Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15251) grafnet válasza Iginotus (#15250) üzenetére


grafnet
veterán

Az lehet.
Nekem droidom van...
Ha jól emlékszem, azt itt leírtak szerint iOS-en nem lehet egy csomó dolgot megcsinálni!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#15252) arfer


arfer
aktív tag

Sziasztok! MiBand 1s-em van (talán már több mint két éve használom), az utóbbi pár napban a szinkronizálás eredménye az, hogy a MiFit 3.0.2-ben nem jelennek meg sem az alvásadatok, sem a lépésszámlálás. Pedig a pulzusmérés megy, a Mi Band keresése pedig megrezegteti a karkötőt, tehát a kapcsolat megvan. Van esetleg ötlet, tehetek-e valamit, vagy ez megmakkant?

[ Szerkesztve ]

(#15253) grafnet válasza arfer (#15252) üzenetére


grafnet
veterán

Androidra 3.4.4-nél tartunk...
Lehet, egy frissítés megoldaná.
Ha, az sem, akkor egy adattörlést is kipróbálnék.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#15254) arfer válasza grafnet (#15253) üzenetére


arfer
aktív tag

Sajnos a MiFit frissítés sem segített. Attól tartok, valami hardveres mizéria lesz, mert a ledek sem villognak rajta, amikor megfelelően felemelem a kezemet... :(

(#15255) grafnet válasza arfer (#15254) üzenetére


grafnet
veterán

LED: nekem kb. minden 20-ra sikerül, amikor szándékosan csinálom, hogy lássam hol tartok. Ha nem szándékos, akkor meg szinte bármikor...
Az adattörlést még próbáld meg.

Másik készülékhez párosítani? Előtte le kell választanod a mostaniról!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#15256) orso0355 válasza arfer (#15254) üzenetére


orso0355
őstag

MiFit törlés és reinstall esetleg?

(#15257) arfer válasza arfer (#15254) üzenetére


arfer
aktív tag

Köszönöm a tanácsokat :R ! Leválasztottam a telóról, rádugtam a töltőjére, majd újra párosítottam és most úgy tűnik, ismét működik :C !

(#15258) grafnet válasza arfer (#15257) üzenetére


grafnet
veterán

Néha van ilyen elmezavar...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#15259) gabo91


gabo91
aktív tag

sziasztok.
Mi Band 3-at használok, és mivel ilyen remekül jelez minden információt rászoktatott a bicajozásra.
Tapasztalt már olyant valaki, hogy Mi Fit alkalmazás a korábbi tevékenységet kitörölte? (bicajozás, szabadtéri futás) elmúlt 2 hétiek megvannak a korábbiak eltűntek sajnos.
A másik problémám pedig, hogy ha bicajozok/túrázom/futok hiába van bekapcsolva 4G és GPS Mi Fit nem jelzi a térképet, átváltok rá de szürke, nem tölti be a térképet. Tapasztalt már valaki hasonló problémákat?

(#15260) orso0355


orso0355
őstag

Nektek is már harmadik napja mindennap frissül a Mi Fit? Sőt, volt, hogy kétszer is. Vajon mit melóznak ennyit vele? :DD

(#15261) grafnet válasza orso0355 (#15260) üzenetére


grafnet
veterán

Hát, mert sikerült néhány hibát "benne hagyni".
Ezért nem hagyom at auto frissítést...
Meg a 3-as Global dolgait javítják szerintem.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#15262) orso0355 válasza grafnet (#15261) üzenetére


orso0355
őstag

Nekem sincs autofrissítés, csak ránézek, látom, van, frissítem, oké, és ezt naponta 😃

(#15263) grafnet válasza orso0355 (#15262) üzenetére


grafnet
veterán

Hát, ennyi erővel be is kapcsolhatnád...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#15264) orso0355 válasza grafnet (#15263) üzenetére


orso0355
őstag

Én frissítem, amikor én akarom, ennyi.

(#15265) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Gondolkozok egy okoskarkötő beszerzésén.
Azt nem tudom még hogy a Miband 2 lenne a megfelelő vagy éppen a Miband 3.
Ti melyiket ajánljátok?
Érdekelne hogy a telefonon folyamatosan használva a telefon akkumulátorát mennyire meríti.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#15266) RBJ


RBJ
addikt

Hey + ügyileg mi a helyzet?
Keresgetek de nem sok helyen találni. Belpiacos dolog?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#15267) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Van egy problémám, a mi band 2 minden áron 2 percenként méri a pulzusomat éjszaka. 2 óra van neki megadva, a sleep As Android és a pulzus mérés ki van kapcsolva az alvás elemzés menüpont alatt de mégis ezt csinálja. Nem értem mi baja, mint egy megszállott.

(#15268) Crytek


Crytek
veterán

Létezik a legelső Mi bandhez fém karkötő? Ha igen akkor egy link jól jönne.
2-3hoz hegyekbe látok.. Sajnos a gumis hamar elszakad (a végén az a kis fül rész)

Next PC Upgrade: 2022

(#15269) kinder93 válasza Crytek (#15268) üzenetére


kinder93
aktív tag

(#15270) tong


tong
tag

Sziasztok!

Még nagyszerűen működik a MI Band 1-esem, az akku ideje is megfelelő, de nem tudom használni a smart lock-ot az új telefonommal. Lehetséges, hogy oreo alatt már ez nem lehetséges? Minden más -- ami kell -- működik, de ez nem megy. A telefon alkalmas lenne rá.

[ Szerkesztve ]

(#15271) Juhics


Juhics
újonc

Ha fel akarjátok turbózni a lépéseiteket...

https://play.google.com/store/apps/details?id=ute.example.lepesverseny

(#15272) 1eske


1eske
tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyen vagyok-e, de ha nem akkor majd remélem eligazítotok :)

Anyumnak szeretnék aktivitásmérő karkötőt venni. A legfőbb cél az lenne, hogy trackelni tudja ha elmegy futni/sétálni/bringázni minden bonyolultságtól mentesen. Az is fontos lenne, hogy mobil nélkül is tudjon mérni, majd ezt az aktivitás után könnyen fel tudja szinkronizálni mondjuk a Strava vagy egyéb fiókjába. Nem kellene csilli-villi kijelző se semmi csak ennyi.

Bármit tudnátok ajánlani erre a célra?

:R

(#15273) andras.m


andras.m
csendes tag

Sziasztok!
Rendeltem a gearbestem egy mi band 3 nfc-es változatot és nem tudom hogy global vagy kínai mert nem volt ráírva. Esetleg lehet tudni milyen lesz ?

(#15274) Criminal017 válasza andras.m (#15273) üzenetére


Criminal017
őstag

NFC-s verzióból csak kínai van.

(#15275) andras.m válasza Criminal017 (#15274) üzenetére


andras.m
csendes tag

köszi szépen ! :DD

(#15276) Upo válasza andras.m (#15275) üzenetére


Upo
addikt

És lehet már valamit kezdeni a kínai nfc-vel? Hozzá való kínai alipay accountot elég bonyodalmas regisztrálni, kínai telefonszám nélkül szinte lehetetlen. De ha még sikerül is, itthon nem tudok olyan boltról ahol elfogadnák. Vagy van már valami hack hozzá? Vagy mire lehet itthon azt az nfc-t használni?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15277) betyarr


betyarr
veterán

nem rég frissült a mi fit app és ma vettem észre hogy irgalmatlan módon zabálja a teló akksiját (71%).más is észre vette,vagy csak velem történik meg minden nyavaja?

(#15278) andras.m válasza Upo (#15276) üzenetére


andras.m
csendes tag

Nekem csak azért kellett hogy picit megkönnyítse a telefonnal való összeköttetést

(#15279) #08205824


#08205824
törölt tag

Sziasztok!

A mostani normál simkártyákat simán be lehet faragni a mikro és a nano foglalatba is.

Viszont ezt a régi fajta simkártyát be lehet faragni a képen látható nano sim foglalatba, úgy hogy utána működjön is? Fontos telefonszámok vannak rajta.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#15280) Upo válasza #08205824 (#15279) üzenetére


Upo
addikt

Jobban jársz ha bemész a szolgáltatóhoz kicseréltetni, az ilyen régieket szó nélkül ingyen cserélik. És ha kéred át is másolják a régit az újra. Tőlem mindig kérdezték hogy másolják-e át a régit az újra.

De amúgy hogy jön ez a mi band topikba?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15281) #08205824 válasza Upo (#15280) üzenetére


#08205824
törölt tag

Megoldódott, simán ki lehet faragni ezt is. Rendesen működik a telefonban.

(#15282) orso0355 válasza #08205824 (#15279) üzenetére


orso0355
őstag

Én tuti nem kockáztatnám, ha fontos számok vannak rajta. Lásd előttem szóló.

(#15283) pető bá' válasza #08205824 (#15281) üzenetére


pető bá'
őstag

Bátorság kell hozzá, bőven bele kell vágni a 'fémbe', de működik. Még egyet sem sikerült tönkretenni, 20+ ilyen simmel volt dolgom :)

"... and I hope you have a great day!"

(#15284) orso0355 válasza pető bá' (#15283) üzenetére


orso0355
őstag

Csak ha ingyen kapsz újat, ami nyilván a strapát is jobban bírja, akkor nem jobb az? :-)

[ Szerkesztve ]

(#15285) pető bá' válasza orso0355 (#15284) üzenetére


pető bá'
őstag

Ha azonnal kell, akkor egyértelműen nem :) legjobb esetben vágás+igénylés, és addig is használható a készülék.

"... and I hope you have a great day!"

(#15286) andras.m


andras.m
csendes tag

Sziasztok!
Megjött a karkötőm és nem akar át állni angolra. Esetleg az baj lehet hogy először a gyári alkalmazással kapcsoltam össze és annak a firmwaret kapta? A telefonom alapnyelve az angol.

(#15287) joergie


joergie
őstag

Jáj segítsetek.
Egy ideje nem használtam a kütyüt(mi band 2), és most nem találom. Egyik telóm bt 4.1 nem látja, másik bt 4.2 LE (samsung s7), ő lát egy MI kütyüt, bár elvileg átneveztem a mi bandomat, de ez csak "MI"-t lát. tudtommal nincs másik xiaomi termékem, ami tudja a bluetooth-t(egy wifi extender van csak, de azt kihúztam).egy bluetooth akku ellenőrzős app 1%-on látja az akkuját.
Mi fit nem látja. Hogyan találjam meg?

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#15288) joergie válasza joergie (#15287) üzenetére


joergie
őstag

Storno. Megtaláltam :DDD Szokásos. Ágy mellé lecsúszva, kábelok mellett nem látszott (reggeltől idáig pont lemerült).
Egy ilyen appot találtam kütyük megkeresésére. Végülis működik.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#15289) Joccc07


Joccc07
addikt

Sziasztok!

Segítsetek nekem.
Van egy Mi band 1-em (nem S). Amikor próbálom egy Iphone 7-tel párosítani akkor annál a résznél, hogy érintsem meg a karkötőt hiába tapicskolom nem történik semmi.
Hol lehet a probléma.

IOS verzió 12.1
Mifit verzió a legfrissebb.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#15290) pető bá' válasza Joccc07 (#15289) üzenetére


pető bá'
őstag

Inkább ütni - verni kell, mint érinteni :)) Érintést nem érzékel, szóval tényleg erőteljes 'kopogtatás' kell :)

"... and I hope you have a great day!"

(#15291) Hópihe5


Hópihe5
tag

Sziasztok! Szeretnék venni egy Xiaomi MiBand 2 okosórát, viszont lehet használni Nokia vagy Vodafone telefonnal együtt? Valamint magyar nyelv található rajta??

(#15292) Joccc07 válasza pető bá' (#15290) üzenetére


Joccc07
addikt

De mennyire? Már rá is léptem(nem) az se segít. :DDD
Most hűtő kúrán van. Hátha észhez tér. De az az érdekes, hogy látja a telefon csak a párosítás tapicskolás nem megy.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#15293) Upo válasza Joccc07 (#15292) üzenetére


Upo
addikt

Az nem fog használni. Azt töltési gondokra találta ki valaki, a hidegben hamarabb lemerül, és akkor esetleg újraindul benne a vezérlés.
A mi band nem érintés érzékeny, abban csak gyorsulás mérő van, azzal detektál mindent.
Viszonylag határozottan kell kopogtani a csuklódon, akkor veszi észre magát.
Ha még jó az akku kapacitásod akkor vedd ki a hűtőből, az egy utolsó megoldás arra amikor nem tölt, és már nem számít hogy az akku degradálódik benne, mert még az is jobb mint az azonnali kuka.
Vagy ha a túl hosszú akku idő zavar akkor nyugodtan hagyd, akkor majd sűrűbben kell tölteni és előbb be is döglik.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15294) pető bá' válasza Joccc07 (#15292) üzenetére


pető bá'
őstag

Valahogy úgy tudnám leírni, hogy én a mutató ujjammal szoktam olyan 15-20 cm-ről, ujjbeggyel, 2 ütés/sec sebességgel, könnyedén ütögetni.
De ennél egyszerűbben is mennie kellene.. Youtube 2:00-tól linkelve: [link]

"... and I hope you have a great day!"

(#15295) Joccc07 válasza pető bá' (#15294) üzenetére


Joccc07
addikt

Így sem megy! :(

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#15296) orso0355


orso0355
őstag

Én értem, hogy Xiaomi, de hogy a közel kétéves mi band 1s-t egyik percröl a másikra nem hajlandó csatlakoztatni a Mi Fit, amíg nem egedélyezem a helyadatokat? Reggel még jó volt így, most már nem? 🤔

(#15297) pető bá' válasza Joccc07 (#15295) üzenetére


pető bá'
őstag

mással párosítva működik, ki tudod próbálni? :F

"... and I hope you have a great day!"

(#15298) Joccc07 válasza pető bá' (#15297) üzenetére


Joccc07
addikt

Próbáltam egy P10 Plussal és egy Iphone 7-tel. P10 Plusson egy régebbi Mi Fit appal is de semmi.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#15299) Ombre85


Ombre85
tag

Sziasztok!
Nekem van egy mi band 1 típusú karkötőm ami tökéletesen működik, de szeretnék valamit kipróbálni vele, amihez szükségem lenne még egy, hibás/nem működő/kinyírt akkus példányra, aminek jó eséllyel a PCB-je még működik. Lehet 1,1s, 2, akármilyen, csak Xiaomi legyen. Ha valakinek van ilyen, amit csak kidobna, az írjon rám privátban. Ha kíváncsi, természetesen a részletekbe is beavatom, de itt off lenne.

(#15300) orso0355


orso0355
őstag

Helló!
Mi band 1 s-em van és Xiaomi Redmi 4X-em. Eddig minden okés volt, jött a mobilra egy rendszerfrissítés, azóta a hívásokat képtelen vagyok a karkötőn rezgéssel jeleztetni. Minden tökéletes, üzenetek, emailek stb. de a hívásoknál semmi, VISZONT amint vége a hívásnak (megunja a hívó), rögtön jelez mint az állat, hogy nem fogadtam. Ilyenkor az anyázás mellett mégis mit tehetnék? Engedélyek szerintem rendben, Mi Band Tools-om vam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.