Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52701) KJ82 válasza Kolbi_30 (#52700) üzenetére


KJ82
senior tag

Hát hogy lejárjon a cooldown mire szüksége lesz rá :DD

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#52702) LK válasza Kolbi_30 (#52700) üzenetére


LK
addikt

Ha beírod, hogy most nyomd le a T betűt és megkapod az ajándékod, láthatod merre kószál az nmy DD :) A szomorú az, hogy ez többször sikerült,mint nem.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#52703) Kolbi_30 válasza LK (#52702) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nem tudok beirni mert megint bannt kaptam 11.30 ig..de most sehhova sem irhatok ...eddig tudtam legalabb privatba, de most az is kiesett.. :DD :DD :DD

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#52704) LK válasza Kolbi_30 (#52703) üzenetére


LK
addikt

Te szeretsz káromkodni és bannt kapni :DDD
Még mindig nem esett le, hogy nem fog változni semmi ha leoltod a szerencsétleneket. :(
Gondold végig, mennyi lesz belőlük karácsony fele, amikor jönnek az akciók egyebek :K

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#52705) 4580693 válasza LK (#52704) üzenetére


4580693
senior tag

Ez igaz, de kiadja a mérgét. :D Ahogy Shrek mondja, jobb kint mint bent. :D

(#52706) Kolbi_30 válasza LK (#52704) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Amugy nem tudom miert kaptam mert mostansag nem irok semmit sehova...Csak ugy jött

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#52707) KJ82


KJ82
senior tag

Megjött az évfordulós kuponom. Gondoltam veszek belőle 15k dubit. Megvettem az egész Armorys BF láncot: Dunqerk +Sims, + permacamo a Minskre. Vettem a maradék dubiból 8 ládát. Yoshino , Pommern, Alaska, Loyang B. Ez 13k dubi lesz vissza összesen, mert megvannak a normál hajók is, +50k coal és 100k fxp.

Sajna a Jean Bart nem esett, de így is baromira örülök.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#52708) csibor válasza KJ82 (#52707) üzenetére


csibor
őstag

mennyit kell nyitni a Dunqerk-ik?

(#52709) KJ82 válasza csibor (#52708) üzenetére


KJ82
senior tag

5200 dubi összesen. Olcsóbb mint a " rendes ", és visszajöhet 1500 ha az megvan.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#52710) malystryx


malystryx
senior tag

Egy kis segítséget szeretnék Tőletek kérni. Nézegettem az Alaska-ról jó pár videót, és utána egy Agir-ről is. Nyilván más a 2 hajó. Viszont az adatok alapján elenyészőek a különbségek. A radart most hagyjuk le az Alaska-ról. Gondolom itt Mindenki az amerikai mellé tenné a voksát, és elhiszem hogy jobb, de annyival sokkal jobb, vagy csak picit? Mert a videókban azért az Agir-el is bőven oda lehet pörkölni és ott is vannak gyönyörű eredmények.
A fedélzet pár milliméterrel vastagabb az Alaskán, ami eredményezhet több lepattanót, illetve az lehet még fontos hogy az ágyúkat milyen szögben lehet elsütni ha full salvo-t akarunk.
Nekem nincs egyik sem, ezért kérdezlek Titeket. Szeretnék egy csatacirkálót, de ha az Agir annyival nem rosszabb, akkor nem költenék rá. Pedig annyira szép az Alaska. :O
A válaszokat előre is megköszönném. :) :R

(#52711) 4580693 válasza malystryx (#52710) üzenetére


4580693
senior tag

Régen volt Alaskám, de már nem tudom, milyen. Az Aegir nem igazán kedvencem, mert szerintem inkább csatahajóként kell hajókázni vele, de azért volt, hogy citáztam vele Pommernt. Jött is egy WOW szegénytől. Ha pénzt akarsz bármelyikért adni, én lebeszélnélek erről. :)

(#52712) Kolbi_30 válasza malystryx (#52710) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Az alaska jobb. A radar miatt és az ágyúk is kicsit jobbak. A másik meg német.. ég nagyon peneket szépen beveszi. Alaska jobb választás. Ha fizetnel érte akkor egyik sem

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#52713) Tüzi válasza malystryx (#52710) üzenetére

Eszedbe ne jusson pénzt adni nekik...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#52714) malystryx


malystryx
senior tag

Köszönöm a válaszokat, nem akarok fizetni. :N De ugye az egérke megvehető free xp-ből, ezért volt a kérdés hogy mi a különbség kettejük között. De ha a német is eléggé kérdéses, akkor hagyom a fenébe. :R
A szén viszont összejött, na abból aztán végképp nem tudom mit válasszak. Tetszik nagyon a Yoshino, és a Carnot. A francia cirkáló megállja a helyét az Alaska mellett? Elég sokak dicsérik. :F
A Marceau nem kell, nem gyakoroltam még DD-t sosem, a Napoli még esetleg, de nem vonz annyira, a többi meg nem érdekes számomra egyelőre.

(#52715) 4580693 válasza malystryx (#52714) üzenetére


4580693
senior tag

Van yoshinom. A játék egyik legpontosabb ágyúival rendelkezik, de mellette nagyon papír. Nehéz vele jól játszani. Én a Salemet vettem ki szénből. A többi hajónál nem volt az az érzésem, hogy kell nekem.

(#52716) Narxis


Narxis
nagyúr

Üdv!

Van egy bónusz kódom amit ingyen oda adnék bárkinek mivel én nem játszom ezzel a játékkal, a gond csak az, hogy azt írja, hogy új játékosoknak való, akiknek nincs még wargaming.net azonosítójuk, a kódot a fiók létrehozása előtt kell beírni.

3 hajót ad(Tátra, Nassau, Emden), 7 nap prémium fiókot, 2 millió kreditet és 200 dublont.

Thanos was right.

(#52717) malystryx válasza 4580693 (#52715) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszönöm, én is attól félek hogy papír a Yoshino. Majd ha elérek a Zao-ig, és megtanulok vele játszani, esetleg utána megpróbálom. A 8-as hajónál vagyok azon a vonalon, hihetetlenül teszik, de hiába a beszögelés, mellettem csapódnak be a nagy tesók gránátjai, repül a 15k. Iszonyat papír. Nem egy könnyű ág. Nézek videókat a Salem-ről is. Köszönöm még egyszer. :R

(#52718) Tüzi válasza malystryx (#52717) üzenetére

Salem addig volt jó hajó amíg nem nerfelték a földbe a toronyforgást. Azóta olyan... mehh...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#52719) Kolbi_30 válasza malystryx (#52717) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Igen papir én szeretem de barhonnan citat kap szembol hatulrol oldalrol vegkepp..Az uj nemet DD siman lenyomva 3-4 salvobol :DD

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#52720) scyllarus


scyllarus
veterán

REGNUMMARIS21
Nem tudom, mit ad, de elfogadta.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52721) Eagle16 válasza scyllarus (#52720) üzenetére


Eagle16
addikt

250 Community Token

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#52722) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Tökre tetszik, hogy a Supershipeket be lehet vinni rankedbe. :D
Hannover látszólag két dologban változott. Nem indul be egyből a bugi miután feltöltődött, hanem megvárja amíg benyomod az F-et. Ez nagyon hasznos.
A másik, hogy nem csökken a felére a secondary szórása. Csak 12% lőtáv növelés, 20% tűzgyorsaság.
Annapolis jól használva nagyon durva. Olyan mint a WOT-ban a WTE100. 40mp amíg betölt de utána 1mp alatt kinyom 36 lövedéket. Full hp-s Ragnart 1 sortűzzel kiszedtem. Igaz 2km-re volt csak.
Yamagiri semmi extra. 18 torpedója van és lehet választani, hogy a 12km-est vagy a 20km-est akarod-e betölteni.
Satsuma maradt a régi.
A többit nem próbáltam. :U
16 SP-es rankedből 13-at nyertem.

(#52723) dre11


dre11
csendes tag


Ha bárki reménykedett volna abban, hogy egyszer jobb lesz a játékosállomány, annak küldeném e képet az ellenfél top játékosáról. :DD

Egyedül a bot csinálta azt, amire programozták és foglalt, míg a mi csapatunk üldözte a CV-t. Karlsruhe nem értette mi a probléma, mikor szóltam nekik, hogy foglalni kéne.

(#52724) LK válasza ddt500hu (#52722) üzenetére


LK
addikt

Milyen új nevek..... Csak pislogok....

Ha végigviszed ilyen winrate-el a ranked-et, megemelem a kalapom!

dre11: te rohadt jó játékos vagy :K Nagyon jó klántagokkal.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#52725) dre11 válasza LK (#52724) üzenetére


dre11
csendes tag

Köszi :B de csak egy HE spammer vagyok :DDD

(#52726) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Epp most mentem yoshinoval..barhponnan 20k sebzest szedtem be..Sebeztem 28 ezret egesz 7 perc 25 masodperces jelenletem alatt..(Volt velunk CV de csak novelte a letszamot..spot nem volt) 12:30 volt maga a meccs o hhalt meg utoljara..Csak jelzem T10 meccsen 28k sebzes eleg volt 4. helyre..a cv valamii 9. lett..Jo ez a random..de elotte az arms race ugyan ezt adta..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#52727) ddt500hu válasza Kolbi_30 (#52726) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nekem 101k vele az avg dmg-em, az annyi mint a jobb tier10 CA-kal.
Nem szabad az elején lőni vele. Meg azért alap 22km-es lőtávval nem is kell közel menni. Tolató BB-ket szépen lehet vele vegzálni.

(#52728) Kolbi_30 válasza ddt500hu (#52727) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Én lotav moddal használom 24,7 km. De baszhatom, ha sose látok senkit mert a CV nem spotol a ddk meg öngyilkosok lesznek az első 3 percben... :DD :DD De azért jobb köröket szoktam menni bár ma semmivel sem ment...

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#52729) LK


LK
addikt

Gépem gyengélkedik, holnapra derül ki mi a probléma. Ha VGA baja van, akkor annyi a játéknak. Bármilyen játéknak. Tudtam, hogy magasak az árak, de így kb. esélytelen. Még inkább luxussá válik játszani..... Meddig tarthat még hogy háromszorosak az árak? :U 2-300 ezret tuti nem fogok kiadni egy kártyáért.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#52730) Strauss válasza LK (#52729) üzenetére


Strauss
senior tag

Veszel egy 1050Ti használtan és játszol.... :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#52731) LK válasza Strauss (#52730) üzenetére


LK
addikt

WoWs-ot talán viszi :DDD 65-ért és 85-ért látok aprón kettő, jó eséllyel sok éves kártyát, ami kb bármikor tönkremehet és semmi garanciája nincsen. Ez lenne az utolsó kártya amit megvennék. Inkább nem játszok, ha ez az alternatíva. Vannak újabb játékaim is amivel az FHD is kérdés lenne, nem hogy low vagy med... Nem, köszi.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#52732) Tüzi válasza LK (#52731) üzenetére

Vegyél notit. Én most 300ért vettem m18x r2-t a kamionba, és menni fog benne az új mxm-es rtx 3000 quadro, Ray traceing, meg amit akarsz.
Ezekkel nem bányásznak, és olcsóbb jóval, cserébe nem sokkal gyengébbek.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#52733) LK válasza Tüzi (#52732) üzenetére


LK
addikt

Vigyázz mit beszélsz :DDD A jobb VGA-t tartalmazó procik is megugrottak árban. Fene a belüket. Hát igen. Van valami abban amit mondasz.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#52734) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Nekem el lotyog a gepen... :DD meg elbirja...

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#52735) Tüzi válasza LK (#52733) üzenetére

Nekem egy ideig megint elég lesz ez a gép. M17x r2-vel sincs bajom, csak a 940xm eléggé szűk keresztmetszet már. Ez a 3940xm 32gb rammal kiszolgál 10 évig szerintem. Főleg, ha megkaparintok egy egy ilyen quadrot, 80w tdp-vel, teljesen fasza lesz.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#52736) KJ82 válasza LK (#52729) üzenetére


KJ82
senior tag

Nem garis még ? 2 éve vetted azt hiszem.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#52737) LK válasza KJ82 (#52736) üzenetére


LK
addikt

De, de azért még reménykedem, hogy alaplap lesz. Mert nem hinném, hogy az Alza a 29 ezerért vett kártyám helyett adna egy 200 ezreset :DDD Mondjuk az alaplap is szopás, mert szedhetem darabjaira a gépemet.....

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#52738) Eagle16


Eagle16
addikt

INSPIREDBYYOU

Pár apróságot ad, camo meg talán zászló.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#52739) scyllarus


scyllarus
veterán

555BATTLESHIPIIMIKASA

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52740) scyllarus


scyllarus
veterán

VOTEDASHAUSAPEROVA

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52741) Mr Bond 007 válasza LK (#52729) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Geforce now. :K

(#52742) scyllarus


scyllarus
veterán

PHARMACEUTICALS
OGH2311BF

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52743) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A Hannover ágyúi talán most először működtek. GK-nak a végén citadella és 41k dmg-es salvo. :Y

(#52744) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Des Moines-en nem használt radart a fickó!!! Csata elment rajta mint a szél.
[link]

(#52745) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Yoshino. :D

(#52746) Kolbi_30 válasza ddt500hu (#52744) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Ja múltkor velem is volt egy...azt írta a DM nem radar ship...

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#52747) scyllarus válasza ddt500hu (#52744) üzenetére


scyllarus
veterán

A linked alapján aznap vette, még nem ismerte ki :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52748) Tüzi válasza Kolbi_30 (#52746) üzenetére

Júró is megmondta. Not a radar ship, but a high dpm heavy cruiser with spotter plane :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#52749) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na ki volt a hülye? Na ná, hogy én! :DDD

És szó nem volt campelésről. A csata elején full hp-ról kivágtam egy minotaurt meg egy salemet, így mentve 2:2-re az állást.
Mindegy. Star saved.

[ Szerkesztve ]

(#52750) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ez meg megint mindennek az alja.

Megnyert csatát hagytam ott.
Nálunk a Kleber tök egyedül ment befoglalni a második zászlót amikor kiléptem. Az ellenfélnél nem volt már romboló. :W
Az összes ilyen idióta rombolóst agyonverném aki meghal egy ilyen osztásban. :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.