Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40251) MasterMark válasza StLui (#40250) üzenetére


MasterMark
titán

Játékokból lehet a legjobban tanulni. Amit a WoW adott pl, azt nem hiszem, hogy seggelős tanulással meg tudtam volna tanulni. (Szókincs persze, de ha nem tudod a nyelvtant, szavak alapján még úgy is követhetőek a dolgok.)

Switch Tax

(#40252) StLui válasza MasterMark (#40251) üzenetére


StLui
veterán

Lányom 11-12 éve úgy kezdett nagyon haladni, hogy imádta a Buffy a vámpírok réme sorozatot, itthon nem lehetett kapni, és mi évadonként rendeltük neki Angliából, nagyon felpörgött. Sajna azt látom feleségemnél is, hogy csak a nyelvtanárnál, már évek óta egyénileg, és a nagyon rendszeres itthoni tanulással is iszonyat nehezen halad, Duolingot végigcsinálta kihagyott nap nélkül, és folyamatosan frissítette is aminek lement a szintje, azt hiszem 1 év körül járt kihagyott nap nélkül. Én meg beleestem abba a csapdába, hogy ezzel nem játszom mert nem tudok angolul, (nekem ez lenne a hajtóerő, meg az utazás, de az ritka, az nem jó gyakorolni rendszeresen), nem tanulok angolul mert évek mire jutok valamire, és nincs türelmem, pedig sok mindenre elszúrom az időt.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#40253) Mankó


Mankó
veterán

Szerk: közben rákerestem én is, - telóról kicsit nehézkes - és a csatlakozó eltér. Így sajnos felejtős.

Havernak beszart a Slim 360 tápja. Most van lehetősége egy szinte új Slim E tápot kerítenie. Kérdés, hogy tudja e majd a Slimhez használni? kompatibilis e , számíthat e valamiféle hátrányra vele?
Köszi szépen a válaszokat előre is!

[ Szerkesztve ]

(#40254) Kvelstadt válasza szabacsik (#40247) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor marad. Igazából csak gondoltam visszaállítom majd az lapra meg idegből akartam mert így sem sikerült amit akartam.
Amúgy meg itt angliàba tanulom az angolt de más megértetni magam meg más egy játékba mindent elolvasni és érteni. Csak én most szerettem volna úgy játszani hogy értem is, nem majd egyszer mikor már tudni fogok angolul.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#40255) StLui válasza Kvelstadt (#40254) üzenetére


StLui
veterán

Az lehet esetleg a probléma ami nekem volt a witcher 2-vel, megvettem a letöltőkódot, amit magyar nyelvűnek árultak, letöltöttem az angol profilommal, nem lett magyar nyelv. Migráltam magyarra, töröltem a witchert, és újra elkezdtem letölteni a magyar live-on keresztül. Ugyanúgy megállt mint neked, ügyélszolgálat segített végül, de nem volt egyszerű menet. Éppen ingyenes volt a goldosoknak, adtak 1 hónap goldot a fiam profiljára, és onnan le tudtam tölteni, az enyémre nem lehetett volna már mert ez egy hiba.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#40256) béke


béke
aktív tag

Sziasztok szeretném megvenni a GTASA.-t a profilomban de mivel új Hitelkarim van nem engedi mert nem megfelelő.
írja hogy új fizetési mód akár paypal is lehet ami jó lenne mert az van nekem is....
nem dob ilyen funkciót csak mastercard,visa vagy pedig microsoft nem tudom hogyan tovább elakadtam egyáltalán hogyan töltöm fel a belső microsoft egyenlegem?

És ha mindez meg van akkor megveszem profilomban benne lesz ugye? és csak egyszerűen boxon belépve profilomba,megkeresve a játékot letöltöm?!

Alá írás :)

(#40257) MasterMark válasza béke (#40256) üzenetére


MasterMark
titán

Nem olyan bonyolult, vagy MasterCard, vagy Visa kártya kell. Magyarországi régióban szerintem nincs paypal.

Switch Tax

(#40258) #81556480 válasza MasterMark (#40257) üzenetére


#81556480
törölt tag

Azért nem jó beírni a bakkártya adatokat , mert azóta folyamatosan vásárolok. mostani leárazásra is kiszórtam egy vagon pénzt :O :O letölteni meg nem tudom. a frankó netkapcsolatom és az állandóan újrakezdő box miatt

(#40259) negyven2 válasza Kvelstadt (#40254) üzenetére


negyven2
veterán

Na itt a probléma, ezért nem, tölti le. Ugyanis most már magyarországi az accod, de UK-böl használod. És mivel nem olyan országból töltesz le ahová az accod régiója szól, így nem fogja leszedni csak magyar IP-vel. Vagy 3 hónap múlva visszaváltasz UK-re. És sajnos addig ezzel a, profillal vásárolni talán-talán de letölteni full game-et nem nagyon fogsz.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#40260) Joemaster


Joemaster
újonc

Hali mindenkinek!

Szeretnék egy XBOX 360-at venni, mert kisebbik gyermekem nagyon rákattant az ismerősnél a kinect játékokra úgyhogy jó volt a bizi meg minden. Veszek egyet.
Csak annyi segítség kellene, hogy elég lesz e a 4 GB-os modell? Nem lesz Gold tagság, meg letöltögetés egyelőre.
De ha később mégis letöltenék valamit akkor elég lesz ha egy nagyobb pendrive-ot bedugok? (32 Gb-64 Gb stb.)
Egyáltalán érdemes még 360-at venni vagy spóroljak még egy évet és One legyen?

Köszi

(#40261) MasterMark válasza Joemaster (#40260) üzenetére


MasterMark
titán

Érdemes venni, ha megéri neked. Kinect-es játék szerintem több van rá mint One-ra, főleg mert One-on már nagyon elfelejtették a Kinect-et.

Gyereknek szerintem bőven elég a 4GB-os egy pendrive-al.

Switch Tax

(#40262) Joemaster válasza MasterMark (#40261) üzenetére


Joemaster
újonc

Köszi!

Sokat segítettél mert nem mindegy hogy 100 ropi vagy csak 70 :B

Üdv

(#40263) MasterMark válasza Joemaster (#40262) üzenetére


MasterMark
titán

70? Nem sok az?

Switch Tax

(#40264) béke válasza MasterMark (#40257) üzenetére


béke
aktív tag

tudom de az új karim maestro és az nem jó.
lépegettem össze vissza és valamelyik fizetési módnál írta a paypal-t de majd holnap neki ülök még egyszer reméljük az akció addig nem vész el :)

Alá írás :)

(#40265) MasterMark válasza béke (#40264) üzenetére


MasterMark
titán

A Maestro sehova se jó.

Switch Tax

(#40266) Kvelstadt válasza negyven2 (#40259) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na köszi az infót! Akkor jóbeszoptam. De legalább nem csak valami bug van hanem tényleges probléma ráadásul már ezt is tudom.
Egyébként sem terveztem live-ról vásárolni a közeljövőben.
Azért support-nak még írok egyet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#40267) vg válasza StLui (#40252) üzenetére


vg
addikt

Ne szégyeld magad e miatt, az itteni fórumozok is annyira tudnak angolul mint TE, csak a szájuk nagy, meg menőnek akarnak látszani az olyanoknál mint te. Játékokból nem lehet megtanulni angolul, még konyha angol szinten se. Valami apró morzsát össze lehet szedni bizonyára, mint a LOAD, meg SAVE és társaik, de ha beszélni kell... ugyan már!

(#40268) dilipok válasza vg (#40267) üzenetére


dilipok
veterán

ez elegge no comment... :((( kesz szerencse, h tiszaban vagy masok kepessegeivel :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#40269) vg válasza dilipok (#40268) üzenetére


vg
addikt

Már vártam az ilyen hozzászólást! Bizonyára nincs igazam, de tudod mit? Ülj le egy japán kandzsi feliratos játék elé, és tanulj meg japánul belőle nullárol, hiszen elméletileg könnyebb nyelv mint az angol! Biztosan kivitelezhető, hiszen itt szuperképességű arcok vannak...

[ Szerkesztve ]

(#40270) Döglött Róka válasza vg (#40269) üzenetére


Döglött Róka
veterán

:D Imadom amikor valaki szurrealis peldaval probalja igazolni magat. Ne zavarjon hogy angolszasz nyelveknel az abc azonossaga igencsak megkonnyiti az ember dolgat, arrol nem is beszelve. Hogy az angol vilagnyelv.

En anno amikor meg angolul ment a cartoon network, abbol tanultam meg angolul, majd jottek a jatekok, iskolaban nem tanultam, hanem beszelgettem kulfoldiekkel es segitettek. 9 eve nemzetkozi munkakornyezetben dolgozom ugy es hasznalom a nyelvet napi szinten, hogy soha nem tanultam tanartol angolt es egy nyelvvizsgam sincs.

Jatekokbol meg lehet tanulni alapfokon, mivel roppant egyszeru a nyelvezetuk, csak nem egy witcher szintu rpg-nek kell nekiugrani.

A frusztraltsagodat meg ne azokon eld ki, aki kepes volt autodidakta modon megtanulni egy idegen nyelvet.;)

StLui: allj neki egyszerubb cuccoknak es a felesegeddel csak feliratos cuccokat nezzetek, ugyis borzalmas a magyar szinkron.:) CNN, BBC is johet mert a musorvezetok nagyon szepen beszelnek. Nincs lehetetlen csak tehetelen.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#40271) dilipok válasza vg (#40269) üzenetére


dilipok
veterán

ulj le te... itt angolrol volt szo, vagy felreolvastam valahol?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#40272) vg válasza Döglött Róka (#40270) üzenetére


vg
addikt

Ja igen, TE vagy az egyik prohardveres szuperképességű egyén, aki érettségi nélkül és nyelvizsga nélkül nemzetkozi munkakornyezetben dolgozik. Hagyámá.

[ Szerkesztve ]

(#40273) vg válasza dilipok (#40271) üzenetére


vg
addikt

StLui-nek az angol pont olyan mint neked a japán. Amúgy ez az srácok, adjatok tanácsokat, hogy nem kell az iskola, nem kell a tanár... :W :W Saját gyerekeiteket is neveljétek ebben a szellemben, jó lesz majd közmunkásnak a földre.

[ Szerkesztve ]

(#40274) Sicilian válasza vg (#40273) üzenetére


Sicilian
addikt

Ha már másokat fikázol nem témába illő topikba, akkor legalább tedd off-ba !
De majd szól egy illetékes is remélem !

nothing is true everything is permitted..

(#40275) vg válasza Sicilian (#40274) üzenetére


vg
addikt

Már három oldalja ez a téma, de ha én írom le a véleményem, az már fika és off. :D Látom sikerült a topic összes látogatójának a lelki világába belegázolni: buta rajzfilmekből és játékokból meg lehet tanulni angolul és az életben magasra törni. Remélem igy helyreáll a rend.

[ Szerkesztve ]

(#40276) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Srácok pls, térjünk vissza a topik témájához! :) Nagyon szépen köszönöm!

Live-Die-Respawn

(#40277) Trak válasza vg (#40273) üzenetére


Trak
addikt

A szokásosnál is frusztráltabb vagy ma... biztos a meleg ;]
Szerintem senki nem mondta, hogy nem kell iskola, de mindenki a saját képességeihez mérten tud tanulni.
Én is ismertem olyat, aki magától, tanár nélkül tanult meg angolul, olyat is akinek a játékok, filmek segítettek.
Nekem is segítettek a játékok még a 90-es években, de inkább csak a szókincsem fejlesztésében, valószínűleg nekem nincs olyan nyelvérzékem, mint némely más embernek.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#40278) Kvelstadt válasza oriic (#40276) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Bocsi orich nem ezt akartam elérni ami itt ment. Én csak magYar nlylvü játékkal akartam játszani ha már van rá opció.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#40279) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Mi a neve annak a csavarhúzónak aminek a feje 6szögű és középen van benne egy lyuk mivel a csavarból meg kiáll egy pöcök.
Vettem a joy-hoz más színű házat és át akarom szerelni de nincs ilyen csavarhúzóm.
Az tévesztett meg hogy van egy vezetékes joy-om (most csak azt használom) is és abba a sima csillag csavar van én meg nem is néztem meg hogy a vezeték nélkülibe másfajta csavar van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#40280) MasterMark válasza Kvelstadt (#40279) üzenetére


MasterMark
titán

Security Torx

Ha a vezetékesben csillag van, akkor biztos eredeti?

Switch Tax

(#40281) hackeeeee válasza MasterMark (#40280) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A vezetékesben Nekem is csillagfejű csavarok vannak.

Magyarországi disztribútortól vettem, rajta van a hologramos matrica is.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#40282) Kvelstadt válasza MasterMark (#40280) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszi!

Game-be vettem ami itt olyan mint otthon pl az 576. Gyári dobozában bontatlanul a polcról szóval lehet itt mással fogják össze a vezetékest.

közbe én is megtaláltam. Hasonló mint a security amit írtál de nem az van benne.
hanem sima hatszög és nem ívesek az oldalai. ilyen mint ez.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#40283) Casoli válasza Kvelstadt (#40282) üzenetére


Casoli
őstag

Szerintem a gamepadod már egyszer szét volt szerelve, és másfajta csavarokkal rakták össze. Én ami gamepaddal találkoztam, mindegyikbe torx csavar volt, közepében pöcökkel (security). Én arra tippelnék, hogy kínai hamisítvány :DDD

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#40284) Kvelstadt válasza Casoli (#40283) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vagy ők csinálnak javítást és ők rakták bele ezt a csavart.
de hallod, nem érdekel. ha hamis akkor első osztályú hamisítvány mert se külsőleg se funkcióba nem veszek észre semmi különbséget ez és a vezeték nélküli között.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#40285) hackeeeee válasza Casoli (#40283) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Semmi.. Sorry..

Összekevertem.

Viszont ami Nekem van vezetékes Controller, abban is csillagfejű csavar van, és rajta van a hologramos matrica is.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#40286) Kvelstadt válasza hackeeeee (#40285) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azért mondom. Most néztem meg a házba az összes joy-t.
Van egy régi vezetékes még otthon vettem 576-ba azt is újan de már meghalt, és abba csillag van míg az otthon vett vezeték nélkülibe amit szintén 576-ba vettem és az itteni vezeték nélkülibe ami járt a box-hoz mikor tesómék vették újan szintén a torx akármi van.
Ha ezek után is gagyi a vezetékesem akkor még a világnak ilyen gagyi joy-okat mert tükéletes hamisítvány! :R

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#40287) hackeeeee válasza Kvelstadt (#40286) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én annó ismerőstől vettem a vezetékest, mert pc-hez kellett, és nem találtam a wireless-eshez vevőt.

Kicsit összekevertem a dolgokat, mert a wless-es jött boltból, abban természetesen torx van, viszont a kábeles ismerőstől jött, viszont az is gyári (szerintem).

Véleményem szubjektív...

(#40288) MasterMark válasza Kvelstadt (#40282) üzenetére


MasterMark
titán

Ez meg imbusz, security hex key?

De én is eddig csak torx-al találkoztam.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#40289) Kvelstadt válasza hackeeeee (#40287) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem is pc-hez volt az első vezetékes.
S am szerintem is eredeti csillag csavarral is de ha nem az sem érdekel míg megegyezik a minősége az eredetivel. :)

Am mi az avatarod? Ismerős de nem ugrik be viszont jól néz ki.

(#40288) MasterMark
Én úgy találtam meg neten mint "hexagon internal tamper proof screwdriver"

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#40290) hackeeeee válasza Kvelstadt (#40289) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sokat agyaltam, hogy mi legyen, végül csak kínából lett volna vevő értelmes áron, arra viszont nem volt kedvem várni 3 hetet. :)

[link]

Véleményem szubjektív...

(#40291) Kvelstadt válasza hackeeeee (#40290) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Bocs, megint bamba vagyok de csak odáig értem hogy: "Sokat agyaltam, hogy mi legyen,"
Mire lett volna vevő kínából?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#40292) hackeeeee válasza Kvelstadt (#40291) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Van wireless controller-em a box-hoz, és azt szerettem volna használni pc-hez. De ez helyett lett egy vezetékes controller.

Véleményem szubjektív...

(#40293) Kvelstadt válasza hackeeeee (#40292) üzenetére


Kvelstadt
veterán

jaaaaaaaaaaaah. :D
Én azt hittem ezt a részt az avataros kérdésemhez írtad. :D
Csak gondolkodok hogy mivan? Avatart venni kinából? :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#40294) hackeeeee válasza Kvelstadt (#40293) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem, arra a részre a linket küldtem. :)

Véleményem szubjektív...

(#40295) #81556480 válasza oriic (#40276) üzenetére


#81556480
törölt tag

PLS guys, go back to the topic theme ! Thank you very much!

:DDD

(#40296) oriic válasza #81556480 (#40295) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez most hogy jön ide? :D

Live-Die-Respawn

(#40297) #81556480 válasza oriic (#40296) üzenetére


#81556480
törölt tag

I dont nemtudom!

De itt van egy xbox 360-as GTA V amit jelenleg szétcsapnak a hekkerek:

[link]

(#40298) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Közben összeraktam a csillag csavaros joy-om a rendelt más színű joy házzal és hót pass-os. Még chat pad is rá van rakva de teljesen jó. Mondom én hogy még több ilyen profi utángyártott cuccot a népnek! :)
Kaptam hozzá gombokat meg mindent de csak a felső műanyagot használtam fel. Gombok meg a többi cucc maradt a régi.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#40299) sugarforce


sugarforce
őstag

Megvettem az injustice-t tegnap (2000 a márkitpléjszen) és baromira tetszik, ráadásul pár skin pack ingyenes.

(#40300) BÜDÖSLÁB


BÜDÖSLÁB
tag

Csáó!
A legolcsóbb gold vásárlási weboldal? Thenkjú

A kevesebb több- Ludwig Mies Van Der Rohe

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.