Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39601) Pttypang válasza philoxenia (#39597) üzenetére


Pttypang
veterán

800 rlz :DDD

Everybody lies.

(#39602) savoo


savoo
addikt

Őőő. Sokat ittam gegnap vagy wz most itt tényleg komoly? ;]

(#39603) negyedes


negyedes
addikt

eros szerver / gamer pc elado

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#39604) Воланд válasza negyedes (#39603) üzenetére


Воланд
titán

:DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39605) negyedes válasza Воланд (#39604) üzenetére


negyedes
addikt

krajszisz fullon megy!!!!negy!!!44!!

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#39606) Bogyó bá' válasza negyedes (#39603) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ez a kemény, nem a kád széle! :D

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#39607) philoxenia válasza negyedes (#39599) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mely jellemzők hiányoznak androidon, amik WP-n vannak? Az UI nem számít, nyilván, abból van sokféle. Nekem a kapcsolt szolgáltatások nem kellenek, a Binget például minap újra kipróbáltam, de egy darabig nemigen teszem. Internet Explorel az asztalin se jön be. Egyébként relatíve szabadon tehetsz rendszert az androidosokra, asztalira is csak határok között pakolhatsz cuccost, kell ugye driver stb.... A 930 -ról írják:
"De számos egyéb fejlesztés is akad (például a hangerőállítás külön-külön érvényes a beszélgetésre, a csöngésre és a multimédiára), végre van értesítési központ (ha nem is tökéletes), nem jön zavarba a telefon ha ezen a felbontáson kell mutatnia a navigációt, közben futhat a háttérben a zenelejátszás, érkezhet hívás, üzenet, email " na most ezek androidon már régen vannak...
Szerintem a WP-sek jó része kevés androidos telefont látott, (nem itt a topikban, hanem úgy általánosságban beszélve a júzerekről) láttak valami Galaxy Ace-t és megvolt a konklúzió, míg aki a WP-re kíváncsi pár készüléket kell csak megnéznie, mert nincs túl sok belőle. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39608) Bogyó bá' válasza philoxenia (#39607) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

"Mely jellemzők hiányoznak androidon, amik WP-n vannak"? - lagmentesség? ;]
Ez a legfrissebb verziójú androidon mindig csak az aktuális csúcshardver privilégiuma szokott lenni....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#39609) polonic válasza negyedes (#39603) üzenetére


polonic
félisten

"128bites fél giga dedikált ram de képes felgyorsulni 1,2 gb-ra"

(#39610) philoxenia válasza emvy (#39600) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Most gyorsan megnéztem, a One Note, Outlook, One Drive ha jól látom nem kötött platformhoz. Most akkor azt mondod ezeknél gördülékenyebben futnak a WP-s appok, mint az androidosok? Az előbb azt hittem van amelyik nem platformfüggetlen, mivel ezeket én nem használom. A kamera kijelző stb. nyilván nem ugyanaz a drágább készüléken, de pont erről beszéltem, jobb kijelzőt, jobb kamerát, (bár ez mindig vita tárgya) kapsz ugyanannyi pénzért android vonalon. Mondjuk nekem a kamera sokadik szempont, de elfogadom, hogy van akinek elsődleges, nekem fotózásra csak pótlék a telefon, részben a jellemző hardveres hátrányok, részben a kezelés hátrányai miatt. Navigációra sem a legjobb, bár pótlékként néha nagyon hasznos lehet, főleg gyalog.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39611) philoxenia válasza Bogyó bá' (#39608) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mi az a lag? Nem tapasztaltam még készülékből adódóan. Az internet lassúsága okán annál gyakrabban, asztali gépen is. De sok oldal lassú még gyors internetkapcsolat mellett is asztali gépen, akkor most fogjam rá a Win7 -re? Ugyanazt az oldalt ugyanott megnyitva, ugyanakkor, kellene ezt a "lag"-ot megnézni egyszer. ;) Ja és nem hasonlíthatunk össze például két készüléket úgy, hogy ugyanazt a játékot/videót/honlapot az egyiken 800x480-ban futtatjuk, míg a másikon full HD-ben... Nekem soha nem volt csúcskészülékem, max a középkategória fogható rá mindre.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39612) viewdetails válasza philoxenia (#39611) üzenetére


viewdetails
addikt

Lag az, amikor pl a Sony Arc topikja hónapokig azzal volt tele, hogy HR utáni friss belakásnál is 5-6 másodperc volt a tárcsázó nyitása. És a nagyobb baj, hogy pár napon belül volt rá XDA megoldás, de a Sony sosem vette a fáradtságot, hogy javítsa. Na, ebből van az áttérőknek elege.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#39613) philoxenia válasza viewdetails (#39612) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Akkor jól értem, hogy az androidos telefonokat a legtöbben a PH topikjaiból ismerik? :F
Az egy gyártó egy telefonja volt, - amúgy a Sony az Sony, talán a legönteltebb gyártó androidos fronton - most akkor ebből kifolyólag minden androidos telefon lagol?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39614) savoo válasza philoxenia (#39613) üzenetére


savoo
addikt

Nem nem érted jól. És igen minden androidos telefon laggol. A platform sajátosságai miatt.

(#39615) viewdetails válasza philoxenia (#39613) üzenetére


viewdetails
addikt

Nem érted jól, nekem is volt, ezért hozom mint személyes példa. De nézz be az SP topikba is akár. Vagy az S3-ba, hogy más gyártót nézzünk.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#39616) philoxenia válasza savoo (#39614) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez mondjuk olyan volt, mintha azt mondtam volna, hogy minden WP-s telefon... a platform sajátosságai miatt...

viewdetails: Te meg nézz be néha a WP-s Face csoportba, írnak ott is érdekeseket.... ;)

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39617) negyedes


negyedes
addikt

lassan mar oda jutunk hogy tippmix-be kerul hogy ki lotte le a malaj gepet. :(((

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#39618) Lall válasza philoxenia (#39610) üzenetére


Lall
veterán

"de pont erről beszéltem, jobb kijelzőt, jobb kamerát, (bár ez mindig vita tárgya) kapsz ugyanannyi pénzért android vonalon."

Ne viccelődj már. A snap800-as, fullos 930-as nyitóára kedvezményekkel ~150.000 Ft körül, 2 év gyári garral megvásárolható volt. Ennél egy S5 jóval drágábban nyitott. Valamit nagyon benéztél.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#39619) gzbotii


gzbotii
veterán

LG G2.

Fel nap utan semmi extra. Keszulek voszonylag szep es nagy (lehetne kisebb), aku jol birja (bar valoszinu jobb lesz mint az elso gyari toltes utan).
UI csamcsungos, nem a liblingem de simman ok.

Egyelore ennyi Oppi :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#39620) philoxenia válasza Lall (#39618) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Abban már nyitáskor is 801-es volt és az már elég régi telefon.... :U Na meg a Samu túlárazott, megteheti, hiszen nem kínai, mint a Nokia, hanem koreai....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39621) Blyan válasza Lall (#39618) üzenetére


Blyan
félisten

Hol adják annyiért? Az edigital már 180-ér adogatja.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39622) savoo válasza Blyan (#39621) üzenetére


savoo
addikt

Szolgáltató pl.

(#39623) savoo válasza philoxenia (#39620) üzenetére


savoo
addikt

OMG.

(#39624) Blyan válasza savoo (#39622) üzenetére


Blyan
félisten

Az szolgáltatói 150000 azért nem annyira eltérő a konkurencia áraitól, abban nem nagyon látom a jó árazást.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39625) polonic


polonic
félisten

valaki tudja, hogy a tecső html5-öt hogy lehet kikapcsolni? egyszerűen trágya

itt lehetett régebben, de már eltűnt a menüpont

(#39626) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39627) Oppenheimer válasza philoxenia (#39626) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Na ez alapjan valasztani telefont nem racionalis.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#39628) crey válasza philoxenia (#39626) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Komolyan, még egy Speedtest applikáció animált mutatójának megjelenítésébe is belelaggolnak? Ne...

Amúgy nem tudom mikor vált kevéssé a 10 mbit letöltés pl. egy mobil készüléken. Mobil oldalakra, böngészésre, játékra... :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39629) Lall válasza philoxenia (#39620) üzenetére


Lall
veterán

Ja 801, már ha "Jani a hegyről" 0,01% egyáltalán tisztában van a különbséggel. Btw szarabb kamera, ha már felemlegetted és 200e körüli nyitóár, LG szintén zenész a csúcstelói árazásában. Az észak penjani gyártókat meg ne keverjük már ide a 0 európai supportal. Elhiszem, hogy ximihomijijaju olcsóbban tudja adni a készüléket, ha 0 db szabadalom után fizet.

Blyan: Kedvezménnyel (írtam is) edigitalnal volt a 15%-os akció. De semmiképp nem 200, ahol a Ssmu csúcsa kezdett.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#39630) Rimuru válasza polonic (#39625) üzenetére


Rimuru
veterán

Válts Chromium alapú böngészőről és majd lehet választani.

Vigyázat, csalok!

(#39631) polonic válasza Rimuru (#39630) üzenetére


polonic
félisten

Eszem agaban sincs google termeket hasznalni. :D szoval nem ez a gond, IE-t hasznalok es ott sem latom az opt out lehetoseget.

(#39632) Rimuru válasza polonic (#39631) üzenetére


Rimuru
veterán

Nálam FIrefox alatt ott van, IE nem tudom mit tud, nincs Linuxra. Azért mondtam Chromium-ot mert ott tudom hogy alapértelmezett lett a html5.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#39633) polonic válasza Rimuru (#39632) üzenetére


polonic
félisten

Igen, arról én is tudok.

Valamikor régebben kapcsoltam be a html5-öt ugyanazon a linkelt oldalon és ugyanazzal a gombbal lehetett kikapcsolni. Most meg egyszerűen nincs ott.

Úgy látszik, hogy az IE11 is alapértelmezetten azt használja.

(#39634) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

[link]

uhh, lennék a trollfejű barátja helyében. Jó lehet egy ilyen csaj mellett állni :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#39635) negyven2 válasza Oppenheimer (#39634) üzenetére


negyven2
veterán

A Photoshop csodákra képes (amatőröknek a Paint is)! DDD

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#39636) Oppenheimer válasza negyven2 (#39635) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ja, meg a smink, meg a festett szemöldök, meg ... és még soroljátok csak. .D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#39637) negyven2 válasza Oppenheimer (#39636) üzenetére


negyven2
veterán

erre értettem [link]:D

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#39638) cattus válasza negyven2 (#39637) üzenetére


cattus
őstag

:C

Do the thing!

(#39639) Oppenheimer válasza cattus (#39638) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ááá kösz :D

Kérem teljes méretben

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#39640) Pttypang válasza negyedes (#39617) üzenetére


Pttypang
veterán

Tennek is valamelyikre egy fem szazast :D

Everybody lies.

(#39641) catroot


catroot
veterán

Ejj de fura ezt így visszaolvasni... :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#39642) polonic válasza catroot (#39641) üzenetére


polonic
félisten

jajj, bernadett már akkor is kírértett?

(#39643) mukibuci válasza catroot (#39641) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

bakker, berni már akkor is itt volt és fel se tünt senkinek? :DDD

polonic : :DD

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#39644) catroot válasza mukibuci (#39643) üzenetére


catroot
veterán

Én is néztem, hogy már akkor...? :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#39645) philoxenia válasza Lall (#39629) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem tudom Jani mivel van tisztában, Te ezek szerint nem, ezek nem csajok, olyan 30% a különbség például antutuban, persze lagol, mint tudjuk. Kb. annyi a különbség a két rendszer között, mintha anyuval átmész a hálószobába két bilinccsel, amit a sarki szexboltban vettél, vagy fölszedsz két bomba bigét a szandon és velük töltöd az estét. Persze lehet farka a két csajnak, ha mulya vagy, de az esély egy jó estére sokkal nagyobb, mint a megszokott felállás esetén.... ;]
Amúgy LG, Nokia

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39646) Bandi8bácsi


Bandi8bácsi
tag

Üdv! Régóta olvasom a topikot, és elnézést, hogy nem ide illő témával állok elő (ami a csöcsöket és a pin@@t illeti :P), de hirtelen nem tudok jobb helyet, ahol feltehetném a kérdést.
Tehát, adott egy Lumia 525 amin szeretek e-könyveket olvasni. Találtam egy nagyon jó oldalt ami oda vissza tökéletesen konvertálja a formátumokat, egyedül a PDF-fel akadt gondom, mégpedig az, hogy ha egy PDF fájlt más formátumra konvertálok, a hosszú Ű és hosszú Ő betűk nem jelennek meg rendesen.
A kérdésem pedig az lenne, hogy létezik parancs, vagy szerkesztőségi lehetőség, hogy egy adott betűt egy másikra cseréljek az egész dokumentumon belül (jelen esetben a hosszú Ő-t és Ú-t Ö-re és U-ra)?
Előre is köszi, ha ki tudtok segíteni :)

[ Szerkesztve ]

(#39647) philoxenia válasza Bandi8bácsi (#39646) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mivel konvertálsz mire?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39648) Bandi8bácsi válasza philoxenia (#39647) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

A www.zamzar.com oldalt szoktam használni. Az ismertebb e-book formátumok között szoktam egyikről-másikra konvertálni, ha az e-b-book olvasó program esetleg nem kezel egy formátumot. Tökéletesen működik, kivéve ha pdf fájlt próbálok konvertálni, akármilyen e-book fájllá, a hosszú Ő és Ű betűk nem jelennek meg. Ezt szeretném orvosolni, ha van rá lehetőség.

(#39649) gyurkikrisz válasza Bandi8bácsi (#39648) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Kereses es csere funckio pl adobe readerben

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#39650) philoxenia válasza Bandi8bácsi (#39648) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

PDF-ről a legtöbbször jól konvertált [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.