Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!
Jelenleg melyik Mi Fit verzió ajánlott? (Mi Band 1-hez kéne)
Esetleg ha külön .apk, linket is tudnátok írni?

Vagy tökéletes a Play-es verzió is? :B

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#14852) grafnet válasza koxkids (#14851) üzenetére


grafnet
veterán

Amíg működött az 1S-em, addig jó volt a legfrissebb play-es.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#14853) IG55


IG55
senior tag

A legújabb frissítés említ egy weather notification-t, ti találtok ilyet?

(#14854) nababika


nababika
aktív tag

Én sem lelem. :-)

(#14855) ferob válasza nababika (#14854) üzenetére


ferob
őstag

Azért, mert az Amazfit Bip okosórához kapcsolódó funkció.

(#14856) nababika


nababika
aktív tag

:-)

(#14857) fzoli86


fzoli86
tag

Sziasztok, telót váltok. A MiFit-ben szétpárosítom őket, majd a másik telón össze?
MiFit-ben mindkét telón be lehetek jelentkezve?

[ Szerkesztve ]

(#14858) Degeczi válasza fzoli86 (#14857) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Semmit nem kell tenned, ha ugyanazt a Mi fiókot fogod használni, a fiókhoz van párosítva, nem telefonhoz (hiszen a telefon tönkremehet, ellophatják, és akkor nem tudnád szétbontani a párosítást)

(#14859) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Szerintetek ez az aku idő jó miband 2-nél?
18 napja töltöttem, és 25%-on van.
Bevan kapcsolva ez a nyugalmi pulzusszám aszisztens aminél írja, hogy gyorsabban fog csökkeni az akumlátor töltötsége.

(#14860) Degeczi válasza jeromosi (#14859) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha egyszer a gyári érték 21 nap, akkor milyen választ vársz? :F
Nyilvánvaló, h tökéletesen rendben van.

(#14861) Imy válasza jeromosi (#14859) üzenetére


Imy
veterán

Ez így teljesen Okés, mivel a kijelző azért fogyaszt. Én is 3-4 hetente töltöm, persze ha többet nyomkodom, többet merül. A pulzusmérés szívja a legjobban.

(#14862) jeromosi válasza Imy (#14861) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Köszi a válaszokat.
Volt párszor pulzusmérés.
:)

(#14863) kisqp


kisqp
tag

Sziasztok!

Iphone-nal használnám tegnaptól a MiBand 1a-t, de úgy tűnik, hogy csak ébresztés és hívás esetén történő értesítést lehet beállítani.

Én nem látok valamit vagy tényleg ennyire fapados IOS-en a MiFit?

Esetleg másik alkalmazással ki lehet ezt küszöbölni?

Köszönöm, előre is!

(#14864) dracox


dracox
addikt

Sziasztok!
Egy S2-es verzióra tettem szert 2 hete. Minden kifogástalanul működött és most töltöttem fel a kezdeti töltés után még1x, de az alkalmazási rezgések a töltés után nem működnek. Telefon csörgés az rendben van, de a viber és fb messengernél nem rezeg ahogy előtte. Semmi beállítást nem változtattam rajta és be is van kapcsolva a jelzés az appban. Ötlet megoldásra van valakinek mi történhetett a töltés után? :R

(#14865) #53667584 válasza kisqp (#14863) üzenetére


#53667584
törölt tag

Egy ideje nekem is eltűnt belőle az értesítések jelzése. Nem találtam még rá megoldást.

(#14866) kisqp válasza #53667584 (#14865) üzenetére


kisqp
tag

Franc! Pedig ebben reménykedtem, mert nem szeretem, ha napközben csilingel a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#14867) jeromosi válasza kisqp (#14866) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Nekem miband kettesen jönnek a Facebook Messenger telefon értesítések, de a sima mibandomon nekem se működtek.

(#14868) Imy válasza jeromosi (#14867) üzenetére


Imy
veterán

Én meg ilyet nem állítottam be. :)

(#14869) -secret- válasza kisqp (#14863) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

JB-vel állítható volt de anélkül nem megy Band 1-re.

(#14870) kisqp válasza -secret- (#14869) üzenetére


kisqp
tag

mi az a JB? :)

(#14871) -secret- válasza kisqp (#14870) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jailbreak.

(#14872) kisqp válasza -secret- (#14871) üzenetére


kisqp
tag

Playstation óta nem hallottam ezt a kifejezést. Ott a "feltörést" jelentette, gondolom itt is, tehát meg kéne vhogy hackelni az IOS-t vagy nagyon el vagyok tévedve?

(#14873) -secret- válasza kisqp (#14872) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen meg lehet. Utoljára valahol az iOS 10 elején tart. A legfrissebbet sosem tudtad, mindig egy fél évet várni kellett legalább, de ez már iPhone topik téma.

(#14874) kisqp válasza -secret- (#14873) üzenetére


kisqp
tag

Persze, köszönöm azért. Ennyire nem fontos, mert gondolom garivesztéssel jár. Egyébként is 11.2 van most rajta, úgyhogy mindegy is.

Lenyelem a békát.

(#14875) -secret- válasza kisqp (#14874) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem járt garivesztéssel mert akármikor visszaállítható a gyári állapotra.

(#14876) Emcsin


Emcsin
csendes tag

Sziasztok!

Tavaly kb ilyenkor vettem meg az első karkötőmet, aztán rendeltem másnak is, mert megtetszett és hetekkel ezelőtt nézem, hogy alig látni a kijelzőt, mondom megnézem amit rendeltem az ismerősnek, fu az tökéletes jól látszik kint is. Azóta rendeltem magamnak másikat, tökéletes és vágni lehet a kettő közti különbséget.

Mit lehet vele kezdeni? Eladni nem lehet, javítani meg hát nem tudom... szerintetek?

(#14877) csonka válasza Emcsin (#14876) üzenetére


csonka
tag

Ha 1 éven belül vagy, akkor jelentsél be garanciális igényt. Persze, kérdés, hogy hol vetted? Ha már kicsúsztál az egy évből, akkor a következőre, amit vásároltál. :)

[ Szerkesztve ]

(#14878) vadkörte


vadkörte
addikt

2017. december 05-én vettem használatba a Mi2-t. Aznap feltöltöttem. A használatbavétel óta ma, 2018. február 01-én töltöttem először. (reggel 7:00-kor 14%-on állt, 15:30-kor 8%-on volt, nem feszegettem tovább a határait)
Elég jól bírta.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#14879) Degeczi válasza vadkörte (#14878) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mielőtt el kezdenének áradni az "enyém csak 3 max 4 hétig bírja, mi a baj vele?" kérdések, gyorsan tegyük hozzá, h (ha jól látom) elég speciálisan használod, a telefonon BT-ot csak néha kapcsolva (vagyis pl. nyilván értesítések nélkül)

(#14880) vadkörte válasza Degeczi (#14879) üzenetére


vadkörte
addikt

Igen jól tudod. :)

Üdv. V. Körte

(#14881) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Eladhatom a karkötőt csak úgy, vagy előtte szét kell a telefontól párosítani?

(#14882) pető bá' válasza -secret- (#14881) üzenetére


pető bá'
őstag

célszerű törölni a párosítást a MiFit-en belül, különben (elvileg) csak a saját Xiaomi fiókoddal hajlandó párosodni más készüléken is.

"... and I hope you have a great day!"

(#14883) -secret- válasza pető bá' (#14882) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi!

(#14884) Emcsin


Emcsin
csendes tag

Sziasztok! Kérdeznék még, olyan sok okos ötlet válasz van itt, én meg bénázom :)

Szóval...

Fent volt régebbről a Mi Band Tools program, most láttam van ez a Notify Fitness is, jól meg is vettem, használom, tökéletes, de valamit elállíthattam mert pl ha hívnak Viberen vagy hívok valakit az óra rezeg és kiírja hívás folyamatban és rezeg tovább. Elég idegesítő és nem látom hol lehet ezen állítani.

Másik:
Valakí hív telefonnon elkezd rezegni, majd megmutatja az utolsó mért pulzust, majd a hívót, miért kell megmutogatni bármit is, elég nekem a hívót mutassa :)
Nincsen monitorozás bekapcsolva.

(#14885) Laci.M válasza Emcsin (#14884) üzenetére


Laci.M
senior tag

Én a mi band masterral használtam, de szerintem nekem is olyan mintha a régi program beragadt volna. pl ha eltávolodok a telefontól rezeg a mi band, hogy megszűnt a kapcsolat, pedig már nincs fent a master, és már fw frissítés is volt azóta.

A nagy bajom, hogy így viszont kb 8-10 naponta töltenem kell a bandet.

Aláírás

(#14886) sanyci


sanyci
senior tag

Aemberök, a Band-om már csak 6%-on áll és nem akar tölteni.
Már harmadik napja próbálkozom, de semmi siker.
Működik a band, újra is párosítottam, alkohollal letisztítottam a csatlakozókat, próbáltam más USB-ről is, de semmi, nem vesz fel semmit áramot...
Van valakinek valami ötlete?
Egyedül azt nem tudtam megnézni, hogy nem tört-e meg a töltőkábel, mert műszer híján nem tudom kimérni...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#14887) csonka válasza sanyci (#14886) üzenetére


csonka
tag

Hol laksz? A közeledben csak van valaki, akinek van egy töltőkábele.

(#14888) orso0355 válasza sanyci (#14886) üzenetére


orso0355
őstag

Én is ezt javasolnám, ha mindent próbáltál, csak a kábel lehet a ludas. (Nálam is picit be volt porosodva, de a tisztítás használt.)

(#14889) sanyci válasza orso0355 (#14888) üzenetére


sanyci
senior tag

Sajnos halott a kábel, valószínűleg megtört valahol, de a töltést végül megoldottam némi barkácsolással, mire újra kellene tölteni már megjön az új töltő... ;)

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#14890) orso0355 válasza sanyci (#14889) üzenetére


orso0355
őstag

Oú, igen, én is tartok ettől, merthogy nem olyan egyszerű új kábelt szerezni. Jó, hogy megoldódott :-)

(#14891) Laci.M válasza orso0355 (#14890) üzenetére


Laci.M
senior tag

Gearbesten szokott lenni 1$-os kuponos akció a szíjra (eredeti) és külön a töltőre is. :)

Aláírás

(#14892) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Az normális egy xiaomi miband 2-nél, hogy 2 napja töltöttem és már 93%-on van?
Legutoljára 100%-ról 16%-ra 13 nap alatt ment le.
Ez amikor megvettem még kb 18 vagy 19 nap volt.
A csukló emeléses velvillanás kivan kapcsolva.
A nyugalmi pulzus aszisztens van csak bekapcsolva, amivel kb 1 hónapja még 19 napos volt kb az üzemidő.
Elég sok értesítésem jön, de soha nem nézem meg a karkötőn hogy milyen értesítés.
IPhone 8-al van használva, és fürdésen kívül mindig rajtam van.

(#14893) Degeczi válasza jeromosi (#14892) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Attól még, h nem nézed meg, a a karkötő ugyanúgy rezeg és mutatja az esemény ikonját... az persze, h fogyaszt, ha sok van belőle.

Egyébként az akkukijelzés egyáltalán nem lineáris, hiszen a 2 napod alapján napi 3-4%-al lehetne számolni, ami teljesen átlagos érték, a gyári specifikációnak megfelelő (ami 3 hét), a gyakorlatban nálad mégis csak 2 hétre elég, ami átlag 6-7% körli napi fogyasztás

(#14894) orso0355 válasza jeromosi (#14892) üzenetére


orso0355
őstag

Én ezt a kérdést nem értem. Ha két nap alatt merült 7%-ot, akkor kb. 28 nap alatt merül le teljesen. Mi a gond?

(#14895) Degeczi válasza orso0355 (#14894) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mégegyszer. az akkukijelzés a legtöbb eszköznél egyáltalán nem pontos, nem lineáris, pár napot nem lehet kivetíteni a teljes időszakra.
Ő is írja, h a gyakorlatban 2 hétre elég neki, tehát 7%-ot nagyjából napont merül (ami picit sok - de rengeteg értesítés mellett lehet nornális)

(#14896) orso0355 válasza Degeczi (#14895) üzenetére


orso0355
őstag

Tehát az akksi most is kb. ugyanúgy hozza azt, amit eddig :-)

[ Szerkesztve ]

(#14897) Jabby


Jabby
őstag

Nekem eddig a BT-os kütyük akkujai egyik pillanatról a másikra haltak meg.
Így jártam 3 BT-os fülhallgatóval, illetve a MI BAND 1-esemmel is.

(#14898) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

asszony mi bandje most lesz 2 éves, eddig 40napokat birt aztán nemrég megroggyant és kb 4 napnál már szól, hogy lemerült.

(#14899) havri1 válasza arnyekxxx (#14898) üzenetére


havri1
félisten

Nekem van 2, Júliusban lesznek 3 évesek, még bírják az egy hónapot. Vagyis amit rendszeresen használok. A másik, levetett, mert 2-est kapott asszony, azt néha felrakom tölteni.
Eszméletlen számomra, mit kibírnak ezek az első szériások. Újabbakból 2 is van, ami akksi halott.

[ Szerkesztve ]

havri

(#14900) Laci.M


Laci.M
senior tag

Ha jól csinálná a Xiaomi akkor ideje lenne kijönni a band 3-al, hogy a régi elégedett vásárlók is cserélhessenek. :)

Aláírás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.