Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz AMD Power #6099 üzenetére

    Nagyjából szitokszó lett. Majdhogynem a hülye-béna kategória.
    A kezdőre jó a novice. Az nem sértő.
    *****

    Lehet ma nem játszom mert feljelentenek a WG-nél.
    Történt az eset hogy t10-es csatában rögtön az elején az artynk kilőtte a Ferdinket.
    Többen is kérdeztük hogy why? Semmi válasz... A ferdi kérte reportoljuk az artyt, de erre az arty benyögte hogy noob ferdi, és akadályozta a mozgásban, ferdi mondja nem így volt (egyébként tényleg low efes volt, lehet észre sem vette).
    Az arty szakasztársai is lenoobozták, menjen annyába.

    Erre visszamentem az arty-hoz (ezt nem kellett volna) és kicsit ráálltam, de tolni nem tudtam.
    Kértem mondja már el miért lőtte ki a ferdyt de nem válaszolt.
    Egy idő után kapott egy headshotot, mert olyanom volt.
    Na.. rögtön tudott beszélni... de visszajött a kinai scout szakasztársa és elkezdett löni. Lassan ment neki, de fogyott a HP-m. Bementem a kezdőkörbe hogy bekéküljön, de nem volt hülyegyerek!!!!
    Ott már nem lött, taktikát váltott és el kezdet ütközgetni... így viszont én nyírtam volna ki passzívan és én kékülök, mert alacsony HP-val jött vissza bosszút állni.
    Gyorsan kimentem a kezdőből és ott kilőtt. Aztán mindkető mondta WG-nél feljelent küldik replayt, mert artyt akadályoztam és kilőttem ok nélkül.
    Ekkor már a csapat fele is ezt mondta, azt mindenki elfelejtette hogy az arty lőtte ki a ferdyt.
    ***

    Nem cselekedtem helyesen és tudom, nem kéne beleszólni a vitákba, de utálom azt a fajtát, aki megmondja a másiknak mit csinálhat és kilövi csak azért mert alacsony effes, nem úgy mozog, a helyére áll, nekikoccan stb.

    Ja... a csatát így is majdnem megnyertük.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés