Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chipesz

    őstag

    válasz leslie23 #84976 üzenetére

    Régen a többi platformon is így volt, kivéve PC-n és a web playerben, ott csak reklám volt, de amiket említettél ott is megvoltak. Eltörölték volna?

    Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz leslie23 #84976 üzenetére

    Jah, igen én prémiumos vagyok, de ezt nekem csak úgy adta a support, hogy használjam az oldalt, amit egyébként nem használok, de a lényeg, hogy wp alatt gond mentes.
    -----------

    Viszont ami valami kicseszett idegesítő, hogy (640, 650, 950 XL, 950) telefonokról és gondolom bármelyikről szinte használatlanul lassú még mindig, ha PC-re kötöm és úgy akarok lapozni a képek között, vagy egyszerűen kifagy. Az SD kártya tartalmát kihúztam az asztalra, gondolván, hogy utána a teleronban leformázom és újból visszarakom, ami kell.

    Kb 15 percig néztem, hogy számítási idő zajlik, mire egyáltalán megindult, gondoltam ez baromság, de nem.
    Elkezdte másolni a képeket, konkrétan egy kép kb 5, vagy több másodperc volt, ahogy jött át a PC-re. A hátralévő időnek több napot írt 15 GB tartalomra. Persze meguntam és szétkaptam az egészet, a másoló ablak, vagy félóráig ott volt, hogy bezárja az egészet, végül task-ban kilőttem!

    Egyszerűen nonszensz, hogy w10 mobil és w10 desktop pc ennyire szarul működik. Ez tegnap este volt.
    A következő meglepetés most reggel ért, gondoltam, amíg netezek, addig összekötöm, mert usb 3 alatt is szinte ugyanúgy tölti a telefont. Összedugom...semmi. Mintha nem is lenne telefon.
    A pc-én a desktop, illetve a tálca ikonok kifagyva, ctrl alt del kilépek, újraindítom
    Összedugom, még mindig semmi. Újraindítom a telfont, a viszlát képernyőt 2 perc után nem bírtam tovább, akksi-ki be. Újra összedugom, már van töltés, de a telefon még mindig nem látszik.

    Átviszem egy másik gépre, azonnal látja és tölti is.
    Vissza a laposhoz, megint újraindítom, ekkor megjavult, volt töltés és csatlakozott a telefonnal is.

    Elképesztő, hogy ennyire befagyasztja magát a két rendszer és a két számítógép, illetve mobil.
    Hogy ennyire nem működik MÉG MINDIG jól ez a része.

    A durva az, hogy mac osx laptopra kötve, gyorsan és simán másolom ki a mappa tartalmát. Írni nem tudom, mert azt nem engedi, de egyébként semmi olyan gond, mint win és win között!

    Óriási facepalm! Ettől függetlenül a telefon most is teljesen stabil, gyors és minden frankón működik rajta.

    Egyébként, ez másnál is ilyen gányul működik, mármint a pc-vel összekötöd, majd az SD kártya tartalmát, ami legyen több GB megfogod és kimásolod az asztalra, akkor ez történik, mint nálam, vagy nálam nem stimmel valami, mert a fentebb írt készülékekkel mindig is ez volt a problémám... :F

    [ Szerkesztve ]

  • junior11

    veterán

    válasz leslie23 #84976 üzenetére

    Ez androidon is így van free account esetén, nemcsak wp-n.

    The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

  • #78032384

    törölt tag

    válasz leslie23 #84976 üzenetére

    Free verzióra felesleges panaszkodni, nagyobb ciki prémiumnál lehet saját zenéket is Spotiba berakni iOS-en, de WP-n nem. Hiába van prémiumod. Idén frissült ugyan a WP Spotify, de csak kinézetben hozták fel a másik két platformhoz. Facebook és Messenger is bár iOS port, funkcióban mégsem egyenértékűek még mindig és lassúak. Viber értesítésekre ugyanúgy panaszkodnak az emberek. MS féle Térképre is több a panasz, HERE csomag már nincs 10-re. Szóval hiába vannak új appok, ugyanúgy másodosztályúak, a Skype Preview végre jó de a 8-as app ugye nem tette magasra a lécet. Általánosságban úgy tűnik ez az UWP kísérlet is befuccsolni látszik, számítógépen sem akar a nép csempézni. Rendszert nézve pedig a folyamatos foltozások ellenére nem olyan megbízható, mint a 7-8 volt. Régen az volt hagyd az Android lassulást, ROM főzést, launcher piszkálást, itt a pörgős-stabil WP csak használd, hosszú hónapokig újraindítani se kell. Most meg frissíts de várj ne úgy frissíts, minden második hónapban HR, recovery...

    (elnézést az unalmas napi "ó MS mit tettél a WP-vel" károgásért)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés