Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) Bec


Bec
tag

Srácok,segítséget kérnék! Adott egy nagyon régen használt Band 2-es,most előkerült feltöltve működik,Mi Fit-ben nem csatlakozik de látja :

Amit próbáltam :
Mi Bandage (ehhez a Mi Fit kell nem működik)
Notify & Fitness (azt írja régi a firmware frissítsem,de 2%-nál leáll hibával)
Mi Band Master (csatlakozik de nem tud szinkronizálni,leáll hibával)
Fix-it for Mi band (törli de nincs változás)
Próbáltam BT-n törölni,újra párosítani 2 eltérő tablet-en is ugyan ezekkel az app-okkal.
Előzmény, Win8.1-es telóval volt használva,ami már nincs meg.
Valami beragadt,vagy régi a firmware.
Van valami up/downgrade ami független a Mi Fit-től?
Előre is köszönöm!

(#14702) Upo válasza Bec (#14701) üzenetére


Upo
addikt

- Ugye a BT menüből nem párosítottad újra a törlés után? Előbb a mifit-el kell, és utána azon belül lehet bekapcsolni a BT láthatóságot, ami párosítani fogja a BT menüben.
- Párosításnál amikor rezegteti a karkötőt akkor ugye kopogtattad rendesen?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14703) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

OT!

Smart Band okoskarkötő e-ink kijelzővel?

Olyan smart band-et keresek aminek a kijelzője e-ink!

Találtam is csak már nem kapható!
https://www.sonymobile.com/hu/products/smart-products/smartband-talk-swr30/

Tud valaki hasonlót?

(#14704) AtiSnatch válasza t420s (#14703) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Itt még van.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#14705) t420s válasza AtiSnatch (#14704) üzenetére


t420s
aktív tag

és még ennyiért is van...

389,689.46 HUF

https://www.ebay.com/itm/Sony-SWR30-Smart-Band-Talk-Black-Bluetooth-3-0-SEALED-Smartwatch/222352564787?epid=2254452807&hash=item33c53ee233:g:VxoAAOSw5cNYWfmq

(#14706) havri1


havri1
félisten

Honnan lehet letölteni a frissebb kínai mifit-et?

havri

(#14707) trebrona válasza havri1 (#14706) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14708) havri1 válasza trebrona (#14707) üzenetére


havri1
félisten

Köszi

havri

(#14709) Bec válasza Upo (#14702) üzenetére


Bec
tag

Amiket próbáltam :
Kitöröltem a BT menüből a Band 2-t,utána Mi Fit "keresés..." vagy fél percig = párosítás sikertelen.stb..
Látható a BT menüben de nincs még párosítva, Mi Fit "keresés.." ugyan az mint előbb.
Párosítva BT menüben párosítva,Mi Fit "keresés" ... "Párosítás sikertelen"..
Mi Fit törölve,majd telefon ki-bekapcs. Mi fit 3.0.0. (régi verzió) telepítve,az említett BT story újra végig,de ugyan az.
Még régebbi Mi Fit 2.2.5 a keresés után "A karkötő egy másik személyhez van párosítva.Választassa le vele és próbálja újra" hibát dob.
1 éve Win mobilon az első telepítéskor nem kellett Mi Fit fiókot létrehozni,próbáltam a win-es mobil azonosítóval a Mi Fit oldalán belépni,nem ismeri.
Egyéb ötlet?? Vagy kuka?

Régi Mi Fit app.-ok innen letölthetőek.

(#14710) Degeczi válasza Bec (#14701) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, lehet, h régi firmware.
Asszem a WP-os app írója is kéri, h időnként egy Androidos telefonhoz legyen csatlakoztatva, h azon megkapja a frissítést.

A "korábban párosított" üzenet miatt valszeg ilyesmi meg is történhetett - de azt kideríteni, h milyen azonosítóhoz lett csatolva... talán a Xiaomi ügyfélszolgálata ha tudna segíteni.
Egyébként úgy rémlik (én nem használtam) van külső app, amihez nem kell Mi fiók, azzal valszeg használható lenne, csak MiFit-tel nem.

(#14711) Bec válasza Degeczi (#14710) üzenetére


Bec
tag

Én is erre gondoltam,jelenleg nem tudom használni,ezekkel próbáltam :
Mi Bandage,Notify & Fitness,Mi Band Master,van még valami alternatíva amivel lehetne próbálkozni?

(#14712) kisvirag0819


kisvirag0819
újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Adott egy Xiaomi MiBand okoskarkötő. Full új. Kíváncsi voltam, hogy működik, ezért feltöltöttem, telepítettem rá a Mi Fit alkalmazást, összehangoltam a telefonommal. Működik. El szeretném adni/ajándékozni. Hogyan tudom magamat mint felhasználót törölni?
Köszönöm, ha valaki segít!

(#14713) Laci.M


Laci.M
senior tag

Sziasztok!

Már kb bő egy hónapja használok mi band 2-t, eddig jó volt, de szombat óta nem kommunikál a telefonnal (OnePlus 5).

Próbáltam BT restartot, telefon restartot, rácsatlakozni másik telefonról, újra feltölteni 100%-ra, de semmi eredmény, a mi fit nem találja a karkötőt. Semmi extra mókolós appot nem használtam.

Mit tudok tenni? Megszüntettem a párosítást a mi fit fiókban, és nem tudom újra összepárosítani őket. Akarkötő működiik, méri a pulzust, órát és ébreszt is rendesen.

Üdv: Laci

Aláírás

(#14714) csonka válasza kisvirag0819 (#14712) üzenetére


csonka
tag

Válaszd le a MiFit-ben a Band-et.
Az új gazdája majd csinál egy új fiókot magának és onnan kezdve csak azt, ill a saját adatait fogja látni.

(#14715) vadkörte


vadkörte
addikt

A MiBand 1S-em végleg megadta magát - már vagy két-három hónapja - nem reagál semmire. Sejtem, hogy mi nyírhatta ki. A gyári szíj tönkrement és az utángyárik valószínűleg beengedhették az izzadságot, vizet - nem, nem úsztam, fürödtem vele - a kontaktokhoz. Valószínűsítem, hogy rövidrezárt és megpusztult. Béke alkatrészeire... :U

Egy Gearbest-es akcióban vettem egy MiBand 2-t, talán még idén ideér. A ~4.000 Ft vs. ~8.000 Ft meggyőzött, hogy nem biztos, hogy annyira rossz a gearbest. Remélem a postán nem nyúlják le.
Ha megjött és összeismerkedülk, jelentkezek. Köszönöm a sok segítséget, amit Tőletek kaptam.

Üdv. V. Körte

(#14716) SZATA válasza vadkörte (#14715) üzenetére


SZATA
senior tag

Nem biztos, hogy végleg meghalt. Szívós darabok ezek és karkötő nélkül is vízállóak.

Több hét pihenő után a kezembe került a fagyasztott kütyü (olvass vissza, ha érdekel) és feldugtam tölteni. Simán felvette a töltést, feltöltődött és azóta is üzemel. Kopp, kopp kopp...

(#14717) vadkörte válasza SZATA (#14716) üzenetére


vadkörte
addikt

Néhány héttel később próbáltam. Már nem is csatlakozott a tötlőhöz. Kipróbáltuk kollégám MiBand1S-ével, ugyanazt a töltőt és tökéletesen vette róla a delejt... :(
Mindegy. Elenedtem szerencsétlent. Azért sajnálom, kb. 1,5 évig kifogástalanul tette a dolgát. (végülis jobb, mintha egy FitBit döglött volna meg a kezemen ugyanígy)

Üdv. V. Körte

(#14718) Laci.M válasza Laci.M (#14713) üzenetére


Laci.M
senior tag

Gearbest reagált a panaszomra, visszakapom a teljes vételárat tőlük! :R :R

Természetesen egy újabb Mi Band 2-re fogom költeni! Én csak ajánlani tudom a GB-t!:)

Aláírás

(#14719) ghipszjakab válasza havri1 (#14537) üzenetére


ghipszjakab
újonc

szerencsére tökéletesen megy, most már két hetet minden gond nélkül visz az aksi.

(#14720) PiXeL90


PiXeL90
csendes tag

Sziasztok!
Van nekem egy Mi Band 2-m és az lenne a kérdésem hogy ti milyen appot használtok hozzá?
Én a Notify & Fitness és Tools között vacilálok! Melyik a jobb?
Ha tudtok más alternatívát az elől sem zárkozóm el!
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#14721) AtiSnatch válasza PiXeL90 (#14720) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Mi Bandage

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#14722) Laci.M


Laci.M
senior tag

Tudtok valami jó kupont most hozzá? Még csak 2 hete ment tökre a band, de a 3 hét alatt úgy hozzászoktam, hogy hiányzik! :)

Érdekesség a két egymástól 3 hétre érkezett Mi Band 2 (Gearbest) hátuljáról:

[kép]

Nektek melyik fajta? Elméletileg mindkettő eredeti, az első halt nekem meg 3 hét után, a Második egyelőre bírja anyukámnál.

Aláírás

(#14723) grafnet válasza Laci.M (#14722) üzenetére


grafnet
veterán

Furi, elsőre azt mondtam volna, hogy az első (bal oldali) hamis, de sok képen szerepel ilyen.
A második (jobb oldali) az olyan, mint az 1 S-nek a hátulja.
Szerintem az első a 2. generációs, az első meg az első generációs.
Vagy éppen ilyen szenzorpáros volt raktáron...
A jobb oldalinak egybe van építve a fény és a vevő egység, míg a bal oldalinál ez külön van.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#14724) Degeczi válasza Laci.M (#14722) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Március óta a bal oldalival azonos hátlapút használok. Az augusztusban vásároltat nem bontottam ki, mert ajándék lesz :) de most már kíváncsi vagyok, az milyen.

Mindenesetre ez a fajta sokszor csinált már olyat, h fürdés előtt levettem, és azt az időszakot is alvásnak vette, pedig be van kapcsolva az elméletileg pontosabb eredményt adó pulzusmérés (és néha lehetett is látni, h zölden világít az asztalon, tehát próbálkozott méréssel)
Szóval ha van is benne közelségérzékelő, mint a mobiltelefonok többségében, az nem működik vmi jól.

(#14725) AtiSnatch válasza Degeczi (#14724) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Érdemes kibontani, mert karácsonyig(?) úgy lemerül, hogy James Cameron se hozza felszínre. Már így is necces.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#14726) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Újraraktam a telót, de valamiért nem tudom párosítani a telefonnal a 2S-t, telefon iphone 6s

Mi lehet a gond?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#14727) Degeczi válasza AtiSnatch (#14725) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szerinted a raktárakban kibontogatják (akár ezt, akár a telefonokat) időnként?
Nem, márpedig simán raktározhatják fél évnél tovább is, ezért egyértelmű, h tettek bele védelmet, ami nem engedi mélykisütésbe.
Mindenesetre karácsonyig (igen, persze) már csak pont egy hónap, inkább így adom oda, orig dobozban.

(#14728) AtiSnatch válasza Degeczi (#14727) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Én nem vennék rá mérget. De te tudod, csak nehogy szomorú legyen a karácsony :R

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#14729) Laci.M válasza Degeczi (#14724) üzenetére


Laci.M
senior tag

Én nem vettem le sose a kezemről, csak amikor mondjuk fát pakoltam és féltem, hogy megsérül és akkor én is láttam, hogy szinte mindig világított zölden. Az közelségellenörző lenne?

Most volt egy 20db-os 9.99$-os akció a Gearbesten amiről lecsúsztam :W :W

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#14730) Degeczi válasza Laci.M (#14729) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Inkább pulzust próbálhatott mérni, ahhoz kell látható világítás, közelségérzékelőhöz nem kellene, ahogy a telefonokon sem (igaz, mégegyszer: nem is működik jól sajnos az érzékelés. Szóval lehet, h világítással próbálja meg a viselést is érzékelni, valóban)

(#14731) Degeczi válasza AtiSnatch (#14728) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Kösz az aggódást :)
Feltöltésre mindenképpen várni kell majd, igen, de az nem gond. Azért veszek mást is a célszemélynek, biztosan ami biztos. :D

(#14732) Laci.M


Laci.M
senior tag

Mi a helyzet a HRX editionnal amit szeptemberben olyan nagy gőzzel beharangoztak? Elméletileg a band 2 lenne pulzusmérés nélkül, fejlettebb mozgás és aktivitásérzékeléssel. Sehol nem láttam még mindig.

Aláírás

(#14733) Upo válasza Laci.M (#14732) üzenetére


Upo
addikt

Ha indiai vagy akkor simán vehető. [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14734) zeusz55


zeusz55
senior tag

sziasztok!

Páromnak vettünk egy Mi Band 2 karkötőt, és a P8 lite-ja az istennek nem látja!? van valami trükk? Vagy van ilyen hogy nem tud csatlakozni!? Teló látja, de mikor a Mi Fittel csatlakoznánk az eszköz nem található!

Aha keresőt használtam látom nem vagyok egyedül... próbálkozok ha nem sikerül jövök! :D

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#14735) trebrona válasza zeusz55 (#14734) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az egy elég problémás telefon minden téren. Többeknek volt már vele gondja: [link]

Szerk: látom rájöttél. :)

Próbáld bekapcsolt GPS-szel is a társítást, ha eddig nem úgy történt!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14736) zeusz55 válasza trebrona (#14735) üzenetére


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Ami eddig történt telefon többszöri ujrainditása, MiFit többször delete / install, más zavaró hálózat kiiktatása,a GPS bekapcsolása (habár azt P8 on nem találtuk csak helymeghatározásnál csak GPSt adtunk meg. És egyszerűen azt írja ki a mifit hogy az eszközt nem alája. Jah és az órát feltöltöttük! Esetleg ötlet!?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#14737) trebrona válasza zeusz55 (#14736) üzenetére


trebrona
nagyúr

Próbálj ki régebbi MiFit verziót is, hátha azzal sikerül.

Szerk: vagy esetleg másik telefonnal hozzáadni Mi fiókhoz, majd a P8 lite-on belépni a már társított fiókkal.

Egyébként valószínűleg a telefon típushibája miatt nem sikerül, wifit és Bluetooth-t nem szereti együtt.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14738) zeusz55 válasza trebrona (#14737) üzenetére


zeusz55
senior tag

Koszi! Regebbi mifitet honnan szedek? Wifi ki volt kapcsolva. Egyenlore masik keszulek nincs ithon majd sogor telojan kiprobaljuk ezt a masik telon belepest.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#14739) trebrona válasza zeusz55 (#14738) üzenetére


trebrona
nagyúr

APKmirror

Wifi bekapcsolva kellene, úgy emlékszem, de nem biztos.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14740) Bec válasza zeusz55 (#14738) üzenetére


Bec
tag

Itt találod a régi MiFit-eket! https://mi-fit.en.uptodown.com/android/old
Rendületlenül próbálkozom én is a témával,nekem sem megy,korábban leírtam miket próbáltam.. Kézen hordva minden funkciója rendesen működik. (régi rajta a firmware az már biztos)

(#14741) zeusz55 válasza Bec (#14740) üzenetére


zeusz55
senior tag

Áhh negativ... egyik verzió semüxik... nekem meg egy régebbi "okos" samsungom van az meg képtelen befogadni az appot :W

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#14742) zeusz55


zeusz55
senior tag

Ez egyenlőre müködött:
https://www.youtube.com/watch?v=qciAdkq-f7s

"i found the solution. Go to play store and download Fix-it for Mi Band 2 and follow the instructions :-)"
Valóban megtalálta a MAC cimet, de se az a prorgram se a mi band nem müködött.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#14743) zeusz55


zeusz55
senior tag

Nah ez alapján meg azzal a programmal amit felkinál kb 2 óra alatt eljutottam oda hogy az a + program látja, szinkronizálja datálja az órát, de szoft frissitésnél lefagy, ha kilépek a programból ledob, a gyári progi meg továbbra sem lát sehogy semmilyen formában. Még megpróbálok holnap más telójával szoft frissiteni aztán feladom! Habár az ora néz mindent szerintem jól is... aztán ha heti egyszer abba a másik programba lelistázom... az végül is korrekt.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#14744) Bec válasza zeusz55 (#14743) üzenetére


Bec
tag

2 tablet 2 mobil amin próbáltam mindent amit itt a témában írtatok,a Notify & Fitness for Mi Band ami látja a Fix-it for Mi app. futtatása után.De mivel régi az fw a Band2-n jelzi az app. hogy nem tud kommunikálni vele,az fw frissítés elindítása után 2-5%-nál lefagy. Elvileg a régi mifit verziókban van fw. ezt be lehet hívni a Notify-ba,ami azt írja megfelelő firmware,de ez is lefagy 2% után. Próbáltam 4 androidos készülékkel wi-fi mentes övezetben,gps ki-be kapcsolással,teljesen rádió jel mentes helyen,mindenhol ugyanaz.

(#14745) zeusz55 válasza Bec (#14744) üzenetére


zeusz55
senior tag

Az fa**sza és akkor? :D Mert akkor az sem működik hogy másik telóról szoft frissités volt?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#14746) zsiz


zsiz
őstag

Sziasztok. Nincs valami trükk, hogy ne kelljen random időközönként újra és újra engedélyezni a MiFit hozzáférését az értesítésekhez? Sima fehér ledes Band és 6-os droid.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#14747) pnegab


pnegab
újonc

Huawei P9 lite telefonomhoz egyszerűen nem akar csatlakozni a miband 2, kb. 2-3 hete szakad meg a kapcsolat a karkötő és a teló között. Azóta hiába próbáltam meg már mindent. Látom nem egyedi a probléma. Van még ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#14748) zeusz55


zeusz55
senior tag

Nah egy jófej számtech boltos srác ifon hatosával updatelve lett a kütyü frimje, minden ment faszán, teló leválaszt P8al újrapróbál és semmi.... meguntuk megy vissza boltba levásárlásra! Egyszó mint száz NEKÜNK huawei P8 lite-on egyáltalán nem működött!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#14749) kinder93


kinder93
aktív tag

Minden kupont kipróbáltam, csak én vagyok ilyen hülye, vagy egyszerűen szerencsétlen? :( Egyik sem működött :(

(#14750) Upo válasza kinder93 (#14749) üzenetére


Upo
addikt

Rettenetesen gyorsnak kell lenni, legtöbbször csak 5-10 percig jók, amíg a kuponozott mennyiség (100-500-2000-akárhány darab) el nem fogy. Ritka hogy órákkal a kikerülés után működjön, akkor vagy nagy a mennyiség, vagy menet közben még rádobnak a darabszámra.
Ez ilyen játék, figyelni kell a topikot, meg az ebay-es alis stb.-t, akkor nagyobb az esély.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.