Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) catroot válasza gzbotii (#4900) üzenetére


catroot
veterán

Ez jobban hasonlít ;]

vagy ez:

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4902) gzbotii válasza catroot (#4901) üzenetére


gzbotii
veterán

Az also tenyleg hasonlit :Y
Tenlyeg egy kanna kukac lennek? :( :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4903) mukibuci válasza gzbotii (#4902) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kukacos vagy, ezért cserélgeted folyton a telókat ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4904) Lall válasza gzbotii (#4902) üzenetére


Lall
veterán

Nem hasonlít, hanem az! :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4905) gzbotii válasza mukibuci (#4903) üzenetére


gzbotii
veterán

Kukacosa a telok, ezert cserelgetom oket ;] Na jo, kicsit az vagyok, de szeptember ota csak 6 volt, visszafogtam magam :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4906) polonic válasza catroot (#4901) üzenetére


polonic
félisten

Kukackonzerv? Ez mi a f@sz? :Y

(#4907) catroot válasza polonic (#4906) üzenetére


catroot
veterán

Jó, hát egyértelmű, hogy a konzerves kukac ilyen kategória:

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4908) nicu71 válasza catroot (#4907) üzenetére


nicu71
addikt

jajj :Y :D
és ez fincsi?most hogy így akciós,megéri kipróbálni?

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4909) catroot válasza nicu71 (#4908) üzenetére


catroot
veterán

Sült paprikával ajánlom.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4910) nicu71 válasza catroot (#4909) üzenetére


nicu71
addikt

inkább egy kis apdét szénhidrátszegény kenyérsalátával.A minap láttam az "update" konyhában,nagyon guszta,és kézzel kell kevergetni/réka maga kevergette! :K

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4911) catroot


catroot
veterán

Na, csak megvan a tökéletesen működő telefon. Mondtam én!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4912) mukibuci válasza catroot (#4911) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

miért is nem lepődtem meg :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4913) Alexios válasza catroot (#4911) üzenetére


Alexios
veterán

ennyi, kell a francnak olcsó wp8, mikorr ottvan a pléd 30ért

(#4914) Maateeo válasza Alexios (#4913) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Blade

Csak tudnám, hogy honnan van ennyi barom... De megmondta, Blade a menö.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#4915) gzbotii válasza Maateeo (#4914) üzenetére


gzbotii
veterán

:DD :C

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4916) Oppenheimer válasza catroot (#4911) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Azért nincs igaza, mert egy Blade felhasználói élménye annyival jobb mint a WP8-é, hogy nem is lehet őket összehasonlítani :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4917) Alexios válasza Maateeo (#4914) üzenetére


Alexios
veterán

én nem azt mondom hogy 30ért szar a blade, csak mikor jön rá hogy egy gyengébb wp8 nem véletlenül drágább..(bár ö gondolom soha..:DDD)

(#4918) Maateeo válasza Alexios (#4917) üzenetére


Maateeo
aktív tag

hidd el, ha rá is jönne, a következö kérdése az lenne: " És hogy rakok WP romot a Blade-re??????!!!!!!! Mert a Blade az nagyon jó telefon ám!!!!!!!!!!!! "

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#4919) catroot válasza Alexios (#4917) üzenetére


catroot
veterán

Amúgy 30-ért a Blade tényleg marha jó vétel és ezt most komolyan mondom.

Szóval ár/érték arányban elég frankó.

Egyébként ha droidot vennék (és nem Nexust), akkor ezt a Sony-t elfogadnám.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4920) Oppenheimer válasza Maateeo (#4914) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Oszt WP8ra van dead Space? :P

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4921) Alexios válasza catroot (#4919) üzenetére


Alexios
veterán

persze, ezt mondom én is, hogy helyén kell kezelni. Aki wp8-al, meg csúcs androiddal, akármivel szemben azt mondja, hogy a blade a jobb, annak csak böki a csörét hogy nem telik neki jobbra.

(#4922) Lall válasza mukibuci (#4912) üzenetére


Lall
veterán

Ha bannolod örökre holnap viszek egy kocka sört. :D ;]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4923) amanoba válasza catroot (#4919) üzenetére


amanoba
őstag

Szerintem ennek az oldalsó gombjai használhatatlanok, jól pofán kéne verni azt, aki odatervezte...vagy csak nekem a heppem ez. :F

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4924) mukibuci válasza Lall (#4922) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem sörözök ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4925) polonic válasza mukibuci (#4924) üzenetére


polonic
félisten

Milyen ember vagy te? ;] :DDD

Házi almapálinka esetleg?

(#4926) Maateeo válasza mukibuci (#4924) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Egy medve aki nem sörözik. Nem hihetö, találj ki jobbat! :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#4927) mukibuci válasza Maateeo (#4926) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én még csak macika vagyok :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4928) emvy


emvy
nagyúr

Gugli kemenyen tolja, nem mukodik a Google Maps WP mobilokon...

while (!sleep) sheep++;

(#4929) Alexios


Alexios
veterán

[link]
ezt most találtam, basszus, az milyen már hogy androidnál 2gb ram kell, hogy ne töltsön újra egy weboldalt amíg elolvasok egy sms-t. Nekem meg 512 rammal is simán megy..:DDD

(#4930) catroot válasza emvy (#4928) üzenetére


catroot
veterán

És a valamelyik topikban még megkaptuk, hogy nehogy már beállítsuk a szegényt google-t a Sátánnak, hiszen az MS sokkal mocsadékabb. :(

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4931) Oppenheimer válasza emvy (#4928) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nálam megy a gmaps pro

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4932) catroot válasza Oppenheimer (#4931) üzenetére


catroot
veterán

Böngészőből nem megy állítólag. Lusta vagyok most megnézni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4933) Oppenheimer válasza catroot (#4932) üzenetére


Oppenheimer
veterán

ahhh... ki használná böngészőből...?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4934) Maateeo válasza catroot (#4930) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Én tegnap egyik droidos ismeröstöl megkaptam, hogy mi WP-sek is ugyanolyan übermenschek vagyunk mint az almások, csak picibe. Megvesszük a drága szarjainkat, és azthisszük megváltottuk a világot. Namármost, nem kicsit üvöltöttem vele...

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#4935) Barthezz2 válasza catroot (#4919) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én az Xperia Ion-t néztem, ha már nem Nexus 4. De most így két napja használva egy droid-ot, lehet nem.. Majd mesélek később :DDD

Everybody lies.

(#4936) mukibuci válasza Barthezz2 (#4935) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szeretnél egy szuper ajánlatot a vodától? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4937) Barthezz2 válasza mukibuci (#4936) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Már adtak.. :O

Everybody lies.

(#4938) mukibuci válasza Barthezz2 (#4937) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

láttam, erre gondoltam :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4939) gzbotii válasza Barthezz2 (#4935) üzenetére


gzbotii
veterán

En mondtam...fehasznaloi elmenyben es ugy minden masban ossze ne hasonlits egy ZTE/Vavaej/Mini2 egy Nexus-al. Azon kivul, hogy a "smoothsag" mas szintjet kepviseli, kinezet, funkcionalitas is teljesen mas. Nekem pl a Sony UI-ja tetszett, aztan hosszab idot hasznalva rajottem, nem tul esztetikus.

Magyaran annyira hasonlits egy G300-at egy G Nexus-hoz mint legalabb egy WP7-hez tenned azt. Persze, a programok nem valtoznak, de minden masban mas! Nincs egy egyseges kinezet, nehol, felfoghatatlan modon funkciokat vesznek ki az alap OS-bol, teletoik sz*ral es teljesen mast kapsz. Pl: Holo UI (4.1) vs OT995

Ezt nem a droid vedelmeben irtam, inkabb az ilyen "ocska" es mar-mar tenyleg undoritoan kinezo, olcso kis telefon izekre, amik ilyen Alcatel meg hasonlo UI-kat hozznak, a teljes optimalizalatlansagot es a rossz szoftveres tamogatast.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4940) Maateeo válasza gzbotii (#4939) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Fú, ne is mondd, nagyon utáltam azt a launchert. Folyamatosan túltöltötte a memóriát, és újraindult. Most, hogy van már ICS rajta, megváltódott a világ. Az a launcher egy komoly büntetés, nem is tudom miért gonodlta jónak az Alcatel...

changelog: Azért ne szidd az OTS-t egészen addig, míg ki nem próbáltad. Összességében egy nagyon korrekt telefon, amit droidtól elvárhatsz azt meg is adja tisztességesen. Az más tészta, hogy az anyagminösége az -2. De a kijelzö szép, ICS alatt elég gyors.

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#4941) gzbotii válasza Maateeo (#4940) üzenetére


gzbotii
veterán

Es radasul nem is olyan dolog volt, hogy szepen raraktak egy kesz launchert ami ingyen van es nem kell akkor melozni vele. Nem, ok meg fizettek is erte..

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4942) Maateeo válasza gzbotii (#4941) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Jó, hát most már minden OTS tulaj számára elérhetö a hivatalos - módosítatlan gyári - ICS, szóval az SPB csak egy rossz rémálom marad.

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#4943) balcsida


balcsida
senior tag

Na, tegnap találkoztam közvetlen közelemben az első WP7 tulajjal.
Kosármccsen/edzésen, Lumia 710, óje :C

(#4944) crey válasza mukibuci (#4938) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Milyen jó, hogy nem veszek már sehol telefont előfizetésre... A flottás percdíjaik meg korrektek :D

Btw. Ott nyerítettem a bemutató teremben, hogy a flottás előfizetőknek is olyan árakat szabnak meg a készülékekre, hogy inkább dugnám savba a pömpölőm, minthogy ott telefont vegyek két év rabigával :F

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#4945) mukibuci válasza crey (#4944) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igazából a flottás készülékárakat nem csökkenteném amíg a publikus csomagokban sem csökkennek, sőt :U

Nem akarom sajnálni szegényeket, hogy 10-15 forintos percdíj mellett drága a telefon, amikor másnak 35-40 forintos percdíj mellett drága a telefon :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4946) Maateeo válasza mukibuci (#4945) üzenetére


Maateeo
aktív tag

igazából az árakat nem kellene csökkenteni, csak meg kellene duplázni a csomagok tartalmát.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#4947) Barthezz2 válasza Maateeo (#4946) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Már hogyne kellene. Ne nevettessük már ki magunkat, hogy független piacon olcsóbban megkapom ugyan azt a készüléket, mint 5-6k/hó előfizu mellé két évre..
A csomagommal meg nincs bajom, és ki is fizetem érte azt amit, mert más sem olcsóbb itthon(és most nem csak a telefonok területén gondolom, hanem mindenre, és nagyobb dolgokat kellene itt megoldani, mint a tarifák rendbetétele, de ebbe ne menjünk bele, mellesleg meg nem is az a baj, hogy drága, hanem hogy keveset keresünk), azzal meg sokra nem mennék, ha duplát kapnék mindenből, mert ennyi is elég.

Csak a tisztánlátás végett, mielőtt valaki megint letámadna, hogy harmadáron szeretnék telefont.. Egy független 160k készülék ha vitamax-al 135-140, 6k/hó 2 évre aláírva csomagban meg ~100-110k lenne meg se szólalnék..

(#4939) gzbotii: Jogos, amit írsz, de van azért más is, nemcsak a tempó. De még 2 napig nálam van, majd utána összegzek :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4948) gzbotii válasza Maateeo (#4946) üzenetére


gzbotii
veterán

Esetleg 5x-ni es akkor utolernetek a romaniai szinvonalat :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4949) negyedes


negyedes
addikt

[link]

a kovetkezo biztos az less ha IE-t ahsznalsz akkor nem engedi hogy megnezd cask ha telepited a chromjukat. :W

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#4950) Barthezz2 válasza negyedes (#4949) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Vajon mikor esik le a guglinak, hogy a saját felhasználóit szúrja tökön az ilyenekkel? :U
Ilyen lépések után én nem készüléket, és platformot váltanék, hanem szolgáltatást, de lehet ezt nekik túl magas átgondolni..

Azt meg most így hirtelen had ne mondjam, hogy sír a szájuk, mert a Windows8/RT nem tartalmazza csak a saját böngészőt(mintha a droidon lenne IE.. :U ), de az nem gáz, hogy ő korlátozza a szolgáltatásait? Én tudok chrome-ot tenni Win-re ha akarok(tessék reklámozni, hogy ismerjem és azt akarjam használni!), de ezek ellen a lépések ellen mit tehetek? Semmit..

Hahó EU, ezt tessék cseszegetni, ne a MS-ot.. :W Droidon itt figyel a skype, onenote, skydrive..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.