Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) crey válasza catroot (#894) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne legyek kemény? :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#902) gzbotii válasza btudos (#900) üzenetére


gzbotii
veterán

Akkor Blex 17, Balcsida es Te 18 en meg 21 :P
Tobbiek meg mar oregek. Gyerek, csalad, asszony meg miegymas;] Keszulenek a nyugdijas eletre.

Amugy meg nekem 17-19 volt az eletemben az a resz, amikor pont tojtam a telefonokra. A csajok punijaszoknyaja utan jartam, butykoltem az autom es csinaltuk a nagy marhasagoat vele ;]

Akkoriban 3drb(!) telefont hordtam a kocsiban, 2 hasznaltam ugy altalaban. Az egyik egy betort kepernyos Nokia 1616 volt a legjobb meg egy SE V640i/
Az autos tartalek/vesz telefon meg egy Motorola C113. Mire nem jo egy keszulek az :)) :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#903) bull84ghia válasza gzbotii (#902) üzenetére


bull84ghia
őstag

Lassan én is nyugdíjas leszek de az autómat folyamatosan alakítom :DD

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#904) btudos válasza gzbotii (#902) üzenetére


btudos
veterán

Valamilyen szinten irigyellek, nagy álmom az autóbütykölés, eszköz is lenne rá, csak főleg idő meg hely nem :( (járműmérnöknek készülök egyébként, szóval a téma adott lenne :) )

Azért Lalll-t nem kell félteni asszony mellett sem ;] (én - bár nem általános ilyen korban, és sokan nem is értik, de - 3 éve ugyanazt a nőt szeretem, a szoknyavadászat annyira nem az én világom, bár nem vagyok rest megnézni a jó anyagot :P )

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#905) catroot válasza gzbotii (#896) üzenetére


catroot
veterán

Igen, hogy lemaradt az afeletti hsz-ből, hogy egyidősek vagyunk crey-el.

Igaz nem ő mondta, de be "kell" rakni :DDD

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#906) gzbotii válasza bull84ghia (#903) üzenetére


gzbotii
veterán

En miuatan egyetemre jottem apum eladta csajnos...peddig egy meses auto volt :P

(#904) btudos: marmint a Playboyra gondolsz jo anyag alatt? ;]

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#907) bull84ghia válasza gzbotii (#906) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ez milyen verda Dacia? :U

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#908) gzbotii válasza bull84ghia (#907) üzenetére


gzbotii
veterán

Dacia Nova GT 1.6 duplatorkos karburatorral :K
Azert, tegyuk hozza, eleg sokban kullombozik a regi, magyarba importalt roncsokhoz

(#904) btudos: a kocsimnak nem erost volt olyan resze amit bar 2x nem szedtem volna szett. Ismertem mint a tenyeremet. Es szerettem is. En elmeleti gimit vegeztem, de egy kezod autoszerelto simman vertem tudasban ;)

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#909) Lall válasza btudos (#904) üzenetére


Lall
veterán

Istenemre mondom, beteg vagy! :) Szeretem a kis csaladom, 3 novel elek 32, 6, 3 ;] de, hogy eletem vegeig ne fujjon mas a paszulyba, azt elkepzelhetetlennek tartom. :N :DDD

gzbotii: Engem 16-17 eves koromban csak azert nem erdekeltek a mobilok, mert meg nem voltak. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#910) Barthezz2 válasza gzbotii (#908) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És te a kocsit bütykölted a csajok helyett? :DDD

Everybody lies.

(#911) bull84ghia válasza gzbotii (#908) üzenetére


bull84ghia
őstag

Első lámpái miatt tippeltem a daciára, jó ki tuning alap :)) Én csak motorikusan nem szedtem még szét az enyémet, más tekintetben már igen.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#912) blex


blex
senior tag

(#913) btudos válasza Barthezz2 (#910) üzenetére


btudos
veterán

Mindent csak szép sorjában ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#914) balcsida


balcsida
senior tag

A csajok, a csajok, a csajok, még mindig rejtélyek számomra...

(#915) gzbotii válasza Barthezz2 (#910) üzenetére


gzbotii
veterán

Ah :DDD
A kocsimat bugykoltem, mert kellet es szeretem. A csajoka meg jottek mentek, mindig kerult "valaki".

Lall: Nekem is mar lassan 3 es fel eves kapcsolatom van egy lannyal, de azert nem vagyok osszkotve vele. Meg ahoz, hogy ne fasulj el, kell neha egy kis verfrissites :P

balcsida: nekem is van egy haverom, aki pont ezt mondja. Peddig eleg egyszeru. Csak kellegy duma hozza..nem az a Johny Bravo stilusban de egy kis beszgetessel kezdodik minden. Azt meg minedki tud. De persze mint minden dolog, ez is keteselyes..bejosz neki vagy alapbol nem.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#916) Lall válasza balcsida (#914) üzenetére


Lall
veterán

Adjak orakat? ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#917) negyedes válasza gzbotii (#892) üzenetére


negyedes
addikt

Ja ja Kolozsvaron voltam ceges ugyben. ;) Egyszer lehet meg kellene jatszam hogy kocsival megyek el odaig es alszok vlm diakszallon es masnap reggel meg indulok vissza meloba. ;]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#918) gzbotii válasza negyedes (#917) üzenetére


gzbotii
veterán

Diakszallon? Diaklanynal jobb :P

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#919) Lall válasza gzbotii (#918) üzenetére


Lall
veterán

Diakszallon, diaklanynal.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#920) negyedes válasza gzbotii (#918) üzenetére


negyedes
addikt

Huseges tipus vagyok, nem lepek tul egy bizonyos hatart. Szoval most per pill nekem nem opci ilyesmi.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#921) gzbotii válasza negyedes (#920) üzenetére


gzbotii
veterán

Amugy milyen gyakran jarsz Kolozsvarra?

Unokatesom ferje volt fent nallam 2 hete, O nem volt itt egyetemista de nagyon szereti a varost. Kimentunk egy sorre es le volt dobbenve, hogy annak ellenere, hogy csutortok van mennyire pezseg a varos ejjel. Meg amugy is van egy hangulata.
Bele se akarok gondolni, hogy iden vegzek es akkor mehetek haza. Igy valoszinu nem is fogok. Keresek munkat itt :)

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#922) catroot válasza Lall (#909) üzenetére


catroot
veterán

Ezt a "ne fujjon mas a paszulyba" szöveget felírom valahova! :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#923) Воланд válasza catroot (#922) üzenetére


Воланд
titán

alairasba vele. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#924) negyedes válasza gzbotii (#921) üzenetére


negyedes
addikt

ritkan, munka ugyben voltam, raadasul taknyos is voltam/vagyok. :((( regen voltam bulizni 1-1 ejszakara ott bulizni. sajnos Varad nem pizseg, meg hetvegen sem. :( a kocsmazast mar nagyon unom, de semmi se tortenik.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#925) balcsida válasza gzbotii (#915) üzenetére


balcsida
senior tag

Nem az a gond, hanem én nem csak úthengert szeretnék játszani, hanem normális csajt is akarok. Ennyi. (ja, meg bátorságot is kellene valahol venni, csak a teszkóban nem volt, a marketplace pedig alapból tiltja az ilyet, mert interop jog kellene neki... :D)

(#926) btudos válasza balcsida (#925) üzenetére


btudos
veterán

Neeee :C Az úthenger amúgy sem bevált taktika, egyszerűbb magadat adnod, a normális csajoknál elég ennyi.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#927) gzbotii válasza balcsida (#925) üzenetére


gzbotii
veterán

Mint en is irtam, szerintem sem az a nyero stilus a legtobb csajnal. Add magad, dumalj vele, mosojogj...es ha nem koptat le fel perc utan lehet esejed.
Batorsag meg..hat ha nem buliba akarsz csajozni, akkor nem kell tul sok hozza. Akar FB pl :P Vagy ha egy haveri tarsasagb kerulsz valakivel, aki erdekel akkor az a legkonnyebb. Eloszor csak 1-2p dumalsz valamirol stb..aztan lehet tobbet. De ez olyan dolog, hogy jon es ugyis akkor alakul ki az egesz. En is sokszor lampalazas meg zavarba vagyok...de szerintuk ez cuki es bejon nekik. De teyleg..idaig egy csajt modta, hogy neki ez nem tetszett de ugyis osszejott ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#928) balcsida válasza gzbotii (#927) üzenetére


balcsida
senior tag

Köszi a tanácsokat!
Még jó, hogy te mondtad, mert ha valami plussmackó mondja ugyanezt...
Mondjuk FB nagyon gázos szerintem ismerkedés szempontjából...

(#929) Maateeo válasza btudos (#926) üzenetére


Maateeo
aktív tag

btudos: Merre tanulsz te jármümérnöknek? :D

balcsida: Plüssmacinak nemhiszel? :Y

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#930) catroot válasza Maateeo (#929) üzenetére


catroot
veterán

Láto mindjárt megalakul itt a wplove.hu is ;]

Egyébként FB-n, buliban ismerkedni, remélve, hogy abból egy normális kapcsolat lesz... hát iszonyatosan nagy lutri.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#931) Maateeo válasza catroot (#930) üzenetére


Maateeo
aktív tag

De legalább annyira nívótlan is..

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#932) catroot válasza Maateeo (#931) üzenetére


catroot
veterán

Az meg a másik.

Ezért kell szvinger klubba járni :C :DDD

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#933) gzbotii válasza catroot (#930) üzenetére


gzbotii
veterán

Jo, de FB konnyebb leszolitani valakit, mint szemtol szemben, ha mara batorsagon mulik.
Buliban meg..az a kis alkohol jot tesz. Mindket reszrol :P Lutri vagy nem lutri de egy ott megismert csajjal meg lehet talakozni es dumlni maskor is es ha akkor is oke, ako' meg me ne?

na jo, reszemrol fejezem ezt a temat

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#934) gzbotii


gzbotii
veterán

OMG: egy nagyinak tul hangos volt a zene a Win8 startjakor

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#935) catroot válasza gzbotii (#933) üzenetére


catroot
veterán

Hát nekem pl. face-to-face könnyebb, mint FB-n. Élőben látom a reakcióit, szövegesen pedig azt ír be, amit akar, és várhat a válasszal, amíg kitalál valamit.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#936) gzbotii válasza catroot (#935) üzenetére


gzbotii
veterán

Persze. Egy barati beszelgetes jobb kezdesnek...max egy tel szam/randi kerese meg nallam belefer. De ott volt a baj, hogy batorsag. Akkor megg jobb a FB mint a semmi

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#937) crey


crey
MODERÁTOR

Kilenc éve vagyok ugyanazzal a nővel, és megőrülnék, ha nem lenne velem (teszem hozzá, még nem vagyunk házasok, de még csak jegyben sem járunk). :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#938) Maateeo válasza crey (#937) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Ha szeret, papír nélkül is szeretni fog. :)

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#939) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

na térjünk vissza wp világába: http://bit.ly/SLHGFz <- itt méééér nem lehet ilyenekbe belefutni? :O

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#940) Lall


Lall
veterán

Mibol maradtam ki a tegnapi nagy windows 8-azas miatt. :)

mukibuci: De tenyleg, miert? Ennyire birkak lennenk?

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#941) mukibuci válasza Lall (#940) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

egy ilyen csomagért még én is sorbaállnék ;] a 8X-et meg majd megveszi valaki :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#942) gzbotii válasza mukibuci (#939) üzenetére


gzbotii
veterán

T-Mobile will be offering the HTC 8X at € 29.99 :Y :Y :Y

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#943) catroot válasza mukibuci (#939) üzenetére


catroot
veterán

Majd vessük ezt össze az itteni mocsok jó ajánlatokkal;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#944) mukibuci válasza catroot (#943) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hasonló havidíjjal 80-100e, xbox és win8 nélkül :D nem kell hozzá üveggömb :(((

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#945) crey válasza mukibuci (#944) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szerintem senkinek nem kell üveggömb, mit kezdenénk vele? :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#946) catroot válasza crey (#945) üzenetére


catroot
veterán

Van 1-2 perverz ötletem! ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#947) crey válasza catroot (#946) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Neked csak perverz ötleteid vannak :D
Amúgy attól, hogy felfűzöd egy láncra, még nem lesz belőlük gésa golyó :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#948) negyedes


negyedes
addikt

29-en lesz bemutatva a wp8 ugye?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#949) Воланд válasza negyedes (#948) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#950) catroot válasza crey (#947) üzenetére


catroot
veterán

Majd megmondom, hogy működik-e.

Feltéve, hogy letudok-e majd ülni a gép elé! ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.