Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15851) hackeeeee válasza nfsu17 (#15850) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát akkor passz. Akkor sanszos, hogy eddig csak 32bites rendszerre jelent meg.

Véleményem szubjektív...

(#15852) pincehely


pincehely
addikt

Üdv.
Megjött a böngésző-frissítés.
Ez eddig szép és jó, de hogyan is lehet elővarázsolni?

http://kefetemap.deviantart.com/

(#15853) pzstm válasza pincehely (#15852) üzenetére


pzstm
titán

ha jól rémlik restart is kell tán neki, meg akkor jön elő ha minden igaz, ha az IE az alapértelmezett böngésződ. :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15854) pincehely válasza pzstm (#15853) üzenetére


pincehely
addikt

Jah, restart meg volt már.
IE nálam sosem lesz alapértelmezett az tuti :DDD

http://kefetemap.deviantart.com/

(#15855) pzstm válasza pincehely (#15854) üzenetére


pzstm
titán

ha meg már elve ismersz/használsz alternatívát, akkor gondolom totál fölösleges neked az az ablak. :P Mondhatni Te már éltél a választás jogával :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15856) negyedes válasza pincehely (#15854) üzenetére


negyedes
addikt

Ezt latnad ha bejonne. En iet hasznalok de nem jott be.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#15857) Sub-ZeRo válasza negyedes (#15856) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Leszedted a frissítést? ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15858) pzstm válasza Sub-ZeRo (#15857) üzenetére


pzstm
titán

nem mindenkinek jelent még meg. Pl. nekem Win7 x64 ult. angol esetében sincs még Update-en. :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15859) moonman válasza pincehely (#15854) üzenetére


moonman
titán

csak akkor jön elő, ha IE az alapértelmezett. nem kell neki újraindítás.

hálistennek még nekem sem jött elő, irodai gépem felajánlotta, de gyors mozdulattal decline-oltam. :)) köszönöm szépen, szándékosan használok IE-t.

[ Szerkesztve ]

(#15860) pincehely válasza pzstm (#15855) üzenetére


pincehely
addikt

Így van! Jól el vagyok a cromemal. :DD
Csak kíváncsi vagyok erre nagy port kavaró "featurre"!

http://kefetemap.deviantart.com/

(#15861) potyi23


potyi23
senior tag

hi.Valami vegett lassankent fogy a helyem a c lemezemrol.Jatek elmentesek kizarva,mert aligjatszok.A legutobbi helyek kitorolve.Xp ben volt olyan,hogy az internet bongeszo elrakott egy csomo szemetet,ebben hol talalok olyat?vagy mit nezzek meg?

(#15862) nfsu17 válasza potyi23 (#15861) üzenetére


nfsu17
veterán

Rendszer visszaállítási pont. Nagy valószínű az fogyasztja.

(#15863) sfdrakex válasza potyi23 (#15861) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

C-n jobb klikk tulajdonságok és itt lemezkarbantartó és ott tudod kiválasztani miket takaritson le. pl a böngésző cuccait amit irtál is. Érdemes átnézni a users/app data mappát is, de ahhoz azért nem árt ha tudod mi micsoda ott és tedd láthatóvá a rejtett fájlokat hozzá

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#15864) pincehely válasza potyi23 (#15861) üzenetére


pincehely
addikt

Futtathatsz egy Cccleanert is. Ha beállítod, hogy az össez alkalmazást tisztítsa ki, és minden kijelölsz amit csak lehet, akkor gigákat szabadíthatsz fel.
De készülj fel, hogy elvesznek az előzményeid, mappa nézet beállítások stb.
Persze ez nem feltétlen szükséges, hiszen te állítod be, hogy miben töröljön.
Hasznos.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#15865) zoli62


zoli62
addikt

A böngészőválasztó frissítés telepítése után alapértelmezett IE8 esetén a hivatkozása el fog tünni a Start menüből? Amennyiben igen, akkor visszakerükl, ha megitnt az IE8-at választom alapértelemezettnek?

(#15866) moonman válasza zoli62 (#15865) üzenetére


moonman
titán

a tálcáról tűnik el, a start menüben bent marad a minden program csoportban. ha alapértelmezettnek választod, úgy tudom, visszakerül a tálcára is.

(#15867) Sub-ZeRo válasza pincehely (#15864) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azért a cccleanerrel csak óvatosan.. tud galibát okozni... :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15868) zoli62 válasza moonman (#15866) üzenetére


zoli62
addikt

Köszi. A másik kérdésem, hogy meg lehet azt csinálni, mint XP esetében pl. az IE8 telepítésénél volt, hogy egyszerűen ignorálom?

(#15869) tola1


tola1
csendes tag

Helló!
Nem olvastam vissza teljesen a hozzá szólásokat, lehet, hogy volt már róla szó. Akkor elnézést kérek!
Telepítettem a stalker clear sky játékot, indítás után azonban a "Hiányos jogkör: a program első futtatásakor rendszergazdai jogkörrel kell rendelkezned" üzenet jelenik meg.
Én rendszergazdaként vagyok bejelentkezve eleve, de ha az ikonra kattintva rendzsergazdaként akarom indítani, akkor is ezzel az üzenettel dob ki.
Mit lehetne tenni?

(#15870) moonman válasza zoli62 (#15868) üzenetére


moonman
titán

nos, ha nem IE az alapértelmezett böngésződ, akkor ugye eleve fel sem bukkan. ha IE az alapértelmezett, és meg is akarod tartani, akkor kattints a telepítés gombjára.

(#15871) hackeeeee válasza tola1 (#15869) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Telepítsd fel úgy, hogy már a telepítőt is rendszergazdai joggal futtasd.

Véleményem szubjektív...

(#15872) potyi23


potyi23
senior tag

koszi.....

(#15873) orbano válasza orbano (#15824) üzenetére


orbano
félisten

upp? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#15874) Sub-ZeRo válasza orbano (#15873) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Olyan kicsire nem tudod megcsinálni sajnos...
Miért nem csinálod úgy, hogy eltűnjön a tálca, úgy nem jó neked?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15875) szaki87


szaki87
csendes tag

Sziasztok

a hákolt win 7 em kereken 2 óra után újraindul és mikor újraindul akkor vmi kékhalálféle villan fel rövid időre:D
olvastam az első hszt,kérdés hol lehet ezt az automatikus újraindulás opciót kilőni??:D

(#15876) Sub-ZeRo válasza szaki87 (#15875) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ne használj hákoltat... amúgy system, advance system settings, advance, start up and recovery, és ott....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15877) kali válasza szaki87 (#15875) üzenetére


kali
legenda

számítógép -> jobb klikk -> tulajdonságok -> rendszervédelem -> speciális -> indítás és helyreállítás; beállítások -> rendszerhiba; automatikus újraindítás elől pipa ki -> ok -> alkalmaz -> ok!

(#15878) szaki87 válasza Sub-ZeRo (#15876) üzenetére


szaki87
csendes tag

naja,még augusztusban szedtem le a kicsikét:Damúgy érdekes a bejelentkező ablakban enterprise a neve
amúgy meg a vezérlőpultban ultimate:D:D

amúgy azóta van ez a problémám mióta az xp módot feltettem a Pads 2005 miatt,de nem ment úgy majd wmware playerrel ügyködtem,végül megmutatták h xp módban lehet a kompatibilitási tulajdonságoknál futtatni a telepítőt,azóta megy a pads kiválóan,de 2 óránként behal a win:D

(#15879) szaki87 válasza kali (#15877) üzenetére


szaki87
csendes tag

köszi mindenkinek

várva várom a fejleményeket,úgy 3/4 óra múlva:D:D:D

(#15880) Sub-ZeRo válasza szaki87 (#15878) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

ne csodálkozz rajta, ha sz@r a rendzsered, és ilyenek vannak, történnek vele...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15881) azbest válasza moonman (#15822) üzenetére


azbest
félisten

köszi
picit ellentmondásos a kép :D de legalább tudom hol keressem

arról tudsz esetleg valamit, hogy úgy általában nem szereti a raidet vagy ez csak néha jellemző probléma?

[ Szerkesztve ]

(#15882) hackeeeee válasza orbano (#15873) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Vagy max felül.Én most felraktam felülre, még nagy ikonokkal is elviselhető a méret, még notebook-on is. Bár gondolom azért van oldalt, mert oldal "kényelmes". :)

Véleményem szubjektív...

(#15883) hackeeeee válasza azbest (#15881) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez nálam is így van, de gondolom köv restart után már ott sem ez lesz. :D

Véleményem szubjektív...

(#15884) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Tudom hogy off, de lenne egy kérdésem: van a Media Player Classic-nak topikja a fórumon? Én nem találtam, és lenne egy kis gondom vele

THX!

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15885) mc-4


mc-4
aktív tag

Sziasztok!

A win7 update ajánl egy fontos frissítést, de nem tudja telepíteni.
Egy pár kép a dologról 1 2 3 4
Az utolsón látszik, hogy az előző ilyen frissítést sem telepítette.
Mit lehet ezzel tenni, valaki találkozott ilyennel?

Köszi!

(#15886) LLKobe válasza mc-4 (#15885) üzenetére


LLKobe
veterán

Nekem felment mind.. Virágbolti Win7-ed van? Nekem eredeti van és szépen felment mind, ha neked nem, akkor lehet hogy ez a baj...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15887) szaki87 válasza Sub-ZeRo (#15880) üzenetére


szaki87
csendes tag

hát a deadline bekövetkezett:)
nem számít hogy kikapcsoltam az újraindítást
am nem volt semmi baj ezzel a rendszerrel egészen a virtuális gép mizériáig..uhogy nem kell ezt agyonszapulni:D
amúgy ha már nem tudunk rá megoldás akkor felteszem rá a jó kis msdnaa-ás professionalt,aztán jóccakát:D
csak egy kisebb nyűg minden progit újrarakni,na de ez van:S

ha esetleg vki tud vmit még esetleg erről a problémáról az ne tartsa vissza:D

(#15888) hackeeeee válasza LLKobe (#15886) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is szívtam 1 frissítéssel notin, pedig eredeti win7 van rajta... Sehogy sem ment fel.

Véleményem szubjektív...

(#15889) polonic válasza szaki87 (#15887) üzenetére


polonic
félisten

Ha van msdnaa-s windowsod, akkor mi a francnak kell ilyen hekkelt illegális szarokkal foglalkozni? :)

(#15890) szaki87 válasza polonic (#15889) üzenetére


szaki87
csendes tag

mert tavaly augusztusban még nem volt:D
és azóta meg annyi nagyobb progit feltettem(PADS,MATLAB,VISUAL STUDIO,PS,3DSMAX)
hogy nem akartam újratelepítéssel bajlódni,de eljött az idő:S:S

(#15891) mc-4 válasza LLKobe (#15886) üzenetére


mc-4
aktív tag

Szia!

Nem virágbolti a win7-em, nem tudom mi lehet vele a bajság.

(#15892) Fire/SOUL/CD válasza mc-4 (#15891) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Szokj hozzá. Ezzel nem bosszantani akarlak, csak egyszerűen arról van szó, hogy ezt a gyerekbetegségét(Windows Update), XP óta képtelen volt kinőni a Windows. Nem csak nálad van, hanem más usereknél is előjön(a kelleténél sajnos többször), függetlenül attól, hogy eredeti vagy sem, meg hogy milyen verziójú a W7. Max annyit tehetsz, hogy egy hét múlva újra megpróbálod, aztán imádkozol, hogy ha véletlenül felmegy az a frissítés, ami most épp nem, akkor utána még menjen a W7. :DDD

(Természetesen itt a fontos frissítésekről beszélek, nem a választhatókról)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15893) Laccoss válasza Fire/SOUL/CD (#15892) üzenetére


Laccoss
addikt

Először is a fontos frissítések is választhatók. Másodszor attól hogy fontos nem jelenti hogy anélkül a win7 már nem is fog menni. A fontos jelző főleg a felhasználónak fontos, mert általa biztonságosabb és jobb lesz a win7.

[ Szerkesztve ]

(#15894) Fire/SOUL/CD válasza Laccoss (#15893) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ebben igazad van, de az általad leírtak érdemben nem érintik fórumtársunk problémáját, mivel neki épp az a "baja", hogy fontos frissítés(ek) (ami nagy valószínűséggel biztonsági frissítés(ek)), nem megy/mennek fel épp ezért nem lesz biztonságosabb és "jobb" a W7 nála...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15895) Laccoss válasza Fire/SOUL/CD (#15894) üzenetére


Laccoss
addikt

Mellesleg a frissítés csak ajánlott:

"The Windows Application Compatibility Update is a software update that improves the compatibility experience in the following Microsoft Windows operating systems. to know the updated list of the known application compatibility, click on the link under the heading More Information below"

Akkor megpróbálni ezt: [link]

Azért fura módon ezt akárhol nézem, mindenhol vista-ra mondja.

[ Szerkesztve ]

(#15896) orbano válasza Sub-ZeRo (#15874) üzenetére


orbano
félisten

nem jó. és honnan veszed, hogy nem lehet? lőttek már screenshotot olyan gépről, ahol "véletlenül" olyan pici lett. szóval valahogy tuti lehet, max hekkelni kell itt-ott.
az eltüntetés pedig nem jó, akkor nyilván nem kérdeznék erről a megoldásról. állati körülményes, pláne érintéssel előcsalni a taskbart (kvázi lehetetlen)

A vér nem válik VAZZE!™

(#15897) cready válasza kashuk (#10308) üzenetére


cready
csendes tag

Sziasztok..
Én is épp keresgélek valami Drivert a AD1980 asom hoz..ma tettem fel win 7(x86) et és valahogy nem akar megszólalni a gépem... még olvasgatok hátha találok valami megoldást..
MAX marad a win XP .. :( :W :W :W
Nem tudom neked hogy sikerült automatán telepítettned a hangkártyádat..nekem is kéne valami ilyesmi automatán ...csak nálam azt jelzi hogy nincs Hangeszköz telepítve.. :F
szóval kányás ez a Win 7 de még nem adom fel :)
Valaki valami ötlet?
nálam próbacseresznye...

[ Szerkesztve ]

(#15898) Sub-ZeRo válasza orbano (#15896) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát én nem tudtam olyan kicsire varázsolni az asztalt. Na igen, véletlenül sikerült olyan kicsire csinálni.
Hát azt nem tudtam, hogy érintésselhasználod.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15899) pzstm válasza cready (#15897) üzenetére


pzstm
titán

Windows Update-et már ráengedtél? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15900) Steelmanus válasza cready (#15897) üzenetére


Steelmanus
addikt

Probald meg mint Vista-s driverkent keresni. Google-be ad1980 vista driver fentrol a negyedikre kattintva ezt kaptam. Link.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.