Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40151) Воланд


Воланд
titán

"Don’t go to bed just yet…. interesting things are about to happen..." [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40152) Oppenheimer válasza Воланд (#40151) üzenetére


Oppenheimer
veterán

pfff, meglátjuk mennyire lesz érdekes

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#40153) Воланд válasza Oppenheimer (#40152) üzenetére


Воланд
titán

go to wp on topic

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40154) Oppenheimer válasza Воланд (#40153) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Igen, azóta láttam. Egész jó kis csomag lett a GDR1, kíváncsi vagyok mit hoz a GDR2. Illetve, hogy hol lesz a WP 2 év múlva, amikor lejár a mimuhoz fogadott hűségem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#40155) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

nyelvtudashoz visszaterve idegesit amikor a forumon valaki nyavajog, mert nem ert angolul. Nemregiben a wp-sek kozott kozutalatnak orvendo virkir akarta, hogy forditsam le neki hogyan kell romot telepiteni. lollll. osztja az eszt, de magatol ennyit se tud megoldani az imadott oprendszeren. :o

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#40156) emvy


emvy
nagyúr

Valaki nem tudja, hogy a nagy felhajtas mellett beharangozott Outlook.com Advanced Rules mikor erkezik?

while (!sleep) sheep++;

(#40157) btudos válasza emvy (#40156) üzenetére


btudos
veterán

Még mindig nem, de rákérdezhetsz, hátha.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#40158) Blyan válasza Oppenheimer (#40150) üzenetére


Blyan
félisten

Inkább azt találd ki, hogy ha teheted külföldre mész. Annál jobban semmi nem csiszolja a kiejtésedet.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40159) tailor


tailor
őstag

Romániában élő fórumtársaktól kérdezem: hogyan lehet kideríteni, hogy egy városban (Nagykároly) milyen internetszolgáltatók vannak; illetve, hogy bizonyos címeken milyen szolgáltató érhető el? :U

(#40160) negyedes válasza tailor (#40159) üzenetére


negyedes
addikt

valoszunileg kette db van: RDS-RCS(nalatok a digi) es a Romtelecom(szeptember 16-tol T-Home lesz.). Mas nemigazan van.

ha rakeresel az IP-re mit add? Vedd figyelembe, hogy dinamukus IP-k vannak az RDS-nel.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#40161) tailor válasza negyedes (#40160) üzenetére


tailor
őstag

Köszi az infót! Nagymuteréknak gondolkodunk a net bevezetésén, hogy tudjunk skypeolni, így IP-t nem tudok nézni.

(#40162) negyedes válasza tailor (#40161) üzenetére


negyedes
addikt

akkor miert fontos az ip?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#40163) tailor válasza negyedes (#40162) üzenetére


tailor
őstag

Nem értem, nekem nem fontos - te mondtad, hogy keressek rá az IP-re :DDD

(#40164) negyedes válasza tailor (#40163) üzenetére


negyedes
addikt

"hogy bizonyos címeken milyen szolgáltató érhető el?" - ezt mire erted? lakcimre? :Y

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#40165) Воланд válasza negyedes (#40164) üzenetére


Воланд
titán

nem, filmcimre.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40166) tailor válasza negyedes (#40164) üzenetére


tailor
őstag

Igen. Pl. itt a UPC-nél van olyan. hogy beírom a lakcímemet, és kiírja, hogy ott szolgáltatnak-e vagy nem. Bocs, ha félreérthető voltam :)

(#40167) gzbotii válasza Oppenheimer (#40150) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem se tökéletes, de 2 nyár külföldön sokat segitett. Főleg tavaly Angliában :K
..és kaptam egy kis önbizalmat is, amikor bemész egy polgármesteri hivatalba/gyógyszertárba, elmondod mi a bajod és nem néznek rád banbán vagy kérdeznek vissza, hogy Wut?, hanem egyből adják amit szeretnél.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#40168) negyedes válasza tailor (#40166) üzenetére


negyedes
addikt

nalunk nincs lakcimre kereses, itt szabad rablas van. :DDD mindenki azt kot be, amit akar, 1 kliensert is bekotik. :DDD

amugy igen regebben volt ilyen hogy nem hoztak bizonyos reszekbe kabelt/fibert de mostanaban minden hol van.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#40169) tailor válasza negyedes (#40168) üzenetére


tailor
őstag

:R

(#40170) Oppenheimer válasza Blyan (#40158) üzenetére


Oppenheimer
veterán

2 lehetosegben gondolkodom:

-erasmus: rovidtavon fel ev csuszast jelentene a karrierenben, de ha UK-ban toltenem, biztos hogy megterulne

-kinti munkahely: ahhoz kene par ev tapasztalat itthon a szakmaban.

Igy leirva ugy tunik megeri megpróbálni az erasmust...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#40171) emvy válasza Oppenheimer (#40170) üzenetére


emvy
nagyúr

En vegul az Erasmus ellen dontottem, mert az gondoltam, hogy 5 ev alatt be akarom fejezni. Be is fejeztem, de szerintem nem feltetlen dontottem jol, belefert volna az a +0.5-1 ev, amit az Erasmus 'okoz'.

while (!sleep) sheep++;

(#40172) Воланд válasza Oppenheimer (#40170) üzenetére


Воланд
titán

ocsem egy evet kinaban toltott, most osztol megy ki nemetorszagba fel evre erasmus kereteben es valahogy nem hatja meg a masfel ev csuszas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40173) Oppenheimer válasza Воланд (#40172) üzenetére


Oppenheimer
veterán

es hozott neked xiaomit? :DDD
azert 1,5 ev csuszas szerintem nagyon sok.

emvy: nekunk 5,5 eves az osztott kepzes msc-vel egyutt, ugyhogy az erasmusszal 6 evig tartana. msc-n minden felevben indul kepzes nem?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#40174) dejaris válasza Oppenheimer (#40173) üzenetére


dejaris
addikt

1,5 nagyon sok? :DDD Nalunk olyan is van, aki most kezdi a 15. felevet es talan meglesz a bsc :D Elvileg ki kellett volna rugniuk, de valahogy atslisszant.

(#40175) Oppenheimer válasza dejaris (#40174) üzenetére


Oppenheimer
veterán

jo, nalunk is vannak ilyen hurkak, de nem hozzajuk fogom magam merni. ;] aki egyenesbe tolja annak 1,5 is sok.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#40176) dejaris válasza Oppenheimer (#40175) üzenetére


dejaris
addikt

O most kiemelkedo, de a nagyatlag lazan csuszkal tobbet mint 1,5. Sot olyan nincs, hogy felet csuszol, mivel sokmindenbol nincs kereszt.

(#40177) Oppenheimer válasza dejaris (#40176) üzenetére


Oppenheimer
veterán

1 db elagazo targy van nekunk 7. felevben, meg is nezem indul-e belole kereszt. Ha igen, akkor csak 1 felev csuszas.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#40178) Воланд


Воланд
titán

[link]

nem semmi

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40179) Bogyó bá' válasza Воланд (#40178) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Újonc még, de nagyon lelkes! :DDD

Más: azért van pozitív hozadéka is a reklámadónak: [link]

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#40180) polonic


polonic
félisten

Sikerült az NSN. Hosszú folyamat volt, de megérte az idegeskedést. Abszolút ezt szerettem volna. Alig várom, hogy kezdjek. :)

(#40181) Blyan


Blyan
félisten

Itt a tutitutituti.... :) [link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40182) Oppenheimer válasza polonic (#40180) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Grat! :R

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#40183) Blyan válasza polonic (#40180) üzenetére


Blyan
félisten

Zsír, akkor megkeresheted és térdre kényszerítheted a kajás csajt! ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40184) polonic válasza Blyan (#40183) üzenetére


polonic
félisten

Talán pont vele fogom intézni első ügyeimet a HR-en. :D

(#40185) polonic válasza Oppenheimer (#40182) üzenetére


polonic
félisten

Köszi!

(#40186) Pttypang válasza polonic (#40180) üzenetére


Pttypang
veterán

Hajrá :)

Everybody lies.

(#40187) Blyan válasza polonic (#40184) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor hajrá! :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40188) WinPho


WinPho
senior tag

Nem is tudtam, hogy van ilyen topik. :Y

Valaki tud jó német tech oldalakat? Szintentartani akarom magam, és akkor már legyen érdeklődéshez kötve, nem akarom Angela Merkel családjának sztoriait olvasgatni. :D

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#40189) Воланд válasza WinPho (#40188) üzenetére


Воланд
titán

nem tudunk. itt altalabn a nokrol van szo, meg hogy mennyire gyuloljuk a droidot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40190) Oppenheimer válasza WinPho (#40188) üzenetére


Oppenheimer
veterán

tessek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#40191) dejaris válasza polonic (#40180) üzenetére


dejaris
addikt

Gratulalok :)

(#40192) WinPho válasza Воланд (#40189) üzenetére


WinPho
senior tag

Home, sweet home. :DDD

Oppenheimer: kösz! :R

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#40193) Alexios válasza Oppenheimer (#40150) üzenetére


Alexios
veterán

Én is ilyen voltam, aztán most munka közben rákényszerültem a beszédre, mivel angolul kell. Kb. 1 hét volt amíg belejöttem, azóta már egyáltalán nem parás.

(#40194) savoo válasza Blyan (#40181) üzenetére


savoo
addikt

Atya világ az a topic...

[ Szerkesztve ]

(#40195) Oppenheimer válasza Alexios (#40193) üzenetére


Oppenheimer
veterán

En nem beszelek ugyfelekkel, igy nem is kell angolul megszolalnom soha. Vagyis meg kell, ha informatikai kifejezest akarok mondani. Aztan abbol mindig eges van. :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#40196) gzbotii válasza Oppenheimer (#40195) üzenetére


gzbotii
veterán

Tocsvíz ;]

En meg most szenvedem ki magambol a 4. nyelvet...de ezt lesz a legnehezebb megtanulni (nemet). Lassan eleg jol ertek, de ez . bonyolult nyelvtan...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#40197) duo


duo
őstag

Kaptam ajándékba egy Ariston lse 830 st mosogatógépet. nem mai darab. de tavaly felújítatták (motorcsere etc)
a manualban sehol nem látszik az energiaosztály víz és áramfogyasztás. a kereső csak manualokat dobál és apróhirdetéseket ahol árulják ezeket a cuccokat.
Ismeri valaki a márkát/ tud mondani valamit hol, az apjafaszában keressem mennyit eszik?

köszi :R

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#40198) Oppenheimer válasza gzbotii (#40196) üzenetére


Oppenheimer
veterán

nana, nem kell felvagni, ez csak a 2. idegen nyelved ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#40199) savoo


savoo
addikt

A swiftkey meg az airdroid emelik az Androidot a többi OS fölé!!

(#40200) catroot válasza savoo (#40199) üzenetére


catroot
veterán

Ezt most én nem érteni! :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.