Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30151) gzbotii válasza savoo (#30148) üzenetére


gzbotii
veterán

Dede...en is erre gyanakszom. Szerintem ez valami 2009es Tsziangjon P9930k model 2.3-al es egy klonozott WP felulettel. Meg a Playen levo appokat is letiltottak, amik nem lennenek elerhetoek WP. Viszem is ma vissza !!!4!4!négynégy!4

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30152) istnag válasza Blyan (#30150) üzenetére


istnag
addikt

Na ilyet ne mondj,hogy lesz így belőled MS tollnok..olvastam,hogy arra hajtasz.
;] :DDD

Szerk.:
Végülis az erő veled van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30153) Blyan válasza istnag (#30152) üzenetére


Blyan
félisten

Erővel! ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30154) istnag válasza gzbotii (#30151) üzenetére


istnag
addikt

Tudom,hogy azért viszed vissza,hogy egyet ezek közül be tudj szerezni:
[link]
;]

(#30155) gzbotii válasza istnag (#30154) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha lenne ciklamensarga alapon turkiz mintas....akkor esetleg. Legalabb passzolna a szerelesemhez amikor kimegyunk szombat este a fiukkal ;]

Amugy az Uzenetek Hub-ban, hiogy is latom, hogy az illeto mobilrol vagy webes feluletrol online?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30156) Воланд válasza gzbotii (#30155) üzenetére


Воланд
titán

sehogy.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30157) gzbotii válasza Воланд (#30156) üzenetére


gzbotii
veterán

Csak ezt irta istnag:

"épp ez az üzenetek hubban még azt is látod,hogy az illető mobilon érhető el vagy sem"

De en se fedeztem fel ilyen opciot

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30158) istnag válasza Воланд (#30156) üzenetére


istnag
addikt

Ne rontsd az üzletemet :P :

ugye mondtam ;]

[ Szerkesztve ]

(#30159) Воланд válasza istnag (#30158) üzenetére


Воланд
titán

szar a forditas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30160) gzbotii válasza istnag (#30158) üzenetére


gzbotii
veterán

Aha. Ha' fasza s minden... ;]

Most mar csak arra kell megoldast nyujtsal, hogy hogyan kapcsolom ki a FB app messenger reszet, hogy azt hasznaljam ertesitesek fogadasara es az Uzenetek Hub-ot meg chatre :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30161) istnag válasza Воланд (#30159) üzenetére


istnag
addikt

... Henrik is on mobile. aki meg nem elérhető,annál meg: ... is offline. try text instead. Aki simán weben van fent,az meg ...Henrik is available.
Vagy akkor most ez hogy van?

[ Szerkesztve ]

(#30162) Воланд válasza gzbotii (#30160) üzenetére


Воланд
titán

mondjuk az fb app beallitasait nezted? :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30163) Lall válasza gzbotii (#30160) üzenetére


Lall
veterán

Figyelj, mert nem mondom el 2x és nagyon bonyolult. FB, Beállítások, Értesítések, Üzenetek.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#30164) Воланд válasza istnag (#30161) üzenetére


Воланд
titán

ha az fb webes feluletet nezed, akkor ott harom allapot van

online - web

online - mobile

telefon ikon - mikor volt utoljara bejelentkezve

az uzenetek hubban a kozepso allapotot nem latod, es az utolso allapotnal sem latod, hogy mikor volt fent utoljara.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30165) Воланд


Воланд
titán

napi filmajanlo, iszonyat jo film. :K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30166) gzbotii válasza Lall (#30163) üzenetére


gzbotii
veterán

:B
droidos es iOS-es app nem rendelkezjk ilydn fjnkciokkal...nem tudtam, hogy WPn ilyen fejlett 'n shit :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30167) Blyan válasza Воланд (#30164) üzenetére


Blyan
félisten

Nem mintha számítana, ki nem szarja le, hogy ha online az illető akkor mobilon vagy weben az. :D
Mondjuk azért sem tesz különbséget, mert a WP felhasználók a telefonjukon is weben online-ok. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30168) negyedes válasza savoo (#30148) üzenetére


negyedes
addikt

nem, mert ha lesekedni szeretnel utanna, akkor mar nem tudod hogy otthon van vagy esetleg a baratnokkel ul egy kavezoban, mondjuk az utobit ugyis latod csekinen. :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#30169) Blyan válasza negyedes (#30168) üzenetére


Blyan
félisten

Ha WP-t használ valaki úgyis mindegy. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30170) gzbotii válasza Воланд (#30165) üzenetére


gzbotii
veterán

Akkor mar en is ajanlanek neketek egy filmet: trailer

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30171) mukibuci válasza Blyan (#30167) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha telefonról van az illető, akkor nagykezdőbetűvel kezdi a mondatot és nem használ ékezetet :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30172) saiyajin válasza negyedes (#30137) üzenetére


saiyajin
senior tag

Ez nalam is sokszor van, es mindig abban az esetben, ha olyankor erintem meg a kijelzot mikor eppen lezarna magat. Szoval kb. barmikor reprodukalhato csak meg kell nezni mennyi ido az autolock.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#30173) Blyan válasza mukibuci (#30171) üzenetére


Blyan
félisten

Kivéve ha külföldön él. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30174) mukibuci válasza Blyan (#30173) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

miért, ha külföldön él, akkor nem használ nagy kezdőbetűket és ékezettel ír? ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30175) Blyan válasza mukibuci (#30174) üzenetére


Blyan
félisten

Nem, akkor alapból nem használ ékezetet a laptop/számítógép billentyűzetén, mert nincs kedve kapcsolgatni és odakint úgysem kap magyar billentyűzetes kiosztást :P

Más:

Alig várom ,hogy végre vehessek egy olyan Asha/droid csodát. :D Komolyan :K

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30176) nikilauda válasza gzbotii (#30170) üzenetére


nikilauda
senior tag

Az elején az Asylum felirat nem sok jót ígér.

(#30177) mukibuci válasza nikilauda (#30176) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az asylumot szádra ne vedd :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30178) Воланд


Воланд
titán

[link]

na, lebukott a kollega. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30179) gzbotii válasza nikilauda (#30176) üzenetére


gzbotii
veterán

Android Robocop..mar ez jol kezdodik...Csak aztan ne sporoljak ki a RAM-ot mert akkor nem fog menni am a multitask. Kiveve ha nem 4.4 KitKat-el jon. Akkor igen. :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30180) nikilauda válasza mukibuci (#30177) üzenetére


nikilauda
senior tag

Kérek engedélyt meghunyászkodni! :D

(#30181) savoo válasza nikilauda (#30176) üzenetére


savoo
addikt

Igazából az egész nem sok jót ígér! :DDD

(#30182) crey válasza Воланд (#30178) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ahogy a szemellenzős droidhuszárok, vagy iLovagok, úgy a Tök feleslegesen más témájú topicokban provokáló WP trollok sem túl szimpatikusak, attól hogy a "mi kutyánk kölyke". NGA, Misály vagy Assdak kiváló példa ezekre.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#30183) Blyan válasza crey (#30182) üzenetére


Blyan
félisten

:K :D

Mondjuk Misály szintet lépett, előtte Symbian volt az atyaúristen. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30184) Воланд válasza crey (#30182) üzenetére


Воланд
titán

huh, mar azt hittem, hogy en is bekerulok a felsorolasba. erre meg gyurnom kell. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30185) crey válasza Воланд (#30184) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Téged az ment meg a dologtól, hogy csak saját wp topicban vagy idegesítő :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#30186) Воланд válasza crey (#30185) üzenetére


Воланд
titán

remek. :D

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30187) istnag válasza crey (#30185) üzenetére


istnag
addikt

Végülis ehhez is tehetség kell. ;]

(#30164) woland_y2k
Most én is az leszek (idegesítő),de nem értem én ezt (sem):
online - web
online - mobile
telefon ikon - mikor volt utoljara bejelentkezve
az uzenetek hubban a kozepso allapotot nem latod, es az utolso allapotnal sem latod, hogy mikor volt fent utoljara.

Ott a kép,hogy látom (...Henrik mobilon elérhető) ,vagy az azt jelenti,hogy írjak neki sms-t, mert mobiltelefonon elérhető csak?

szerk.:
de megnéztem nem,mert oda van írva,hogy mobilon elérhető,küldök egy üzentet és fb-re megy és tényleg mobilról van fent az illető

[ Szerkesztve ]

(#30188) gzbotii válasza crey (#30185) üzenetére


gzbotii
veterán

..de ott nagyon ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30189) negyedes válasza mukibuci (#30171) üzenetére


negyedes
addikt

igy van. maris lebukott. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#30190) Blyan


Blyan
félisten

Srácok a Windows 7 alatt ha az intézőben nyitok meg egy mappát és a címsorban fut az a zöld csík az valami indexelés, vagy a pékfasza?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30191) Bjørgersson válasza Blyan (#30190) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Agyal a gép, hogy mit is akarsz tulajdonképpen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30192) Воланд válasza Blyan (#30190) üzenetére


Воланд
titán

az azt jeloli, hogy eppen tolti be a mappa tartalmat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30193) gzbotii válasza Blyan (#30190) üzenetére


gzbotii
veterán

En a pek faszara tippelnek. :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30194) Blyan válasza Bjørgersson (#30191) üzenetére


Blyan
félisten

Félórát? :D Egy öt mappás 22 fájlos könyvtárat amiben max egy giga anyag van 5 perce próbál megnyitni.
Vennem kéne új winyót? :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30195) Blyan válasza Воланд (#30192) üzenetére


Blyan
félisten

DE a mi faszt tölt be rajta, amit egy windows commander megtesz 1 mp? alatt? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30196) saiyajin válasza Blyan (#30194) üzenetére


saiyajin
senior tag

Idobe telik mig az nsa es a tobbiek is megnezik mik vannak ott. :D

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#30197) Blyan válasza saiyajin (#30196) üzenetére


Blyan
félisten

De napi 100 alkalommal? :D Picsába. msmpeng.exe ez görcsöl de kurvára, ez valami defender cucc ami nálam ki van kapcsolva. Akkor a MS Essentials csinálja a feszkót? :D

Végigment a csík és üres a mappa. :DDD Jól van, értem én néha miért utálják a windowst sokan. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30199) Воланд válasza Blyan (#30197) üzenetére


Воланд
titán

:K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30200) catroot


catroot
veterán

Azért nem gyenge ez a Nexus trágya aksija. Reggel húztam le a töltőről és mindjárt kapcsol. Persze nagyon nem csináltam vele semmit.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.