatra és decrypt-re is.
A PBRP miatoll-t még nem próbáltam.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2087) batai15 válasza Upo (#2085) üzenetére


batai15
félisten

Rr nagy kedvencem volt annó,lehet ki kéne próbálni.
Topik egyébként nem valami nagy romolós csapat, próbált már valaki aosp alapú romot ?

(#2088) crok válasza Upo (#2086) üzenetére


crok
nagyúr

Közben ATGDroid (Frantisek Kysela) aki a Mido-ra készítette a RedWolf-ot elkezdte csinálni a Joyeuse TWRP-t (és van egy ígéretes, új recovery project-je, a Pterodon ami nem TWRP alapú), épp próbálja rávenni Mauronofrio-t (aki szintén Mido-zik egyébként, ő a hivatalos maintainer) hogy javítsák ki ami még hiányzik mert a device tree gyakorlatilag készen van.

Egyébként van itt "ROM-olós" de addig amíg nincs mit megosztanom nem osztom meg. Van ROM ami nem rossz már de még kell rajta reszelgetni azért, a cr pont ilyen egyébként.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2089) Potyka03


Potyka03
senior tag

Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy valaki megtalálta már esetleg a Xiaomi Healt applikációt a paly árúházban? :D :D Anno Redmi Note 5-ön azt hittem hogy a teelfon képessége miatt nem találom,mert bizonyos rendszerigény s tudás kell hozzááá de Note 9 PRO-n se találom.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#2090) Danecay válasza Potyka03 (#2089) üzenetére


Danecay
őstag

Szerintem a Mi Fit lesz az. A Play áruházba beírva a Xiaomi Healt-ot a Mi Fit et dobja kapásból, ugyanakkor a Note 6 Pro-mon valóban Xiaomi Healt-ként van jelen.

(#2091) Potyka03 válasza Danecay (#2090) üzenetére


Potyka03
senior tag

Megtaláltam. De csak APK mirrorból letölthető mivel európába még nem jelent meg.
Magyar neve: Egészség
De magyar nyelv nincs benne,de nem egy nagy eresztés amúgy :D
A Mi Fit -et ismerem,mivel mi band 5-öm van,meg volt 3-asom,4-sem is :D Szóval az nem az :)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#2092) Danecay válasza Potyka03 (#2091) üzenetére


Danecay
őstag

Igen Note 6 Pro-n nálam is Egészség a neve, az alkalmazás névjegyében Xiaomi Health. Azt hittem ugyanaz a kettő.

(#2093) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

ebben esetlegesen tudna valaki segítséget nyújtani? :R

Véleményem szubjektív...

(#2094) Viktor0610 válasza hackeeeee (#2093) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Segíteni nem tudok, de itt kérdezz rá, hátha.

Samsung Galaxy A54

(#2095) batai15


batai15
félisten

Használ valaki aosp romot egyébként ?

(#2096) rzerge


rzerge
aktív tag

Sziasztok!

SMS buggal találkozott valaki? Nem igazán akar smst küldeni, vagy ha el is küldi, akkor is nagyon sokára megy ki.
11.0.5.0QJZMIXM romot tettem fel manuálisan.

Köszi

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#2097) crok válasza rzerge (#2096) üzenetére


crok
nagyúr

Google SMS app-ban? A beállításokban a chat funkciót kikapcsolva is csinálja?
Másnak ez megoldotta (Android alkalmazások topikból, ha jól emlékszem).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2098) Viktor0610 válasza rzerge (#2096) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

VoLTE okozhat ilyet, vagy a csevegési funkciók, ahogy crok is írja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2099) rzerge válasza Viktor0610 (#2098) üzenetére


rzerge
aktív tag

Köszi! Chat ki van kapcsolva a beállításokban. VoLTE-nál lehet állítani vmit?

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#2100) Viktor0610 válasza rzerge (#2099) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal nem.
Max. kikapcsolod.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.