Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnapi 46%-os winrate 0.02% winrate bukást produkált...

Nem emlékszem, hogyan sikerült eddig eljutnom ilyen jó győzelmi aránnyal, mert hónapok óta egyedül csak szopóálarcban tudok játszani vagyis minden köröm bukta...1 szakasz társsal kb 50%-ra jön ki 10 játék, 2 szakas társsal 70%-ra és jól irányított századdal 80%-ra...

Ebből kiindulva: Mikor századolunk? :)

Végeztem egy tesztet, úgy hogy újra csak Tier 1 és 2 tankokkal játszottam. Azt akartam megnézni, hogy a)Tudok e egyedül 57%-ot hozni, b)A régen jól bevállt tankok most is uralkodnak e?

Eredményem:
a)40%-os winrate-et tudtam összehozni 100 játék után... (folyt köv sor)
b)...az általam legjobbnak tartott tankokkal (PZ2,PZ-35t).

Okok:
a)A játékos állomány régen sem volt jó alacsony tierben, DE mindig akadt 2-3 fő aki a chatben reagált, vagy azzal, hogy velem, jött, vagy azzal, hogy szólt, hogy a másik oldalt fogja, hogy tudjak támadni... Most ha valakit megszólítok: "STFU NOOB"
b) A régi tankok megpiszkálása (új löveg, töltés, célzás idő stb) és az új francia tankok megjelenésével, már nehezebb dolga van az embernek (sokat pattog a franciákról) márpedig nagyon sok francia van főleg tier 2-ben.

Más: Megkérnék egy Moderátort, hogy írjon be a névlistára. WOT-os nevem: Tyutyu. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.