Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) Oppenheimer válasza gzbotii (#4800) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én csak Aaront ismerem kettejük közül, de őt követem Twitteren is. Anúgy pár éve még kövér volt a fószer, nem? :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4802) gzbotii válasza Oppenheimer (#4801) üzenetére


gzbotii
veterán

Na ja...en mar igy filigranon "ismertem meg" es egyszer neztem egy regebbi videorol tesztet ha nem kicsit pislogtam a dundi pofikajan :)))

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4803) gzbotii


gzbotii
veterán

Mi lessz itt..tegnap neztem egy videot a Sailfish OS-rol, ma jott a Ubuntu Phone OS..a Boot to Gecko by Mozzilarol meg gondolom mindenki hallot...hany ilyen mobilOS jon meg ki? Igy is nem eleg telitett a piac?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4804) Plazmacucci válasza gzbotii (#4803) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nembaj ez. Kell a google-nek a konkurencia. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4805) gzbotii válasza Plazmacucci (#4804) üzenetére


gzbotii
veterán

A Sailfish az olyan, amit inyenckent szivesen kiprobalnek, ez az Ubuntu-s dolog igy elsore eleg furanak tunik, de nem nez ki rosszul. Meglassuk mi lessz
Szvsz meg a Sailfish a leg eletkepesebb

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4806) negyedes válasza gzbotii (#4803) üzenetére


negyedes
addikt

Szerencsetlen fejlesztok. Az eddigi par platform helyet most mar minden szarra fordithatjak az appokat.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#4807) Plazmacucci válasza negyedes (#4806) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hatha az egyik sikeres lesz, aztan leszoritjak a droidot a tronrol. Tudom utopia, de jo lenne egy kis pezsges, egy kis tronok harca.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4808) gzbotii válasza negyedes (#4806) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem legtobbje csak ilyen bada szintu appstor kap majd :D
Amugy, Jolla (Sailfish OS fejlesztoi) hata mogott a China Mobil all, ott van penz..meg fejlesztogarda a finnektol..abbol meg lehet valami. Es remelem lessz is :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4809) negyedes válasza gzbotii (#4808) üzenetére


negyedes
addikt

A sailfish meg csak-csak rendben nez ki, de az ubuntu mar tul sok, olyan TMI. innen huzom onnan huzom ide tapizok odatapizok es minden van csak rend nincs.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#4810) Maateeo válasza negyedes (#4809) üzenetére


Maateeo
aktív tag

nekem meg pont az Ubuntus alternatíva tetszik a legjobban, abban látok logikát... de érdekes volt az elsöt (Sailfish OS) nézni, hogy ha jól láttam egy N9-re pakolták rá.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#4811) gzbotii válasza Maateeo (#4810) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem, nem N9 hanem N950 ;)

A ket telefon egymas mellet:

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4812) Maateeo válasza gzbotii (#4811) üzenetére


Maateeo
aktív tag

és tényleg... ilyenröl még csak nem is hallottam...

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#4813) Blyan válasza gzbotii (#4788) üzenetére


Blyan
félisten

Mi közöm nekem ehhez a seggarcúhoz? :) A Lucasfilm teljesen jó kezekben van, vagy akik szerint a The Ref, Con Air, Armageddon, Enemy of the State, Gone in 60 Seconds, Coyote Ugly, Pearl Harbor, Bad Company, Veronica Guerin, King Arthur and Déjà Vu (ala Touchstone Pictures) mind gyerekfilmek voltak, akkor nem szóltam semmit.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4814) btudos válasza Maateeo (#4812) üzenetére


btudos
veterán

Fejlesztői telefon volt, igazi ritkaság, sose került piacra, azért nem hallottál róla. :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#4815) gzbotii válasza Maateeo (#4812) üzenetére


gzbotii
veterán

Mert csak fejlesztoi, nem kerult kereskedelmi forgalomba :P

Bulanyi: annyi, hogy te is igy szuszoksz?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4816) Blyan válasza btudos (#4814) üzenetére


Blyan
félisten

Vagy inkább mert nem elég kocka! :DDD

(#4815) gzbotii

Még mindig nem látom az összefüggést magam és eközött a gyíkarc közt. :D De lehet van egy kor ami alatt még működik a dolog. :)

Amúgy minek csinál vlogot egy olyan fasz, akinek a hangjától is már tömegpusztítófegyver bevetésén kezdem törni a fejem? :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4817) gzbotii válasza Blyan (#4816) üzenetére


gzbotii
veterán

Most nem azert, de nez meg tolle 5+ reszt (ez nyilt level volt, nem elemzes) es ha akkor is ugy gondolod, hogy sz*ararc akkor lojed ki ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4818) Blyan válasza gzbotii (#4817) üzenetére


Blyan
félisten

Megnézem, gyírk, szar, és talán még fosarc is, na. Nem mondom, hogy nincs igaza dolgokban, de pl nyílt "levél" egy nevetséges fos például, komolytalan, és az hogy még tapsikolnak is mellé a kommentelők, még emeli a szánalomszintet. :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4819) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Skacok, nem tudja valaki, hogyha van 40 azonos sorom Excelben, akkor azokat hogy a rákba vonom össze? (mindnél külön számadat, azoknak össze kellene adódniuk)
Valami gyorsított megoldás kellene, mert 100-szor kellene ezt megtennem, és kb. vizsgán erre 20 percem maradna...
-a googlet már végigtúrtam :) -

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#4820) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

http://www.webometrics.info/en/Europe/Hungary%20

egész jó helyen van a BME :C

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4821) gzbotii válasza Oppenheimer (#4820) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez mi szerint rangsorol? Mert az nem letezik, hogy a Babes-Bolyai 17. lenne, olyanok koroznek le akirol nem is hallani. Max 3. lehet az orszagban...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4822) Oppenheimer válasza gzbotii (#4821) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Wut?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4823) Maateeo válasza Oppenheimer (#4820) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Széchenyi 16? Miatök..?

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#4824) gzbotii válasza Oppenheimer (#4822) üzenetére


gzbotii
veterán

Mi alapjan rangsorolja az egyetemeket?

(#4823) Maateeo: szerintem is valami bibi van itt..BBTE az orszagba eleg szinvonalas, erre fel meg 17. Korbe rohgtem ettol a szobat...olyan nincs :D Ebben az orszgban van kb 10 rendes egyetem, a tobbi csak seftelos, penzert lehet barmi szintu dolog...most ez igy mar eleg komolytalan...

Nem egy olyan egytemet tudok, aminel nem kell orara jarni, vizsgan a tanar adja mit kell lemasolni, diploma munka "sikere" meg 350 ajro 'oszt kesz. Nevetseges.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4825) Oppenheimer válasza gzbotii (#4824) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ott van valahol az oldalon, nem néztem meg. De ez: "Babes-Bolyai" mi?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4826) Alexios válasza gzbotii (#4824) üzenetére


Alexios
veterán

[link]

nem az egyetemet, inkább a weboldalaikat rangsorolja

(#4827) gzbotii válasza Oppenheimer (#4825) üzenetére


gzbotii
veterán

Az ez, keremszepen: [link]
Semmi mas, csak az orszag egyik legregebbi es legnagyobb egyeteme...alpjat az egykoron 1581-ben raktak le :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4828) Lall válasza Blyan (#4818) üzenetére


Lall
veterán

Fát vágni a hátán azt lehetne! El kellett volna mosolyodnom? Borzasztó...

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4829) Blyan válasza Lall (#4828) üzenetére


Blyan
félisten

Egyetértek.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4830) negyedes válasza gzbotii (#4821) üzenetére


negyedes
addikt

Kiralyabb ecsin vagyok mint te. :C

:P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#4831) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Elkezdtem belakni egy Huawei G300-at. Pár napig marad nálam, kíváncsi leszek..

Viszont sikerült jól felfáznom valahol, szóval szolidan indul az ismerkedés, mert az alvás csábítóbb..

Everybody lies.

(#4832) Oppenheimer válasza Barthezz2 (#4831) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Csere 8X-re?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4833) crey válasza Oppenheimer (#4832) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Adok érte egy HD7-et és egy Wildfire S-t :P

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#4834) polonic válasza Oppenheimer (#4832) üzenetére


polonic
félisten

Én egy lumia 800-at :DDD meg egy samsung és ericsony butafónt?

(#4835) gzbotii válasza negyedes (#4830) üzenetére


gzbotii
veterán

Malyiken? Spiru Haret? ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4836) catroot válasza Oppenheimer (#4832) üzenetére


catroot
veterán

Én adok érte egy egyedi Samsung Omnia 7-t!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4837) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Most a telefonra licitáltok, vagy a felfázásra? :U

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4838) gzbotii válasza philoxenia (#4837) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem a felfazasra :P

Mas: mekkora epic egy DVD-botitoja van a The Big Bang Theory 4. szezonjanak :C

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4839) negyedes válasza gzbotii (#4835) üzenetére


negyedes
addikt

universitatea din Oradea, ;] veszelyessss....... ;]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#4840) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Sajnálom, de csak G300, vagy blade jöhet szóba érte :P

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4841) Alexios válasza Oppenheimer (#4840) üzenetére


Alexios
veterán

valahol van elfekvöben egy blade-m ;]

(#4842) gzbotii válasza negyedes (#4839) üzenetére


gzbotii
veterán

Foarte serios:D Mondjuk, lehetne rosszabb is :P
Viccen kivul, szerintme az nem olyan rossz egyetem. Visznylag ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4843) gzbotii válasza gzbotii (#4842) üzenetére


gzbotii
veterán

viszonylag helytelenul irok :o

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4844) negyedes válasza gzbotii (#4843) üzenetére


negyedes
addikt

sok sor utan meglehet.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#4845) gzbotii válasza negyedes (#4844) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat neha attol (mostanaban egyre gyakrabban- nem lessz ez igy jo)
Neha meg sietseg csak :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4846) negyedes válasza gzbotii (#4845) üzenetére


negyedes
addikt

vettem egy ilyet nagyon jo arban(42 lej ami kb 2700 ft)
(Johnnie Walker limited formula 1 edition). Szilveszter ota ha meglatom a dobozt mar rosszul vagyok. :(

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#4847) catroot válasza gzbotii (#4845) üzenetére


catroot
veterán

Azok a szegedi évek... és ezt ketten termeltük meg kb. egy hét alatt. Aztán visszavittük az üvegeket (plusz a borosokat is), utazótáskában és az így keletkezett pénzmagból pedig természetesen alkoholt vettünk megint. :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4848) gzbotii válasza negyedes (#4846) üzenetére


gzbotii
veterán

Sorozes utan, mi egy ilyenel szemeztunk a haverral epp:D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4849) gzbotii válasza catroot (#4847) üzenetére


gzbotii
veterán

Egy fenykep nallunk, a szekreny tetejerol:

negyedes: 42? mi 50.90-ert lattuk...az tenyleg jo ar :Y

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4850) negyedes válasza gzbotii (#4849) üzenetére


negyedes
addikt

jap, annyi volt. :K fajt volna a szivem otthagyni. :B

az elott meg egy ilyet, 51 ert :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.