Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37751) sfdrakex válasza kalasz (#37750) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mi van egy chm-ben hogy el kellene indulnia? Mihez tartozik ? Szerintem a programnak ami felrakta kellene hogy kezelje.

Itt egy add on firefoxhoz ami megnyitja a chmeket.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#37752) Laccoss válasza kalasz (#37750) üzenetére


Laccoss
addikt

Duplakatt rajta? Gyakorlatilag az egy sugófájl.

(#37753) Fire/SOUL/CD válasza kalasz (#37750) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A CHM-et (ha az súgófájl) simán meg kell jelenítenie a W7-nek. A régi típusú HLP kiterjesztésű súgóval volt régebben gond, de azóta már kiadták az "orvosságot" ez ügyben is: [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#37754) kalasz válasza Laccoss (#37752) üzenetére


kalasz
tag

Próbáltam mindent: duplakatt, társítás böngészőkhöz. De csak a letöltés indul nem a megnyitás. Valóban egy súgó fájlról van szó, XP-én mindenféle okoskodás nélkül dupla katt-ra indult Operában (azt használom).

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#37755) kalasz válasza Fire/SOUL/CD (#37753) üzenetére


kalasz
tag

"A CHM-et (ha az súgófájl) simán meg kell jelenítenie a W7-nek." Én csak a folyamatos letöltési lehetőséget kapom.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#37756) sfdrakex válasza kalasz (#37755) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Milyen programnak a súgó ja ez a chm? Lehet ha elindítód a programot és ott klikk a súgóra akkor az megnyitja nem ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#37757) Fire/SOUL/CD válasza kalasz (#37755) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor társítsd vissza az eredeti alkalmazáshoz, amit hh.exe néven találsz a Windows mappában és utána már működni fog.
A W7 telepítését követően ez az alapértelmezett, ha ez a társítás megváltozott, azt se a pufók ufók követték el... ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#37758) TRob1 válasza Rav3n02 (#37747) üzenetére


TRob1
veterán

3DsMax9: tuti megy (ph-s 3DsMAx topicba is írják többen, 32 és 64 biten is fut)

Autocad: The 2010 and later versions of AutoCAD and AutoCAD LT (32-bit and 64-bit) are compatible with Microsoft Windows 7 and are fully supported by Autodesk.
Autodesk does not officially support 2009 and older versions of AutoCAD and AutoCAD LT on Windows 7. If you choose to run older versions of AutoCAD on the Windows 7 operating system, you may opt to use Windows compatibility mode.

CS2 (PS)-re voltak panaszok win7 alatt, ez felett már biztos hogy mennek

Inventor: passz :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#37759) kalasz válasza sfdrakex (#37756) üzenetére


kalasz
tag

Garmin XT mobilra történő telepítési útmutatója, lelkes emberek által összeállított súgó fájlról van szó.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#37760) Laccoss válasza kalasz (#37755) üzenetére


Laccoss
addikt

Próbáld meg Vezérlőpult - Alapértelmezett programok - Fájltípus és protokollok társítása programmal - megkeresed a .chm kiterjesztést duplakatt rajta, és olyat kellene keresni, beállítani, hogy Microsoft HTML súgó végrehajtható fájlja.

TRob1: Nekem 32biten CS2 tökéletesen megy.

[ Szerkesztve ]

(#37761) kalasz válasza Fire/SOUL/CD (#37757) üzenetére


kalasz
tag

Tied a piros pont és az örök hála :R :R :R
Millió köszönet mindenkinek a gyors segítség nyújtásért. Üdv kalasz

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#37762) TRob1 válasza Laccoss (#37760) üzenetére


TRob1
veterán

Az jó, akkor gondolom másnak is tud menni :D (ph-s topicba voltak rá panaszok, írták hogy nemigen szereti :U )

Rav3n02: Inventor-ra azt írja a win7 compatibility oldal, hogy a 9es sorozat-nak upgrade kell (ha ez segít neked valamennyire)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#37763) Rav3n02 válasza TRob1 (#37758) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Köszönöm szépen, még körbejárom ezt a dolgot :R

(#37764) Real93


Real93
aktív tag

Sziasztok!
A "Számítógépbe" van egy olyan, hogy "Rendszer tulajdonságai". Ha rákattintok nem történik semmi, pedig próbáltam több helyről is megnyitni. Nincs rá valami megoldás újratelepítésen kívül? Ide kéne (elvileg ezen keresztül) eljutnom: "Környezeti állítások". Egyelőre talàn az is jó lesz ha ezt elő tudom hozni valahogy.

(#37765) Fire/SOUL/CD válasza Real93 (#37764) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Start és elkezded begépelni a rendszer környezeti változóinak módosítása

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#37766) Real93 válasza Fire/SOUL/CD (#37765) üzenetére


Real93
aktív tag

Köszi, sikerült. :)

(#37767) jolmegmondom


jolmegmondom
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Kérdezni szeretnék a Windows Prefetch-ről. (előtöltés, superfetch, sysmain, kihogy hívja.)

Egy kis win "tuningba" kezdtem nemrég, ami meglepően jól sikerült. 1.3-1.5 GB memóriahasználatot sikerült lefaragni 600-650 MB-ra (X64). Érezhetően gyorsabb is a rendszer. A kérdésemet 3 pontban teszem fel, ha lehet szeretnék választ kapni rájuk, mert nagyon érdekelne. Olvastam a témáról több helyen, de egy értelmes szó sincs róla.

1: Mi változott a szolgáltatáson a Vista óta?

2: 2: Azt a vistából tudtam, hogy a Prefetch a fáljokat .pf - fájlokba pakolja, tehát az előtöltött tartalom ezekben a fájlokban van. (windows 7 en: C:\Windows\Prefetch). Na ennek a mappának a tartalmát törölhetem, ha azt szeretném, hogy ez a szolgáltatás ne a 2 hónappal ezelőtti (már törölt) programjaimat töltögesse elő? Vagy van rá valami más beállítási lehetőség? Átböngésztem a windowst keresztül kasul, de erre utaló dolgot nem találtam.
És a benne lévő ReadyBoot nevű mappa mire szolgál? (szerintem nincs összefüggésben a readyboost-tal

3: Amíg teljesítményméréseket csinálok letiltható a szolgáltatás? Érdemes letiltani mindennapi használatra is?

Ha úgy érzed fogalomzavarban vagyok, kérlek nyugodtan javíts ki, nem félek tanulni :)

http://jolmegmondom.eu/ érdekességek, leírások

(#37768) BaziJoe00 válasza Fire/SOUL/CD (#37732) üzenetére


BaziJoe00
tag

Nem úgysem engedi akkor is azt írja a fájl nem található pedig ott van, a mappában a 0kb-os fájl!

(#37769) Sub-ZeRo válasza jolmegmondom (#37767) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

1. Jobb memória kezelés.
2.Abból a mappából persze hogy törölhetsz. Amint látod, úgy írja ki, hogy valami.exeszámsor.pf. Na ha van olyan program, amit már régen nem használtál, azt csak simán kitörlöd onnan, és nem fogja előtölteni. Ha nem kell a prefetch, akkor a szolgáltatásoknál le is tilthatod. A readyboost, egy gyorsító szolgáltatás. Egy vagy akár több pendrive-ot be tudsz állítani. Egy kis infó róla.
3. Melyiket? Readyboost, prefetch? Addig le tilthatod persze. Bá én mindkettőt használom, és szerintem gyorsít a rendszeren, mármint a readyboost szerintem igen.
A prefetch meg egy kényelmi funkció, hogy a gyakran használt programokat betölti a ramba.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#37770) eminem


eminem
tag

Hello mindenkinek!
Egy olyan kérdésem lenne hogy tudom visszanézni a win7 alatt futott progamokat. pl.
1.Ha nem én használtam a gépet de viszont visszanézném hogy miket nyitott meg miket nézett.
2. Mit módosított
3. ha van távoli asztal akkor és beléptek akkor visszanézni mit is csinált a gépen
Szóval vissza szeretném nézni mit nézett mit módosított és milyen progikat futatott
Ja és ha program kell ahoz akkor melyiket javasoljátok
tudom lehet itt van közte a megoldás de nagyon sok van és hosszú lenne ha végig lapoznám az összeset.
Szóval aki tud segíteni köszönöm

..,

(#37771) jolmegmondom válasza Sub-ZeRo (#37769) üzenetére


jolmegmondom
csendes tag

Readyboost-ot ismerem persze, próbálgattam már mikor vista megjelent akkor is. Én a C:\Windows\Prefetch\ReadyBoot mappáról kérdeztem, hogy ez összefügg-e a readyboost-tal. egyébként pár dolog van csak benne: trace2.fx, trace3.fx... egészen 6 ig.

De köszönöm az infókat a kérdéseimre.

És még valami: Nálam Windows 7 Home Premium fut 64 biten és nincs benne gpedit.msc. Ha megpróbálom elindítani hibát kapok rá, hogy nincs ilyen fájl. Esetleg Home Premiumban nem lenne, csak Pro vagy Ultimate-ben? Érintetlen rendszeren sem jön elő, ugyanezt a hibát dobta. A rendszer eredeti természetesen, ajándékba kaptam a géphez.

http://jolmegmondom.eu/ érdekességek, leírások

(#37772) sfdrakex válasza jolmegmondom (#37771) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Group Policy Editor or gpedit.msc is not included with Windows 7 or Vista Home Premium. It's only available in Windows 7/Vista Business, Ultimate and Enterprise editions.

Egyébként nem biztos hoyg az hogy kevesebb memóriát használ a géped az gyorsabbá is teszi. Amikor kell egy programnak a memória, akkor úgyis annak adja az egészet, az hogy mikor nem kell és a W7 belerakja amit akar nem lassítja a rendszert, nem hiszem hogy van haszna annak hogy kevesebb memóriát eszik pl böngészés közben. Nálam 1400-1600 mega van használatban alapból a 4 gigából. 2 gigából 900-1100 körül volt talán, de ahogy indítok valamit üríti és nincs gond belőle. Azzal hogy belenyúlsz a memória használatba még lehet hogy lassítasz is a rendszereden.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#37773) Sub-ZeRo válasza jolmegmondom (#37771) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Persze, az a mappa kapcsolatban áll a readyboostal.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#37774) jolmegmondom válasza sfdrakex (#37772) üzenetére


jolmegmondom
csendes tag

Hát eddig a memória-kezelésbe nem nyúltam, leginkább a hálózattal foglalkoztam, Otthoni csoportot lőttem ki, távoli asztal, távoli registry, windows media player hálózati cuccai, defender, tűzfal, erőforrás megosztások kifele, befele, ilyesmik és extrém nagy mértékben gyorsult a boot idő, a rendszerműveletek stb. Játékoknál (Medal of honor, gta4, stalker call of pripyat, ezeknél mértem, max grafika, AA+vsync) átlagosan 8-10 fps gyorsulást értem el. Nyílván köszönhető a jól beállított SLI vga-knak is, de a szolgáltatás tiltások is nagy mértékben befolyásolják.

Még egy tapasztalat: Én használom az adobe premiere pro progit és a gépigénye memóriára vonatkozóan 2 GB. Alapból úgy nézett ki, hogy importálgattam be pár videót amivel dolgozni akartam és szép lassan 3 giga fölé ment csak a progi memóriaigénye, ha elkezdtem kódolgatni még feljebb ment. Nem tudom mi van rá ekkora hatással, de mostmár betartja a max 2 gigát, sőt, ha csak 3-4 videóval dolgozom egyszerre akkor elég neki 1500-1600 MB.

Sub-ZeRo: köszönöm!

http://jolmegmondom.eu/ érdekességek, leírások

(#37775) Mr Manson válasza Fire/SOUL/CD (#37709) üzenetére


Mr Manson
tag

Igen nem támogatja. Viszont nem tudhatom hogy milyen chip-ek vannak rajta a matrica pedig nem sokat számít.

De nem is ez a probléma hanem hogy a bios felismeri mind a 4gb-tot az ocz-ből de a windows csak 3at használ belőle annak ellenére hogy mind a 4et látja. Tehát a foglalatok jók. Én valamiféle win beállításra gondolok.

This world rejects me - this world threw me away -this world never gave me a chance - this world gonna have to pay!!!

(#37776) Fire/SOUL/CD válasza Mr Manson (#37775) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Sajnos mást nem tudok... A deszka BIOS-ában van Memory Remap Feature az biztos, de írtad, hogy leellenőrizted és Enabled-en van.
Annyit még próbálj ki, hogy állítsd Disabled-re, ments a BIOS-t és próba, akkor is 3G-t lát?
Ha igen, akkor állítsd újra Enabled-re és ments a BIOS-t, ha nem javul meg, akkor passz...
(Amúgy ennek akkor lenne értelme, ha valóban támogatott ramok lennének benne)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#37777) Oliverda


Oliverda
félisten

Biztos valami triviális dolog, de az miért van, hogyha némely alkalmazás ikonját az asztalról behúzom egy mappába akkor eltűnik az ikon?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37778) Fire/SOUL/CD válasza Oliverda (#37777) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Azért, mert Krisztus előtti időktől fogva, ha Windows-ban simán megfogsz egy ikont(de lehetne fájl is pl), akkor átmozgatod az egyik helyről a másikra.
Ha másolni szeretnéd, akkor tartsd közben lenyomva a CTRL gombot. ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#37779) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv!

Pakolgatom fel a játékaim, és hibába ütköztem :) Fura, mert például az NfS Underground 2 lazán felment, viszont a Far Cry hibaüzit dobott. Ezt hogyan küszöbölhetném ki? Nem sokat konyítok W7-hez még, és ez az XP mód is tök új nekem - már ha egyáltalán szükséges :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37780) Sub-ZeRo válasza hoffman_ (#37779) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Xp mód semmit nem ér, mert nem tud játékokat futtatni.
Ami neked kell az kompatibilitás mód. Ha azzal sem megy, akkor nem fog menni a játék.
Esetleg admin módban futtasd a telepítőt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#37781) Oliverda válasza Fire/SOUL/CD (#37778) üzenetére


Oliverda
félisten

Próbáltam már úgy is. Ugyanaz. Viszont ha visszarakom a folder-ből az asztalra, akkor ismét látszódik az ikon. :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37782) Fire/SOUL/CD válasza hoffman_ (#37779) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ezeknek a játékoknak menniük kellene W7 alatt, csak valószínűleg kell nekik Patch. A régebbi játékokhoz gyakran adnak ki ilyen patch-eket, amik sok esetben pont a Vista/W7 alatt előforduló hibákat javítják. (Ezek hibajavító patchek, nem illegális cuccok)

Oliverda
Tényleg nem poénnak szánom, de jó a CTRL billentyűd, mindkettővel(jobb és bal oldali) próbáltad? Egy mappából CTRL lenyomása mellet másolnék ki egy parancsikont, az ikon alatt ilyenkor egyből meg kellene jelennie, hogy másolás.
Feltételezem, ez nálad nem jelenik meg ezek szerint... :U

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#37783) #65675776 válasza Fire/SOUL/CD (#37782) üzenetére


#65675776
törölt tag

Patch-et nem fog tudni felrakni ha már a telepítő sem fut le...

(#37784) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Olyan"hibával" találkozott már valaki, hogy ha 2-3 napig nem indítom újra a gépet, akkor belassul minden, böngészőben pl ha ráviszem a kurzort egy linkre, akkor 3-4 másodperc is eltelik, mire átvált a kurzor, de egy szövegboxban is késéssel jelenik meg amit gépelek.
Nem egy erőgépről van szó, 1,2-es SU2300 proci, 4 giga rammal, win7x64 hp van rajta.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37785) Fire/SOUL/CD válasza #65675776 (#37783) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Jogos. :W

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#37786) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Sub-Zero, Fire:

Köszi a választ, igen, asszem én is a komp. módra gondoltam, csak képzavarom is van. Viszont fogalmam sincs,hogy az hogyan is néz ki, hogyan működik :B Közben a Witcher-t sem hajlandó futtatni, ami miatt viszont mérges vagyok. Azt írja, hogy a játék első futtatásához rendszergazdai indítás kell, és utána hibaüzit dob. De ha rendszergazdakén indítom, akkor is ugyanez. (daa-raa) Bár ezt legalább felrakta. Tehát ehhez nézek valamit - más kérdés, hogy nem tudok róla, hogy van hozzá ilyesmi. Far Cry topic meg tök halott. Írták, hogy megy W7 64-en, csak azt nem, hogy hogyan, és ez is hónapokkal ezelőtt volt sajnos.

Közben megyek keresek peccseket asszem...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37787) Oliverda válasza Fire/SOUL/CD (#37782) üzenetére


Oliverda
félisten

Az asztalról másoltam be parancsikonokat egy mappába. Az asztalon van ikonja a mappában már nincs. Igen, jó a billentyűzetem és a másolás "+" kis jelzése is megjelenik amikor lenyomva tartom. Tök mindegy, hogy másolom vagy mozgatom. Ugyanaz a jelenség.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37788) jolmegmondom válasza hoffman_ (#37786) üzenetére


jolmegmondom
csendes tag

Szerintem először updateld a windowst, 64 bitre kijött pár javítás, ami a kompatibilitást hivatott javítani, nem a fontos frissítések közt lesz, hanem az ajánlottaknál. Nálam megoldott pár dolgot.

http://jolmegmondom.eu/ érdekességek, leírások

(#37789) Воланд válasza hoffman_ (#37786) üzenetére


Воланд
titán

Jobb egérgomb az adott program exe-jén, Tulajdonság --> Kompatibilitás.

Nálam minden gond nélkül felment a witcher (x64 ultimate), igaz én rendszergazda vagyok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37790) McKane


McKane
senior tag

A frissen telepített Windows7-re akarok Directx frissítést.
de ez a hiba fogad a webes directx futása kezdetén:

megoldás???

(#37791) hoffman_ válasza Воланд (#37789) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én is, ezért sem értem. Köszi a tippet, mindjárt megnézem. És a Far Cry telepítésre valami tipp esetleg?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37792) Sub-ZeRo válasza McKane (#37790) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor az offline telepítőt próbáld meg.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#37793) hoffman_ válasza hoffman_ (#37791) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Far Cry-ra találtam egy ilyet. Vajon ez arcon csap majd, vagy működni is fog :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37794) bobsys


bobsys
addikt

Nem teljesen windows 7. Van egy memoriakartyam amit nem lat a gep. Sem a GPS. Mit tudok vele tenni?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37795) Воланд válasza bobsys (#37794) üzenetére


Воланд
titán

Kuka? Amúgy aprók között van olyan aki adatmentést vállal, kérdezd meg tőle, hogy mit lehet a kártyával kezdeni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37796) bobsys válasza Воланд (#37795) üzenetére


bobsys
addikt

Az, hogy mi van rajta nem erdekel. Ha tudnam formazni es utanna hasznalni az mar nekem jo lenne. Kaptunk egy GPSt es benne volt csak nem latta, most kiprobaltam es a gep sem latja.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37797) Воланд válasza bobsys (#37796) üzenetére


Воланд
titán

Akkor esélyes, hogy hibás a kártya, ha semmi sem látja.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37798) bobsys válasza Воланд (#37797) üzenetére


bobsys
addikt

Biztos, de hatha

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37799) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Megint én, és már teljesen tanácstalanul. A Witcher ezeket dobja,, hiába állítom be az XPsp3 módot, és a rendszergazda futtatást. rögtön a telepítés végén dob egy ilyet, a többit meg indítás után:

[/L]

A Far Cry meg ezt adta. Ugyanúgy indítottam már a telepítőt is, ahogy fentebb írtam, mivel alapból ugye hibát dobott, de hiába, ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37800) Gorneck válasza Oliverda (#37787) üzenetére


Gorneck
titán

Teljes hozzáférést adsz a mappának/mappához?

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.