Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) Degeczi válasza schawo (#14450) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ja, persze, az alap :)
(ezért vettem hosszított szíjat a MiBand-hez, mert a jobb csuklóm vastagabb, arra a gyárit nem tudtam kényelmesen fölcsatolni)

(#14452) RBJ válasza schawo (#14450) üzenetére


RBJ
addikt

Szépen is nézne ki egymás mellett. :Y :DDD
Fólia melyik ajánlott? Úgy látom minden ki-be pattintásnál a karperecbe fólia leválással jár.
Vagy csak én vagyok béna? Elég félmegoldás ez a fólia dolog. Régi bandom mindig előlről nyomiztam bele.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14453) bigdady válasza RBJ (#14452) üzenetére


bigdady
nagyúr

Csak te :)

(#14454) draco31


draco31
veterán

Ma jött az értesítés, hogy 2-es Bandi postázva. Kíváncsi vagyok rá, épp a napokban lesz 2 éves a színes ledesem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14455) Degeczi válasza RBJ (#14452) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"Régi bandom mindig előlről nyomiztam bele"

Nem szabad! Attól fog egy idő után magától kihullani.

Egyébként írtam alább, h nekem is vegyes tapasztalatom van fóliával: a régi, márciusban fölrakottal még mindig semmi gond, olyat kellene venni - csak a hülye Gearbest nem mutatja már azt a rendelést (vagy megszűnt a termék, vagy túl régi - bár ez fél év is csak szeptemberben lenne)

(#14456) chatran válasza Degeczi (#14455) üzenetére


chatran
őstag

A régi band-on szerintem a band 1-et meg az S-et értette. Abba csak felülről lehetett belepattintani a szíjba.

(#14457) RBJ


RBJ
addikt

glass nincs is? csak fólia?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14458) bigdady válasza RBJ (#14457) üzenetére


bigdady
nagyúr

Egy 4000 ft-os karkötőre minek? De tényleg :U

(#14459) Degeczi válasza bigdady (#14458) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mert sokkal nagyobb eséllyel ütöd vmihez, mint a telefonodat, és ronda, ha karcos lesz. Ha pedig egy $1 értékű fólia cseréjével ismét friss, szép lesz, miért ne, miért fizetnél $15-20-at?
De egy jobbfajta műanyagfólia bőven elég.

(#14460) schawo válasza Degeczi (#14459) üzenetére


schawo
titán

Ti kőbányában használjátok a mibandot?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14461) bigdady válasza Degeczi (#14459) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kb 1 éve meg van fólia nélkül semmi nem látszik a műanyag kijelzőn.

(#14462) RBJ válasza bigdady (#14458) üzenetére


RBJ
addikt

Nem mindenki csak vakargatja. Valaki egész nap kinti környezetbe van és dolgozik és hidd el nagyon sok dologhoz oda tudod vágni.
A régi bandom olyan karcos a fém része, hogy csak na. Mondjuk ott nem számított annyira egy két karc de ezen azért máshogy néz ki. Lehet pár hónap múlva nem izgat de most izgat.
Téged meg az izgat minek rá. Kit mi izgat. ;]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14463) bigdady válasza RBJ (#14462) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ezen egy fólia sem sokat segít ;)

(#14464) Degeczi válasza bigdady (#14461) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Örülj neki - de ne általánosíts ennyiből, mert ha rákeresel, rengeteg olyan tapasztalatot találsz, ahol rövid idő alatt láthatóan megkarcolódott (és kőbánya sem kell hozzá, ingujj is szépen ki tudja dörzsölni)

(#14465) gabor#


gabor#
tag

Látom páran megvettétek a Notify & Fitness és Mi Band Tools appokat is, de nem látom melyiket miért. Ha választani szeretnék melyiket vegyem? Főleg az okos ébresztés érdekel, esetleg az alvás pulzus jobb megjelenítése. Melyik appnak mi az erőssége? köszi

(#14466) andrisbandi válasza gabor# (#14465) üzenetére


andrisbandi
őstag

Főleg az okos ébresztés érdekel

- Több mint egy éve nem tudja hivatalosan a smart alarmot.
Mókolni kell hozzá.

Ezt maga a perec tudta anno.
Mivel firmware szinten nincs támogatva, így semmilyen progi nem tudja erre rávenni.

Olyan kiskapu van, h a "miband csak érzékelőként funkvionál",
az okos érbesztés kimatekolását a telón lévő app végzi, bluetooth-on kommunikálva.

Az eredeti smart alarm sem lett egy siker történet, ez a telós még gagyibbnak tűnik.
Sőt nem is hallani jól működő okosébresztőről. Gondolom annyira réteg termék lenne, h nem éri meg...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#14467) Upo válasza gabor# (#14465) üzenetére


Upo
addikt

Én például azért, mert a régi mi fit csak 3 alkalmazásra tudott értesítést, és nekem 4 kellett. Az akkor új fehér ledest meg nem támogatta a még régebbi mi fit amit az oroszok hackeltek hogy több appot lehessen kiválasztani. Most a 3-as mi fit 5 appot tud, úgyhogy már csak azt használom, a másik két appot nem, pedig megvettem mind a kettőt.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14468) Csepe


Csepe
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy új 1s-t, de sehogy sem tudom életre kelteni. Usb-re dugva, hálózati töltőre dugva semmit nem csinál, egy led sem világít, a telefonnal sem tudok kapcsolódni hozzá. Van valami ötlet, vagy ennek végleg annyi?

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#14469) andrisbandi válasza Csepe (#14468) üzenetére


andrisbandi
őstag

Meg lehet kockáztatni egy estére a sima hűtőbe rakni, néha beindítja az aksit.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#14470) RBJ


RBJ
addikt

Mi fit mellett milyen alkalmazás javasolt? Ha jól tippelem a mi bandage softvare támogatja a hivó azonosítás kijelzését is?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14471) tlala válasza gabor# (#14465) üzenetére


tlala
addikt

A band szoftveréból kivették, de állítólag a Sleep as Android legfrissebb verziója tökéletesen együttműködik a Miband Tools-szal intelligens ébresztés ügyben is (finomhangolható küszöbértékek, stb.)


[ Szerkesztve ]

(#14472) konyvest


konyvest
csendes újonc

Sziasztok! Nem tölt mi Band 2-öm akár mit is csinálok vele. Valaki tapasztalt már hasonlót? Mit kell tenni ilyenkor?

(#14473) havri1 válasza konyvest (#14472) üzenetére


havri1
félisten

Érintkezők tiszták?

havri

(#14474) spiderpig820 válasza konyvest (#14472) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

a hűtőben eltöltött egy-két óra van, hogy segít.
nekem egyszer volt rá szükségem, de már nem tudom, hogy az 1 vagy a 2.

4B

(#14475) oris válasza konyvest (#14472) üzenetére


oris
aktív tag

Tapasztaltam, nekem a gyári bölcső ment tönkre, szerencse, hogy már a fiókomban lapult a tartalék. Ha szorítom, csavargatom a bölcső alját, ahol a kábel kilép, akkor néha-néha elkezd tölteni, egyértelműen kontakthibás.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#14476) Upo válasza oris (#14475) üzenetére


Upo
addikt

Én is tapasztaltam hogy egy idő után a bölcső elgyengül. Arra jöttem rá, hogy a rugózós pöcök, és a hüvely amiben csúszkál, ezek között lesz kontaktos, akkor hiába dugom bele meg se nyekken, illetve masszírozásra néha megindul, de ha elengedem akkor megáll a töltés. Akkor azt szoktam, hogy a rugós pöcköket egy kicsit oldalra szorítva nyomkodom be, és ezt körben minden irányban. Tehát mintha a hüvellyel körbe vakargatnám a pöcök oldalát. Nekem ettől azonnal jó lesz. Több töltőm van, ha bedugom és nem tölt akkor automatikusan körbenyomkodom, ezután hónapokig nincs gond a töltéssel, azonnal indul.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14477) RBJ


RBJ
addikt

Mi band 2 höz melyik a megbízható utángyártott szíj. Nekem most 1 hét után már kikapcsolódik a pótszíjam.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14478) vadkörte


vadkörte
addikt

Sziasztok!

Egy MiBand 1S problémájával fordulnék hozzátok. A karperec tegnap előttig - több, mint 1,5 éve - tökéletesen működött. Akkor este ránéztem, hogy mennyi ménkü van benne. 9%-ot jelzett. Ekkor még kapcsolódott a telefonhoz és szinkronizált is, reggel még ébresztett.
Amikor másnap feltettem töltőre, a LED-ek nem villantak ki. Nagy nehezen, kb. 6 óra hűtőben ücsörgés, kölcsön bölcső, és liluló fejjel való nyomás után sikerült elérnem, hogy elkezdett tölteni. A töltést egy 2A-es Xiaomi töltővel végeztem (Redmi Note 4) Igenám, de rendszeres időközönként "eldobta" a töltést, majd újrakezdte, reggelre sikerült is beleimádkozni a teljes töltést. Azóta se kép se hang. A telefonhoz nem kapcsolódik, nem érzékeli, hogy a közelben lenne. Elfelejtetni és újra hozzáadni nem tudom, csak homokórázik a telefon. A szokásos karmozdulatokra a LED-ek nem villannak fel.

Kérdés:
WTF? :F Megdeglett???

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#14479) Degeczi válasza vadkörte (#14478) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem, csak pihen. A kék norvég így szokta.

(#14480) csonka válasza vadkörte (#14478) üzenetére


csonka
tag

15-16 $-ért lehet ma venni Mi band2-t.

(#14481) Pzoli2 válasza csonka (#14480) üzenetére


Pzoli2
tag

Én ezt találtam hátha tudok segíteni .

Xiaomi Mi Band 2 15.53 euro
[link]
kupon: MIBAND98

[link] 12 euro ?

[ Szerkesztve ]

(#14482) filkor.tomi


filkor.tomi
kezdő

Sziasztok!

Én is és barátnőm is Mi band 1s tulajdonosok vagyunk és mindkettőnknél előfordul, hogy van hogy nem ébreszt a karkötő, vagy ha több is van beállítva, akkor csak az egyiknél jelez. Újra lettek telepítve mégis fennáll a probléma. Mit lehet ilyenkor tenni?

(#14483) andrisbandi válasza filkor.tomi (#14482) üzenetére


andrisbandi
őstag

Xakták esetén utolsó próbaképpen;
- a Mifitből leválasztás, teló újraindítás, Mifitben újrapárosítás
módszert lehet még kipróbálni.

Ez a pánt reszetelésének felel meg.
Igaz pont az ébresztőket nem szokta nullázni.... de hátha segít.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#14484) Imy


Imy
veterán

Kinek mennyit bírt a gyári szíja a 2-eshez?
Nekem így néz ki:

(#14485) IG55


IG55
senior tag

A Kökiben vagy ezen a környéken van bolt, ahol kapható Mi Band szíj? (1-es)

(#14486) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Nekem egy Mi Band 1s van.
Eddig jól működött, de valamiért az tűnt fel, hogy nem adja át az alvás adatokat pár hete.

Más találkozott már ilyennel?

A le választás-ujra fel, illetve app törlés és vissza nem segített...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#14487) vadkörte


vadkörte
addikt

Srácok!

Köszönöm mindenkinek a segítséget. A töltési és csatlakozási probléma "megoldódott". A MiBand 1S-em megdöglött... :(
Jövő hónapban csere lesz egy MiBand 2-re. A régi adatokat tudom (lehet) valahogy importálni, vagy azok elvesznek.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#14488) vegyszer válasza vadkörte (#14487) üzenetére


vegyszer
addikt

a felhő tárolja, nem az óra.

Nekem is egy ilyen töltési anomália után jött elő az alvásadat ki nem írási hiba.

3 napot lógott a töltőn, míg ő csak zölden mért pulzust. kétszer is levettem , hogy a fény kialudjon (sokáig tartott, tán két napig is egyfolytában, míg lemerült), de utána feltöltött rendben.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#14489) vadkörte válasza vegyszer (#14488) üzenetére


vadkörte
addikt

Ez 1,5 napot töltött a hűtőben, előtte még vette a töltést, azóta se PC-ről, se töltőről nem hajlandó. Két bölcsővel is probáltam, a telefon sem találja meg, mint BT eszköz.

Üdv. V. Körte

(#14490) vegyszer válasza vadkörte (#14489) üzenetére


vegyszer
addikt

Ez a hűtős dolog nekem nagyon érdekes?

Miből gondolja bárki, hogy az segít neki egy Lipo akkun?

Ez olyan hiteles infó lehet, mint mikor pár éve az iOS főverzió váltás után egy médiavicc azt terjesztette, hogy majd ettől vízálló lesz a teló. Azt nem lett az.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#14491) szpali válasza vegyszer (#14486) üzenetére


szpali
addikt

Anyum 1S-e ugyan ezt csinálta pár hétig/hónaoig. Egy fw frissítés orvosolta

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#14492) havri1 válasza vegyszer (#14490) üzenetére


havri1
félisten

Én csak azt tudom elképzelni, hogy a hűtőben túlmerül, és kis szerencsével a töltésnél kap egy indító löketet, amitől észhez tér.

havri

(#14493) Imy válasza Imy (#14484) üzenetére


Imy
veterán

Erre valaki?

(#14494) andrisbandi válasza Imy (#14493) üzenetére


andrisbandi
őstag

A gumis szíjak puhák-kényelmesek-igénytelenek/könnyen tönkremennek.
Sok embernél fél év után az eredeti szíj kuka. Az utángyártott ettől is sokkal gyorsabban tönkremehet.

Persze aki vigyáz rá, mit a többi cuccára általában, az az egy évet is szép állapotban kihuzza.
Pl az érzékelőt mindíg a csukló felé/felől kell ki/benyomni. Így nem tud kitágulni/kiesni soha.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#14495) draco31


draco31
veterán

Megjött a 2-es Bandi. Ez alapból nem jelzi ki a hívó nevét, kell valamit mókolni vele?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14496) trebrona válasza draco31 (#14495) üzenetére


trebrona
nagyúr

Külön topikja van, Összefoglalójában megtalálod a választ is.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14497) guipapa válasza Csepe (#14468) üzenetére


guipapa
csendes tag

Én egy más típusú "űrhajó" üzembehelyezését kezdtem 24 óra töltéssel - sikertelenül.
Szétszedtem és látható volt, hogy az egyik "teleszkóp-szerű" csatlakozó rövidebb (gyárilag hiányzott belőle a rugó). Egy aranyozott kis rugóra cserélve - működik.

(#14498) Csepe válasza guipapa (#14497) üzenetére


Csepe
aktív tag

Micsoda ez? :D

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#14499) guipapa válasza Csepe (#14498) üzenetére


guipapa
csendes tag

M8 Smart Wristbands Bracelet
Blood Pressure, Heart Rate, Sleep, Fitness monitor, Call/SMS, Reminder, Bluetooth Camera, Waterproof IP67
(nRF51822 processzorral)

[ Szerkesztve ]

(#14500) orso0355


orso0355
őstag

Sziasztok!

Itt is siránkozom egy kicsit :)

Mi Band 1s-esm van. Eddig egy Elephone P6000-el használtam, tökéletesen ment. Mi Fit és Mi Band Tools volt fent, és ami nekem a legfontosabb volt a személyre szabható értesítések mellett, hogy erre ébredtem.
Vettem egy Xiaomi Redmi 4-xet, gondoltam most aztán a két Xiaomi jól egymásra talál... Hát nem. Először csak nem ébresztett, most meg már semmit nem szinkronizál, sem alvásadatokat, semmit, és hiába párosítgatom újra meg újra, negyedóránként elveszti a kapcsolatot, és összevissza villog meg rezeg. Leszedtem a Tools-t, hátha majd a Mi Fit magában megoldja, de így meg még értesítéseket se kaptam (hiába engedélyeztem mindent mindenhol).

Az ébresztést pl tegnap este teszteltem, működött, kb ötször próbáltam ki, de reggel mégsem sikerült ébresztenie. Sem alvásadat nincs.

Adjatok tanácsot, kérlek, mert már nagyon szomorú vagyok, hogy ezt a számomra olyan fontos kis kütyüt nem tudom használni :( Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.