Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) fireman123 válasza thetan (#2300) üzenetére


fireman123
őstag

jópár "olcsó" webshopról kiderült, hogy kevesebb mint 1 éve foglalkoznak mobillal, előző 10 évben meg pékáru kereskedelem volt a cég tevékenysége :D , jövőre meg lehet űrhajót árulnak már, ....ezeknél garira nem kell számítani. A nem gyári garisok közül a Turbadót szokták ajánlani, ....de az meg nem olcsó.

(#2302) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Nektek, amikor bekapcsol az ébresztő, akkor milyen színű a háttér?
Nekem olyan, mintha kifakult volna. Nem ilyenre emlékszem. A fényerő kb. 40%-on van.

(#2303) fradi81 válasza thetan (#2300) üzenetére


fradi81
veterán

[elküldték, szóval megbízható] :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#2304) batai15 válasza Jim74 (#2302) üzenetére


batai15
félisten

Lehet neked is kültéri módba maradt ,ez is előforduló bug nálam pár naponta. Ilyenkor tulszaturaltak a színek , mintha ki lenne égve.

(#2305) Jim74 válasza batai15 (#2304) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi az infót :R
És ezt hol lehet kikapcsolni?

(#2306) batai15 válasza Jim74 (#2305) üzenetére


batai15
félisten

Reboot oldja meg .

(#2307) Jim74 válasza batai15 (#2306) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem oldotta meg. Lehet, hogy eddig is ilyen volt, csak nem tűnt fel. Be tudnál linkelni esetleg egy ilyen képet a Te készülékekről?

(#2308) kanyi51


kanyi51
senior tag

Szeretnék érdeklődi, ha valakinek sikerült esetleg a VoWifi- t beüzemelni, hogyan csinálta? Vodafon és Digi a két kártya, a VoLTE megy mind a kettőn. Köszi szépen

(#2309) Trooper82


Trooper82
senior tag

Aki használa a Spotify-t. Mai app frissités óta másnál is kb 5 percenként kifagy?

(#2310) batai15 válasza Jim74 (#2307) üzenetére


batai15
félisten

Persze mindjárt állítok ébresztőt .

(#2311) Dexter68 válasza Trooper82 (#2309) üzenetére


Dexter68
addikt

Nálam tegnap frissült, kifagyás nem volt. Pont olyan szarul működik, mint előtte :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#2312) Jim74 válasza batai15 (#2310) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R
Viszont, ha Nálad nem így néz ki, akkor fogalmam sincs, hogy mi lehet a gond. Nekem V11.0.4.0.QJZEUXM rom van a készüléken.
Hardware-s gond szerintem nem lehet, mert minden más normálisan néz ki. Volt itt valakinek ilyen kivilágosodási gondja, de ha jól emlékszem, akkor ott ahogy feloldotta a készüléket, pár másodperc után minden kivilágosodott.

[ Szerkesztve ]

(#2313) batai15 válasza Jim74 (#2312) üzenetére


batai15
félisten


Nálam ilyen,nem látok különbséget közöttük.

Amiről beszéltem az meg így néz ki . Újraindítás után sokkal természetesebbek a színek.

[ Szerkesztve ]

(#2314) Jim74 válasza batai15 (#2313) üzenetére


Jim74
nagyúr

Hálás köszönet :R. Akkor megnyugodtam, eddig is ilyen volt, csak reggel félálomban sosem figyeltem, de most kellett egy délutáni ébresztő és éber állapotban valahogy megakadt a szemem rajta.
Mondjuk ettől függetlenül elég hülyén néz ki :DDD

Vagy a Tiédnek is baja van ;] :P ;)

[ Szerkesztve ]

(#2315) batai15 válasza Jim74 (#2314) üzenetére


batai15
félisten

Nálam állandóan baja van. Reboot megoldja minden esetre.

(#2316) Jim74 válasza batai15 (#2315) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én már nagyon várok valami frissítést. Vagy, ha nagyon unom ennek a romnak a dolgait, akkor bootloadert nyitok és megy fel az eu.

Note 5 Pro-n is gondjaim voltak a gyári rommal. Aztán felpattintottam az eu-t és minden f@sza lett :D

[ Szerkesztve ]

(#2317) batai15 válasza Jim74 (#2316) üzenetére


batai15
félisten

Lesz időm aosp romot pattintok fel .azok se voltak tökéletesek ,de a gyári romot nézve, hátrébb sem leszek .

(#2318) kovacsit válasza Trooper82 (#2309) üzenetére


kovacsit
tag

Akkukezelést tedd "Nincs Korlátozás" állapotra...

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#2319) csodavas válasza Trooper82 (#2309) üzenetére


csodavas
tag

Nincs probléma. Egész délelőtt ment. Nem tapasztaltam hibát. :R

(#2320) Viktor0610 válasza Jim74 (#2302) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fehér háttérre emlékszem én is. :F
Lehet, valamelyik ROM-frissítés hozta a szürkülést? 🤔 :DDD

Samsung Galaxy A54

(#2321) batai15 válasza Viktor0610 (#2320) üzenetére


batai15
félisten

Valszeg rendszer alkalmazás frissítés történt,eea romra nem igazán érkezik update, jó pár verzió a lemaradása .

(#2322) Viktor0610 válasza batai15 (#2321) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt néztem először én is, de nincs törölhető frissítés. :F
No mindegy, lehet, kezdetektől szürke volt, csak többen is rosszul emlékszünk. :D

Samsung Galaxy A54

(#2323) crok válasza Viktor0610 (#2322) üzenetére


crok
nagyúr

MIUI Clock app: EEA-n pl. Július 15-el látok egy 12.3.3.1 frissítést a history-ban. Most 12.4.1.3 van fent. Egy munkatársam (ugyan másik készüléken) pár hónapja pont azt mondta, hogy eddig lehetett állítani a hátteret most meg már nem, frissítéstörlés után megint visszatért a szerkeszthetőség (de az övé egy régi telefon, Redmi 4X, szóval azon a gyári app is nagyon régi). Gondolom akkor ez is fejlesztés alatt áll :D de ahogy nézem APKMirror-on lenne épp mai frissítés is :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2324) Jim74 válasza batai15 (#2321) üzenetére


Jim74
nagyúr

Alkalmazás frissítés lehetett. Azokra simán mindig rányomok, hogy mehet.

(#2325) Leavemealone


Leavemealone
tag

Sziasztok! Most vettem meg ezt a telot, pro verziot es gondom van a wifivel. Van olyan halozat ahol lassu, van ahol bizonyos alkalmazosknal nem mukodik a net( , OTP smartbanknal nem irja ki az egyenlegem, vagy a Strava-nál nem tolt be semmi.) Szoval elegge instabil a mukodese, ez gondolom szoftveres gond lehet? Van másnak is ilyen prblémája?

PC: ASUS ROG Strix-H Z790; Intel i7 14700k+Be Quiet Silent Loop2 360mm; 2x16 GB G.Skill Trident Z 6000 Mhz, Samsung 990 Pro, Be Quiet Straight Power 11 1000W, XFX Merc 310 Black Edition 7900XTX , Phanteks NV7, WD Red 4TB, Windows 11 Pro 23H2

(#2326) Croft-21 válasza Jim74 (#2302) üzenetére


Croft-21
őstag

Látom neked is rosszul írja ki a dátumot ébresztéskor, pontosabban a napot :) :U

(#2327) Winnie The P válasza Leavemealone (#2325) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nem tapasztaltam ilyet.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#2328) vegyszer válasza Leavemealone (#2325) üzenetére


vegyszer
addikt

A Telekomos net tud érdekes lenni nálam a XVII kerületben.
A speed test 180/20 megabites sávot mér 7ms-es pinggel, míg ugyanakkor itt egy 100hsz-es lapozás 40-50 másodperc.
Inkább szolgáltatói bug, mint eszköz ficsör.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2329) Jim74 válasza Croft-21 (#2326) üzenetére


Jim74
nagyúr

Tényleg :Y
Batai15 fórumtársnak is. ;]

(#2330) batai15 válasza Jim74 (#2329) üzenetére


batai15
félisten

Na basszusgitár nem is néztem

(#2331) Dexter68


Dexter68
addikt

Azt tapasztaltam már többször is, hogy ha hívást kezdeményezek és azonnal a fülemhez emelem a telefont, majd beszélgetés közben mégiscsak ki szeretném hangosítani, szépen leteszem magam elé, majd megnyomom a hangszórót, de nem hangosodik.

Ha viszont már a hívást is úgy kezdeményezem, hogy az asztalon van, simán ki tudom hangosítani... Ez egyedi probléma, vagy népbetegség? Van-e rá gyógymód?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#2332) batai15


batai15
félisten

Mostanában állandóan cod mobile egyszer csak játék közbe fekete képernyő fogad... Bezárom újra indítom, utána semmi gond. Persze Xiaomis ismerősi körbe és fórumon körbe kérdezve aki játszik vele , nincs ilyen.

(#2333) Croft-21 válasza Jim74 (#2329) üzenetére


Croft-21
őstag

Vélhetően nemcsak nálunk hàrmunknàl van ez így, hanem tömeges hibáról van szó. Csak a többiek sem vették észre :)

(#2334) Jim74 válasza Croft-21 (#2333) üzenetére


Jim74
nagyúr

Valószínűleg :K

(#2335) chesterboy


chesterboy
aktív tag

Nálam is. Még annyiból jó hogy akkor ébreszt amikor kell.

(#2336) feuerteufel


feuerteufel
csendes tag

Ha mondjuk egy facebook csoportból letöltök pld egy .xls vagy .doc file-t azt hová menti? Mert a file kezelőben a download mappában nincs :F
Ha meg az értesítési sávban ránézek az üzenetre ott meg nem tudja megnyitni mert nem az a file kiterjesztés :Y
Furcsa ez a sziamiau telefon.... eddig főként samsung és huawei telokat használtunk, azokon simán mennek ezek a dolgok.

(#2337) hojos válasza feuerteufel (#2336) üzenetére


hojos
aktív tag

Nekem oda tölti le (download).

(#2338) crok válasza feuerteufel (#2336) üzenetére


crok
nagyúr

Nagyon sokszor nagyon sok platformon is találkoztam már ezzel (gyorsan ezt a példát találtam), a letöltésvezérlő nem mozgatja át a file-t a letöltésvezérlő cache könyvtárából (és tényleg ott van egyébként) a Letöltések könyvtárba ha van valamilyen app ami tudja olvasni a file-t (.doc, .docx, .xls, .xlsx, .pdf amivel eddig találkoztam). Nem csak a MIUI-t érinti de a MIUI-nál a Mi Doc Viewer miatt csinálja. Ez egy elég hülye bug.. de mondom, Samsungtól Sony-ig érintett lehet egy csomó készülék. Ha a letöltésvezérlő app frissítéseit és adatait törlöd akkor amíg nem frissíted addig normálisan működik általában.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2339) Upo


Upo
addikt

A török curtana megkapta a V12.0.1.0.QJWTRXM-et (OTA).
Ezek szerint már nem lehetünk messze mi sem...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2340) colonell válasza Dexter68 (#2331) üzenetére


colonell
senior tag

Nálam perfekt minden ilyen témában, úgyhogy ez valószínűleg csak nálad hiba

(#2341) feuerteufel válasza crok (#2338) üzenetére


feuerteufel
csendes tag

Melyik a letöltés vezérlő app? :)

(#2342) Viktor0610 válasza Upo (#2339) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kár, hogy ez joyeuse. ;]

De én is azt olvastam, hogy nemsokára érkezik a MIUI 12. A legfrissebb hírek szerint októberben.

Samsung Galaxy A54

(#2343) crok válasza feuerteufel (#2341) üzenetére


crok
nagyúr

A linkelt hsz-ben le van irva mi merre, az appnak nincs ikonja, a neve egyebkent com.android.providers.downloads (aminek a neve ugyanez csak ui a vege az a letoltesek app, az a user interface de nem ennek a cache-ebe kerul az file)

Ha felteszed a Save to File appot akkor a Letoltesek nevu appbol - ahonnan meg tudod nyitni - megosztassal lesz egy Save to file menupont is es tudod menteni, utana a Letoltesekbol lehet torolni. Atmeneti megoldas..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2344) Trooper82 válasza batai15 (#2332) üzenetére


Trooper82
senior tag

Nekem nincs gondom vele. Tegnap toltam kb egy órát. Nalam a spotify csinál ilyet. Pedig akkukimelo mód ki lett nyomva, meg újra telepitettem. Szomorú mert ráadásul premium. Na sebaj.

(#2345) Danecay válasza Upo (#2339) üzenetére


Danecay
őstag

Az indiai Note 9 Pro ami ha nem tévedek a Note9S-nek a megfelelője már 2 hete megkapta.

(#2346) Danecay válasza feuerteufel (#2336) üzenetére


Danecay
őstag

Én az ilyen eseteket úgy szoktam a legegyszerűbben megoldani, hogy miután letöltődött a fájl megnyitom a gyári fájlkezelőt, ott kapásból listázza legfelül az új fájlokat, ott meg csak már meg kell nézni az adott fájlra vonatkozó részleteket és meg is van, vagy a nélkül, hogy érdekelné az embert, hogy jelenleg hol található, egyszerűen csak át kell helyezni a kívánt mappába és kész :)

(#2347) feuerteufel válasza hojos (#2337) üzenetére


feuerteufel
csendes tag

Jó neked. A feleségem telója nem. Ő pedig csak használni szereti, kínlódni vele nagyon nem.
Azért ez durva egy bug, ilyennel nem szabadna kiadni egy telót sem. Mert ebből a feleségem csak azt szűrte le, hogy sz@r az a sziamiau telefon ....
És valahol igaza van ...

(#2348) feuerteufel válasza crok (#2343) üzenetére


feuerteufel
csendes tag

Köszi most el is olvastam :) Amint meg tudom kaparintani a telót meg is próbálom amit írtál.
Csak azt nem értem, ha ez ilyen ismert bug akkor miért nem javítják ki?

(#2349) hojos válasza feuerteufel (#2347) üzenetére


hojos
aktív tag

Azért ahogy olvashattuk, ez nem csak "sziamiau" bug.
Egyébként erről a hibáról, most hallottam először, ezért bátorkodtam írni, hogy nálam jó.

(#2350) R3nts válasza Croft-21 (#2333) üzenetére


R3nts
senior tag

Nálam is,már az elején észrevettem,de akkor ébreszt,amikor kell,úgy voltam vele,majd javítják valamelyik fw-ben...

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.