Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1248) mephi666


mephi666
nagyúr

most nézem, hogy van ilyen topik és a kommentek számából már értem, hogy miért nem húz tovább engem sem a játék :DDD

a wh40k téma mindig tetszett, csak kevés játékkal játszottam (space marine bejött, de az 100% akció) ...ennek nekifeküdtem, de így lvl65ön sztorit napokkal ezelőtt befejezve teljesen kifújt... vannak beledobálva (d3ból lenyúlva) jó ötletek, de itt sok minden teljesen súlytalan és jelentéktelen... unalmas, repetitív, a kitartást egyre kevésbé jutalmazza... mellesleg bug is akad benne bőséggel... jó az alapanyag, vannak benne jó elgondolások, de nincs ami összetartsa az egészet... arról nem is beszélve, hogy a sok loading is bealtat... rég volt már ilyen játéknál, de itt nekiállok hogy "na, 2-3 questet letudok" és a kezdeti lelkesedés a 2. vagy 3. quest közepére elfogy és akkor már csak arra tudok gondolni, hogy "ezt végigszenvedem és kikapcsolom" :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.