Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15301) sfdrakex válasza semetka (#15298) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Milyen változat a W7ed? Valami optimalizáló progit nem futtattál? Egyébként a jobb klikket nem a tálcán nyomod? Asztalon szerintem nem jön elő a feladatkezelő a listában, egyébként ctrl+shift+esc-re se jön elő ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#15302) semetka válasza sfdrakex (#15301) üzenetére


semetka
őstag

64 bites win7. Full alap. A tálcán nyomom igen csak félreírtam. Eddig volt feladatkezelő most tűnhettet el vmikor. Nem futtattam semmit se. Sehogy nem jön elő.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#15303) sfdrakex válasza hejesírásó (#15299) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Vista mit írt miért nem megy fel ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#15304) sfdrakex válasza semetka (#15302) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Vírus trojai spy írtást végezz el hamar.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#15305) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv. ugyebár nemsokára meg fog érkezni, vagy már talán meg is érkezett az a Microsoft update a nem eredeti 7-esek ellen.
Vki nem tudná leírni, hogy hangzik ennek az update-nak a szövege, mert semmiképpen nem akarom letölteni.
Most is benn van egy még le nem töltött frissítés, az ez: [link]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#15306) sfdrakex válasza volvoguy (#15305) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tedd fel nyugodtan.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#15307) Morden24 válasza volvoguy (#15305) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mekkorát fogok röhögni azokon, akik beszopják... :DDD

Igen, kárörvendő vagyok. Feels good.

Sectumsempra - For Enemies

(#15308) sfdrakex válasza Morden24 (#15307) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az a baj hogy a fél évvel ezelőtti törések is át mennek rajta, sok törést ezekszerint nem fog meg.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#15309) bobsys válasza Morden24 (#15307) üzenetére


bobsys
addikt

:D

ehhez mit szolsz?

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#15310) gabor85 válasza volvoguy (#15305) üzenetére


gabor85
őstag

ezt éppenséggel leszedheted...
definíciós frissítés defenderhez...

(#15311) katt777 válasza Morden24 (#15239) üzenetére


katt777
félisten

Hát, nekem nem esett le a korona a fejemről hogy segítsek megoldani a problémáját, amúgy ő sem picsogott volna rajta annyit, ha lehurrogás helyett valaki megmondja neki a megoldást, de hagyjuk.
Sosem csinálok új clean installt, mert mindig mentem a partíciót. 1X rendszer és driver telepítés után, aztán komolyabb programcsomagokkal, végül meg minden kis biszbaszt feltéve. (VGA-drivert meg csak azután telepítek. :DDD ) Szóval nekem csak addig okozott problémát a 100MB-os partíció, amíg először felkerült.

Ja, hát azt én is tudom, hogy a T-s cuccokkal nincs gond. Csak az rajtam nem segít. :O Vistán ezzel sem volt ilyen, de most nem jön be a hálózati ikonról a kapcsolat-tulajdonság, ahol letiltani lehetett az aut. felismerést, ha meg hálózati központból tiltom le, a jelek szerint nem segít. :(((

Ha én menő hacker lennék, és kapnék 1M USD-t, én is azt mondanám, hogy biztonságos az Internet (csak végigfutottam). A MS amúgy most tiltott le egy site-ot, amely nyilvánoságra hozta egynémely sunyiságát, és nem is hajlandó visszatenni (egyebekről már szóltam itt, de vakhitűeknek úgyis hiába beszélek). Ez meg az érem másik oldala. Szerintem azok a bohócok, akik benyalják, a hű de biztonságos az Internet (+Windows) dumát. ;) :P

Újabb notikra, főleg dual VGA-sokra nem megy föl az XP, AMD-sekre még AHCI módban sem. IDE módban és PowerXPress nélkül mehet, csak úgy meg szart sem ér a rendszer. Buta notit kell venni. :)

A preinstallált windows-okkal az a f.sza, hogy telepítőt nem kapsz, aztán ha gáz van, cseszheted az 1X telepíthető wint.

negyedes: Én nem láttam, hogy írtál megoldást, lehet, átsiklottam felette lázasan. :R

hejesírásó: Nem benned van a hiba, amiért nem szereted, ha elqrják a megszokott dolgokat. Haverom még mindig Millenium-on nyomul Celeron 2-es gépen, főleg, mert a kedvenc játékai fele meg sem nyekken XP-n, nem hogy Vistán v. W7-en. :DDD Persze szoftvergyártóknak túl bonyolult lenne egyszerűen csak javítani egy rendszert a sok beleszarás helyett (pl. WMP elb.szása, Könyvtárak W7-ben stb.). :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#15312) gabor85 válasza bobsys (#15297) üzenetére


gabor85
őstag

Gta 4 topikban ez már megtörtént. igen, illene hegeszteni az első hsz-t főleg a népszerűsége miatt

(#15313) Morden24 válasza bobsys (#15309) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ofkorsz. Meg kell írni az 1. hsz-t, aztán be kell pakolni modker topikba, és meg is változtatják :K
Elfilózom rajta én is, mi kéne bele. A BSOD-os autorestart + link a nirsofthoz mindenképpen, de szerintem olyan alapvető dolgok is jól jönnének, mint pl. a kiadások összehasonlítása/fícsör lista. :K

(#15308) sfdrakex: Jaja, sajnos így igaz. Valszeg így nem lesz sokmindenki, akit visítva ki lehet röhögni. Na jó, abbahagyom :DDD

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#15314) bobsys válasza katt777 (#15311) üzenetére


bobsys
addikt

MS amúgy most tiltott le egy site-ot
hol mi? melyiket? lehet tudni a site cimet?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#15315) Morden24 válasza katt777 (#15311) üzenetére


Morden24
nagyúr

ő sem picsogott volna rajta annyit, ha lehurrogás helyett valaki megmondja neki a megoldást, de hagyjuk.

Nézd, igazság szerint senkinek nem kéne X dolgok kikapcsolásában segíteni, ameddig nem tudja említett dolgok hátterét.
Nem azért, mert mi olyan nagyon okosak vagyunk, hanem azért, mert sokszor bumerángként jönnek vissza, hogy hébazze, mégsem megy ezmegaz, mé?

Sosem csinálok új clean installt, mert mindig mentem a partíciót.

Ezzel sem vagy egy túl tömött halmaz tagja.

Szerintem azok a bohócok, akik benyalják, a hű de biztonságos az Internet (+Windows) dumát.

Itt nem az Illuminati meg az ufók háttértevékenységéről volt szó, hanem A meg B meg C... browser összehasonlításáról. Hogy ezen felül miért és mennyire biztonságos a net, az már más lapra tartozik.

Sectumsempra - For Enemies

(#15316) bobsys válasza Morden24 (#15313) üzenetére


bobsys
addikt

kiadasok osszehasonlitasat nem vallalom, user szempontbol nemtudom megcsinalni csak vallalati :) tehat ficsor lista+osszehasonlitas max link erejeig
BSOD+nirsoft+xp mode+magyaritas reszet bevallalom
a heten meg is irom ugyis mar csak az arcomat tolom be a munkahelyemre de dolgozni nem dolgozom
ha meg van valami irjatok
addig is lehet szerzek egy magyar kiosztasu billentyuzetet (magyarositani ezt is tudom de hiaba rakok melle egy kolbaszt attol meg nem lesznek ekezetek a gombokon :) )

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#15317) Morden24 válasza bobsys (#15316) üzenetére


Morden24
nagyúr

On-screen keyboard? :D

Sectumsempra - For Enemies

(#15318) katt777 válasza bobsys (#15314) üzenetére


katt777
félisten

Bakker, egy rakat netes hír között olvastam, talán SG-n, nem mentettem el. Valami háttérinfóknak utánajáró, spéci oldal volt. De ahogy Kínában letiltottak site-okat (meg máshol másokat, csak az csatlósállamokban nem publikus), bárhol másutt is megtehetik. Emlékeztetőül: az egész Internetet US kormányzati szerv ellenőrzi, minden e monopólium megszüntetésére irányuló próbálkozás ellenére.

Morden24: Én mindent kikapcsolok, amit fölöslegesnek találok, eddig csak jobb lett a rendszerem tőle. Ha meg valakinek nem tetszik az a 100MB-os partíció, azt úgysem érdekli, miért van ott. :DDD
Netet illetően akkor elbeszéltünk egymás mellett. :B :R
Lehet, hogy nem vagyok egy túl nagy halmaz tagja, de nem is kell soha újra telepítgetnem a rendszert. :P A nagy halmaz sosem jelent magas minőséget. ;)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#15319) Morden24 válasza katt777 (#15318) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én mindent kikapcsolok, amit fölöslegesnek találok, eddig csak jobb lett a rendszerem tőle.

És gondolom azért találod feleslegesnek, mert tudod, mi az, nem igaz? Teljesen őszintén, unom a kötözködésed.
Szorítkozzunk inkább arra a fajta kommunikációra, hogy amikor segíség kell és tudok, akkor segítek, és ennyi.
Nevetséges, hogy a tájékozódásra utalgatsz, közben meg védesz valakit, aki ki akar kapcsolni valamit azért, mert nem tetszett neki a látvány a lemezkezelőben.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#15320) sfdrakex válasza katt777 (#15311) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Én úgy gondolom hogy te azért nyomod ezt a dumát, mert a biztonsági szoftvereket fejlesztő cégek tömik a zsebedet, és ha elhiteted az emberekkel hogy nem biztonságos a Windows akkor majd használják a cégek programjait akik fizetnek téged érte.

"AHCI módban sem. " Naja mert az XPben alapból nincs SATA driver talán azért nem megy fel.

"A preinstallált windows-okkal az a f.sza, hogy telepítőt nem kapsz, aztán ha gáz van, cseszheted az 1X telepíthető wint."

Az ilyen notikon ugyan az van amit te is csinálsz, egy biztonsági mentés a friss rendszerről amit vissza lehet állítani ha baj van, külön rejtett partíción.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#15321) katt777 válasza Morden24 (#15319) üzenetére


katt777
félisten

Igen, tudom mi az. De nem mindegy neked, hogy vki miért akarja kikapcsolni azt a partíciót? Tudom, hogy nem lesz baja tőle, ha kikapcsolja, ennyi. Túl van már tárgyalva ez a dolog erősen, nem én kötözködtem. Én 1X megmondtam, azóta írtátok többen, hogy pedig de miért. Akkor mégsem az én szememre kéne hányni. Részemről végeztem ezzel.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#15322) bobsys válasza Morden24 (#15317) üzenetére


bobsys
addikt

hehe

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#15324) GD


GD
őstag

sziasztok,

milyen win7 64bit képest file titkosítót tudtok ajánlani? (nem ultimate, nincs beépített) egyedi file, context menüből könnyű kezelés, nem kell partíció meg konténer kezelés..
köszi

(#15325) semetka válasza sfdrakex (#15304) üzenetére


semetka
őstag

és ha nem talál semmit?
A nod vmi kryptic.BRF-et ír.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#15326) mtibi00


mtibi00
tag

Valaki tudna adni nekem egy olyan programot amivel a widnows 7-en létre lehet hozni egy xp mode-ot? Windows 7 Ultimate 64 bites rendeszerem van és erre kellene az xp mode, mert a nyomtatómhoz és a scanneremhez nincs windows 7-es driver :W
Légyszi segítsetek :R

Chelsea Football Club

(#15327) fireproof válasza mtibi00 (#15326) üzenetére


fireproof
őstag

Szerintem ha felteszed a drivert simán fog menni. Nekem is vannak cuccaim amik már régebbiek mint a win7 és nincs is hozzájuk külön Win7 driver és mégis simán elfut. Vagy már próbáltad?

(#15328) sfdrakex válasza mtibi00 (#15326) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

MS oldalról le lehet tölteni az Xp modeot.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#15329) Laccoss válasza mtibi00 (#15326) üzenetére


Laccoss
addikt

Xp mode: Link
Feltelepítés és használat: Link

(#15330) pzstm


pzstm
titán

Nem megy a bolt :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15331) polonic válasza pzstm (#15330) üzenetére


polonic
félisten

Most már ok!

[ Szerkesztve ]

(#15332) fireproof válasza pzstm (#15330) üzenetére


fireproof
őstag

:Y :Y :Y :Y Az durva :DDD Természetesen én nem tartozom a 90 millió közé :U :C

(#15333) polonic válasza fireproof (#15332) üzenetére


polonic
félisten

Ügyes vagy, hogy még hirdeted is és büszke lehetsz rá.. . .

(#15334) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Ha veszek egy netbookot windows 7 starter operációs rendszerrel, vissza tudom igényelni a windows 7 árát?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#15335) sfdrakex válasza Inv1sus (#15334) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Azt hiszem vissza, de akkor nem használhatod tovább a windows 7 est.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#15336) semetka


semetka
őstag

Ha futtatásba beírom hogy taskman akkor meg azt írja ki hogy a feladatkezelőt letiltotta a rendszergazda. Ez mi?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#15337) sfdrakex válasza semetka (#15336) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

msconfigba nézd meg, ezekszerint nem indul el. Ha nem turkáltál semmivel a rendszerben, akkor valami kémprogram lesz.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#15338) Cola111


Cola111
aktív tag

Sziasztok!

Ti milyen kisebb trükköket használtok/állítottatok be win7-en? gondolok itt ilyenre h letiltottátok az auto inditást. nem akarok a registrybe turkálni nagyon. :)

(#15339) fireproof válasza Cola111 (#15338) üzenetére


fireproof
őstag

Én csak egy gyors tippet tudok. :) Töltsd le az új Opera böngészőt. Szerintem sokkal jobb mint a Firefox.

(#15340) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hy!

Hogyan lehet kikapcsolni a Security Tool-t? :F
Qrva idegesítő és nem akarok regisztrálni rá. :W

(#15341) semetka válasza sfdrakex (#15337) üzenetére


semetka
őstag

Spyware doctort futtattam azt talált is kémprogit.
Aztán
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]
"DisableTaskMgr"=dword:00000000

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]
"DisableTaskMgr"=dword:00000000
ezt egy reg fájlba és visszajött a feladatkezelő.
Szted végleg kiírtottam vagy azért egy win7 reinstall nem árt?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#15342) pete_21 válasza katt777 (#15311) üzenetére


pete_21
addikt

"IDE módban és PowerXPress nélkül mehet, csak úgy meg szart sem ér a rendszer."
Mármint PowerXPress nélkül ér szart se a rendszer? Mert AHCI nélkül gyakorlatilag semmivel nem lesz kevesebb a teljesítmény. Legalábbis HDDnél. :)

(#15343) Fire/SOUL/CD válasza SzalaiG (#15340) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Pontosan mire gondolsz, mi az a Security tool? :F
Fake Antivirusban van ilyen... ;]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15344) balkenc


balkenc
csendes tag

Halihó!

Olyan problémám lenne, hogy laptopra feltelepítettem a Win7-et, de a hangot valamiért nem tudom beállítani az istennek se. Olyat csinál, hogy mikor elindítok egy zenét vagy filmet, elkezd recsegni a hang. Már próbáltam egy pár drivert hozzá, de semmi eredmény. A laptop egy ASUS F5V-AP122.

Valami ötlet?

(#15345) Cola111 válasza fireproof (#15339) üzenetére


Cola111
aktív tag

Internet explorert használok, így ez nem érint igazán.

ps.: nem, nem szoktam. nameg még most vettem ezt a laptopot így még teljesen új.

[ Szerkesztve ]

(#15346) fireproof válasza Cola111 (#15345) üzenetére


fireproof
őstag

Ja értem. :) Registryt szoktál tisztítani a gépeden? Én úgy hallottam az is jót tesz neki. MEg töredezettség menetesíteni sem árt :)

(#15347) Laccoss válasza balkenc (#15344) üzenetére


Laccoss
addikt

Telepítéskor a windows letölti magának a drivert, az sem jó? Vagy van vista32bites a gyártó oldalán, azzal próbáltad?

(#15348) #19617792 válasza balkenc (#15344) üzenetére


#19617792
törölt tag

Egy haveromnak Asus F83SE notija van, nála is recsegett a hang Win7 alatt, driver frissítés nem, de BIOS frissítés megoldotta neki. Nézd meg te is a legújabb driverrel, ha jó, akkor jó, ha esetleg mégsem, akkor próbáld meg a BIOS frissítést, hátha.

(#15349) hejesírásó válasza sfdrakex (#15303) üzenetére


hejesírásó
senior tag

azt írta, hogy vmi usb eszközzel van baja és/vagy a gépemmel vmi nem rossz vmi ilyesmit, már nem emlékszem. de vmi usb-set nyavajgott, holott egy deka eszköz nem volt usb-re dugva.

(#15350) ttower


ttower
aktív tag

üdv

lenne egy olyan problémám, hogy ha a windowsra rájön a hülyeség, akkor a fullscreen módot nem teljes kijelzőre rakja. egy 1920*1200as felbontású samsung tft-n esik meg mindig, hogy néha úgy dönt a windows hogy a teljes kijelzős felbontást nagyjából 1600*1200as felbontás méretűre rakja csak, és csak újraindítás után hajlandó megint teljes kijelzőt használni. vidkari driverrel és anélkül is előjön.
előre is köszönöm

üdv s

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.