Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) razorka777 válasza beach head (#3898) üzenetére


razorka777
veterán

Nem tudom, talán a digi miatt.
Nekem másodlagos kártyám a digi, így hogy nem aktíválja, nem foglalkoztat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3902) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Srácok, betütipust hogy tudok változtatni/letölteni? Lehet volt már de nem szeretnék több száz hozzászólást vissza olvasni

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#3903) erzol válasza n0is3es (#3902) üzenetére


erzol
őstag

Én a régiót indiaira állítottam, így a téma áruházban megjelenik a betűtipus opció.
Kiválasztottam, beállítottam majd a régiót vissza.

[ Szerkesztve ]

(#3904) n0is3es válasza erzol (#3903) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Ha Indiain marad a régió okoz valami gondot?

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#3905) beach head válasza razorka777 (#3901) üzenetére


beach head
senior tag

Nekem elsődleges, de elvileg igy is megy minden hogy nincs aktivalva. erdekes, hogy apn-t se kellett beallitani es ment siman a net magától...

Mas kerdes... sotet mod bekapcsolva es az opera bongeszoben inverzek a szinek.... ez miert lehet... az opera miniben erdekes mod nem csinalja ezt

(#3906) AttilaMvh válasza beach head (#3895) üzenetére


AttilaMvh
tag

Ne kérdezd hogy hol, de valahol olvastam, hogy erre a megoldás: a beállításokban megkeresed a "Nemzetközi adatbarangolás"-t, átállítod mindig-re, újraindítod a telefont, aktiválja a SIM-et, utána ismét visszaállítod a nemzetközi adatbarangolast sohá-ra, és kész. Nekem egy Mimax3-on így jött össze a digis kártyára az aktiválás. A készülék ugyan más, de a MIUI ugyanaz ilyen szempontból.
Gondolom fizetsz egy darab nemzetközi SMS díjat, de nem hiszem hogy ez akkora nagy költség lenne.

[ Szerkesztve ]

(#3907) erzol válasza n0is3es (#3904) üzenetére


erzol
őstag

Passz.
Nem spóroltam azon a pár kattintáson a visszaállításnál... :)

(#3908) e-Ditke válasza Beretvás (#3894) üzenetére


e-Ditke
csendes tag

Nálam az van, hogy ha gesztusvezérléssel alulról (legeslegalulról is) felfelé húzok, akkor az esetek min. felében nem a megnyitott appok ablakai jönnek elő, hanem az App Drawer, vagyis az összes telepített app ikonja.

(#3909) kanyi51 válasza AttilaMvh (#3906) üzenetére


kanyi51
senior tag

Sajnos nekem ez a leírásod nem működött, RN9 Pron. Miui Global 12.0.1. Stabil ( QJZEUXM)

[ Szerkesztve ]

(#3910) crok válasza kanyi51 (#3909) üzenetére


crok
nagyúr

Fordított megoldás? account.mi.com-on a Mi fiókoddal belépsz, a Security tab alatt a recovery telefonszám hozzáadásánál megadod a Digi-s SIM számát és kapsz egy visszaigazoló SMS-t amit bepötyögsz - szerintem ez ugyanaz. Ha nyitni akarod a bootloader-t akkor ahhoz úgyis olyan Mi fiók kell ahol az account.mi.com-on a Security tab alatt 100%-ot ír, ahhoz meg kelleni fog hogy legyen ott a telefonszám meg egy emailcím.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3911) kanyi51 válasza crok (#3910) üzenetére


kanyi51
senior tag

kipróbálom kösz

(#3912) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Skacok ha a betütipus miatt Indiai régión marad a telefon az okoz valami gondot vagy sem? Nem fizetek mobillal sőt még bankolni sem bankolok csak pc/laptopon. Köszi

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#3913) crok válasza n0is3es (#3912) üzenetére


crok
nagyúr

Különösebb gondot nem.. de pl. rendszerappokban reklámokat ("ajánlásokat").. azt igen.. a legtöbb kikapcsolható az adott appban. Meg még pár dolgot átállít amit egyébként pl. az EU-n belüli értékesítésre szánt készülékekben tiltanak / szabályoznak, mint pl. a 14-es számú 2.4GHz WLAN channel használhatósága (és max. tx power kitolása, ugyanis az egy speciális csatorna amúgy), fülhallgató hangerő felső határának kitolása.. az indiai régió miatt olyan témák és egyéb elemek is megjelenhetnek a Témák appban amik azért nem látszanak EU országra állítva mert nem felelnek meg a GDPR-nak (tudni se akarom hogy hogy létezhet ez).. telepítésre kerülhetnek olyan appok amik csak abban az adott régióban használhatók, mint pl. a GetApp app áruház.. Mi Pay.. Mi Authenticator.. ilyesmi..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3914) n0is3es válasza crok (#3913) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Köszönöm akkor maradok Indiában :) Egyébként sem szeretem a tiltásokat, a reklámokat meg úgyis kilehet kapcsolni ;) Köszi a választ Crok

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#3915) Beretvás válasza e-Ditke (#3908) üzenetére


Beretvás
addikt

Az úgy elég érdekes. Na lehet vele élni csak bosszantó néha mikor raknám el a telót mert sietnék, és nem akarja bezárni.

(#3916) kanyi51 válasza crok (#3910) üzenetére


kanyi51
senior tag

sikerült!

(#3917) Danecay válasza e-Ditke (#3908) üzenetére


Danecay
őstag

Én "Klasszikus" módban használom a kezdőképernyőt, ezzel ki lehet küszöbölni, ami nyilván nem megoldás amennyiben Te ragaszkodsz az App Drawer-hez. Nálam viszont a "Segédet" dobja fel, azt viszont elvileg ki lehet kapcsolni.

(#3918) duke


duke
aktív tag

Nalatok csatlakozik a telefon 3.0-as USB-re ?
Nekem nem megy. Vagy semmit se csinal, vagy ha igen akkor 2.0 -as kent. Ugyan abba portba egy pendrive megy 3.0 -as kent. (sebeseg is meg van) Mi lehet a gond ? A sajat gyari kabelel probalom.

[ Szerkesztve ]

(#3919) crok válasza duke (#3918) üzenetére


crok
nagyúr

Mert ugyan USB-C a csatlakozó de csak USB 2.0.
2 gyors link is hozzá: [1] [2]

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3920) duke válasza crok (#3919) üzenetére


duke
aktív tag

Ez meglepett. Utanna sem neztem, mert annyira evidencianak gondoltam, hogy 3-as usb van benne. Meg lehet lennni a 2.0-as usbvel is, de 10 evvel a 3.0 -as usb megjelenese utan nem gondoltam volna, hogy manapsag 3.0-as usb nelkul gyartana barki is telefont. Ezek szerint el vagyok tajolva. Megis mikor akarnak atterni az 3.0-as USB hasznalatara, amikor bevezetik a 4-est ?

[ Szerkesztve ]

(#3921) Oldman2 válasza duke (#3920) üzenetére


Oldman2
veterán

Az USB 3 máig is a csúcskategória sajátja.

A Type-C csak az interfész, a mögötte lezajló tényleges kapcsolat ettől független, vannak mikro USB interfész mellett is USB 3 sebességű készülékek (csúcskategóriásak).
:K

(#3922) duke válasza Oldman2 (#3921) üzenetére


duke
aktív tag

Ez mar tenyleg pofatlansag, 12 eve jelent meg usb3 es meg mindig kulonleges ujdonsagkent kezelik. Megneztem vagy 10 telefont sonyt, samsungot, huaweit, es mindegyiknel kb a 120-150 ezres telefonokban meg 2.0-as usb van. A francnak fejlesztik ezeket, ha ugyse alkalmazak. 1 ev mulva jon az usb4. Azt vajon mikor kezdik majd hasznalni, 2050 korul ? :DD

(#3923) 4ron


4ron
senior tag

Hihetetlen, de az új MIUI óta nem laggol a telefon 1 hét után sem. Jelenleg nincs rá panaszom! Leszámítva egy dolgot:

van Google Pay a telefonon, hozzá is van adva a Revolut kártyám, de egy idő után a rendszer tiltja az appot. Más is járt így? Még Playből töltöttem le, de ott már nem elérhető, viszont az alkalmazások között megtalálható, csak engedélyezni kell. Sajnos x idő múlva eltűnik az ikon.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#3924) Viktor0610 válasza 4ron (#3923) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Google-nél reklamálj.
Amióta hivatalos a Gpay itthon, sorra olvasok ilyen visszajelzéseket.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3925) fradi81


fradi81
veterán

Hali a true phone app nem kezel voip hívást? Nem ajánlja fel mint a google tárcsázója.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#3926) Viktor0610 válasza fradi81 (#3925) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt miért nem az appos topikban kérded? ;)

Samsung Galaxy A54

(#3927) cettlee


cettlee
őstag

hali!
kinéztem egy ilyen telot, ajánlott? Üzemidő? Fényerő elég? Gyermekbetegségek? Térerő? Hivásminőség? másik opciom a 8 pro.

[ Szerkesztve ]

(#3928) macilaci78 válasza cettlee (#3927) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én ezt használom, kolléga talán 8T-t. Neki megváltás a korábbi Samsung Galaxy után, nekem naponta többször képes újraindulni, viszem vissza gariba.
Szerintem jó telefon, más panaszom nincs rá. A fényerő is rendben van, üzemidő bőven 2 nap, míg a leköszönő redmi Mi A1 csak 1 napot bírt végig indenzív használattal.
Hangmonőségra a másik félnek nem volt panasza, én azt vettem észre, hogy képes vagyok úgy a fülemhez tartani a telefont, hogy a fülkagylómmal épp lefogom a hangszórót és akkor alig hallom.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3929) Mityu_76


Mityu_76
tag

Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy hívás közben hiába veszem lejebb a hívás hangerejét, az semmit nem halkul, és max hangerőn szól, így még 10 méterre is hallani a hívott fél hangját. Ez mitől van? True Phone fel van rakva a gyári mellé, ez okozhatja?

"HONDACRX4EVER"

(#3930) Mityu_76 válasza Mityu_76 (#3929) üzenetére


Mityu_76
tag

Sajnos a gyanúm beigazolódott. Ha a True Phone alkalmazásban be van kapcsolva a hívás rögzítése, akkor ezt csinálja.... vicces... másnál is ez van?
A Cube Acr is kipróbálva, ha fent van akkor sem lehet hívás közben a hangerő gombokkal semmit állítani.

[ Szerkesztve ]

"HONDACRX4EVER"

(#3931) erzol


erzol
őstag

Sziasztok!
Elérhetőség problémával küzdök.
Adott egy xiaomi redmi note 9 pro, benne sim 1 telenor, sim 2 telekom kártya.
Teljesen véletlenszerűen válok elérhetetlenné ugyanazon a helyen.
Van, hogy egyből sms-t kapok a "nem fogadott" hívásról, vagy azt sem.
Többen panaszkodtak, hogy csak egy sípszó és csend. Ilyenkor sms-t sem kapok.
A teló 4g előnyben-re van állítva, de 3g-n is ez a helyzet.
Mikor én hívok hosszú másodpercek telnek el néma csendben, majd ez után indul a hívás.
Sim kártya csere segíthet, vagy a készülékben lehet a hiba?
Nincs túl régóta meg a telefon, de talán a miui 12 frissítéstől kezdve jelentkeznek az anomáliák. Samsung A50-nél ilyen sosem volt.
Lehet egy factory reset kéne?
Jaj az sok idő lenne, mire újra belaknám...

[ Szerkesztve ]

(#3932) batuz


batuz
csendes tag

Sziasztok! Valaki tapasztalta már, hogy a MESSAGES programban hiába van bekapcsolva, hogy hozzáférhet a névjegyekhez, egy darabig rendesen működik,egyszer csak fogja magát és az SMS üzeneteknél nem párosítja a telefonszámhoz a nevet. :W Csak a hozzáférés tiltása és újra engedélyezése után javul meg egy kis időre. Esetleg tudnátok egy jó reklám nélküli programot ajánlani helyette?

(#3933) gabor_01 válasza batuz (#3932) üzenetére


gabor_01
senior tag

Tényleg nem mutatja a neveket. Fura. Eddig nem vettem észre. :F

(#3934) Dévidzon válasza batuz (#3932) üzenetére


Dévidzon
tag

Nálam okés, nem vettem ilyet észre.

(#3935) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! Nem jönnek meg a messenger üzenetek, csak akkor ha megnyitom a programot. Miui 12.0.1.0 qjzmixm nincs buherálva. Net jó, wifi megy.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3936) crok válasza batuz (#3932) üzenetére


crok
nagyúr

Amúgy melyik ROM? EEA - EUXM? Global - MIXM? Esetleg török vagy indonéz? Mi Messages vagy Google Messages? Ez az első hsz-ed itt így nem tudok utánanézni se.. MIUI-n, EEA-n és Global-on Google Messages-el nincs ilyen gond, legalábbis azokon a készülékeken amiket elérek.. Indonéz ROM-ot most nem tudok nézni..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3937) crok válasza Winnie The P (#3935) üzenetére


crok
nagyúr

Facebook Messenger? MIUI kanossza megvolt? Lakatold, akku: nincs korlátozás, autostart, ésatöbbi (háttérben futás már MIUI 12 menüben nincs benne).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3938) Winnie The P válasza crok (#3937) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia! Igen, csinálom a cache törlést nem lelem.
Update
Gyorsítótártörlés képernyőlezárásakor ha ez az akkor ez "soha"-n van.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3939) crok válasza Winnie The P (#3938) üzenetére


crok
nagyúr

Aha, az lett volna az - de van még ott mit csinálni :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3940) Winnie The P válasza crok (#3939) üzenetére


Winnie The P
őstag

Megvan minden, kivéve a háttérben futás engedélyezése. Nem találom.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3941) crok válasza Winnie The P (#3940) üzenetére


crok
nagyúr

Azt írtam a #3937-ben hogy az MIUI 12-ben már nincs benne..
Akkor most jobb lett vagy nem lett vagy teszteled vagy mi?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3942) Winnie The P válasza crok (#3941) üzenetére


Winnie The P
őstag

Akkor minden kész. Majd figyelem. Köszönöm a segítséget.

Update:
Sztem jó lett.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3943) crok válasza Winnie The P (#3942) üzenetére


crok
nagyúr

Ha ez nem segít akkor Messenger újratelepítés / adattörlés és újra belépés általában megoldja. Ugyanis ha nem bezárja a rendszer akkor ilyet akkor szoktam látni, mikor az FCM (régen GMS) regisztrációt egyszerűen eldobja az app és ki sem megy a push a készülékre.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3944) gabor_01 válasza crok (#3936) üzenetére


gabor_01
senior tag

Nem a telefon (Miui) hibája. Google alkalmazás.
Utánanéztem, mindenkinek szarakodik az utóbbi időben.

(#3945) crok válasza gabor_01 (#3944) üzenetére


crok
nagyúr

Hát, akkor én vagyok a lucky one..
Van pár linked esetleg?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3946) gabor_01 válasza crok (#3945) üzenetére


gabor_01
senior tag

A telefonomon néztem meg a play áruházban a legutóbbi véleményeket.
- Nem társítja a neveket.
- Nem értesít az új üzenetekről.
- Sötét képernyő.
...

[ Szerkesztve ]

(#3947) markussandor


markussandor
senior tag

Sziasztok, ebben a pillanatban dobta fel, hogy elérhető a 11.0.6-0-os frissítés, kb 330 MB. Nem siette el :-)
A biztonsági szint 2020.07.01-ről felment 2020.09.01-re.
A MIUI 12-es verzióját továbbra sem ajánlja fel. Mondjuk nem sürgős, nincs semmi bajom ezzel a verzióval.

(#3948) DaWehun


DaWehun
tag

[link] - erre valaki valamilyen ötletet tud? mióta miui12 van azóta fenn áll a probléma, másik telefonon szintén miui12-vel meg jó. :/

...

(#3949) crok válasza DaWehun (#3948) üzenetére


crok
nagyúr

Témát tettél-e fel vagy az eredeti Klasszikus használod? Próbáld ki azzal ha más van fent (legalább a zárképernyőt állítsd át a Klasszikus téma zárképernyőjére).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3950) vighi74 válasza FNZ (#15) üzenetére


vighi74
csendes tag

Helló!

3 ujjal lefelé simítsd a screenshot-hoz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.