Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) bull84ghia válasza gzbotii (#599) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ennyire szar az ios map? :C

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#602) Maateeo válasza bull84ghia (#601) üzenetére


Maateeo
aktív tag

bull84ghia: Aha. :)

Apropó, valaki tudja, hogy a ZUNE zenei könyvtárat hogy a rákban kell frissíteni? Töröltem kb. 30 giga zenét, de még mindig ottvannak a címek.. viszont rájuk nyomva hiba.

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#603) catroot


catroot
veterán

Az azert eleg bajos, hogy itt netezek ipaden ios 5.1-en, megnyitok egy YT videot, hogy hallgassak egy kis zenet netezes kozben, hatterbe teszem a bongeszot es leall a lejaatszas. :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#604) crey válasza catroot (#603) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az hagyján...

iOS6 óta valószínű memória telítődés miatt, ha zenét hallgatok i4s-en, és elindítom a Safarit, akkor lelövi a zenét, és ezem csak a restart segít... Az milyen? :(

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#605) Maateeo válasza crey (#604) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Az azért eléggé eröteljesen gáz.. a kettö párhuzamos müködtetésére még a 6300-ás Nokiám is képes volt! :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#606) catroot válasza crey (#604) üzenetére


catroot
veterán

Mindig? En ezen haltam le, hogy a hatterben nem lehet hallgatni YT. Mondjuk wp-n sem lehet...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#607) mukibuci válasza catroot (#606) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem-e? valamit rosszul csinálsz akkor :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#608) Воланд


Воланд
titán

boldog szuletesnapot! :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#609) gzbotii válasza Воланд (#608) üzenetére


gzbotii
veterán

Az biztos, en orulok, hogy van ez a platform a sok hiBAJA ellenere is. Mukodesi elve es stilusa szerint is ez all a legkozelebb az hozzam :K
Talan majd a 4. szulinapjara egy flottul hasznalhato kis rendszerre erik.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#610) crey válasza catroot (#606) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem mindig, elég random a dolog.

Amúgy úgy lehet hallgatni, ha elindítod a lejátszási listád, majd home gombot nyomva kilépsz.
A főképernyőn duplakatt a home gombra, balra swipe az app listán, és ott a zene lejátszó kontrollere, és épp a YT lesz ott, amit el tudsz indítani. Innentől megy háttérben. :)

Ez működik az AV playerrel is :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#611) catroot válasza crey (#610) üzenetére


catroot
veterán

Koszontem! :K

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#612) gzbotii


gzbotii
veterán

The Greatest R/C Car Chase Ever

naaagyon allat :Y

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#613) bull84ghia válasza gzbotii (#612) üzenetére


bull84ghia
őstag

Imádom az R/C autókat, nekem van egy Nikko vaporizr azzal szoktunk a fiammal játszani. :C

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#614) catroot válasza crey (#610) üzenetére


catroot
veterán

Kezdem megutalni az egesz ios-t. Az kulon szanalmas, hogy fb-n kidob a kepeknel. De hogy a nagy felbontasuaknal is, az egyszeruen vicc.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#615) catroot válasza catroot (#614) üzenetére


catroot
veterán

Akinek kell egy 1st gen-es ipad, jelezze :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#616) Maateeo válasza catroot (#615) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Ennek van valami köze az elöbbi HSZ-edhez? :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#617) catroot válasza Maateeo (#616) üzenetére


catroot
veterán

Semmi az eg vilagon! :P

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#618) Воланд


Воланд
titán

ot ki ismeri fel?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#619) amanoba válasza Воланд (#618) üzenetére


amanoba
őstag

x-akták :P

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#620) bull84ghia válasza amanoba (#619) üzenetére


bull84ghia
őstag

a cigis, aki mindig megjelenik William B Davis a neve

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#621) Lall válasza Воланд (#618) üzenetére


Lall
veterán

Azt hittem woland lesz az avatarod. Vagy annak nincs arca? :) Vagy a kerdest nem azert tetted fel, hogy avatar legyen belole.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#622) Воланд válasza Lall (#621) üzenetére


Воланд
titán

igazsag szerint nincs arca (a sorozatban o jatsza, amugy mashol meg ezt a kepet hasznalom), de egy sima satanos/ordogos kep snasz lenne. a smoking man meg szerintem az x-aktak legjobb karaktere es nem az a tipikus jo fiu. itt meg felmertem, hogy mennyire jo az a kep, amit talaltam. szoval koszi sracok!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#623) Lall válasza Воланд (#622) üzenetére


Lall
veterán

A kep amugy jo. En is felismertem.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#624) Воланд válasza Lall (#623) üzenetére


Воланд
titán

en meg majd tovabb keresgelek.... :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#625) bull84ghia válasza Воланд (#624) üzenetére


bull84ghia
őstag

Na zseniális teknősnek nem tetszik a kép? :DD

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#626) Воланд válasza bull84ghia (#625) üzenetére


Воланд
titán

hat latod.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#627) gzbotii válasza catroot (#615) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem, nekem!
Postakoltseget allom+4 sort fizetek ha osszefutunk (Veletech stb) ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#628) crey válasza catroot (#614) üzenetére


crey
MODERÁTOR

iPad2 netezés közben dobál ki a Safariból... Mondjuk az iPhone 4s is :)

Nekem is tele a faszom vele. Btw a legtöbbet mobilarena.hu-val szívok. Megoldás: gyere be prohardver felől. Onnantól hibátlan :((

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#629) crey válasza Воланд (#624) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ez esetleg? Nem nagyon van róla használható rajzolt kép :(

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#630) Lall válasza Воланд (#626) üzenetére


Lall
veterán

Kérd meg tailort. Most lesz arcképgyáros. Szerintem nekiáll és megcsinálja (akár abból is), de lehet még woland-et a fura sátánt is. ;] A WP-sek összetartanak. :K Jó vizsgamunka lenne neki. :))

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#631) tailor válasza Lall (#630) üzenetére


tailor
őstag

Nu, remélem már jó a pH!

Szóval Lalll, a "számból vetted ki a szót" (fújj ;] ). woland_y2k, szerintem az először belinkelt képből igenis lehet arcképet készíteni - kicsit melós ugyan, de minek vagyunk mi, ugyebár? :) És igen, a WP-sek összetartanak! ;) (Ha esetleg másik képből szeretnéd, pü-ben írd meg nyugodtan)

(#632) crey válasza tailor (#631) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az a helyzet, hogy ezzel saját magukat védik, és meg tudom érteni. Naponta érkezik 15 egyedi arckép kérés, erre vannak összesen hárman, veled együtt négyen.
Ha mindenki bekopogtat 15 macerás képpel, akkor soha nem érik utól magukat... Ráadásul ők is bérből és fizetésből élnek, szóval nem tudnak all the time arcképet gyártani... :(

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#633) tailor válasza crey (#632) üzenetére


tailor
őstag

Persze, ezt én is abszolút megértem. Ki is hullana minden hajam, ha TCr-hez hasonló képet kérne mindenki... :U Woland_y2k csókos, neki megpróbálom összehozni amit először elképzelt, aztán meglássuk. De persze ehhez is idő kell, mert pl. én tegnap is és ma is estig melóztam / -om :O

(#634) Maateeo válasza crey (#632) üzenetére


Maateeo
aktív tag

true.

OFF: nincs valahogy összegyüjtve nekünk WP-seknek az XBOX Live nevünk?

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#635) Воланд válasza tailor (#631) üzenetére


Воланд
titán

ezer hala, hogy megprobalod! nem kell sietni, nekem most mar raer. :R :R

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#636) Lall válasza crey (#632) üzenetére


Lall
veterán

Persze, ezt mi is tudjuk. Ezért írtam a wp off topikban, hogy ne minden kérelmező lássa. Gondoltam woland-nak, mint oszlopos tagnak ennyi talán kijár, de hálistennek tailor megerősített ebben. De ebből nem csinál ám rendszert. :DDD ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#637) crey válasza tailor (#633) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ofkórz, woland megérdemli, főleg amennyit szivatták, hogy megkapja az engedélyt :)
Tudsz amúgy know-howt csinálni? Kiváncsi vagyok hogy készül (valamennyire konyítok a photoshophoz) :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#638) balcsida válasza Maateeo (#634) üzenetére


balcsida
senior tag

Szerintem nincs, az enyém balcsida, ha valaki keresne

(#639) tailor válasza Lall (#636) üzenetére


tailor
őstag

De ebből nem csinál ám rendszert. :N :DDD

crey: pontos know-how nincs... Én is pont ezt kérdeztem az "öregektől" nemrég. Ha egyszerű a rajz, akkor néha elég átrajzolni, kontúrokat vastagítani, picit beleszínezni. De van, amikor tulajdonképpen az egészet újra meg kell rajzolni egyszerűsített formában, hogy passzoljon a követelményekhez - ilyenkor nem árt egy kis grafikusi véna (nem hencegésből mondom) és rajztudás. Wolandé éppen ilyen :D

[ Szerkesztve ]

(#640) gzbotii válasza Maateeo (#634) üzenetére


gzbotii
veterán

Volt ilyen akcio a WP7.hu-n, anno.

De mino meglepestes, ha engem keresnel: gzbotii ;):DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#641) gzbotii


gzbotii
veterán

Amugy, O hogy kaphat arckepet? Hisz meg csak Senior tag..
Vagy valtoztak a szabalyok?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#642) tailor válasza Maateeo (#634) üzenetére


tailor
őstag

Az enyém sem lesz meglepő: tailor23

gzbotii: Több, mint 2500 napja regisztrált, és senior tag.

[ Szerkesztve ]

(#643) Lall válasza crey (#637) üzenetére


Lall
veterán

Egy ilyen van. Ez sem rossz kiindulásnak, sőt...

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#644) crey válasza gzbotii (#641) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ki jogosult egyéni arcképet kérni?
1/a: 800 napja regisztrált nick és minimum őstag rang, vagy
1/b: 2500 napja regisztrált nick és minimum senior tag rang, vagy
1/c: 10 címlapos, szakmai cikk (fele kiemelt) a Logouton,

Meg lettem előzve :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#645) gzbotii válasza crey (#644) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem csak a 800nap+ostag kombo remlett..meg a Logout firkasz-sztar.

Ha mar igy arckep, en ezt szeretnem. Tailor, majd aprilis kornyeken lehet rolla szo? :D

Annyira nem bonyolult (gondolom en), egy kis kicsinyites, felirat elhagasa es kesz is (gondolom en) :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#646) tailor válasza gzbotii (#645) üzenetére


tailor
őstag

Druszám, hogyne lehetne! Igen, pont ennyi csak a munka vele :DDD

(#647) amanoba válasza gzbotii (#645) üzenetére


amanoba
őstag

Ha jól tudom teljes alakos avatarnem lehet, arc+váll maximum.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#648) Barthezz2 válasza gzbotii (#645) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez a bíróság előtt el fog hasalni :D Már csak azért is, mert FF nem lehet..

Everybody lies.

(#649) gzbotii válasza Barthezz2 (#648) üzenetére


gzbotii
veterán

Ohh. Peddig az fontos lett volna nallam.

Akkor egy ilyen belfeerne:

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#650) catroot válasza Воланд (#624) üzenetére


catroot
veterán

Ez esetleg?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.