Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21) tPedro_ válasza tjb007 (#20) üzenetére


tPedro_
őstag

Köszönöm. :R

Ezt úgy értem, hogy akkor jelenleg még nincs. Azért szétnézek a nem Bay Trail alapú Windowsos 3G-sek között is.

(#22) tjb007 válasza tPedro_ (#21) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, jelenleg még nincs.
A 8 hüvelykesek között viszont van, de ez ugye nálad kiesik.

[ Szerkesztve ]

(#23) hroberto


hroberto
veterán

Tablet vásárlás előtt állok, és mindenképp Windows tablet kellene. Mondjuk elég szűk a választék szeretett hazánkban.
Ezt néztem ki magamnak:

[link]

Ha valaki esetleg ismeri megköszönném a véleményét. Vagy esetleg valami alternatíva?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#24) tjb007 válasza hroberto (#23) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itt találsz róla bőven véleményt: [link]

Alternatívának pedig ott van a Toshiba Encore (igaz csak a 32GB-os verzió kapható itthon, de két év a garancia és az akku is nagyobb), valamint az ASUS VivoTab Note 8 a Wacom technológiás paneljével.

(#25) hroberto válasza tjb007 (#24) üzenetére


hroberto
veterán

Köszi!
A Toshibát néztem tegnap meg is nyomkodtam a Media Marktban, de szerintem kevés a 32GB.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#26) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Bocs a láma kérdésért. A windowsos tableteken, pl Surface, ugyanaz a win 8.1 fut, mint a rendes pc-n? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#27) parandroid válasza V.Stryker (#26) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem RT, akkor igen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28) V.Stryker válasza parandroid (#27) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Milyen racionális érvek vannak arra, hogy egy iPad-et lecseréljek egy windowsos tabletre? :) Egyenlőre a kíváncsiság ami hajt, de az kevésnek bizonyul még.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#29) z0d1AK válasza V.Stryker (#28) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha kérdezed, akkor nincs rá okod. Esetleges vállalati környezetben élvezhetsz igazi előnyöket, vagy ha kifejezetten windowsos programokat akarsz futtatni. Egyébként nem hiszem, hogy volna nagy előny egy ilyen csere során.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#30) parandroid válasza V.Stryker (#28) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Teljesen más világ a kettő, és teljesen másra való. Én akkor cserélném le, ha lenne mellette egy (esetleg eleve kisebb) laptopom is, amit ki szeretnék váltani, viszont kellenek a windowsos alkalmazások. Amúgy meg teljesen személyes preferencia. Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy látom mindkettőt, mert nekem a laptop helyett ilyen lett, páromnak meg egy ipad mini (gyerekek meg droidos tablettel nyomják). De konkrétan magamnak (mármint ha csak egy készülék kell) biztosan nem vettem volna többfélét, és ugyanígy dilemmáznék, hogy melyik legyen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31) V.Stryker válasza parandroid (#30) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Unokatesóm azt mondta, hogy nem bírom az ipad melletti ingerszegény, problémamentes környezetet.Egy kis izgalomra vágyom. :D Valamelyest igaza is van.

Igazából azt néztem,hogy 10"-osban 75k környékén nem is tudom vannak-e jók használtan, ami nem RT. A sima oprendszeres jobban izgat, hogy bármit rátehetek.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#32) afi0903


afi0903
aktív tag

Melyik windows 8-as tablet lenne a legjobb választás max 120 ezerér?

(#33) tjb007 válasza afi0903 (#32) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jó lenne egy kicsit részletezni, hogy milyennek kell lennie/mit kell tudnia annak a tabletnek (pl. kijelzőméret, belső tárhely mérete, GPS/HDMI kell-e, ceruzás kezelés stb.).

(#34) afi0903 válasza tjb007 (#33) üzenetére


afi0903
aktív tag

Mimimum 10"-os legyen.
Minimum 64gb tárhely.
Minimum 2 gb ram.
Otg legyen benne.
Full hd-s legyen.
Intel vagy Nvidia processzora legyen.
Rendes pc-s windows legyen rajta.

(#35) parandroid válasza afi0903 (#34) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Alapvetően ebben a kategóriában van a Surface Pro-n kívü,l ha jól rémlik a Dellnek, a Lenovonak, és az Acernek is gépe. A gond csak az, hogy nem tudom, hogy ezek közül melyiket lehet kapni Mo-n (illetve mit csak szürkeimportban), meg hogy melyik fér bele a keretbe. Annyira sok gép mindenesetre nincs ezekkel a jellemzőkkel a palettán jelenleg, a legfontosabb az, hogy mindenképpen látnod kéne élőben, és ki kéne próbálni, hidd el, többet számít az első benyomás, az anyaghasználat, meg hogy mennyire áll kézre, mint gondolnád.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#36) tjb007 válasza afi0903 (#34) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Dell Venue 11 Pro Bay Trail-T-s verziója pont teljesíti ezeket az elvárásokat, de csak akkor fér bele ebbe a 120e forintos maximumba, ha az USA-ban veszed meg. Mondjuk Németországban is lehet kapni, de ott 580 eurót kérnek el érte.

(#37) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Van valami infótok arról, hogy a Nokia 2520 mikor lesz kapható itthon?

(#38) tjb007 válasza lugosi (#37) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amennyire én tudom nálunk hivatalosan nem fog piacra kerülni.

(#39) lugosi válasza tjb007 (#38) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szuper. Ez lett volna az első windowsos tablet ami érdekelt volna.

(#40) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Egyébként ha végül mégis windowsos tabletet vennék, mit ajánlanátok? Most egy ipad 2-m van, de kellene egy olyan, amiben van hivatalos office (szóval nem különböző office kompatibilis dolgok), ezért gondoltam a windows tabletre, amúgy nagyon ódzkodok az egész platformtól. 4G kellene hogy legyen benne. Billentyűzet hozzá nem létfeltétel. Milyen ilyenek vannak? Egyáltalán nem vagyok otthon a windowsos tablet kínálatban.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.