Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) crey válasza Oppenheimer (#5549) üzenetére


crey
MODERÁTOR

bizony-bizony mondom néked :D 4x-5x.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5552) Maateeo válasza Barthezz2 (#5550) üzenetére


Maateeo
aktív tag

crey: Vissza is írták. :D

Oppenheimer: Így jártam anyátokkal kb. 8-szor néztem eddig végig.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#5553) nicu71


nicu71
addikt

sorozatok? hm...nekem valahogy nem jönnek be ezek a szituációs comedyk,inkább idegesít mint szórakoztat :B nekem kell hogy folyjon a vér,legyen sok szex,meztelenség,randa beszéd,különös lények és történések,tragédia és tragikomédia..True Blood,American HorrorStory,Walking dead,Games of Thrones,Spartacus,Borgias,Grimm,Once upon a Time, csökkenő sorrendben :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#5554) tybsen


tybsen
addikt

Middle sem rossz, ha már sitcom. Vagy a Modern Family, bár ez kicsit más műfaj meg erőltetett néha, de nem rossz. BBTT pedig a legjobb :-)

De a vért is szeretem ;]

(#5555) crey válasza nicu71 (#5553) üzenetére


crey
MODERÁTOR

A Grimmet én is nézem, meg a Game of Thronest és a Borgiast.

Ezek mellé ha kedveled ajánlom még pl. a Gengszterkorzót. Ugyan nem horror, de van benne vér itt-ott :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5556) blex


blex
senior tag

nálam dexter a nagy kedvenc, a game of thronest meg még olvasom is. angolul :P

(#5557) blex


blex
senior tag

speaking of which :D és még direkt trollkodtak is előtte..

(#5558) Воланд válasza crey (#5555) üzenetére


Воланд
titán

meg csocsok! :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5559) amanoba


amanoba
őstag

én már azt várom hogy a californication folytatódjon :))

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#5560) negyven2 válasza blex (#5556) üzenetére


negyven2
veterán

Amugy ha mar Dexter: Junius 30.-an jon a 8. evad

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#5561) blex válasza negyven2 (#5560) üzenetére


blex
senior tag

(#5562) catroot válasza Barthezz2 (#5550) üzenetére


catroot
veterán

Na, lefeküdtem egy kicsit, majdnem elaludtam. Semmi, de semmi kedvem nincs menni. Az egyik picsa meg már hívott kb. félórája, írt is sms-t, hogy hol vagyok. Most meg ki van kapcsolva.... :D

Lehet bedurcizott :C

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5563) nicu71 válasza crey (#5555) üzenetére


nicu71
addikt

hmm gengszter korzó?köszi a tippet,lehet felveszem a listára,sok jót hallottam már róla. :) amúgy csak most alakult ki nálam ez a furcsa sorozatfüggőség,pl a True Blood-ot két hónapja kezdtem el az 1/1 től,és most végeztem ki,hihetetlenül élvezetek közepette ;]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#5564) gzbotii válasza balcsida (#5536) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha te tudnad, hogy menyi kis csitri van a 15-18 eves korosztalyban :U rengeteg!!!

Amugy meg mekkora buli kaputelefonos hazban lakni, foleg akkor amikor a fel varosban aramszunet van

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5565) gzbotii válasza catroot (#5562) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat eleg valoszinu...
En egyszer egy hasonlo szitubol probaltam visszahozni 0-ba egy csajozast, hat nem tul sok sikerrel :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5566) catroot válasza gzbotii (#5565) üzenetére


catroot
veterán

Na, hát egy nőt sem kúrtam meg :(

Viszont az egyiknél én lettem a büdös szemét, ezt ki is nyilvánította, amikor egy másik lánnyal beszéltem. Odajött és elküldött a picsába, de legalább nem lettem leöntve.

Ja, akire meg rámentem volna akkor ment haza, amikor én meg raktam be a kabátomat a ruhatárba.

Csodálatos.

Most meg itt sörözök egyedül. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5567) Oppenheimer válasza catroot (#5566) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én kúrtam helyetted, ha ez megvígasztal ;] :D Pedig most találkoztam vele először. Szerintem ő komolyabbat is akar, én meg nem tudom... túl sok kompromisszum lenne :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5568) Oppenheimer válasza Oppenheimer (#5567) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Túl aranyos, belemegyek, na. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5569) mukibuci válasza Oppenheimer (#5568) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

fél óra alatt megbeszélted magaddal? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5570) Barthezz2 válasza catroot (#5562) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na hát szép vagy :DDD Én legalább előre szóltam, hogy ma itthon maradtam :D

Mellesleg a nők ilyenkor nagyon be tudnak durcizni, bár maguk se tudják igazán miért. Szóval ezt elbaltáztad :(

(#5569) mukibuci: aludt rá egyet :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#5571) Oppenheimer válasza Barthezz2 (#5570) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Most fogok rá aludni egyet Itthon. Valamiért marha álmos vagyok :DD

(#5572) mukibuci: valahogy így volt, csak nem ebben a sorrendben :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5572) mukibuci válasza Oppenheimer (#5571) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

aham, 8kor még bizonytalan voltál, aztán paszulyfújás és 8:40re már el is döntötted, hogy ez jó lesz neked ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5573) Barthezz2 válasza mukibuci (#5572) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ahogy nézem a paszulyfújásban még nem volt bizonytalan, csak utána egy fél órára, mialatt megbeszélte magával, hogy jó volt lesz ez ;]

Everybody lies.

(#5574) Ádám16


Ádám16
addikt

Sziasztok!
Remélem, nem gond, hogy nem megfelelő topikba írok, de tudom, hogy elég sokan használtok itt @outlook-os címet. A kérdésem az lenne, hogy a @hotmail.com-os címemet hogyan tudnám outlook-ra változtatni?
Outlook.com-on a "fiókadatok->e-mail cím módosítására" kattintva ezt az üzenetet dobja fel: A Microsoft-fiókjához tartozó e-mail cím nem módosítható.

(#5575) Воланд válasza Ádám16 (#5574) üzenetére


Воланд
titán

javitjak az atnevezest, szoval jelenleg sehogy.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5576) gzbotii válasza catroot (#5566) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat mivel idoben ki se mentel..meg ket csajjal akartal talakozni egy buliban...megis mit vartal? :D

btudos, Oppenheimer, tybsen: talan nektek tetszeni fog, egy kis muzsika

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5577) negyedes


negyedes
addikt

Megint nagy dillema elott allok.Kellenne vennem egy uj borotvat mert mar a cruzerem nem vagja jol a szoromet. Talaltam jo arban 590cc-s braunt, de nem tudom h megvegyem-e vagy nem es varjam az uj szeria arcsokkeneset. :W mindig ilyen helyzetbe kerulok. :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5578) catroot válasza Oppenheimer (#5567) üzenetére


catroot
veterán

Nem vigasztal, de azé' kabbe! ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5579) catroot válasza nicu71 (#5553) üzenetére


catroot
veterán

Ezt elfelejtettem.

Horrorbuziként kötelező! :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5580) gzbotii


gzbotii
veterán

Tegnap egyik haver eloszor latta a Blade-em es szerelem volt elso latasra neki. Meg akarja venni minden aron ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5581) blex válasza gzbotii (#5580) üzenetére


blex
senior tag

rendesen kérd meg az árát :DDD

(#5582) catroot


catroot
veterán

Másnaposan jó lesz ilyesmiken vitázni! :C

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5583) amanoba válasza catroot (#5582) üzenetére


amanoba
őstag

ahh, fakk az istennek állnak szóba az ilyen vaskalapossal egyáltalán! :W

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#5584) Oppenheimer válasza gzbotii (#5576) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Majd meghallgatom!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5585) nicu71 válasza gzbotii (#5576) üzenetére


nicu71
addikt

ez nagyon remek muzsika,pont illik a hangulatomhoz. :)

meddig álltál a kapu előtt hajnalban? reggel olvastam az esetet ,az áramszünet,meg az interfon.. :U
ja egyébként én sosem bízom benne ,nálam mindig van kulcs ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#5586) gzbotii válasza nicu71 (#5585) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat nem sokat..bar erztem, hogy ennek nem lessz jo vege amikor a fel varos sotetsegbe borult, es tudtam, hogy nekunk is interfon van... Amikor hazaertem egy kis "imatkozas" meg kapurangatas utan felhivtam a lakotarsamat, hogy engedjen be de O is akkor cammogot haza valahonnet. Aztan 2p varakozas utan visszadtka az aramot es johettem be :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5587) negyedes


negyedes
addikt

Regi de nekem nagy kedvencem [link] morisson's ligetben akkorata buliztam erre. :C fu reg volt, masfel eve. :(

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5588) Oppenheimer válasza Oppenheimer (#5584) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Rohadt jó, tetszik a klipp is :D

(#5587) negyedes: adom a zenét :D régen sokat voltam morrisons ligetben, de manapság már nem szeretem a helyet. egyszer voltam ott józanon és láttam milyen arcok járnak oda.. :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5589) catroot válasza negyedes (#5587) üzenetére


catroot
veterán

Amikor én a körmendi rendészetibe jártam (igen, rendőrsuliba jártam, nem röhögni! :DDD ) akkor ez volt az egyik sláger.

Jó kis hely volt, voltak olyan bulik, hogy csak szolgálati igazolvánnyal engedtek be, rühellték is a pofánkat a városban. ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5590) gzbotii válasza catroot (#5589) üzenetére


gzbotii
veterán

Es el is vegezted? :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5591) mukibuci válasza catroot (#5589) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azóta már továbbtanultál? :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5592) catroot válasza gzbotii (#5590) üzenetére


catroot
veterán

Nem, mert kirúgtak. :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5593) nicu71 válasza catroot (#5589) üzenetére


nicu71
addikt

hmmm rendőrsuli? :)
erre a dalra nagyonis emlkékszek,ahogy egy kommentátor irja "Najbolja stvar u istoriji muzike!!!!" azaz,"a legjobb dolog a zene történetében" /ami azért nyílvánvaló túlzás...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#5594) negyedes válasza catroot (#5592) üzenetére


negyedes
addikt

es miert? :F

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5595) catroot válasza negyedes (#5594) üzenetére


catroot
veterán

Fú, ez kicsit hosszú story.

A lényeg az, hogy tesiórán mindig futni kellett 2km-t, ez volt az alap. Az egyik órán pedig rosszul lettem (konkrétan fogtam magam és elájultam). Bevittek a szombathelyi kórházba, aztán pedig itthon kivizsgálásra küldtek. Nem találtak semmi rendellenességet, tulajdonképpen nem tudták, hogy miért lettem rosszul.

Lerendezték azzal, hogy valószínűleg megerőltettem magam és rosszul vettem a levegőt. Viszont az iskolaorvos volt olyan kedves és nem hagyta annyiban, hanem leszereltetett mondván, hogy mivel nem tudják azt hogy mi váltotta ki a rosszullétet, így nem vállalnak felelősséget.

Szóval ennyi a történet. Utólag amúgy nem is bánom a dolgot.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5596) negyedes válasza catroot (#5595) üzenetére


negyedes
addikt

aaa igy mas, azt hittem valami rossz fat tettel a tuzre :) sajnos az en szivem sem birja a megeroltetes, de ha minden osszejon nemsokara megyek uszni es terembe is. :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5597) Oppenheimer válasza catroot (#5595) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Lehet hogy csak leesett a vércukrod, vagy valami ilyesmi, szóval ez bárkivel előfordulhatott volna. De mivel nem bánod a dolgot ezért szerencsének is tekinthető :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5598) gzbotii válasza catroot (#5595) üzenetére


gzbotii
veterán

Hasonlo rosszullet nekem is volt...tavaj volt olyan alkalom amior csak ugy minde kullonosebb ok nelkul (agyon fekve) nagyon rosszul lettem (szivem). Haverral bementunk a surgossegre, mikozben majdnem aljultam 2x. Ott megvizsgalt a fonover (kerdes, vernyomas, EKG stb) aztan jott a gardas orvos...majd 4 kardiologus (ujabb 2 EKG, vervetel, 10 oraig gepeken figyeltek az eltejelim stb) Masnap meg berendeltek a kardiologiara es meg nehany teszt (tobbek kozt, hogy hogyan reagalok fizikai eroltetesre stb) es kb semmit nem talatak...mai napig sem.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5599) gzbotii


gzbotii
veterán

Meghalt a party? ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5600) Oppenheimer válasza gzbotii (#5599) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Megölted :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.