Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Maateeo válasza Barthezz2 (#699) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Ezzekkel a Balatonon kell parkolni, nem garázsban :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#702) gzbotii válasza Maateeo (#701) üzenetére


gzbotii
veterán

Tegnap este kicsit megfaradva, par sor mellet, pont azon filoztunk haverral, hogy ez az egesz Hummeres dolog, hogy nem romaniaban tortent meg? Annyi a balfasz, nagymeno eszetlen "cocolar" (ejtsd:kokolár) es megsem itt hoztak ossze...eszed megall :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#703) Barthezz2 válasza Maateeo (#701) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igaz :DDD

Everybody lies.

(#704) bull84ghia válasza Barthezz2 (#699) üzenetére


bull84ghia
őstag

A második kép nekem ezt juttatta eszembe az egyik kedvenc filmemből :C

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#705) catroot


catroot
veterán

Aki nem akar ma aludni a magas vérnyomás miatt, annak ajánlom ezt az Indexes cikket, hozzászólásokkal:

Az Android vagy a Windows Phone nyerő?

;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#706) Plazmacucci válasza catroot (#705) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jézusom. Kéremkapcsoljaki.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#707) btudos válasza catroot (#705) üzenetére


btudos
veterán

Csak ezt ne ;] Mondjuk ez legalább nem futott ki oda hogy a szerző fikázza a WP-t, csoda... :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#708) gzbotii válasza catroot (#705) üzenetére


gzbotii
veterán

Indexes cikk...jol kezdodik. En indexes cikre nem adok, semmilyen kategoriaban...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#709) Barthezz2 válasza gzbotii (#708) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mi az a Index..?:D

Everybody lies.

(#710) tailor válasza Barthezz2 (#709) üzenetére


tailor
őstag

B@szki, a világ megérett a pusztulásra... :O

catroot: elvileg most már jó :U

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#711) catroot válasza tailor (#710) üzenetére


catroot
veterán

Nem jó a link. :(

Grat az új ranghoz! :C

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#712) bull84ghia válasza tailor (#710) üzenetére


bull84ghia
őstag

milyen gyönyörű gyerekek :W

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#713) Воланд válasza tailor (#710) üzenetére


Воланд
titán

kikuldom az ocsemet, h csinaljon kepeket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#714) gzbotii válasza Воланд (#713) üzenetére


gzbotii
veterán

O is Kinaban?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#715) mukibuci válasza gzbotii (#714) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

harmadik a sorban :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#716) Воланд válasza gzbotii (#714) üzenetére


Воланд
titán

igen, ott van.

mukibuci: :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#717) catroot válasza mukibuci (#715) üzenetére


catroot
veterán

Akár ő is csinálhatta a képeket! ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#718) Barthezz2 válasza tailor (#710) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Bocs, eddig nem volt időm visszaírni. Kicsit szarakodik a net erre felé, meg NEM ADOM AZ ELSŐ HELYEM ;]

:DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#719) btudos


btudos
veterán

Kövezzetek meg, de HD7 mellé baromi olcsón szereztem egy Xperia Ray-t. A képernyője szép, zenei hangzása, és a zenelejátszó maga jó (ez a kettő volt a fő szempont, kellett egy kicsi, könnyű minőségi készülék amivel utcán lehet zenét hallgatni, iPod-ot nem akartam, meg ez olcsóbb volt :) ), és van működő Viber, na de itt véget is érnek a pozitívumok ;]

Egyébként 1 magos droidhoz képest fürge, a memóriakezelés droidosan katasztrofális, a UI nem veri kenterbe a konkurenciát, de kellemes hogy nagyban épít a Holo UI-ra, és hogy nem erőlteti a Samsung féle színes játékikonokat, amitől még az S3 is úgy néz ki mint egy gyerekjáték.... Szóval összességében pont megkaptam azt amit szerettem volna, de újra bebizonyosodott, hogy számomra elsődleges készüléknek mindörökké Windows Phone! :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#720) Lall válasza btudos (#719) üzenetére


Lall
veterán

Nem rossz kis keszulek a ray es meg jol is nez ki. Kiskepernyos telefonok kozul az egyik legszebb. Hazassagot nem kotnek vele, de egy ejszakara johet. :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#721) gzbotii válasza btudos (#719) üzenetére


gzbotii
veterán

En igy vagyok a GhooTab7000S-el. Eleg furgo, egy stock 4.0-avaleleg jol nez ki a UI, ahol meg hianysoagokban elverzik a WP, ott jol potolja. Radugom gepre,athuzok par filmet ra..meg hasonlok. Cikket olvasni is nagyobb elmeny rajta.
Sebessegben persze nincs ott de nem is varok tobbbet tole, elvegre 20,000 volt es kinai :U
Amugy meg igy egy tokeletest kombot alkot: WP telefon& Androidos tablet - csak az a franya netmegosztas menne a Radaron :W

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#722) btudos válasza gzbotii (#721) üzenetére


btudos
veterán

Nem tudom mi lehet a Radaroddal, érdekes :( Egyébként a Ray tényleg szép és nagyon jó fogni, bár most pár napra kényszerű okokból ezt használom telefonnak, és baromi fura hogy se méret se súly nincs a zsebemben, még nem bírtam megszokni. (Cégnél kellett szolgáltatást tesztelni egy WP-s készülék, én bedobtam a HD7-et hogy haladjunk, de nagyon hiányzik :O )

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#723) mukibuci válasza btudos (#719) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

pfúúúj :D inkább vennék egy ilyet, mint bármilyen kukarobit :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#724) btudos válasza mukibuci (#723) üzenetére


btudos
veterán

Naja, ezzel tök jól lehet Viberen beszélgetni, meg útközben zenét hallgatni ;)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#725) gzbotii válasza mukibuci (#723) üzenetére


gzbotii
veterán

Azert ne essunk tulazsokba. En nagyon szemezek egy Meizu MX-el, mar beszletem sheratan kollegval, Karacsony tajan lehet (mondom felteteles modban: lehet) megveszem tolle..aztan kitudja :P

Bar szo mi szo, ha WP-rol valtani kene, nekem a BB a legszinpatikusabb, megpeddig egy csodaszep Bold 9900 lenne az En valasztasom.

Tenyleg, ha valtani kene, ki mire cserelne? -konkret eszkoz, OS

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#726) mukibuci válasza gzbotii (#725) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

fent van a konkrét eszköz, OS szerintem nincs rajta ;] mellé egy win8as tablet és boldogság van :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#727) gzbotii válasza mukibuci (#726) üzenetére


gzbotii
veterán

Most komolyan egy Emporiara valtanal? 56 eves apamnak ennel komolyabb levarasi vannak :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#728) mukibuci válasza gzbotii (#727) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

még az is fölösleges, amennyit telefonálok :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#729) btudos válasza gzbotii (#725) üzenetére


btudos
veterán

Két opció van: Ha valami csoda folytán a WP mint platform teljesen bedől (ugye ez nem fog megtörténni, de ha nem WP, akkor) a szvsz normalizálódott kijelzőméret és elsősorban az App Store miatt iOS idevagyoda a jelenlegi kínálatból iPhone 5 (nem pár hónapra veszek telefont, ez támogatva lesz még egy darabig), ha WP akkor 8X lenne, elsősorban a Lumia 920 ára miatt, másrészt mert a HTC ha nem is tesz akkora szoftvertámogatást a WP vonal mögé, mint a Nokia, de semmi problémám nem volt a HD7-tel szűk másfél év alatt, úgy érzem megéri mégegyszer a bizalmat, nekem annyira nem létszükség a sok gyártói app, főleg WP8 mellett.

Mondjuk most hogy van a Ray, nem lenne létszükséglet azonnal telefont vennem ha bedőlne a HD7.

(és ha tudnátok hogy ezt a kérdést mennyit rágtam mostanában ;] )

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#730) gzbotii


gzbotii
veterán

Na en dolok a nevetestol, muszaj veletek is megosztani. Egy aprohirdetes szovege:

'Elado lenovo G575G vadi uj laptopom, a képernyőn még a fólia rajta van...látszik is a képen!auto vasar miatt adom el par hetes laptopomat!2GB RAM, 1.3 GHZ alaplap, dual core, vagyis duplán számit, 320 GB HDD, alaplapra épitett videókártya 512-esre állitva...
beépitett bluetooth, wifi, 2 usb port, webkamera, speciális billentyüzet! aksi kb 5 és fél órát birja!windows 8 aktivált op. rendszer van rajta, ha igény van rá windows xp op. rendszert is tudok rátenni,vagy 7-est!Alkudhato! ha érdekel irj privátba, és megeggyezünk!
Irányár:1250 lei
"

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#731) blex válasza gzbotii (#730) üzenetére


blex
senior tag

és ha én 98-cal akarom? meg olyannal, amiben triplán számít az alaplap? :F

(#732) btudos válasza gzbotii (#730) üzenetére


btudos
veterán

Húbazze' ;]

Szakértő rangot kapna PH!-n :P

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#733) mukibuci válasza btudos (#732) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nagybetűset ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#734) bull84ghia válasza gzbotii (#730) üzenetére


bull84ghia
őstag

videókártya 512-esre állitva... Ezt vajon hogy érti????

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#735) gzbotii


gzbotii
veterán

Nem semmi, ugye. Es meg raszolok, hogy van benne par fun-effect, erre meg szajal, hogy mar mi nem tetszik?
Meg aki ert hozza, az megerti amit akart ... (aki meg nem annak ugye, ugyis mindegy)
:U

Szerintem egy Jomunksember rang kijarna neki. De ugy szo szerint ;]

(#734) bull84ghia: szerintem erteni semmenyire sem erti :P Az latszik tisztan, hogy nem ert hozza :))

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#736) negyedes válasza gzbotii (#730) üzenetére


negyedes
addikt

Csak hogy kepben legyetek az arban: 77 ezer ft vesztegeti ezt a csodat.

bull84ghia: hogy mennyit vegyen le a rambol. biztos vlm integralt csoda van benne.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#737) btudos válasza negyedes (#736) üzenetére


btudos
veterán

Ez ilyen szempontból mindegy, ha ingyen adná is jót nevetnénk a leíráson :DDD

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#738) Воланд


Воланд
titán

Jessica Alba has a red Nokia Lumia 920

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#739) Maateeo válasza Воланд (#738) üzenetére


Maateeo
aktív tag

nájsz... én is szeretnék :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#740) mukibuci válasza Maateeo (#739) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ciciket? ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#741) mrhitoshi válasza mukibuci (#740) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Epic WIN. :DDDDDDD

[ Szerkesztve ]

PS4

(#742) Maateeo válasza mukibuci (#740) üzenetére


Maateeo
aktív tag

hogy a viharba ne. Kellene egy KEBELbarát :)

Popkedvelö férfikollégáknak üzenet a következö videóklippet: Gun ;] (a klippen a lényeg)

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#743) Lall válasza gzbotii (#725) üzenetére


Lall
veterán

Ha nem WP8-am lesz, akkor BB10. Nekem iszonyat tetszik és a rendszerbemutató is megfogott.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#744) bull84ghia válasza negyedes (#736) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ilyen is van, nem is tudtam :F

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#745) catroot válasza Воланд (#738) üzenetére


catroot
veterán

Akkor most már még jobban "szimpi", mi? ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#746) pushalias válasza Воланд (#684) üzenetére


pushalias
addikt

Nédda, sorstárs, csak én nem pályakezdő vagyok, hanem mingyámeghalós.

Honor 9 / HP 8470P

(#747) gzbotii válasza mukibuci (#740) üzenetére


gzbotii
veterán

is ezt ezt akartam.
+2

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#748) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

ballagj tovább te kis kockafejű :DDD :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#749) tailor válasza mukibuci (#748) üzenetére


tailor
őstag

Huhú, nyitásban kicsit "erős" a csávó... De a kockafejűn hangosan felröhögtem :DDD

(#750) catroot válasza mukibuci (#748) üzenetére


catroot
veterán

Nagy karrier felé néz (itt) szegénykém... ;]

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.