Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) TazLeacher válasza Degeczi (#14350) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, meg is vettem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14352) szpali válasza Degeczi (#14338) üzenetére


szpali
addikt

APKmirrorra felkerült egy build, amiben már van Google Fit
http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/mi-fit-3-0-2-release/mi-fit-3-0-2-android-apk-download/

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#14353) bandesz22


bandesz22
csendes tag

Sziasztok!

Kettő "probléma " akadt:
1. Feltöltés után ~10 perccel ~85% a töltöttség.
2. Huawei p8 litenál megszakad a kapcsolat, de helyreáll mindig. Ez szoftverfrissitésnél zavaró.

Ötlet valakinek?

(#14354) gabor#


gabor#
tag

hello
hol lehet $20 -ért venni?
köszi

(#14355) Degeczi válasza gabor# (#14354) üzenetére


Degeczi
nagyúr

(#14356) TazLeacher válasza Degeczi (#14350) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Biztos nagyon lúzer kérdés, de ebben a programban hol találom az alvásadatokat és a lépésszámot?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14357) Degeczi válasza TazLeacher (#14356) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Én nem használom, de asszem tényleg nem foglalkozik az alvásadatok megjelenítésével.
Főként az automatikus pulzusmérés és testreszabható értesítések ill. ébresztés miatt használják a legtöbben.

(#14358) TazLeacher válasza Degeczi (#14357) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14359) havri1 válasza Degeczi (#14357) üzenetére


havri1
félisten

Én használom, de nem vagyok teljesen elégedett vele. Alvást, lépést nem mér, legalábbis én nem találom benne. Ami jó nagyon, az az elmulasztott értesítés jelzése. Pl ha nincs hatótávolságban a telefon, és volt valami esemény, amikor újra hatótávolságban lesz, rezeg. Viszont ami negatívum, hogy nagyon hamar eldobja a bt kapcsolatot. Többször előfordult, hogy a karkötő nem ébreszt, pedig mellettem van a szekrényen. Csak akkor ébreszt, ha kapcsolatban van a karkötő a telefonnal.

havri

(#14360) Mcomp


Mcomp
tag

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni lecseréltem a mi bandemet és szeretném a páromnak adni csak hogy nem tudom az ö telójával összehozni lehet ezt valahogy resetelni vagy van valami egyszerűbb megoldás is
Előre is köszi a segítségeteket

(#14361) havri1 válasza Mcomp (#14360) üzenetére


havri1
félisten

Resetelni nem tudod. Ha jól emlékszem, ameddig egy fiókoddal össze van párosítva, nem tudod másik acchoz hozzaadni. Először szét kell kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

havri

(#14362) jodzsy


jodzsy
csendes tag

Skacok,

soksok küszködés után youtobe-on találtam megoldást a miband2 ismételt használatba vételére,miután leválasztás nélkül csináltam hard resetet a telefonon és ezután már nem sikerült többet párosítani.
Vagy nem is látta a telefon,vagy a saját useremet írta, hogy már használom,ezért nem párosítható.
Tehát a megoldás:
Mifit uninstall után Fix it for miband2-vel párosítás,majd Notify &Fitness for Miband-dal már használható is.

"Kifogásolni, fölényeskedni bárki tud; tanulj meg mindenkitől tanulni.”(Weöres S.)

(#14363) andrisbandi válasza jodzsy (#14362) üzenetére


andrisbandi
őstag

A Mibandot csak a Mifitben kell párosítani a Mi fiók adataival.
Magyarul a pánt egy felhős szolgátatásban van párosítva. Nulla köze van a telefonhoz.

Bármilyen eszközön belépve ugyan abba a Mi fiókba, egyből látja a pántot az eszköz.

Értelem szerűen ha le akarod választani erről a fiókról, akkor csak annyi a dolgod, h pl egy másik telón belépsz ugyan abba a Mifiókba a Mifitben, és miután látja a telefon, a Mifitben le lehet választani a pántot erről a fiókról.

Ez felel meg a Miband reszetelésének.
Az ébresztőkön kívül minden alaphelyzetbe áll a Mibandon, és készen áll egy másik Mifiókkal párosításra.

Ha em tudsz belépni az eredeti Mifiókodba, akkor új jelszót kell kérni.
Mi Account - Reset password
- Ha ehhez sincs meg az infód (tel.szám/email), akkor nem minősülsz a pánt tulajdonosának.
Nincs lehetőséged a Mifittel használni a pántot.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#14364) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

Kijött a gyári program 3.0-ás verzója. Feltette már valaki? Milyenek a tapasztalatok?

B.Cs.

(#14365) szpali válasza bollokcs80 (#14364) üzenetére


szpali
addikt

Csinos, szép, pár lehetőség el lett benne dugva.
Tekerd át a Mi Band 2 topikot, ott sok a tapasztalat:
https://mobilarena.hu/tema/re_bemutatkozott_a_xiaomi_mi_band_2/friss.html

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#14366) Degeczi válasza bollokcs80 (#14364) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A Play-en magától befrissült - de ugyanolyan trágya, mint volt: még mindig nincs javítva az éjfél-bug! :W

Továbbra sem lehet jól szerkeszteni utólag az elalvási időt, csak ha az még éjfél előtt volt... ez elképesztő.

(#14367) Vidgi


Vidgi
újonc

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék.
Kaptam egy band 2-őt. Azt veszem észre, hog sem a lépésszámláló nem úgy számol, ahogy kéne neki, sem az alvásfigyelő nem úgy működik. A lépésszámláló csak akkor számol, ha üres kézzel szabályos kézmozdulatokkal közlekedem. Ez a két gyerekkel viszonylag ritkán fordul elő. Az alvásfigyelő meg nem azt az ébrenlétet rögzíti az alvásciklusban ami a valós. Van amit észre sem vesz, van amit meg 2 percnek lát, mikor legalább 15 volt. :(
Erre mi lehet a megoldás?
Köszönöm!

(#14368) TazLeacher válasza Vidgi (#14367) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Feleségemnek van Band2-je. Egész napi lépésszáma 1500 körül van. Én felveszem és pár perc alatt "beleteszek" 500-at. Nem tudtunk rájönni, hogy rajta miért nem működik...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14369) Upo válasza Degeczi (#14366) üzenetére


Upo
addikt

De akkor miért a play-est használod? A Mi store-osban működik az alvás javítása, kipróbáltam neked, olvass vissza.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14370) Degeczi válasza Upo (#14369) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szerinted elfelejtettem? Az lehet, h a Mi Storeban hamarabb jelenik meg vmi, de az kizárt, h ugyanolyan verziószámmal teljesen eltérő legyen egy app a Playen es a Storeban.
Nem, egyszerűen csak egy rövid kézi próba ezek szerint nem ugyanaz, mint tényleges alvás után állítani

(#14371) Degeczi válasza Vidgi (#14367) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az ébrenlétet nekem is teljesen rosszul veszi észre, ill. legutóbb hajnali 3-kor mentem ki pár percre - és erre az alvás kezdetét tette 3-ra... Sebaj, javítom a tényleges kb. 1 órára - erre befigyel a régi jó bug, és a teljes alvásidő máris 31 óra... :W

(#14372) Upo válasza Degeczi (#14370) üzenetére


Upo
addikt

Pedig eltérő. Régebbiben pl. nem volt futás a playesben, csak miband volt az eszközöknél, se cipő se mérleg se óra. Google fit nincs a mi store-osban, helyette wechat, qq, weibo. Barátok nem tudom hogy vannak-e a play-esben, soha nem használtam. Ezeken kívül is lehetnek még eltérések amiről fogalmam sincs, mivel régóta a mi store változatot használom. Nem egyformák. De hát ahogy gondolod...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14373) BaginZe


BaginZe
tag

Akiknél rosszul méri a lépéseket, náluk be van állítva a profilban a magasság?

(#14374) Vidgi válasza BaginZe (#14373) üzenetére


Vidgi
újonc

Igen

(#14375) markussandor


markussandor
senior tag

Hová tűnt a 3.0-s mifitből az ébresztő beállítása? Korábban az volt a középső fülön, de ott most a futás és társai van :-(

(#14376) TazLeacher válasza markussandor (#14375) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Rá kell kattintani az eszközre, és ott hozza elő az opciókat.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14377) markussandor válasza TazLeacher (#14376) üzenetére


markussandor
senior tag

meglett, köszi!

(#14378) szucsandi


szucsandi
csendes újonc

Sziasztok!
Adott egy Mi Band2, amit sikerült párosítanom iOS-el, majd a párom androidjával is.
A Mi Fit appot újra töltöttem az iphone-ra, de nem tudom párosítani már a Mi Band-al.
Üzenetet ír: csatoltam a fotót róla.
Kértem a Mi Account-on új jelszót, azzal jelentkezek be, de úgy sem megy.
Hol kell az androidon a Notify & Fitness app-on leválasztani a karkötőt?
Vagy mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#14379) Degeczi válasza szucsandi (#14378) üzenetére


Degeczi
nagyúr

MiFit főképernyő alján "Profil", majd "Mi Band 2", és abban már ott a "párosítás megszüntetése"

(#14380) szucsandi válasza Degeczi (#14379) üzenetére


szucsandi
csendes újonc

Most már a párom androidos telójánál is a bluetooth-nál elfelejtettettem a készülékkel, a sajátommal is ezt megtettem. Belépek a Mi Fit-be, alul profil ikon, az eszközt már nem is látni, csak annyit, hogy Eszköz hozzáadása. Erre klikk, keresi-keresi, majd újra kidobja azt az üzenetet, amit az előző hozzászólásomnál kitettem.

(#14381) szucsandi válasza Degeczi (#14379) üzenetére


szucsandi
csendes újonc

Saját telómon: bluetooth - eszköz keresés. Csak teker, teker, de nem találja a karkötőt. :-(
Magát a karkötőt nem lehet resetelni? A telefont kikapcsoltam, majd vissza. Tanácstalan vagyok.

(#14382) Degeczi válasza szucsandi (#14380) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem a bluetoothban kellett volna elfelejtetni, hanem a MiFit alkalmazásban!
Szedd le a MiFit-et a párod telefonjáról, rakd föl újra, add meg az ő telefonszámát (hiszen nyilván azzal regisztrálta be a Xiaomi-hoz), utána meg kell jelenjen a MiFit-ben, és már eltávolítható kell legyen.

A karkötőnek ehhez semmi köze: az a MiFitben lett beregisztrálva a régi telefonszámhoz (a Xiaomi szerverén), ezért ott kell eltávolítani!

Most tán nyűgnek tűnik, de nem az, logikus, mert ha lecseréled a telefonod, így semmit nem kell tenned, csak az újon is föltenni a MiFit-et, megadni a változatlan telefonszámod/jelszavad, és egyrészt magától párosítódik a karkötőhöz, másrészt az előzményeket (alvás, séta) is áttölti a Xiaomi szerveréről!
Tönkrement telefon miatt ennek pont most örültem.

[ Szerkesztve ]

(#14383) szucsandi válasza Degeczi (#14382) üzenetére


szucsandi
csendes újonc

Na, a vicc az egészben az, hogy a párom telefonja sem látja a karkötőt. Lehet, hogy más csatlakozott rá? Vagy most mi lehet??? Tehát, le sem tudom csatlakoztatni az eszközt, mert nem is látja. Illetve a bluetooth látja, párosítja, de a Mi Fit-ben már nem látni és nem is találja. Azt írja: párosítás sikertelen maradjak a telefon közelében és próbáljam újra. Hiába próbálom, semmi. :-(

(#14384) szucsandi válasza Degeczi (#14382) üzenetére


szucsandi
csendes újonc

Telefonszámot nem kért a bejelentkezéshez. A párom telefonján is a Mi Fit-es regisztrációval kapcsolódtam.
Első körben a párom telójára nem a Mi Fit-et, hanem a Notify & Fitness alkalmazást töltöttem le. A Mi Fit-et csak most. Gondoltam, azzal ki tudom lőni a telefonról a karkötőt, de sajnos nem, mert nem is látja. Lehet, hogy akkor a Notify.... alkalmazás használja? Ott viszont nem találtam olyan lehetőséget, ahol le tudom csatlakoztatni a karkötőt a telóról.

(#14385) andrisbandi válasza szucsandi (#14383) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nem telóhoz, hanem Mi fiókhoz párosodik a pánt.
Ha egy másik telefonon felrakod a Mifitet, ugyan azzal a Mifiókkal belépsz, látni kell a pántot a Mifitből.

Zavaró lehet az erős elekrtonikus szmog.
Túl közeli másik teló/router/bluetooth eszköz.
Távolodj el ezektől amennyire lehet, vagy kapcsold ki őket.

Párosodás után már semmi nem fogja zavarni a csatlakozást.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#14386) szucsandi válasza Degeczi (#14382) üzenetére


szucsandi
csendes újonc

A karkötőnek ehhez semmi köze: az a MiFitben lett beregisztrálva a régi telefonszámhoz (a Xiaomi szerverén), ezért ott kell eltávolítani!

Ezt hogy kell? Bocsi, hogy ennyire értetlen vagyok. Alapjáraton ezeket meg szoktam oldani, de ez most totál kifogott rajtam.
Azért csináltam az egészet, mert androidra a Notify.... alkalmazás tudja azt a funkciót, hogy híváskor a hívó nevét kiírja a karkötő. Mivel iOS-ra nincs ilyen app, ezért gondoltam, kipróbálom androidon. Sajnos ez nem sikerült, csak a számos kijelzés ment, annak is csak a telefonszám utolsó három számjegye lehetőség.

(#14387) RBJ


RBJ
addikt

wish ről rendeltem mi band et. Igaz nem fűztem nagy reményeket hozzá. Be is igazolódott. Fake m2 nevű valamit kaptam droihealth szoftverral. Van valakinek ilyen? Hol tudom több rezgésre állítani a csengést?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14388) trebrona válasza RBJ (#14387) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem te kaptál annak idején MiBand 1-ből is hamisat?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14389) RBJ válasza trebrona (#14388) üzenetére


RBJ
addikt

de de
Hol a legolcsóbb a mi band 2? Valaki a múltkor linkelt egy általam sosem hallott oldalt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14390) szucsandi


szucsandi
csendes újonc

Na most már azt írja ki a telefonom, hogy nem találja az eszközt. De a bluetooth sem látja. Telefon újraindítva, de így sem. A férjem telefonja rögtön látja.

(#14391) szucsandi


szucsandi
csendes újonc

Most ismét az az üzenet, hogy más már párosította. Nem tudom, hogy a Notify & Fitness alkalmazásban (a párom telóján az van) hogy lehet lecsatlakoztatni a karkötőt. 🙁

(#14392) szucsandi válasza RBJ (#14389) üzenetére


szucsandi
csendes újonc

Én a GearBest-en vettem.

(#14393) szucsandi válasza andrisbandi (#14363) üzenetére


szucsandi
csendes újonc

Sajnos az a gondom, hogy a telóm abszolút nem látja az órát. Párom telója rögtön megtalálja bluetooth-on, a telefonomat is. Ez visszafelé már nem megy, az enyém egyiket sem találja. Bedögölhet a bluetooth?

(#14394) RBJ


RBJ
addikt

Nekem a tárcsázó lista vagy a névjegyzék kezelés nagyon lassú valamikor.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14395) RBJ válasza RBJ (#14394) üzenetére


RBJ
addikt

Bocsi nem ide szántam. Cafago kódot valaki tud?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14396) Upo válasza szucsandi (#14393) üzenetére


Upo
addikt

De nem a bluetooth menüben kell párosítani, onnan válaszd le minden telefonon. Notify-t is töröld. Utána az egyiken felrakod a mi fit-et, és ott kell keresni/párosítani. A bluetooth menüt felejtsd el. Szerintem azért nem találja mert ott van párosítva.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14397) lorcsi


lorcsi
veterán

Használja valaki wp-n ?
A simat hasznalom, de eleg sokszor nem méri a lépéseket
Szinkronizál..de semmi eredménye

(#14398) tlala válasza RBJ (#14395) üzenetére


tlala
addikt

ALPA32

(#14399) spiderpig820 válasza lorcsi (#14397) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

igen.
egy-egy napot három-négy hetente kihagy, de amúgy minden rendben.

4B

(#14400) RBJ válasza tlala (#14398) üzenetére


RBJ
addikt

Köszönöm. Rendeltem is. Remélem igazit és ténylegesen megkapom. :DDD
16,74 doll lett a vége. Nem is sok.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.