Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-25 19:21:40

LOGOUT.hu

Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#848) Benny21


Benny21
csendes tag

Sziasztok! Most leírom az összegzésem ismét... Akinek a lefedettség a legjobban számít és érdekli a 100% tudása a routernek tehát a mobil app nyújtotta további beállítások az FELEJTSE EL A GLOBÁL verziót!!!!!! Ezt komolyan mondom. Valóban 1000x jobb a lefedettség kínai fw-el tetszett tényleg. Óriási! De! Mobil app használhatatlan az én verzióban (globálról kínai fw). És sajnos így a router tudásának fele kb oda. Nincs vendég háló létrehozás, nem látja a csatolt eszközöket, abszolút semmi beállítás nem lehetséges róla. (kiprobáltam minden létező fw-t és mobil appot, resetekkel kombinálva, kb 25x volt fw módosítás a routeren annyi verziót próbáltam ) Csak látja az app a routert név szerint és ennyi (gyári állapotban megy minden rendesen csak kisebb lefedettséggel). Mint korábban írtam az SSH elérés és mély átalakítás a szoftverben talán segíthet. De egyenlőre nekem a kedvem elment tőle. Várom az openwrt fejleményeket,talan lesz 3.feles szoftver egyszer. Akkor nyílnak majd ki a kapuk igazán. De mindezektől függetlenül nem bántam meg jó a router. Kültéren lévő eszközöknek pedig a Repeater továbbítja a jelet (most már csak 1 nem 2 mint korábban). Lényeg az hogy az egész fórumot egybe olvasva szerintem kinait vegyétek mert ott lazán át álhattok globálra de fordítva szívjátok majd a fogatokat. De azért pozitív dologként megemlíteném hogy nem ömlik össze a rendszerem ezzel a routerrel. Mint korábban 2-5-7naponta.... Nem bántam meg a vásárt félre ne értsétek. De véleményem szerint kínai használhatóbb (ha csak a lefedettség számít). Egyenlőre!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.