Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) gemini válasza andrisbandi (#14100) üzenetére


gemini
aktív tag

Én nyomkövetés nélkül szoktam onnan rendelni, és általában egy hónapon belül megérkezik. De van hogy így is kapok számot hozzá.

(#14102) andrisbandi válasza gemini (#14101) üzenetére


andrisbandi
őstag

#14099

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#14103) Thomas16


Thomas16
tag

Hi!

Töltés után levéve az usbről "beakadt" a cucc.

2 LED világít, a 3. meg villog, mintha még töltődne.
A telefonnal nem tud csatlakozni, a töltőre visszadugva sem reagál.

Vmi ötlet a felélesztésére? :)

Köszi!

(#14104) Black Phone válasza Thomas16 (#14103) üzenetére


Black Phone
senior tag

lehet akksi hiba,mint az én esetemben amit irtam fentebb...

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#14105) teppik_amon válasza havri1 (#14075) üzenetére


teppik_amon
tag

Sima fehér ledes 1es band-em van.
Teljesen lemondtam az ébresztésről, aztán tegnap délután megint beállítottam a heti ébresztést reggelre. Volt ideje szinkronizálni napközben, párszor nyitogattam az app-ot is. És láss csodát, megy az ébresztés.
Ebből nekem annyi jön le, hogy ne este lefekvéskor állítsuk be az ébresztést, amikor a telefont is letesszük, hanem valahogy vegyük rá hogy tényleg megtörténjen a szinkronizálás a band és a telefon között (nem tudom ezt hol látni amúgy)
Szóval most örülök :D

(#14106) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Nincs valamelyikőtöknek elfekvőben ilyen szilikon tokja, ami mindkét végén lyukasztva van? Egyedire csináltam a karkötő zsinorját viszont a szilikon elrepedt és nem fogja kibirni az egy hónapot mire kínából ideér az utánpótlás. Vagy ha tudtok belföldi beszerzési lehetőséget az is jó!

(#14107) fant0mi


fant0mi
addikt

Ha meg esetleg valaki Mi Band 1S-re vagyik akkor 10.99 $ a Banggood.com-on.

(#14108) kepler8


kepler8
csendes tag

Nem rég vettem egy 1S-t és valamiért reggelente nem ébreszt, hiába van beállítva. :( :( Szerintetek ez mitől lehet? A legújabb firmware van fent rajta.

(#14109) teppik_amon válasza kepler8 (#14108) üzenetére


teppik_amon
tag

Itt a fórumban olvasgass vissza (legalább az utolsó oldalt). Gyakori jelenség sajnos.

(#14110) kepler8 válasza teppik_amon (#14109) üzenetére


kepler8
csendes tag

Igen, visszaolvasgattam, de ahogy látom senkinek sincs jó megoldása :( Esetleg egy korábbi firmware segíthet ebben? Ha igen, melyikkel próbálkozzak?

(#14111) andrisbandi válasza kepler8 (#14110) üzenetére


andrisbandi
őstag

Mit próbáltál eddig?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#14112) kepler8 válasza andrisbandi (#14111) üzenetére


kepler8
csendes tag

Újrapárosítani, illetve éjszaka folyamatos BT-szal és anélkül aludni, de egyikkel sem ébresztett éjjel. Ha 10 perccel későbbre állítom be az ébresztést, akkor rezeg.

(#14113) andrisbandi válasza kepler8 (#14112) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ha telóról sem ébreszt abban az időpontban, akkor a pántban van a szoftveres hiba.
Resetelni kell a pántot.

Egy kis logikai bukfenc van azért ebben az alaphelyzetbe állításban, mert az ébresztésre nem vonatkozik.
Azt manuálisan kell végrehajtani.

Minden ébresztés törlése.
(Ellenőrizni a szinkronizálást, h valóban elmentődött a pánton a törlés.
Pl átlépsz a megrezegtetésbe, majd vissza az ébresztős menübe.)
Pánt leválasztása a Mifitben.
(Ez számít resetelésnek.)
Az egyszerűbb módszernél a Mifitnél;
Beállítások\alkalmazások telepítése\Mifit
"kényszerített leállítás"
"adatok törlése"
Ezzel minden Mifites beállítás visszaáll alaphelyzetbe.
Teló újraindítása.
Újrapárosítás.

Ezután beállítva az ébresztéseket, tökéletesen kell működnie.

Ha mégsem ébreszt, akkor valamelyik más progi okozza a bajt.
Ilyenkor minden pántos appot le kell törölni a tempekkel együtt, és csak a playes Mifitet fölrakni.
Beállítások/alkalmazások
"leállítás"
"adatok törlése"

"eltávolítás"
Teló újraindítása.
Playes Mifit, újrapárosítás, teszt.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#14114) kepler8 válasza andrisbandi (#14113) üzenetére


kepler8
csendes tag

Köszi a tanácsokat, de sajna ma reggel megint nem ébresztett sem az egyszeri, sem az 1 perccel későbbre állított ismétlődő ébresztés, pedig többször is szinkronizáltam előtte a telefont :(

(#14115) andrisbandi válasza kepler8 (#14114) üzenetére


andrisbandi
őstag

Még egyet meg tudsz próbálni;
- leszedni mindenestől a pántos programokat,
- és egy régebbi Mifitet telepíteni a telefonra. Pl apkmirror
Ez elvileg ráhúzza a pántra a hozzá tartozó régebbi firmware-t.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#14116) kepler8 válasza andrisbandi (#14115) üzenetére


kepler8
csendes tag

Este megpróbálom felrakni a 2.0-s verzió előttit, hátha az segít. Vicc amúgy, hogy egy ilyen alap funkció nem működik stabilan :((

(#14117) Bec


Bec
tag

Sziasztok! Észrevételem a Band 2-vel kapcsolatban. 3 hónapja nem használtam,most előkerült (még 54% akkuval :) ),időközben párszor frissült a Bind Mi Band (win-es telón),most állandóan pirosan jelzi hogy "szinkronizációs hiba".Próbáltam törölni a BT-n,újra párosítani stb.nem segített.
Töröltem az app-ot,újra telepítettem,frissítette a firmware-t és helyre jött. Minden funkciója működik!
A másik hogy van itthon 4 androidos eszköz de a Mi Fit egyiken sem megy (a készülék nem támogatott - nincs telepítés gomb az áruházban),milyen app-ot használtok droidon ami tud annyit mint a Mi Fit?

(#14118) Upo válasza Bec (#14117) üzenetére


Upo
addikt

[link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14119) BTibi_


BTibi_
újonc

Üdv.
Egy napja használok Xiaomi MI Band 2-est, eddig tökéletesen működött is.Viszont most egyáltalán nem hajlandó pulzust mérni.
Van esetleg valakinek valamilyen ötlete, hogy miért nem működik?
MI Fit alkalmazás verziója : 2.4.0
Algoritmus: 1.0.95

Köszönöm: Tibi

(#14120) Bec válasza Upo (#14118) üzenetére


Bec
tag

Köszi Upo,kipróbálom! :)

(#14121) LionDuck válasza vonyarc (#10753) üzenetére


LionDuck
újonc

Sziasztok, uj vagyok a csoportban, mert nekem 1,5 év után most hasalt meg a Mi Bandem. Látszik, h szinkronizál, de nem tartja meg az adatokat és alvásadatot egyáltalán nem érzékel. Volt már unpair, pair, app frissítés , de igy sem műksz. VAlaki?

Szia Vonyarc, látom a bejegyzésedet, és tudom, h már több mint egy éves, de nálam most jelentkezett 1,5 év után ez a probléma. Hogy oldódott meg a tiéd??

[ Szerkesztve ]

(#14122) entropy


entropy
tag

Sziasztok! Par napja vettem a Mi band 2-met, es nagyon meg vagyok vele elegedve, viszont a tudat, hogy a bluetooth folyamatosan impulzusokat kuld a kornyezetbe nem hagy nyugodni, foleg ejszaka. Ki lehet valami trukkel kapcsolni es csak akkor bekapcsolni mikor syncelni akarok a telefonnal?
Illetve tud valaki valami informaciot, hogy milyen merteku microwave sugarzast nyomat a kornyezetbe Idle allapotban, mikor nincs a telefonnal osszekottetesben; mekkora a SAR (Specific absorption rate) erteke?

(#14123) Degeczi válasza entropy (#14122) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Teljesen elhanyagolható bármilyen sugárzása, BT Low Energy eszközről van szó - hiszen különben nem is bírná 3-4 hétig...
(ráadásul eleve csak gyűjti az adatokat, nem küldi folyamatosan. Működik a telefon közelsége nélkül is)

(#14124) markussandor válasza entropy (#14122) üzenetére


markussandor
senior tag

nem kell aggódnod, a mibanded kizárólag akkor "sugároz", amikor a telefon az appal szinkronizálja

(#14125) vonyarc válasza LionDuck (#14121) üzenetére


vonyarc
tag

Szia! Edigitalos volt, garanciában cserélték. Azóta is jó, igaz fél éve MiBand 2-öt használok.

(#14126) gemini válasza markussandor (#14124) üzenetére


gemini
aktív tag

Ha alapból nem sugároz, akkor hogyan találja meg a telefon?

(#14127) Degeczi válasza gemini (#14126) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ahhoz a karkötőnek elég vételi módban lennie, és csak akkor felelnie, amikor kell.

Vmelyik app oldalán írja is a fejlesztő, h azért nem tesz bele elvesztés elleni funkciót, mert veszett nagy merüléssel járna a folyamatos kommunikáció.

(#14128) markussandor válasza gemini (#14126) üzenetére


markussandor
senior tag

párosításkor a telefon sugároz "kereső" jeleket, amit érzékel a band, és arra már tud válaszolni, ennyi

(#14129) pető bá' válasza Degeczi (#14123) üzenetére


pető bá'
őstag

Wikipédia, csak azért, hogy valami forrás is legyen hozzá :)

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#14130) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Üdv!

Miband 2 hol most a legolcsóbb? Amiket követek oldalak talán a gearbest 22 dodós ára a legjobb amiből még 4,5-et le tudnék venni pontokkal. Van ennél jobb áron valahol? :R

(#14131) Degeczi válasza Tomi0703 (#14130) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az teljesen jó ár, pláne további kedvezménnyel.
Találhatsz olcsóbb eladót (bár a további csökkentettnél már aligha), viszont hamisítják, és fölösleges kockáztatni. Az alap $22-t is megéri, és onnan biztosan eredeti jön.

(#14132) Tomi0703 válasza Degeczi (#14131) üzenetére


Tomi0703
őstag

Okes, koszi. :R
Keves mar a pontom, amugy 15 dollar kornyekere le lehetne vinni. :D

(#14133) Upo


Upo
addikt

Na, megint egy új versenyző, kíváncsi leszek majd a valódi árára mikor tényleg árulni fogják (én olyan 120-150$-ra tippelek indulónak)
[link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14134) Oldman2 válasza Upo (#14133) üzenetére


Oldman2
veterán

A cikk végén jóval kevesebbről esik szó.

(#14135) Upo válasza Oldman2 (#14134) üzenetére


Upo
addikt

Akkor te még nem tudod amit mindenhol írnak. Az az összeg a kínai belpiacos nettó ár átszámolva dollárba, kínán kívül árulva olyan 1.5-2x-es szorzó még rá szokott jönni. Mivel nyilván kurrens cikk lesz, ezért én eleve egy kicsit magasabbra tolt árat várok.
Esetleg ha kimész kínába, akkor ott valami kereskedőnél megkapod azon az áron, vagy a xiaomi shopból megrendelheted kínai címre.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14136) Oldman2 válasza Upo (#14135) üzenetére


Oldman2
veterán

:R

(#14137) prokrueger


prokrueger
csendes tag

Sziasztok,

Nemrég megérkezett a MiBand 2-m, egy iPhone 5C-vel van párosítva. Minden jó, de a caller id-t nem jelzi ki. Összehasonlítottam a mifit-et egy kollégáméval, akinek androidja van és neki van egy plusz opciója, ahol ezt be tudja kapcsolni (Show contact information vagy valami ilyesmi). Ez nálam hiányzik, applikáció és firmware a legfrissebb. Kérdésem, hogy iOS-nál szándékosan nincsen benne ez a lehetőség a programban vagy én rontok el valamit?

Előre is köszi a választ.

(#14138) Degeczi válasza prokrueger (#14137) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Biztosan MiFit-et használ? Nekem pont Androidon nincs benne ilyen opció... (míg más alkalmazásokban, pl. MiBand Master vagy MiBand Tools, igen)

(#14139) prokrueger válasza Degeczi (#14138) üzenetére


prokrueger
csendes tag

Igen, tuti MiFit. Közben rájöttem a megoldásra szerintem, átállítottam a telefon nyelvét angolra és így megjelent a funkció a programban és működik is.

(#14140) Degeczi válasza prokrueger (#14139) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Tényleg, Android alatt is! Ezeket a marhákat...
(azzal nem lenne gondom, h az alkalmazások nyelve angol legyen, sőt, még jobb is lenne - de a dátumformátumot rühellem, ha nem magyar, és Android alatt az sajnos összefügg a rendszer nyelvével)

(#14141) Dzsekobsz


Dzsekobsz
csendes tag

Nem tudom, hogy esetleg érdekel-e valakit de mostantól elvileg a sleep as android
és a mi band 2 tudnak kommunikálni. Csak a tools & mi band kell hozzá:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#14142) Degeczi válasza Dzsekobsz (#14141) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Viszont ha jól látom, annyira megugrik a fogyasztása, h nagyjából hetente kell majd tölteni.

(#14143) Bazs87


Bazs87
tag

Sziasztok!

A következő problémámmal fordulok hozzátok:
mivel a fél éves mi band 1s-emet nem tudtam többé feltölteni visszaküldtem gariba és rendeltem egy újat.
A régit viszont szoftveresen nem engedte leválasztani.
Ezért csináltam 1 reinstallt. Hozzá még elővigyázatos voltam és új passt is generáltam. Online be tudok lépni, viszont a szoftver nem enged.
Tudom én hogy olcsó meg szokni kell. A bővítményes intelligens ébresztése is használhatatlan. Viszont a hw ettől eltekintve jó.
Továbbá az is fix, h ha egyszer életre keltem megy jó ideig.
Mit tehetek most? Sajnos a szoftver 5 perc alatt úgy fel tudja rántani az agyam, hogy a visszaküldésért is kár és leginkább szétverném. Ennyire szint alatti szoftvert fejleszteni nem lehet. Kritikán aluli.

Van valamilyen ötletetek az újbóli belépésre, aztán új párosításra? Egyáltalán lehetséges ez?

(első üzembe helyezés is problémás volt, Párom telefonja elsőre megette, én 2 estét szívtam vele)

[ Szerkesztve ]

(#14144) danee992


danee992
tag

Üdv!
Segítségetek szeretném kérni! A minap megérkezett barátnőm új karkötője MiBand 2, a legújabb MiFit appal nemtud bejelentkezni regisztráció után. 2.2.1-es Mifit appal betud lépni de bluetoothon nem találja meg az eszközt. Ugyanez a helyzet bármelyik MiFit appban. MAC címet kikeresve, a Mi Noftify pl megtalálja. Megnéztem a Mi Notify-ban és jelenleg v1.0.0.34-es firmware van a band 2-n. A lényeg, hogy tudnám összehozni a MiFit appal hogy meg is találja?

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#14145) Bazs87 válasza danee992 (#14144) üzenetére


Bazs87
tag

ez ördögi kör

én is eljutottam egy régebbi szoftverrel eddig.
Anno párom telefonjával (lg) csináltam a firmware update-t, de mivel ahhoz már van párosítva egy karkötő és nem tudom feloldani így én is kutyaszorítóba kerültem:/

barátnőd telefonja netán Samsung S5?

(#14146) danee992 válasza Bazs87 (#14145) üzenetére


danee992
tag

Z3 Compact, de már eljutottam oda hogy a hivatalos MiFit app is megtalálja, mint korábban csatlakoztatott eszköz. Kiírj a pontos MAC címet is, rábökök hogy cstlakozzon, és mint eddig is: "Nem sikerült a párosítás, ellenőrizze a hálózatot és próbálja újra" :W :W :W

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#14147) Bazs87 válasza danee992 (#14146) üzenetére


Bazs87
tag

firmware update kell a rohadéknak vmilyen oknál fogva

csak ugye mivel nem tudod parositani nem tudod updatelni se:D
én hajszálra pontosan ugyanezzel szívok épp

jelenlegi haditerv:
párom lg-jéről legyakni a mi fit-et, majd újra rakni és felismertetni vele az enyém, fw update
majd lecsatlakoztatni és felcsatlakoztatni hozzám :)

laza 2 óra szívás egy tetvedék filléres kütyü miatt
már megbántam h másodszorra is ezt vettem
csak az üzemideje meg az ára vonzó...már ha működik

[ Szerkesztve ]

(#14148) danee992 válasza Bazs87 (#14147) üzenetére


danee992
tag

Nekem is van már egy ilyenem, azzal tökéletesen ment minden. Igaz használtan vettem ez meg vadiúj :D én most leszedem az összes régebbi apk-t hátha valamelyikkel mégis sikerül összehozni, onnan meg majd lassan aprajával szépen updatelem hátha eljutok a legújabb FW-ig. VAGY! mi notify appal próbálom apk-ból frissíteni az FW-t, habár eddig mindig sikertelen volt az újabakkal

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#14149) Upo válasza Bazs87 (#14147) üzenetére


Upo
addikt

Gadgetbridge. Firmware uprade-downgrade funkciója is van.
Dokumentáció: [link]
Legegyszerűbb felrakni az F-Droid alkalmazásboltot, ingyenes nyílt forrású szoftverek vannak benne. Azzal frissíteni is lehet, elég aktív a fejlesztése. [link]

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14150) Bazs87 válasza Upo (#14149) üzenetére


Bazs87
tag

akkor azzal sikerült végül?

én még szerintem teszek 1 kört párom LG-jével. Viszont neki van egy párosított eszköze. Mivel az övé párosítva van az én készülékem nem is látja. Vajon ha a telefonjáról leszedem az appot kinyírom vele az ő karkötőjét vagy csak elveszti a pírosítást és minden ok lesz utána?:)

remélem azt, aki ezt így lefejlesztette nem engedik többé semmilyen gép közelébe...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.