- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Szólánc.
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Meggyi001: Chrome - Kérjük vissza a Chrome alsó letöltési sávját
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 1 – rizseshús másképp
- EmPoWeR: Költözés uTorrent-ből qBittorrent-be
-
LOGOUT
Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router
Új hozzászólás Aktív témák
-
Goose-T
veterán
válasz
plömplöm #4683 üzenetére
Van benne. Természetesen ez is le van egyszerűsítve benne, mint az összes többi cucc. Itt egy videó róla, bár ezt AX1800-zal készítették, de pont ugyanez van az AX3600-ban is.
-
Goose-T
veterán
válasz
homoludens #1279 üzenetére
Kipróbáltam, nekem működik, pedig ugyanaz a firmware van az enyémen is. A DNS szerver beállításával lehet gond, próbálj ki egy másikat. Nekem most a CloudFlare van beállítva (1.1.1.1/1.0.0.1).
-
Goose-T
veterán
válasz
dethroner #1155 üzenetére
Sajnos ugyanúgy nem, mint a másik említett Lenovoba. Egyrészt mini PCI-E foglalat van ebben is, másrészt mindenhol kiemelik, hogy Lenovokkal nem kompatibilisek az utángyártott wifi kártyák. Van valami korlátozás a biosukban talán, hogy csak a listájukon lévő kártyákat engedik működni.
-
Goose-T
veterán
Sajnos abban még mini PCI-E kártya van, nem gyártanak már olyan formátumú kártyát AX200-as chippel. Amit találtam, ott azt írják, hogy nem működik HP és Lenovo laptopokban. Van még ilyen is, de ránézésre nem fog elférni a noti belsejében.
-
Goose-T
veterán
válasz
DonJoee #1121 üzenetére
Már leírtuk párszor, hogy AX200-zal mutatja az igazi erejét ez a router. Valószínűleg a WiFi 6 szabvány miatt van ez. Én innen vettem, ennyi pénzt simán megér. Tényleg nagyon megdobta, akadozós, lassú kapcsolatból a ház túlsó végében lett gyors és stabil. Előtte AC7265 volt, nem is nagyon tudta tartani 5Ghz-en a kapcsolatot, most meg egész nap stabil kapcsolatot tart ezen a frekvencián is. Itthonról dolgozom, szóval napi 8 órában tesztelem. Ráadásul ugyanazt az antennát is használom, mint előtte, szóval csak a kártya változott.
-
Goose-T
veterán
válasz
entity67 #1063 üzenetére
39900 Ft a BestMarkt-ban, igaz ez a global verzió, de van rá gari meg minden.
-
Goose-T
veterán
válasz
gazsiazasz #1004 üzenetére
Úgy használom, semmi gond nincs vele.
-
Goose-T
veterán
válasz
KRISSTUS #858 üzenetére
Nekem nagyon sokat dobott az, hogy az alaplapomban az AC7265-öt kicseréltem AX200-ra. Lehet, hogy a router közelében nem sokat számít, de a dolgozós gépem a ház túlsó felében van a földszinten, a router meg az emeleten, és vasbetonból van a födém. Az AX protokoll ilyen esetekben nagyon sokat tud segíteni. Előtte gyenge volt a térerő, szakadozott a net, azóta atomstabil és gyors. Mindez kizárólag a WLAN kártya cseréjének a hatása, hogy most már WiFi 6-os protokollon tud kommunikálni a routerrel.
-
Goose-T
veterán
válasz
pandamaci #592 üzenetére
Arra akartam kilyukadni, hogy már magában a WiFi 6 szabvány is sokat számít, akkor tudja igazán megmutatni ez a router az erejét. Az AC7265-tel szakadozott a kapcsolat és lassú volt, de az AX200-zal megtáltosodott. Nehezített terepen kell bizonyítania, a router a ház átellenes végében van az emeleten, a dolgozós gépem pedig a földszinten, vasbeton födém alatt.
-
-
Goose-T
veterán
Tegyél be MAC szűrést. Amikor társasházban laktunk, akkor nálam az volt az alap, hogy csak a család eszközeinek a MAC címeit engedte be a hálózatra. Azért alakult ez ki, mert régen még korlátos volt az UPC net, és egyszer valaki idegen rácsatlakozott, és túllépte a korlátot. Onnantól szűrtem a MAC címet, utána nem is volt ilyen problémám.
-
Goose-T
veterán
válasz
james008bond #428 üzenetére
PC-n ne a webes sebességmérőt használd, hanem töltsd le a Speedtest alkalmazást a Windows Store-ból. A webes párszáz megabit felett megbízhatatlan.
-
Goose-T
veterán
válasz
sikideg01 #388 üzenetére
Ahhoz bridge módba kell kapcsolni a digis routert, amihez ki kell kérni a jelszót az ügyfélszolgálattól. Ez itt offtopic, ha több infó kell, nézz be a Digi topicba.
-
Goose-T
veterán
válasz
Davebowman #171 üzenetére
Az enyém a BG-ről jött, kínai csatlakozója van és adtak hozzá egy kvázi használhatatlan EU adaptert.
-
Goose-T
veterán
Van már saját oldala a routernek az OpenWRT portálon! Persze firmware még nincs, de ez azért egy biztató jel.
-
Goose-T
veterán
válasz
Black&White #91 üzenetére
Ez a ma 100 ezer körül kapható routerekkel van egy szinten, szóval sok mindenhez képest lehet ez hihetetlen ugrás.
-
Goose-T
veterán
válasz
dethroner #26 üzenetére
Nekem is ilyet adtak, el is felejtettem írni.
Szerencsére volt itthon egy adapter, amit még egy régebbi kínai telefonom töltőjéhez kaptam, azzal be tudtam dugni. Vegyél egy ilyen elosztót, szinte minden barkácsboltban lehet kapni.
-
Goose-T
veterán
Elég zavaros a leírás, de mintha hármat adnának belőle, azért kerül ennyibe. Nyelveknél ennél is csak azt írják, hogy kínai/angol. A webes felület csak kínai, a Mi WiFI alkalmazás tud angolul is. Szerintem nem lesz belőle külön global verzió, vagy ha mégis, akkor a kínaira is biztos fel lehet majd hackelni a szoftverét.
Egyébként ebben a fórumban lehet nyomon követni az OpenWRT portolására tett erőfeszítéseket, egyelőre még eléggé gyerekcipőben jár sajnos.
-
Goose-T
veterán
-
Goose-T
veterán
Így van, a legújabb, 1.0.50-es verziójú firmware már elérhető, az enyém is arra frissítette magát. Ezzel már valóban 1,4GHz-en megy a proci.
-
Goose-T
veterán
Eddig még nem volt itt a PH!-n ezzel a routerrel foglalkozó külön topik, úgyhogy nyitok neki egyet, itt majd megoszthatjuk egymással a tapasztalatokat.
Nos, ma érkezett meg a topik címében szereplő routerem, a Banggoodról rendeltem, mert európai raktárból is küldenek. Hat nap alatt megérkezett a csomag, vámkezelésre nem volt szükség.
A beállítás egyszerű, a webes felületet Google Translate-tel lehet könnyen fordítani. Eddig nagyon tetszik, még a kert végében is van net.
Az Intel wifiknek frissíteni kell a driverét a legújabbra (AC 7265-nél idén áprilisi a jó verzió), különben nem látják AX protokollal a wifit egyáltalán. A router beállításainál át lehet kapcsolni Wifi 5 kompatibilitási módba a routert, hogy legyen wifi addig, amíg nincs a driver frissítve. Sajnos ezt csak az asztali webes felületen lehet megjátszani, alkalmazásból és a mobilos webes felületről nem.
Hackelés: a router firmware-je OpenWRT alapú, de még nem készült custom firmware hozzá, csak a gyári van. Talán van remény, hogy egyszer megjelenik egy tiszta OpenWRT hozzá, elvileg nincs bekapcsolva rajta a secure boot.
Új hozzászólás Aktív témák
- EAFC 26
- Milyen program, ami...?
- OLED TV topic
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- TCL LCD és LED TV-k
- 3 milliós villanyautó, AI tamagocsi és kamerás napszemüveg - megjött az AstraUX
- Renault, Dacia topik
- Házimozi haladó szinten
- Vírusirtó topic
- További aktív témák...
- Lenovo ideapad 100 i3-5005u / 8gb ddr3 / 500gb Hdd / töltő / akku rossz- karcos
- Apple iPhone 13 Mini 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy Z Fold 5 512Gb Black
- Samsung Galaxy Watch Ultra 47mm LTE (Titanium Silver) - Újszerű, 2 év garanciával!
- VivoBook 15 X540UBR 15.6" FHD i3-8130U GeForce MX110 12GB 480GB magyar bill gar
- AlzaPower M7503CA Fast Charge 100W
- LG 27UN83A-W - IPS LED - 3840x2160 4K - 60Hz 5ms - USB Type-C - HDR 400 - AMD FreeSync - Hangszórók
- BESZÁMÍTÁS! GigaByte H610M i5 14400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 Ti 8GB Kolink Observatory RGB 800W
- Thermalright Hyper Vision 360 UB ARGB White AIO vízhűtés eladó!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest