Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27045) nagysandor88


nagysandor88
tag

Tegnap érdekes dolog történt velem El Halufon. Drága imádott Churchill VII tankomban ülve látom hogy jön egy is a nekem jobb oldalt lévö torkolathoz. Mondom belelövök 1-2öt. Nos ez ment is. Ezen felbuzdulva a hepehupás részen lecaattam spottolni őt, me gondoltam megküzdök vele, hátha valaki segít is. Lefele menet két lövést pattintottam. Szembe került velem a préda. Két lövésem is pattant a kupolájáról, me az ö 122ese ròlam. A szar is megállt bennem. Nekemjött, Belelőttem a lövegébe full közelrűl, gondoltam ellövöm. Szerintem sérült, de nem szállt el. Kaptam egy po ont tőle. Erre annyira jól szembefordította velem a lövegét, hogy beleláttam. Gondoltam meglövöm, ~900hp-ról pukkant el. Sajna nincs replayem, nincs benyomva, de ezt ki kellene próbáéni, hogy lehet-e ammorackelni lövegen keresztül? Végülis logikus lenne. Érdekes volt.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.